اینجا هستید :
دیوار شیشه ای ساختمان

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

دیوار شیشه ای ساختمان

دیوار شیشه ای ساختمان

در دیوار شیشه ای ساختمان

شرکت صنایع شادکو چون یک شرکت

تولید کننده بوده  و محصولات خود را در کارخانجات خود

تولید میکند و با تولید ، انواع دیوارپوش ها ، انواع شیشه رنگی برای دیوار

انواع پارکت ها و غیره را بدون واسطه در اختیار شما سازندگان عزیز قرار دهد. و شما

عزیزان می توانید این محصولات را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت از این مجموعه تهیه نمایید.

دیوار شیشه ای ساختمان 2
دیوار شیشه ای

انواع شیشه در دیوار شیشه ای ساختمان

 • شیشه فلوت
 • شیشه مشجر یا طرح دار
 • شیشه آینه ای یا رفلکس
 • شیشه دوجداره در دیوار شیشه ای ساختمان
 • دیوار شیشه ای سکوریت
 • شیشه لمینت دردیوار شیشه ای ساختمان
 • شیشه مات شونده برقی

شیشه فلوت

یا همان شیشه تخت اولیه ترین شیشه که تولید شد. این شیشه بدون هیچ خم و موجودی می باشد. به همین دلیل در انواع ساختمان ها برای پنجره ها و دیوار شیشه ای ساختمان کاربرد فراوانی دارد. در ضخامت های مختلف از دو میل تا ۲۰ میل تولید می شود. اما ضخامت متداولی که بیشترین کاربرد را دارد ۴ تا ۸ میل می باشد.

3
دیوار شیشه ای

شیشه مشجر در شیشه دیوار شیشه ای ساختمان

گاهی مشتریان برای دیوار شیشه ای ساختمان  های خود  شیشه های طرح دار یا مشجر سفارش می دهند. این مشتریان  می خواهند حریم خصوصی داشته باشند.و شیشه ها را مشجر یا طرح دار سفارش می دهند. که محیط داخلی  خانه دارای حریم خصوصی باشد و به هیچ عنوان از بیرون دید  نداشته باشد.

شیشه رفلکس

4
دیوار شیشه ای

نوع دیگری از اجرای آینه کاری دیوار شیشه های آینه ای می باشد. این شیشه ها همان شیشه های فلوت میباشند. که سطح شیشه با ماده‌ای پوششی که خاصیت انعکاسی دارد پوشیده شده است در شیشه های رفلکس محیط خارجی از داخل قابل دید می باشد ولی محیط داخل به خاطر باز تاب نور ، نور خورشید کاهش پیدا کرده و به  خاطر انعکاسی بودن شیشه  به صورت آینه عمل می کند. عمل انعکاسی بودن یا آینه ای شدن این شیشه ها در روز به این صورت می باشد و در شب دقیقاً بر عکس عمل می کند.

5
دیوار شیشه ای

شیشه های دوجداره

 • یکی از مهمترین و پرکاربردترین دیوارهای شیشه‌ای ساختمان ، شیشه رنگی دیوار پوش می باشد. دیوارهای دوجداره از کنار هم قرار گرفتن دو لایه شیشه در کنار هم به وجود می آیند. که ایجاد خلاء در بین دو لایه می کند. و بین دو شیشه هوای خنثی به وجود می آید. و همین باعث ضد صدا بودن و عایق مناسبی برای گرد و خاک سرما و گرما بیشترین مورد استفاده به خاطر آلودگی صوتی می باشد.
دیوار شیشه ای ساختمان6
دیوار شیشه ای

شیشه سکوریت

دیوار شیشه ای ساختمان  ها از این شیشه ها به عناوین مختلف استفاده می شود. از این شیشه ها در نمای تراس ها ، نمای درب ورودی خانه ها ، آپارتمانها و هتل‌ها استفاده می شود. این شیشه ها چون حرارت دیده و از مقاومت بالایی برخوردار است. و چون نسبت به انواع شیشه های دیگر از ایمنی بیشتری برخوردار است مورد توجه بیشتر مشتریان می باشد. شیشه سکوریت همان شیشه تخت است که به علت حرارت چند برابری که نسبت به شیشه های روی آن اعمال شده به آنها شیشه های نشکن نیز می گویند.

7

شیشه های لمینت

شیشه های لمینت نیز مانند انواع سکوریت ها از نوع شیشه های مقاوم بوده که از ایمنی خاصی برخوردار است. جنس این شیشه ها از جنس PVB می باشد. که به علت وجود این لایه میانی مقاومت بالایی در برابر انواع ضربه دارد.  ولی با وجود این اگر به طور ناگهانی شکسته شود به علت وجود این لایه میانی قطعات از هم پاشیده نمی‌شوند. خرده های شیشه  به صورت عنکبوتی روی هم باقی می مانند. یکی از پرکاربردترین موارد استفاده برای دیوار های شیشه رنگی انواع خودرو ها می باشد.

دیوار شیشه ای ساختمان9
دیوار شیشه ای

شیشه های مات شونده هوشمند

نوع جدیدی از شیشه‌ها به بازار آمده که هوشمند می باشد. این نوع شیشه ها اغلب به صورت لمینت تهیه می‌شوند. فرایند ساخت شیشه به این صورت است که از دو لایه  شیشه استفاده می شود. که یک لایه از طلق PDLC بین این دو لایه شیشه وجود دارد. که باعث میشود با استفاده از جریان برق در کسری از ثانیه از شفاف به مات و از مات به شفاف تبدیل شود.  از این نوع شیشه های مات شونده برای ایجاد انواع حریم‌های خصوصی استفاده می شود. و نقش بسزایی در انواع طراحی ها در انواع سازه ها دارد.

8

انواع نماها در دیوار شیشه ای ساختمان

از دیوارپوش های شیشه ای در بالکن و تراس ها استفاده زیادی می شود به خاطر  در رنگ بندی های متنوع که دارد. جلوه و زیبایی خاصی به نمای بیرونی سازه ها می دهد.

 • هندریل شیشه ای سیکس پوینت
 • هندریل شیشه ای فریم لس
 • هندریل شیشه ای اسپیرال
 • هندریل شیشه ای دفنی دردیوار شیشه ای ساختمان
 • هندریل شیشه ای اکسپوز
10
دیوار شیشه ای

شرکت صنایع شادکو محصولات خود

را در انواع پارکت ها دیوارپوش ها انواع

شیشه و غیره تولید کرده شما می توانید.  بهترین

محصولات موجود در بازار را از این شرکت تهیه نمایید.

این مجموعه می‌تواند این محصولات را با کیفیت بالا و مناسب ترین

قیمت در اختیار شما سازندگان و مشاورین املا ک ها و طراحان عزیزان قرار دهد.

نماهای شیشه ای انواع و کاربرد آنها

 • سیستم کرتین وال استیک
 • سیستم یونیتایز
 • سیستم اسپایدر
نمای سیستم کرتین وال استیک

ما به معرفی اولین سیستم که در این سیستم پروفیل ها معمولاً عمودی و از جنس آلومینیومی که معروف به مولیون است می پردازیم. این پروفیل ها توسط براکت های مخصوص به ساختمان متصل شده سپس توسط لقمه های مخصوص بر روی پروفیل های عمودی نصب می شود. قبل از نصب نقشه برداری دقیق توسط چارسیک انجام می شود. که قبلاً به تأیید کارفرما رسیده باشد و نیاز به ساخت آن در کارخانه نمی باشد بعد از آن نوبت به نصب لاستیک شیشه های بازشو می باشد. مناسب انواع شیشه برای دیوار است.

نمای سیستم کرتین وال استیک

سیستم کرتین وال استیک در دیوار شیشه ای ساختمان

در دیوار شیشه ای ساختمان از این سیستم استفاده می شود و شیشه ها با فاصله کمی نسبت به هم و بدون هیچ عنصر اضافی قرار می گیرند. و فقط با چسب های سیلیکونی آب بندی می شوند. این سیستم ها بیشترین نما را بر روی سطح شیشه خواهند داشت و نمای یکپارچه را به وجود می آورند.

سیستمهای استیک یا قیمت های مناسبی دارند و از آن بر پروژه هایی با زیربنا های متوسط گزینه مناسبی به حساب می آیند. در این سیستم امکان باز شوندگی در حالت های متنوع وجود ندارد به همین علت در پروژه های مسکونی توصیه نمی شود.ولی می توان از این سیستم بعنوان انواع دیوارپوش های معمولی استفاده است.

سیستم یونیتایز

نحوی اجرا و نصب نما

جدیدترین و کاملترین نماهای شیشه ای محسوب می شود. و تفاوت زیادی با سایر سیستم ها دارد. این سیستم در کارخانه آماده شده و بر روی نما قرار می گیرد. و به صورت پازل می باشد.

شیشه‌هایی که در سیستم یونیتایز استفاده می شود

 • شیشه های ساده در دیوار شیشه ای ساختمان
 • شیشه های دوجداره
 • شیشه های سه جداره چارسیک وال
 • شیشه های لمینت در دیوار شیشه ای ساختمان
 • شیشه های اسپندرال
 • شیشه های سند بلاست
 • دیوار شیشه ای سکوریت
 • انواع شیشه های اسمارت
نمای سیستم یونیتایز

یونیتایز در نمای دیوار شیشه ای ساختمان

نحوی نصب نمای

این سیستم این امکان را برای شما به وجود می‌آورد. که در حین اجرا و پس از تکمیل هر مرحله نمای آن نصب شده و به موازات سایر مراحل ساخت نازک کاری نیز انجام می شود.
این سیستم نسبت به سیستم های دیگر از استقبال کمتری برخوردار است زیرا با وجود مزایای زیادی که دارد نسبت به سایر سیستم ها از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

نحوه قرارگیری شیشه در سیستم یونیتایز

نحوی نصب نمای

به علت مقاومت بالای شیشه در برابر زلزله نیز مقاومت بیشتری دارد. انعطاف پذیری که تایل ها در کنار هم دارند. در مواقع بروز زلزله به نما ساختمان آسیبی وارد نمی شود. و از بروز خطرات و تهدیدهای جانی جلوگیری به عمل می آورد. اجرای این سیستم در ساختمانهای بلند مرتبه که سازنده به سرعت ساخت اهمیت می دهند. مورد استفاده قرار می گیرد.برای ساخت دیوارپوش شیشه ای کاربرد دارد.

سیستم اسپایدر

نحوی نصب نمای سیستم اسپایدر

در این سیستم قطعات به شکل چنگک شیشه ها را در کنار هم نگه می دارد در این سیستم شیشه ها معمولاً تکجداره و یا به صورت دوتا دو شیشه لمینت شده در کنار هم اجرا می شود در این سیستم امکان استفاده از استیندگلاس وجود دارد در سیستم‌های پیشرفته تر از شیشه های دو جداره نیز می توان استفاده کرد در این سیستم چون ستون ها و کلیه قطعات قابل دید می باشند. و نما به شکل هندسی بوده و زیبایی خاصی به سازه می دهد.

نحوه نمای سیستم اسپایدر

نمای سیستم اسپایدر

همانطور که در تصاویر میبینید استفاده از ستون های شیشه ای وجود دارد به این معنا که در این سیستم حداکثر شفافیت در نمای ساختمان وجود دارد. یعنی به جهت استفاده از اجرای شیشه در سازه ها که در آن از ابعادهای بزرگ شیشه استفاده می شد. از استقبال بی نظیری برخوردار بوده و در اجرای دیوار های شیشه ای رنگی کاربرد فراوانی دارند. از آن در سازه های بزرگ مانند مراکز تجاری و ویلاهای بزرگ و غیره از آنها استفاده می شود.

نمای سیستم اسپایدر

صنایع شرکت شادکو

یک شرکت تولید کننده

می باشد و بهترین محصولات

را در مجهزترین کارخانجات خود

تولید و با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

این شرکت آماده همکاری با مشاورین املاک

و سازندگان عزیز می باشد. این شرکت بهترین

محصولات را بامناسب ترین قیمت وبالاترین

کیفیت در اختیار شما عزیزان قرارمی دهد.

شما می توانیدبا تماس با این شرکت

به صورت رایگان ازمشاورین زبده ما

در این مجموعه برای برای انواع

پروژه‌های ساختمانی بهره ببرید .

11
دیوار شیشه ای

استفاده از ترمال بریک در انواع هندریل شیشه ای

در انواع دیوار پوش ترمال بریک عایق هایی هستند که در قسمت خارجی چارچوب ها در درب و پنجره ها قرار می گیرند. که مانع جابجایی حرارت می شوند.
انواع ها آلومینیوم ها رسانه های خوبی برای از دست دادن گرما و سرما می‌باشند. ولی به خاطر مقاومت بالایی که دارند باعث شده که از این فلز در ساخت اولیه درب و پنجره ها بسیار  استفاده شود.

دیوار شیشه ای ساختمان12
دیوار شیشه ای

نحوه برطرف شدن ایراد آلومینیوم ها

در پنجره های آلومینیومی بخاطر استفاده از  ترمال بریک باعث برطرف شدن این ایراد در  آلومینیوم ها میشود. به این صورت که یک تیغه پلی امید در بین پروفیل های آلومینیوم دوخته میشود. وبه این صورت  ارتباط بین  جداره داخلی و بیرونی قطع میشود. و این پروفیل ، آلومینیوم را به یک ترمال بریک تبدیل می کند. به همین دلیل طراحان از این نوع پنجره ها تولید و به بازار عرضه می کنند.
در این راستا شرکت صنایع شادکو می‌تواند به شما عزیزان در این رابطه مشاوره بدهند. و به همین منظور شما می توانید به صورت رایگان از مشاورین ما در این مجموعه برخوردار شوید. شرکت ما چون یک تولید کننده می باشد. محصولات خود را بدون واسطه با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

13
دیوار شیشه ای

ویژگی محصولات آلومینیومی در دیوار شیشه ای ساختمان

رایج ترین متریال در ساخت پروفیل های درب و پنجره آلومینیوم ها می باشند که از گذشته تا به امروز در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • به علت سبک بودن وزن آن
 • به علت تنوع فریمی که دارد
 • تنوع رنگی بالایی دارد
 • تنوع در یراق الات
 • از مقاومت بالایی برخوردارند
 • نصب  بسیار آسان آن دردیوار شیشه ای ساختمان
 • نگهداری آن سهل و آسان است
 • قیمت مناسب نسبت به محصولات دیگر
 • به راحتی قابل شستشو می باشد
 • در انواع سازه ها قابل استفاده
 • در هر نوع محیط آب و هوایی قابل استفاده


دیوارهای شیشه‌ای ساختمان تولید دیوار پوش آینه ای از متداول ترین نماها نماهای کرتین وال میباشد

14
دیوار شیشه ای

انواع نماهای کرتین وال دردیوار شیشه ای ساختمان

 • نمای کرتین وال فیس کپ
 • نمای کرتین وال فریم لس
 • نمای کرتین وال یونیتایز
 • نمای کرتین وال فیس کپ

نمای کرتین وال فیس کپ

این نوع نما که نام دیگر آن نمای قاب دار است درساخت دیوار پوش شیشه‌ای نمایان است و به صورت استیک اجرا می شود.

نمای کرتین وال در دیوار شیشه ای ساختمان

نام دیگر این نما بدون قاب است که در آن شیشه ها پیوستگی خاصی دارند و بدون قاب قابل اجرا می باشد.

نمای کرتین وال یونیتایز

نمای کرتین وال با سیستم یونیتایز که پیش ساخته بوده و در آن انواع پانل های شیشه ای از قبل ساخته شده و به صورت پیش ساخته در نما ها اجرا می شود.

دیوار شیشه ای ساختمان15
دیوار شیشه ای

مزایای استفاده از کرتین وال ها دیوار شیشه ای ساختمان

 • بار مرده ساختمان کمتر شده
 • استفاده ۱۰۰ درصدی از نور طبیعی
 • با سرعت قابل اجرا می باشد
 • عایق در برابر گرما و سرما
 • عایق در برابر گرد و غبار و آلودگی
 • عایق در برابر انواع آلودگی صوتی
 • تنوع در انواع  رنگ ها در دیوار شیشه ای ساختمان
 • صرفه جویی در هزینه نسبت به دیگر محصولات
 • مقاوم بودن در برابر زلزله

نمای شیشه ای اسپایدر در دیوار شیشه ای ساختمان

نوع خاصی از نما در بازار ارائه می‌شود. که بیشترین پیوستگی را در نماها دارد. و سیستم اجرایی آن بسیار متفاوت از نمای کرتین وال ها می باشد. نماهای دیوار های شیشه رنگی اسپایدر یا همان نماهای شیشه ای عنکبوتی در ساختمان هایی که ابعاد و مقیاس بزرگی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. نماهای شیشه ای اسپایدر در دیوار شیشه ای ساختمان از جنس شیشه‌ای سکوریت نشکن بوده و در برابر ضربه مقاوم هستند.

16
دیوار شیشه ای

شرکت صنایع شادکو

چون یک شرکت تولید کننده

می باشد. افتخار این را دارد که

در تولید انواع شیشه ها و پارکت ها

و انواع دیوارپوش ها ، بهترین محصولات

را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در

اختیار شما سازندگان عزیز قرار دهد. و به همین

منظور با مجرب ترین مهندسین و متخصصین در انواع

طراحی های داخلی و خارجی در خدمت شما عزیزان می باشد.

17
دیوار شیشه ای

مزایای استفاده از اسپایدر ها

 • دیوار شیشه ای ساختمان اجرا و نگهداری آسانی دارد
 • انعطاف پذیری زیادی که این شیشه ها در نماها دارد
 • از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است
 • عایق بودن در برابر گرما و سرما
 • عایق بودن در برابر آلودگی‌های صوتی
 • داشتن ظاهری زیبا و لوکس
دیوار شیشه ای ساختمان
دیوار شیشه ای

نمای ظاهری انواع اسپایدر ها

 • اسپایدر لوله ای
 • اسپایدر فین گلس
 • اسپایدر کابلی ددیوار شیشه ای ساختمانر
 • اسپایدر اسپیس فریم

نمای اسپایدر لوله ای در دیوار شیشه ای ساختمان

اسپایدر اسپایدر های لوله ای یکی از پرکاربردترین نماها می باشد در انواع سازه ها اسپایدرمن اسپایدر های لوله ای نگهدارنده های غدیر هستند. متداول ترین جنس های اسپایدر لوله ای اسپایدر فولادی و استیل می باشد و به دلیل همجنس بودن با انواع یراق آلات ها زیبایی بیشتری به نمای سازه ها می دهد

آیا از نمای شیشه ای در اجرای سازه خود میخواهید استفاده کنید

شما براحتی می توانید با مجموعه شادکو تماس بگیرد و از …..

آیا به دنبال مناسب ترین دیوارهای شیشه ای برای اجرای پروژه های خود هستید؟

مشاورین ما به صورت رایگان در این خصوص راهنما شما هستند و آنها …..

دیوار شیشه ای ساختمان12
دیوار شیشه ای

نمای اسپایدر فین گلس

این ما به طوری است که تمامی این سازه یا قسمتی از سازه را که می خواهند شیشه در آن نصب کنند را تمامأ  به صورت شیشه می سازند.به این معنا که نسبت به نماهای دیگر که از ستون های فلزی برای اجرای آنها استفاده می شود. این نما حتی ستون هایش هم شیشه ای است. به همین منظور در اکثر ویلاها و سازه هایی که بخواهند بیشترین استفاده را از مناظر  محیط  اطراف داشته باشند از این نما استفاده می کنند.در آینه کاری دیوار نیز استفاده دارد.

نمای اسپایدر کابلی

این نوع اسپایدر به نوع اسپایدر خرپا نیز مشهور است که از شیشه و کابلهای مستحکمی برای ساخت آن استفاده می شود و انواع شیشه ها با وزنه های سنگین را تحمل میکند و برای اجرای آن از محاسبات دقیق مهندسی استفاده می شود به همین منظور از هزینه بالایی نسبت به دیگر اسپایدر ها برخوردار است ولی


شما نگران هزینه ها نباشید

زیرا شرکت شادکو چون یک تولید

کننده است  بدون واسطه می توانید

محصولات مورد نیاز شما را با مناسبترین قیمت

و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. شما در این مجموعه

می توانید به صورت رایگان از مشاورین ما در این شرکت

استفاده کنید. در این شرکت شما می توانید برای انواع ساز های

خود از بهترین و مجرب ترین مهندسین و متخصصین ما  استفاده نمایید.

دیوار شیشه ای ساختمان
دیوار شیشه ای

نمای اسپایدر اسپیس فریم در دیوار شیشه ای ساختمان

این نوع نما در دیوار شیشه ای ساختمان های مانند  انواع غرفه ها دیوار پوش شیشه ای آشپز خانه نمایشگاه ها و غیره استفاده می شود. این نوع  سازه ها متشکل از فرم های هندسی خاصی است که  در فضاهای گنبدی شکل کروی و قوسی شکل سقف ها استفاده می شود در واقع این سازه بر روی اشکال هندسی طراحی و اجرا می شود.

مزایای استفاده از اسپایدر در دیوار شیشه ای ساختمان

 • پیوستگی در دید محیطی
 • حداقل آلودگی صوتی
 • اجرای انواع نماها در دیوار شیشه ای
 • کمترین ورود یا خروج گرد و غبار
 • جلوگیری از اشعه های مضر مانند اشعه فرابنفش و مادون قرمز
 • همساز با بهینه سازی انرژی
 • امکان اجرا در انواع سازه ها
 • ضد رطوبت بودن
دیوار شیشه ای

شرکت صنایع شادکو

شرکت صنایع شادکو آماده

همکاری با مشاورین املاک

سازندگان گرامی طراحان داخلی و

خارجی کشور در هر کجای ایران می باشد.

به همین منظور این شرکت مشاورین خود را به

صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. تا بتوانید

از بهترین و مجرب ترین مهندسین و متخصصین ما در این شرکت

بهره برده و چون این شرکت خود یک شرکت تولید کننده می باشد. این

راستا می‌توانید بهترین محصولاتی که در بازار وجود دارد را با مناسب ترین

قیمت و بالاترین کیفیت از این مجموعه برای انواع پروژه های خود تهیه نمایید.

هدف اصلی ما جلب رضایت خداوند است که آن هم در گرو رضایت مشتری است

9 پاسخ

 1. می خوام نمای بیرونی واحد خودمو تغییر بدم می خوام پنجره ها رو کلا بردارم دیوار شیشه‌ای بزرگ بزارم آیا این کار امکان پذیره؟

  1. شما می توانید از مشاورین ما در مجموعه شادکو راهنمایی بخواهید به همین منظور می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
   شماره تماس ما tel:+982188068352

  2. شما می توانید از مشاورین ما در مجموعه شادکو راهنمایی بخواهید به همین منظور می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
   شماره تماس ما tel:+982188068352

  1. شما می توانید از مشاورین ما در مجموعه شادکو بصورت رایگان راهنمایی بخواهید به همین منظور می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
   شماره تماس ما tel:+982188068352

 2. آیا همه شیشه هایی که در نمای ساختمان ها استفاده می کنید به یک ضخامت کیفیت هستند یا فرق می کند؟

  1. شما می توانید از مشاورین ما در مجموعه شادکو راهنمایی بخواهید به همین منظور می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
   شماره تماس ما tel:+982188068352

 3. قیمت ها بر چه پایه ای محاسبه می شوند مثلاً قیمت شیشه هایی که برای پنجره استفاده میشود چه قیمتی دارد؟

  1. شما می توانید از مشاورین ما در مجموعه شادکو راهنمایی بخواهید به همین منظور می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید
   شماره تماس ما tel:+982188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code