اینجا هستید :
دیوارپوش اتاق کودک

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

رنگ سبر دیوارپوش مدرن

دیوارپوش اتاق کودک

انتخاب بهترین و زیبا ترین دیوار پوش های اتاق کودک یکی از مهم ترین عوامل چشمگیری است. که تاثیر بسیاری در شادابی روحیه ی کودکان دارد. اتاق کودکان باید به گونه ای باشد که فضای آن زمینه ساز رشد و پرورش شخصیت و خلاقیت های کودکان شود. نه اینکه بر عکس موجب انزوا و افسردگی کودکان شود و در نتیجه ترس را به همراه داشته باشد. در این مقاله قصد داریم نکاتی را که در انتخاب دیوارپوش اتاق کودکان مهم است با شما در میان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

با نگاهی به مجموعه زیبای ما از طرح‌ دیوارپوش های جدید و منتخب ما برای یافتن مورد علاقه خود، اوقات خوبی خواهید داشت. چه بخواهید یک ظاهر آبی کلاسیک برای پسران، اتاق صورتی برای دختران، یا یک فضای بدون جنسیت داشته باشید، الگوهای دیوارپوش و نقاشی های دیواری ما محیطی مهیج و شاد را برای بزرگ شدن کودک شما ایجاد می کند. اتاق کودک طراحی می کنیم که شما و فرزندتان هر دو آن را دوست خواهید داشت، با طرح‌ های حیوانی زیبا، رنگ‌ های آرام‌ بخش و طرح گل‌ های جذاب که می‌ توانید با هر اکسسوری و دکوری که می‌ خواهید با آن‌ ها بسازید..

دیوارپوش کودک
دیوارپوش لوکس و مدرن اتاق خواب

انتخاب بهترین رنگ برای دیوارپوش اتاق کودکان

یکی از مسائلی که در انتخاب دیوارپوش برای اتاق کودکان مهم است. انتخاب تم و رنگی مناسب برای آن است که بهتر است قبل از خرید آن ، علاقه و سلیقه کودک خود را بسنجید. البته قابل ذکر است که اتاق خواب ساده با رنگ مورد علاقه انتخابی مناسب تر از اتاقی با طرح های شلوغ و مجلل باشد. یک نکته مهم دیگر آن است که انتخاب رنگ مناسب تاثیر بسیاری بر روی دکوراسیون اتاق کودک روی شخصیت وی می گذارد. رنگ ملایم می تواند انتخابی مناسب برای فضای داخل اتاق کودک باشد. رنگ های آبی ، صورتی ، سفید ، کرم و سبز روشن از جمله رنگ های ملایمی است که اتاق کودکان را بزرگ تر و شاداب تر نشان می دهد. برعکس رنگ هایی مانند بنفش ، سورمه ای و سیاه اتاق کودکان را بسیار دلگیر و کوچک نشان می دهد.

استفاده از دیوارپوش های رنگی برای اتاق کودک

دیوارپوش های رنگی شاید ابتدایی و ساده ترین نوع دیوارپوش های اتاق کودک باشد. که آنها را به راحتی در هر فضایی و با هر دکوراسیونی ادغام کرد. به عنوان مثال حتی می توان برای تنوع و خاص بودن اتاق کودک بخشی از آن را از دیوارپوش های رنگی استفاده کرد. نکته ای که باید در انتخاب دیوارپوش های رنگی اتاق کودک در نظر بگیرید آن است که رنگی را برای اتاق کودک استفاده کنید که به آسانی تمیز شود.

استفاده از دیوارپوش های استنسل برای اتاق کودک

اگر از دیوارپوش های رنگی برای اتاق کودک خود استفاده می کنید. ولی می خواهید در اتاق کودک خود محیطی پویا داشته باشید . از جلوه ی مدرن و خاص برخوردار باشید استفاده از استنسل راه حل آن برای نقاشی کردن دیوار های اتاق می باشد.

لوکس دیوارپوش
بهترین دیوارپوش های 2021

استفاده از کاغذ دیواری برای دیوارپوش اتاق کودک

استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی یکی از بهترین گزینه ها برای دیوارپوش اتاق کودک می باشد. این نکته را در نظر بگیرید که علاوه بر زیبایی در طرح و رنگ آن ، آنچه حائز اهمیت است این است که کاغذ دیواری ای را برای اتاق کودک خود انتخاب کنید که قابل شستشو باشد . در انتخاب کاغذ دیواری مناسب روحیه ی کودکان خود را نیز در نظر بگیرید. با این کار کودک شما حس بهتری به او منتقل می شود.

دیوارپوش سه بعدی برای اتاق کودک

دیوارپوش های سه بعدی به عنوان پوششی بر روی اتاق کودکان ضمن اینکه دیوار ها را از سادگی در می آورد ، جلوه ای زیبا و مدرن به دیوارها می بخشد . حتی در انتخاب دیوارپوش های سه بعدی برای اتاق کودک از شخصیت های کارتونی استفاده کنید. زیرا تاثیر بسیاری در رشد و استعداد شخصیت کودک خود می گذارید.

اتاق کودک مدرن
دیوارپوش طرحدار اتاق کودک

دیوارپوش های نورپردازی شده برای اتاق کودک

اغلب کودکان از فضاهایی که در آن نور کافی برخوردار نباشد حس خوبی به آن ها منتقل نمی شود . بر عکس فضایی که در آن نور کافی باشد احساس آرامشی به آنها دست می دهد. در نورپردازی اتاق کودک بیشتر از نور های نقطه ای برای دیوارپوش ها که شباهت بیشتری به نور ماه را دارند استفاده کنید. اغلب کودکان نور ماه را بسیار دوست دارند. به همین دلیل استفاده کردن از نور های زیبا در زیبا تر کردن دکوراسیون اتاق بسیار تاثیر می گذارد.

استفاده از دیوارپوش برای اتاق خواب به همراه استیکر

استفاده از استیکر و عکس شخصیت های کارتونی یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق کودکان است. با استفاده از تعدادی استیکر ، زیبایی اتاق کودکان خود را چند برابر می کنید. این استیکر ها هزینه کمتری نسبت به سایر تزئینات اتاق کودک دارد.

اتاق کودک اادییت

مزایای دیوارپوش اتاق کودک

دیوار اتاق کودکان یکی از مهم ترین بخش هر اتاقیست که توجه کودکان را به خود جلب می کند. هر دیوارپوشی مانند دیوارپوش چوبی ویژگی هایی مانند جنس ، رنگ و طرح های مختلف دارد که در انتخاب آن باید به نکات گفته شده توجه کرد. اتاق کودکان محل رشد ، استراحت و بازی کودکان می باشد

زیبایی اتقکودک
زیبا و مدرن

طرح های متنوع اتاق کودک

انتخاب طرح و دیوارپوش های جدید اتاق کودک بسیار حائز اهمیت است. در انتخاب دیوارپوش برای اتاق کودک اکثر اوقات از طرح های کودکانه استفاده می شود. البته گاهی اوقات افراد سادگی را ترجیح می دهند. معتقدند دیوارپوش با طرح های شلوغ پس از مدتی خسته کننده می شود و این نکته بسیار مهم و درست است. در انتخاب طرح دیوارپوش سلیقه و علایق کودکان خود را در نظر بگیرید زیرا کودکان به مرور زمان سلایقشان تغییر می کند. به عنوان مثال کودک شما در 9 سالگی طرح های کارتونی را برای دیوارپوش خود انتخاب می کند. اما پس از مدتی طرح های ساده تری را می پسندد.

البته این نکته را باید توجه داشته باشید اتاق کودکان به دلیل وجود اسباب بازی های زیاد محیطی شلوغ است. پس ، از طرح های شلوغ برای دیوارپوش استفاده نکنید. ممکن است فضای اتاق را شلوغ تر کند. در نتیجه انتخاب کفپوش های ساده و جذاب انتخابی بهتر برای اتاق کودک می باشد و شلوغی اتاق را نشان نمی دهد.

بهترین اتاق خواب دیوارپوش
دیوارپوش های جذاب و ساده

قابل شستشو باشد

کودکان هنگام بازی کردن ممکن است دیوارپوش ها را با استفاده از مداد رنگی ، مداد شمعی و… کثیف کند. پس اگر دیوارپوش ها را برای اتاق کودک خود انتخاب کنید که قابل شستشو باشد به راحتی بتوان آن را تمیز کرد.

بهترین های 2021 دیوارپوش
دیوارپوش طرح کارتونی اتاق کودک

قابل تعویض باشد

همانطور که گفته شد به مرور زمان سلایق کودکان عوض می شود. بنابراین دیوارپوشی را انتخاب کنید که به راحتی بتوان آن را عوض کرد و در کل دکوراسیون اتاق را تغییر داد. اغلب دیوارپوش ها به راحتی از دیوار جدا می شوند و برخی دیگر با دردسر زیادی جدا می شود.

قابل تعمیر باشد

کودکان در اثر شیطنت هایشان می توانند به دیوارپوش اتاق خود آسیب بزنند. پس در نتیجه دیوارپوشی را انتخاب کنید که بتوان آن را تعمیر کرد.

ادیت اتاق
دیوارپوش اتاق خواب کودک چه ویزگی هایی باید داشته باشد ؟

قابل شستشو باشد ، قابل تعویض باشد ، قابل تعمیر باشد و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code