وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

سینک روشویی

روشویی رنگی

درسته که روشویی رنگی و انواع آینه روشویی توی گذشته‌ خیلی جایی توی سرویس‌بهداشتی‌ها نداشتن و اهمیت زیادی از لحاظ دکوراسیون به اون‌ها نمیدادن، اما همیشه سعی می‌کردن که سرویس‌های بهداشتی تمیز باشن و حداقل نظم خودشون رو حفظ بکنن. اما حالا علاوه بر تمیزی سرویس‌بهداشتی، دکوراسیون و چیدمان و وسایلی که برای سرویس‌بهداشتی که انتخاب می‌کنیم خیلی پر اهمیت هستن.

اگر ادعا می‌کنین خوش سلیقه هستین ، پس چرا دستشویی رو از قلم انداختین ؟؟ 😱

دیگه واقا با گذشت زمان هممون فهمیدیم که وسایلی که برای سرویس بهداشتی انتخاب میکنیم باید هماهنگ و متناسب با سبکی که دوست داریم و انتخاب میکنیم باشن. انتخاب سبک دکوراسیون یکی از مهم ترین اصول چیدمان برای هر قسمت از خونه هست. وقتی ما بدونیم چه سبکی رو دوست داریم و از چه سبکی خوشمون نمیاد، مسلما توی انتخاب اکسسوری ها هم خیلی موفق تر هستیم.

می‌دونی کدوم روشویی رنگی محبوبیت بیشتری داره ؟ 😍

یکی از سبک هایی که خیلیها اون رو دوست دارن توی قسمت های مختلف خونه از اون استفاده میکنن، سبک ها فانتزی مدرن هستن. توی سبک های فانتزی مقداری که از رنگ های مختلف توی وسایل مون استفاده میکنیم خیلی بیشتر از سبک های دیگه هست. مثلا مبلمان رنگی، ظروف رنگی، فرش ها و موکت های رنگی و…

اینطوری سرویس‌بهداشتیت رو منحصربه فرد کن ! 😎👇🏻

این روزا توی سرویس بهداشتی هم خیلی راحت میتونیم از این سبک پیروی کنیم، چون با پیشرفت صنعت و تنوع توی محصولات، خیلی راحت میتونیم از یه روشویی رنگی و جذاب فانتزی برای زیبا سازی سرویس‌بهداشتی استفاده کنیم.

روشویی های رنگی هم تنوع زیادی توی رنگ هاشون دارن که هرکسی رو با دیدنشون جذب خودشوون میکنن ، و هم تنوع زیادی توی اندازه ها و مدل هاشون، که هر برای سرویس بهداشتی خیلی راحت بتونیم ازشون انتخاب بکنیم. توی این مقاله میخوام براتون از انواع روشویی های رنگی و کاربرد هاشون بگم.

روشویی رنگی

اگر شما هم علاقه‌مند هستین که با یه سبک جدید و جذاب آشنا بشین و میخواین که از انواع روشویی رنگی و مدل هاشون مطلع بشین، حتما تا ته مقاله همراه ما باشین تا بتونین یه سبک متفاوت رو برای سرویس های بهداشتی تون انتخاب کنین.

🌱 سینک روشویی رنگی رو با روشویی مدل قدیمی عوض کنید !

خیلی وقتا دلمون میخواد یه تغییر خوشگل توی دکوراسیون سرویس بهداشتی مون بدیم و اون رو از ساده بودن و یک نواخت بودن در بیاریم، دلمون میخواد یه سرویس بهداشتی شیک با یه دکوراسیون خاص طراحی کنیم. برای خاص بودن و برای متفاوت بودن باید روشویی های قدیمی رو کنار بزارین و مدل های شیک و جذاب جدید رو جایگزین اون بکنین روشویی های رنگی طرفدارهای خاص خودشون رو دارن.

و شما میتونین با انتخاب این روشویی یکی از خاص ترین سرویس های بهداشتی رو با شیک ترین مدل روشویی بسازین. تنوع روشویی های رنگی انقدرزیاد هست که شما خیلی راحت میتونین اون مدلی رو که دوست دارین با رنگ جذابش انتخاب بکنین و یه روشویی متفاوت و ابیه طرح متفاوت و مدرن سفارش بدین.

✳️ 5 دلیل محبوبیت روشویی رنگی برای طراحان دکوراسیون …

 

قبل تر ها از روشویی هایی استفاده میکردن، که همه یک دست بودن و سبک ساخت و طراحی اون ها معمولا یک شکل بوده و تقریبا همه ی روشویی ها به رنگ سفید یا شیری کمرنگ بودن تنوع خاصی توی طرح و رنگشون نداشتن. برای همین هم دکوراسیون های همه ی سرویس بهداشتی ها توی همه خونه ها، تقریبا یه شکل و یه جور بود.

 اما با پیشرفت علم طراحی دکوراسیون، طراح ها تصمیم گرفتن مدل های جدید و به روز تری رو طراحی بکنن و با استقبال زیاد تولید کننده ها و مردم هم مواجه شدن. برای همین هم حالا دیگه تنوع توی مدل های روشویی خیلی زیاد شده و هر کسی با هر سلیقه ای میتونه بهترین ها رو برای سرویس بهداشتی خونه خودش انتخاب بکنه.

پس دنبال یه سینک متفاوت اما جدید هستی ؟

اگر شما هم دوست دارین یه سبک متفاوت رو تجربه کنین و یه تغییر اساسی توی دکوراسیون سرویس بهداشتی تون ایجاد بکنین. حتما باید یه انتخاب متفاوت رو داشته باشین. انتخابی که با دیدنش هر بیننده ای رو به سمت خودش جذب بکنه و تشویق اون ها رو به همراه داشته باشه.

روشویی رنگی یکی از جذاب ترین وسیله هایی که میتونین برای سرویس بهداشتی تون انتخاب بکنین چون مدل و طرح متفاوت و رنگ شاد و جذابی که این روشویی دا،ره حسابی حال و هوای خونه و سرویس بهداشتی تون رو عوض میکنه.

🔸🔷 روشویی رنگی چرا جذابه ؟🔷🔸

قبل ترها از روشویی‌هایی استفاده میکردن، که همه یک دست بودن و سبک ساخت و طراحی اون ها معمولا یک شکل بوده و تقریبا همه ی روشویی ها به رنگ سفید یا شیری کمرنگ بودن تنوع خاصی توی طرح و رنگشون نداشتن. اما حالا دیگه تنوع توی مدل های روشویی خیلی زیاد شده و هر کسی با هر سلیقه ای میتونه بهترین ها رو برای سرویس بهداشتی خونه خودش انتخاب بکنه.

اگر شما هم دوست دارین یه سبک متفاوت رو تجربه کنین و یه تغییر اساسی توی دکوراسیون سرویس بهداشتی تون ایجاد بکنین. حتما باید یه انتخاب متفاوت رو داشته باشین.

روشویی رنگی از متفاوت ترین جذاب ترین، سبک های انواع روشویی هستن و تنوع خیلی زیادی توی طراحی و رنگ هاشون دارن. روشویی رنگی از جذاب ترین سبک هاییه که میتونین برای سرویس بهداشتی تون انتخاب بکنین چون مدل و طرح متفاوت و رنگ شاد و جذابی که این روشویی دا،ره حسابی حال و هوای خونه و سرویس بهداشتی تون رو عوض میکنه.

روشویی و انواع آن در سرویس‌های بهداشتی

روشویی سرویس‌بهداشتی پایه‌دار

روشویی سرویس‌بهداشتی رومیزی

روشویی سرویس‌بهداشتی دیواری

روشویی رنگی سرویس‌بهداشتی تو میزی

روشویی سرویس‌بهداشتی سراسری

روشویی سرویس‌بهداشتی کنج

🔍 روشویی پایه‌دار دستشویی بخریم یا نه ؟!

متداول‌ترین و معمولی‌ترین روشویی هایی که از قدیم تا حالا استفاده میشده، روشویی‌های پایه دار هستن که از دو تیکه تشکیل میشن، یکی کاسه‌ی روشویی و یکی پایه ی روشویی. این روشویی ها ظاهر خیلی ساده ای داشتن و خیلی هم جذابیت خاصی نداشتن و فقط برای رفع نیاز ازشون استفاده میشده.

اما حالا دیگه این روشویی رنگی‌ها محبوبیتی بین مردم و تولید کننده‌ها ندارن چون انقدر مدل‌های جذاب و شیکی طراحی شده که دیگه این روشویی‌ها هم کاربردشون و هم ظاهرشون اصلا به چشم نمیاد. روشویی‌های جدیدی که طراحی و تولید شدن انقدر از نظر ظاهر جذاب هستن که هر عزیزی که میخواد روشویی بخره، حتما از این مدل های جدید که خیلی هم کاربردی هستن انتخاب میکنه. روشویی های جدید تنوع خیلی بالای توی سبک و مدل طراحی شون دارن و برای هر سبکی چندین مدل روشویی طراحی میشه.

اگر روشویی مدرن و مینیمال میخوای از اینا بخر… 👇🏼👇🏼👇🏼

 مثلا روشویی هایی که سبک مینیمال دارن، این روشویی ها فقط یه تیکه هستن و که کاسه ی روشویی بدون پایه روی دیوار نسب میشه و ظاهر جذاب و متفاوت اون به شکل های دفرمه و نامنظم طراحی شده و طرافدار های خاص خودشون رو دارن.

یا روشویی های فانتزی که مدل های متفاوت و بامزه ای دارن و تنوع رنگ اون ها هر کسی رو به سمت خودش جذب میکنه.

روشویی رنگی‌های کابینتی یکی از مدل های جدید روشویی هست که علاوه بر ظاهر شیک و مدرنی که دارن، کاربرد خیلی زیادی هم دارن. این روشویی های جوری طراحی شدن که کاسه ی روشویی روی یه کابینت که خیلی هم شیک و منظمه قرار میگیره و میتونیم از کابینت اون ها برای قرار دادن وسایلی مثل لوازم و شوینده های بهداشتی یا لوازم آرایشی و.. استفاده کنیم. روشویی های کابینتی هم به دو دسته ی پایه دار و دیواری تقسیم میشن.

روشویی پایه‌دار و انواع آن در سرویس‌های بهداشتی

روشویی پایه‌دار با پایه‌های فلزی

روشویی پایه‌دار با مدل کابینتی

روشویی پایه‌دار با پایه‌های همجنس

روشویی‌های پایه‌دار مدل کابینتی

روشویی‌های پایه‌دار مدل کابینتی ظاهرخیلی شیکی دارن که طرفدارای خیلی زیادی به خاطر ظاهر شیک و کاربردی بودنشون دارن. یکی از ویژگی‌ های مهم روشویی ‌های کابینتی تنوع بالای اون ها توی طرح و رنگ‌هاست.این تنوع بالا باعث شده که شما عزیزان با هر سلیقه ای بتونین بهترین مدل ها رو انتخاب بکنین ، حتی میتونین این طرح ها و رنگ های این نوع روشویی‌ها رو با دیوارپوش و کفپوش‌های داخل سرویس‌های بهداشتی خودتون هماهنگ بکنین

جنس روشویی‌های کابینتی

معمولاً روشویی‌های کابینتی را از جنس ضدآب پی‌وی‌سی تولید می‌کنند که در قیمت روشویی‌ها موثر است چون محیط سرویس‌بهداشتی همیشه مرطوب و نمناک است باید جنس کابینت زیر روشویی از جنسی باشد که مقاومت لازم را در برابر آب و رطوبت داشته باشد به همین منظور کابینت روشویی را از جنس پی‌وی‌سی تهیه می‌کنند.

روشویی رنگی پایه‌دار با پایه همجنس

زمانی که جنس پایه روشویی با خود روشویی یکسان باشند به آن روشویی‌ها ، روشویی همجنس یا یکپارچه می‌گویند. این مدل از روشویی ها تنوع زیادی دارند که بعضی از آن‌ها کاملا کلاسیک هستند و بعضی‌هایشان کاملا مدرن.

انواع مدل روشویی همجنس

یک‌تکه

دو‌تکه

روشویی رنگی پایه‌دار با پایه‌های فلزی

سبک جدیدی از روشویی‌ها به تازگی تولید شده است. که مورد توجه دکوراسیون‌های داخلی و معماران قرار گرفته که پایه‌های این روشویی‌ها از فلز ساخته شده که به سبک روستیک تولید شده است.

نکاتی در مورد روشویی با پایه فلز

از آنجایی که محیط سرویس‌های بهداشتی همیشه مرطوب نمناک هست ، روشویی های پایه‌دار ما که پایه‌های فلزی دارند، باید توجه داشته باشیم که پایه‌های این روشویی از جنس فلزاتی باشه که ضد زنگ باشه و درمقابل رطوبت سرویس‌های ‌بهداشتی از مقاومت بالایی برخوردار باشه. قیمت روشویی‌ها با پایه‌ های فلزی بستگی به نوع فلزی داره که برای پایه‌ های این روشویی ها استفاده میکنن.

جذاب ترین انواع آینه سرویس‌بهداشتی را در اینجا ببینید!

روشویی های دیواری و انواع آن‌ها در سرویس‌های‌بهداشتی

روشویی‌های کابینتی دیواری

روشویی‌های نیم پایه دیواری

روشویی‌های ساده دیواری

روشویی‌های کابینتی دیواری

روشویی کابینتی بدون پایه، جزو جدیدترین و مدرن‌ترین انواع روشویی ها هستن . اتصال این کابینت‌ها دیگه به وسیله پایه نیست و مستقیم با استفاده از پیچ و مهره به دیوار وصل میشن این روشویی ها هم مدل ها و رنگ های متنوعی داره  . یکی از دلایلی که استفاده از این نوع از روشویی‌های رو پر‌طرفدار کرده اینه که شست و شویی سرویس بهداشتی با وجود این روشویی رنگی‌ ها خیلی راحت تر از روشویی های پایه داره که دیگه نگران خیس شدن و یا خراب شدن کابینت روشویی نیستیم.

روشویی رنگی های نیم پایه دیواری

روشویی‌های نیم‌پایه دیواری نسبت به روشویی‌های پایه‌دار معمولی ظاهری لوکس‌تر و مدرن‌تری دارن. و به خاطر همین ظاهر لوکس هم، محبوبیت بیشتری بین مردم دارن . تولیدکننده ها زمانی که استقبال مشتری ها از این نوع روشویی‌ها متوجه شدن، برای تولید این روشویی‌ها خلاقیت‌های زیادی به خرج دادن و اون‌ها رو در طرح‌های زیباتری تولید و به بازار عرضه کردن.

یکی از چیزهای که باعث می‌شه روشویی رنگی سرویس‌بهداشتی ده‌ها برابر زیباتر بشه استفاده از وان حمامی و شیرآلات سرویس‌بهداشتی ست هست.

روشویی های ساده دیواری

روشویی‌های ساده دیواری بین مشتریان ، طرفدارای خاص خودش رو داره. انتخاب روشویی‌های ساده دیواری بستگی زیادی به توکار یا روکار بودن اتصالات سرویس‌های ‌بهداشتی داره. معمولاً برای سرویس‌های‌بهداشتی که اتصالات توکار دارن این مدل روشویی رنگی دیواری ساده خیلی مناسب هستن.  حتما استفاده از روشویی سرویس‌بهداشتی کنار یک آینه دستشویی شیک فوق‌العاده میشه.

روشویی‌های گوشه‌ای سرویس‌های‌بهداشتی

سینک روشویی‌های گوشه‌ای رو با مدل ها جذاب و زیبا برای کنج سرویس‌های بهداشتی تولید میشن. که هم فضای کمی رو اشغال می‌کنه. هم زیبایی چشمگیری رو به سرویس‌های ‌بهداشتی شما می‌ده. روشویی‌های گوشه‌ای توی هر  سرویس‌بهداشتی با هر ابعاد و فضایی که داره به راحتی جا می‌گیره.

برای هر سبک سلیقه ای شیرآلات جذاب و با کیفیت داریم!

مواردی که در قیمت روشویی رنگی تاثیرگذار است

نام برند سازنده روشویی‌ها

مدل‌های مختلف روشویی‌ها

کیفیت و جنس روشویی‌ها

انواع سایز و ابعاد روشویی‌ها

برند تولید کننده روشویی رنگی

یکی از موارد بسیار مهمی که تاثیر زیادی تو قیمت سینک روشویی های رنگی‌  سرویس‌ بهداشتی داره، نام تولید‌کننده روشویی‌هاست.وقتی که نام یک تولیدکننده توی بازار مشهور بشه، یعنی اون سازنده برای تولید محصولات باکیفیت، تمام تلاش خودش رو کرده تا بهترین محصولات رو  به بازار عرضه بکنه.

مدل‌های مختلف روشویی‌ها

مدل‌های مختلف روشویی‌ها توی قیمت‌های اون تاثیر زیادی داره. مثلاً طراحی ‌های مختلف روشویی‌ها در قیمت اون ها تاثیر زیادی داره. بعضی از طرح‌ها به نسبت کاری که روی اون‌ها انجام میشه، قیمتشون هم متفاوت است. طر‌هایی هستند که به نسبت طر‌های دیگر ساده هستند و در این روشویی‌ها طراحی خاصی انجام نشده. بنابراین از قیمت پایین‌تری برخوردار هستن.

کیفیت و جنس روشویی‌ رنگی

جنسی که سینک های روشویی رنگی‌ دارن و استفاده از مواد با کیفیتی که برای ساخت روشویی‌ها به کار رفته مسلما تو قیمت روشویی‌های سرویس‌ بهداشتی تاثیر‌زیادی داره. وقتی که از یک جنس با کیفیت برای روشویی‌ انتخاب می‌کنین هم مدت زمان بیشتری از این روشویی‌ها استفاده می‌کنین و هم توی این مدت زمان کیفیت رنگ روشویی‌ها تغییری نمی‌کنه. پس دقت کنین از چه جنسی و با چه کیفیتی روشویی‌ها رو انتخاب می‌کنین

روشویی رنگی از کجا بخریم 🛒🛍️

شما می‌توانید انواع سینک روشویی‌های سرویس‌بهداشتی را با گارانتی‌ها و برند‌ها و طرح و رنگ‌های مختلف تهیه کنید. از قسمت فروشگاهی سایت ما تهیه کنید.

انواع سینک روشویی

 • روشویی‌های زیر سنگی
 • روشویی‌های لگن عمیق
 • روشویی‌های لبه‌دار
 • روشویی‌های کاسه‌ای
 • روشویی‌های یک‌پارچه
 • روشویی‌های صفحه‌ای

روشویی رنگی زیرسنگی

این روشویی‌ها به شما حق انتخاب می‌دهد تا بتوانید در صورت تمایل یک روشوی رنگی با قیمت مناسب را برگزینید. که دارای ظاهری خاص و جلوه‌‌ی بصری زیادی نباشد ، چرا که در این نوع روشویی ، سینک پایین‌تر از سطح پیشخوان قرار می‌گیرد. و از زاویه‌ی دید بیرونی و فاصله‌ی دورتر ظاهر سینک به هیچ عنوان دیده نمی‌شود . نصب روشویی‌های رنگی زیرسنگی با حساسیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است. و با توجه به عدم برآمدگی لبه و احتمال پاشیدن آب به اطراف بهتر است جنس سطح پیشخوان در برابر آب و رطوبت آسیب‌پذیر نباشد .

برای کم‌تر شدن احتمال پاشیدن آب به پیرامون شما می‌توانید از کاسه‌ای عمیق‌تر کمک بگیرید . در صورتی که بین سینک و سطح کابینت خلل و فرجی وجود نداشته باشد نظافت این روشویی رنگی با دشواری همراه نخواهد بود .

روشویی‌های لبه‌دار

وجود لبه در روشویی‌های رنگی لبه‌دار به نوعی مزیت محسوب می‌شود چرا که از پرتاب قطرات آب به بیرون از سینک جلوگیری به عمل می‌اورد . نظافت این روشویی آسان و با سرعت انجام می‌شود . شکل ظاهری روشویی‌های رنگی لبه‌دار دارای تفاوتی جزئی با روشویی زیرسنگی است و آن دیده شدن لبه‌های سینک از بیرون و فاصله‌ای دورتر است ، این در حالی است که قبلا هم گفتیم سینک روشویی زیرسنگی به طور کلی از بیرون قابل رویت نمی‌باشد .

هرچه ارتفاع لبه در این نوع روشویی بلندتر باشد حراست از سطح کانتر در برابر پاشیدن آب نیز به نحو احسن صورت می‌گیرد . وجه تشابه روشویی رنگی لبه‌دار و همتای زیرسنگی آن ها ظاهر ساده‌ی آنها است که باعث می‌شود فضای سرویس بهداشتی شما مدرن و مینیمال به نظر برسد . با توجه به قابل رویت بودن لبه ی این روشویی و رنگ آن ، در صورتی که قصد دارید از سینکی با رنگ جیغ استفاده کنید می توانید رنگ سطح کابینت را تیره در نظر بگیرید و یا برعکس تا جلوه ی سینک روی آن دوچندان شود .

روشویی رنگی کاسه ای

در رابطه با سهولت و یا دشواری نظافت روشویی‌های رنگی با قطعیت نمی‌توان نظر داد . در صورتی که سینک نزدیک به دیوار روی سطح پیشخوان نصب شود به طوری که دست شما به راحتی قادر به لمس پشت آن نباشد ، نظافت آن قسمت به سختی ممکن خواهد بود اما در صورتی که این سینک در مرکز و یا جلوتر از مرکز واقع و نصب شود نظافت روشویی به سادگی صورت می‌گیرد .

این روشویی رنگی با تنوع جنس بالایی در حال تولید است و شما در فضاهای مختلف شاهد سینک های کاسه ای با جنس های گوناگون از قبیل شیشه ، چوب ، چینی ، سنگ و … می باشید. که به شما در انتخاب بهترین گزینه با توجه به میزان بودجه شما و بررسی مزایا و معایب هر یک از جنس ها کمک شایان توجهی خواهد کرد .

سینک کاسه ای با عمق نسبتا زیاد خود از پاشیدن آب به بیرون هنگام شست و شوی دست ها پیشگیری می‌کند و در صورتی که این کاسه به صورت کامل روی سطح کانتر نصب شود ارتفاع این سینیز بلندتر خواهد بود ضمن اینکه بعضا مشاهده می‌کنید که قسمتی از این سینک هنگام نصب درون کابینت واقع می‌شود . در میان تمامی روشویی های کاسه ای روشویی شیشه ای ، چوبی و سنگی هریک با ظاهر خاص خود و در رنگی منحصر به فرد می توانند به عنوان سنبلی از طبیعت زیبایی بکر و ممتازی به فضای سرویس بهداشتی شما ببخشند .ن

روشویی های یکپارچه

قطعا شما با تا به حال با یکی از هزاران طرح روشویی‌های یکپارچه‌ی رنگی در سرویس‌های‌بهداشتی عمومی واقع در رستوران‌ها ، مراکز تجاری و توریستی و … مواجه شده‌اید . نظافت این روشویی فوق‌العاده آسان و به سرعت صورت می‌گیرد و دلیل این سهولت در نظافت نوع ساختار این روشویی می‌باشد . ظاهر این روشویی به گونه‌ای است که سینک و کانتر از یکدیگر قابل تجزیه و تمایز نیستند.

چرا که از یک جنس و به صورت سرهم و یکدست تولید شده‌اند به این ترتیب که در یک روشویی‌های رنگی یکپارچه‌ی سرامیکی ، جنس سینک و سطح کانتر هر دو از سرامیک یکرنگ و به گونه‌ای است که روشویی رنگی و سطح پیشخوان با یکدیگر ادغام شده‌اند و فاصله و جدایی میان آن‌ها نیست .

تنوع طرح در این روشویی بالاست به گونه‌ای که ممکن است این روشویی در نهایت سادگی تولید شده. و محبوب ساده پسندان باشد و یا در مقابل ممکن است شما در سرویس‌بهداشتی یک رستوران بزرگ و مجلل شاهد یک روشویی یکپارچه سنگی با وجود کنده‌کاری در قسمت‌های اطراف سینک و یا سطح پیشخوان باشید که باعث ایجاد شکوه و جلوه‌ی اصالت ایرانی در فضای آن می‌شود .

در صورتی که این روشویی را برای منزل خود در نظر دارید. می‌توانید با انتخاب هر یک از سه رنگ اصلی برای روشویی حس نشاط و زندگی را به خانه ی خود دعوت کنید و یا با استفاده از رنگ های ترکیبی و ایجاد یک طیف رنگی هم‌سو باعث افزایش هارمونی در فضا شوید .

روشویی های صفحه ای

با توجه به شاکله‌ی کلی این روشویی‌های رنگی ، معمولا این روشویی را از جنسی بادوام و دارای طول عمر بالا همچون سنگ ، چینی و شیشه‌ی سکوریت شده تولید می‌کنند . یکی از عیوب این سینک که ناشی از ساختار ظاهری آن است این است که اب پس از برخورد با سطح سینک با شدت و قدرت بالایی به بیرون از ان رانده می‌شود. چرا که سینک این روشویی فاقد هرگونه انحنا و قوس اعم از گودی یا برآمدگی می‌باشد . این روشویی فضایی بسیار محدودی برای اجرا نیاز دارد به طوری که شما با نظاره کردن از روبرو و یا کنار به یک روشویی رنگی صفحه‌ای در واقع یک خط رنگی می‌بینید بدون کوچکترین اضافات می‌بینید .

روشویی رنگی لگن عمیق

روشویی‌های لگن عمیق ظاهر این روشویی تا حدودی به روشویی کنسولی شباهت دارد . بزرگ‌ترین مزیت این روشویی رنگی عمق بسیار بالای کاسه‌ی آن می‌باشد. که باعث می‌شود آب از آن به بیرون رانده نشود . سینک این روشویی بسیار عمیق‌تر از کاسه‌ی روشویی کنسولی است. و برخلاف روشویی کنسولی ، این روشویی‌های رنگی از کابینت و یا کنسول برخوردار نیست بلکه سینک روی چهار پایه قرار گرفته و ثابت شده است . این روشویی در رنگ‌های گوناگون از طرفداران زیادی برخوردار است چرا که جای زیادی را اشغال نمی‌کند .

ظاهر این روشویی تا حدودی به روشویی کنسولی شباهت دارد . بزرگترین مزیت این روشویی رنگی عمق بسیار بالای کاسه‌ی آن می‌باشد. که باعث می‌شود آب از آن به بیرون رانده نشود . سینک این روشویی بسیار عمیق‌تر از کاسه‌ی روشویی کنسولی است و برخلاف روشویی کنسولی ، این روشویی رنگی از کابینت و یا کنسول برخوردار نیست .بلکه روشویی رنگی روی چهار پایه قرار گرفته و ثابت شده است . این روشویی در رنگ های گوناگون از طرفداران زیادی برخوردار است چرا که جای زیادی را اشغال نمی‌کند .

دیگه مثل قدیمی‌ها خرید نکن ! ❌🛒

خرید آنلاین بهترین روش برای افراد تنبل هست که بیرون اومدن از خونه خیلی براشون سخته اگر شما هم تو خونه موندن رو ترجیح میدین سعی میکنی وقتی که خیلی راحت زیر باد کولر یا توی رخت خواب دراز کشیدین، همه ی کارها و خرید هاتون رو انجام بدین، بهتره که راحت ترین راه خرید ، یعنی خرید آنلاین رو انتخاب بکنین.

 فرکو این شرایط رو با فروش آنلاین برای همه فراهم کرده تا بدون خستگی و بدون تحمل شلوغی گرما و رفت وآمد توی ترافیک بتونین با یه چرخ کوتاه توی سایت، همه ی اطلاعاتی رو که برای خرید یه روشویی رنگی زیبا متناسب با نیازتون، لازم دارین رو بدونین و تو کمترین زمان ، بهترین خرید ها رو داشته باشین و خیلی سریع اون رو جلوی خونتون تحویل بگیرین

اگر یه فروشگاه اینترنتی با این شرایط پیدا کردی ، روشویی رنگی بخر 😎

شادکو یه شرکت تولیدی که انواع روشویی ها و محصولات مختلف رو داره که با بیشتر از 50 سال سابقه و تجربه توی تولید تونسته بهترین کیفیت ها رو تولید بکنه و در اختیار مشتری هاش قرار بده. این شرایط رو برای شما فراهم کرده تا با خرید بدون واسطه از طریق سایت شادکو یه خرید عالی با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت رو داشته باشین.

صبر کنید ! هنوز تموم نشده … برای بعضی از روشویی‌هایی که تو بخش فروشگاهی هستن ، تخفیف ویژه داریم . و این تخفیف فقط شامل جشنواره این فصل هست و خیلی زود این جشنواره تموم میشه . پس برای اینکه ضرر نکنید زودتر خرید کنید..

برای ورود به بخش فروشگاهی سایت روی دکمه زیر کلیک کنید ! ⬇️⬇️⬇️

2 پاسخ

  1. سلام ، سلامت باشید.
   آینه های ما تنوع بالایی دارن که میتونید با هر مدل روشویی ست کنید و حتی اگر طرح مورد نظرتون رو پیدا نکردید میتونید هر طرحی که دوست دارید رو سفارش بدید. برای دیدن نمونه های آماده آینه های سرویس بهداشتی روی لینک آن کلیک کنید. برای سفارش آینه خاص خود میتونید اینجا کلیک کنید.

   همچنین شما دوست عزیز میتونید از طریق کلیک روی لینک مقابل محصولات روشویی سرویس بهداشتی و حمام رو هم ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code