اینجا هستید :
دیوار شیشه سکوریت

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پنجره با شیشه ریلی سکوریت

دیوار شیشه سکوریت

شیشه سکوریت
شیشه سکوریت

شیشه سکوریت:

دیوار شیشه سکوریت یک شیشه مقاوم و ضخیم در برابر ضربه می باشد.از آن جایی که شیشه کاملا ضربه پذیرمی باشد.راحت با هر ضربه ای شکسته می شود.و این از نگرانی خیلی افراد می باشد.با خرید دیوارپوش شیشه ای سکوریت در صنایع تولید شیشه و آینه شادکو می توانید یک شیشه ضخیم در برابر حوادث را داشته باشید.,زیرا هر ساله آماری از حوادث اعلام می شود.

که افراد زیادی هنگام شکست شیشه برای دیوار دچار آسیب های جسمی شده اند.پس برای سلامت خود از یک جنس شیشه ای خریداری کنید که دارای ضخامت بالا همچنین ضد خط و خش باشد.شیشه شیء بسیار کاربردی در همه منازل و همه شغل ها می باشد .و در تمامی ساختمان سازی ها به کار می رود.پس بیشتر افراد در معرض خطر شکستگی شیشه قرار می گیرند.مهم ترین مسئله سلامت جانی شما می باشد.پس بهترین گزینه برای شما در ساختمان سازی شیشه سکوریت می باشد.

دیوار شیشه ای سکوریت امکان برش دهی و یا سوراخ کردن شیشه بعد از تبدیل کردن شیشه خام به سکوریت وجود ندارد.پس باید قبل از وارد شدن شیشه به کوره اندازه و طرح خود را انتخاب کنید .و برای کارشناسان تولیدی شادکو بفرستید.تا بتوانیم شیشه مدنظر شمارا در کمترین زمان برای شما تولید کرده و ارسال کنیم.

شیشه سکوریت و پارکت چوبی
شیشه سکوریت و پارکت چوبی

مزیت شیشه سکوریت:

1.امنیت داشتن برای منازل و یا محل کار شما:

دیوار شیشه سکوریت این شیشه ها به دلیل ضخامت و محکم بودن آن ها در هیچ شرایطی شکسته و نمی شوند.و به صورتی نشکن می باشد. برای منازل و محل کار شما برای جلوگیری از سرقت می توانید از این شیشه ها در صنایع تولید شیشه و آینه شادکو ،سفارش دهید .شما می توانید برای فضای کاری یا منزل خود از این شیشه ولی با درب های اتوماتیک سفارش دهید.

2.جلوگیری از خطرات جانی:

دیوار شیشه سکوریت مثل شیشه برای دیوار معمولی در حین خرد شدن به صورت تیز و خطرناک خرد نمی شوند.و کاملا به صورت پودری و بی خطر خرد می شوند.برای این خطری برای افراد ایجاد نمی کنند.ولی شیشه های معمولی بد از شکستن احتمال آسیب به شما را دارد.احتمال شکست در شیشه سکوریت خیلی کم است.ولی برعکس در دیوارهای شیشه ای رنگی شیشه های معمولی احتمال شکست بالا می باشد.پس بهتر است برای خریداری مجدد شیشه های معمولی و هزینه ای دوباره از شیشه سکوریت خریداری کنید.که سالیان سال برای شما عمر می کند.و مورد استفاده شما قرار می گیرد.

3.ضخامت برتر شیشه سکوریت نسبت به سایر شیشه های دیگر:

شیشه سکوریت در برابر شیشه های معمولی ضخامت بیشتری دارد.و بسیار مقاوم تر هستند.ضخامت شیشه نسبت به شیشه های معمولی 7برابر می باشد.اگر شما از نزدیک شیشه را مشاهده کنید متوجه جنس آن می شوید.به دلیل ضخامت بالا شیشه برای دیوار در مقایسه با دیوار شیشه ای رنگی های معمولی مناسب برای مراحل ساختمان سازی می باشد.

پنجره ریلی
پنجره ریلی

مراحل ساخت شیشه سکوریت

  1. شیشه برای دیوار را درون دستگاه شست و شو قرار می دهند که کاملا هرگونه کثیفی ،گرد و غبار را پاک کند.شیشه را تبدیل به یک شیشه تمیز و درخشنده می کنند.
  2. حالا شیشه را درون کوره با حرارت 700درجه سانتی گراد قرار می دهند.
  3. برای جلوگیری از هرگونه قوس و موج شیشه ها درون کوره به صورت افقی با استفاده از سرامیک های بروز به سمت جلو و عقب حرکت می کند.
  4. بعد از بین بردن هرگونه قوس و موج دیوار شیشه ای درون دستگاه باد بزن قرار می گیرد.تادر دمای معمولی قرار گیرد.
  5. در مرحله پنجم شیشه شما آماده می باشد

در ادامه….دیوار شیشه سکوریت

دیوار شیشه سکوریت وقتی که شیشه رنگی برای دیوار در دستگاه باد بزن قرار می گیرد در مدت چند ثانیه عملیات انجام می شود.و باید سریعاً خشک شود.این موضوع باعث می شود که فضای داخل دستگاه باد بزن گرفته شود.این امر باعث می شود که مقاومت شیشه رنگی دیوارپوش 7برابر شیشه های معمولی شود.و در حین شکست شیشه به ذرات پودری تبدیل شود.

سایت شادکو کلیک کنید

دیوارپوش شیشه ای سکوریت در ضخامت های 3میل الی 20میل در تولیدی شادکو ساخته می شوند.که تا دمای 250درجه سانتی گراد بالای صفر و سرمای 80درجه سانتی گراد زیر صفر را تحمل می کند.یکی دیگر از نکاتی که باید به آن دقت کرد این است که امکان برش دهی در شیشه سکوریت وجود ندارد.شما باید قبل از تبدیل کردن شیشه خام به شیشه سکوریت طرح مدنظر خود را برای ما ارسال کنید.و سپس عملیات سکوریت کردن را روی شیشه شما انجام می دهیم.

بالکن پوشیده با سکوریت
بالکن پوشیده با سکوریت

برای آینه کاری پشت تلویزیون کلیک کنید

تفاوت بین شیشه سکوریت و شیشه خام:

تفاوت وزن شیشه:

دیوار شیشه سکوریت در مقایسه با وزن شیشه سکوریت با شیشه خام به دلیل ضخامت بالای شیشه سکوریت همه فکر می کنند که شیشه سکوریت سنگین تر است.ولی این فکر کاملا غلط است.زیرا اختلاف وزنی باهم دیگر ندارد.ولی شیشه لمینت دوشیشه ای تخت وپلاستیک ترکیبی در مقایسه با شیشه سکوریت ساده تک جداره سنگین تر می باشد.اما در مقایسه با شیشه سکوریت دو جداره و شیشه فلوت دوجداره به میزان کمی اختلاف وزن برمی خورند.

ساخت دیوارپوش شیشه ای کلیک کنید

تفاوت قیمت شیشه:

دیوار شیشه سکوریت قیمت شیشه لمینت بالاتر از شیشه سکوریت می باشد.و همچنین شیشه سکوریت چهار برابر قیمت شیشه ساده را دارد.زیرا هم ضخامت بالای دارد و هم در مراحل بیشتری در حین ساخت قرار می گیرد.شیشه لمینت از لایه PVBتشکیل شده است.شما می توانید به جای شیشه تخت در شیشه لمینت از شیشه ساده و یا از شیشه سکوریت هم استفاده کنید.قیمت این ها همه در انتخاب شیشه شما متفاوت می باشد.

تفاوت رنگ در شیشه ها:

شفافیت رنگ شیشه لمینت از همه شفاف تر می باشد.اما شفافیت شیشه ساده با سکوریت یکسان می باشد.

تراس چوبی با شیشه سکوریت
تراس چوبی با شیشه سکوریت

میزان ایمنی بودن شیشه ها:

دیوار شیشه سکوریت درخرید شیشه ساده هیچ گونه تضمینی برای شکست وآسیب نرساندن به شما وجود ندارد.و از لحاظ ایمنی برای شما هیچ کاربردی ندارد.اما شیشه سکوریت بعلاوه شیشه لمینت از لحاظ ایمنی بالا هستند.تفاوت شیشه لمینت و سکوریت در این است که شیشه سکوریت چنانچه شکسته شود.کاملا فرو می ریزد.ولی آسیبی برای شما ایجاد نمی کند.ولی شیشه لمینت حتی بعد از شکست هم فرو نمی ریزد.و به صورتی ورود خروج افراد هم جلوگیری می کند.شیشه لمینت برای مکان هایی که باید در امنیت بالا باشد بسیار کاربردی است.مثل طلافروشی ها،بانک ها و …

قابلیت برش در شیشه:

دیوار شیشه سکوریت قابلیت برش و طرح در هر زمانی برای شیشه های معمولی وجود دارد.ولی شیشه سکوریت و لمینت بد از کامل شدن مراحل ساخت به هیچ عنوان تغییری در اندازه و طرح نمی توان ایجاد کرد.همه تغییرات مثل لول زنی ،سوراخکاری،برش کاری قبل از تبدیل شدن شیشه سکوریت و لمینت از شیشه خام باید تبدیل شود.

شیشه سکوریت بالکن

مقاومت شیشه ها به چه صورت است؟

استحکام شیشه ساده نسبت به شیشه سکوریت و لمینت بسیار کمتر است.ولی شیشه لمینت از شیشه سکوریت مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارد.و چنانچه در شیشه لمینت از شیشه ساده استفاده شود مقاومت آن در برابر شیشه سکوریت هم کمتر می شود.

دیوارپوش آینه ای کلیک کنید

کاربرد شیشه ها در مکانهای مختلف:

دیوار شیشه سکوریت اصولا در ساختمان سازی از شیشه سکوریت استفاده می کنند.برای مثال برای درب ورودی از شیشه استفاده می شود.چون احتمال شکست در هر اتفاقی وجود دارد.این مسئله آسیب نرسیدن به افراد بسیار مهم می باشد.در مواقعی که حرارت بالا مقابل شیشه قرار می گیرد.از شیشه سکوریت استفاده می کنند.برای مثال در بخاری و درب فر و…ازشیشه سکوریت استفاده می کنند.

اگر می خواهید شیشه خود را در جایی قرار دهید که نیازمند به امینت بالا می باشد. باید از شیشه لمینت استفاده کنید .ولی اگر می خواهید در مکانی قرار دهید که نیازمند شیشه ای می باشد که در برابر حرارت بالا مقاوم باشد و همچنین ایمن بود برای شما مهم است.ازشیشه سکوریت خریداری کنید.

در ماشین ها از شیشه جلو از شیشه لمینت استفاده شده است.زیرا شیشه لمینت از خرد شدن شیشه جلو،جلوگیری می کند.ولی در شیشه های درب ماشین ازشیشه سکوریت استفاده می گردد.زیرا هنگام ضربه و شکستن آسیبی به افراد وارد نکند.

شیشه سکوریت در چه مکانی بکار میرود؟

پنجره بالکن و…..

تفاوت بین شیشه سکوریت و شیشه ساده چگونه است؟

در رنگ قیمت وزن و…. است

4 پاسخ

    1. برای استعلام قیمت اندازه و ضخامت بررسی میشود برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید02188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code