اینجا هستید :
ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

موقع ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی این آینه‌ها رو مجهز به چراغ ، جهت روشنایی تولید می‌کنن . توی گذشته برای گریم استفاده می‌شدن اما با گسترش سطح رفاه مشتریان امروزه این آیینه‌ها رو به صورت معمول توی هر محیطی ، مخصوصاً به عنوان آینه سرویس‌بهداشتی استفاده می‌کنن .

میدونی چرا باید از این آینه‌ها استفاده کنی؟

اصولا سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها جزء مکان‌هایی هستن که برای روشنایی اونا از پنجره استفاده نمیشه و تمام نوری که داخل این محیط‌ها وجود داره روشنایی‌های مصنوعی لامپ‌ها هستش که بسته به نوع این لامپ‌ها و درخششی که این لامپ‌ها از خودش متصاعد می‌کنن سرویس‌بهداشتی رو تا چه حدی روشن می‌کنن .

پس مهمه آینه‌ی مدرن روشویی ‌ای که می‌خواین خریداری کنین چقدر روشنایی رو به واسطه انعکاس نورهای مصنوعی به سرویس‌بهداشتی شما میده و اینجاست که لزوم خریدن آینه‌های ال‌ای‌دی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار میشه .

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

سه نکته کلیدی توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

برای اینکه آینه‌ی مدرن روشویی لوکس تون مجهز به روشنایی بشه چند نکته رو باید رعایت کنین :

 • اول این که توی آینه ، نواری که باعث روشنایی می‌شه دور تا دور آینه باید جیو‌ه نداره قرار بگیره تا منبع نوری که پشت آینه است از طریق کادری که جیوه نداره از روی آیینه بتونه روشنایی خودشو منعکس کنه
 • نکته دوم اینکه اون قسمتی که باید کلید لمسی پشت آینه نصب بشه از پشت روی آینه لحاظ بشه ، البته بعضی از شرکت‌ها لوگوی شرکت یا اسم برند خودشون رو از پشت آینه به صورت حکاکی شده لحاظ می‌کنن که اون قسمت هم باید بدون جیوه باشه تا همراه با نوری که تزیین می‌کنن ، اسم برند یا لوگوی شرکت هم ، با روشن شدن روی سطح آینه دیده بشه .
 • چون آیینه توی محیطی مرطوب قرار می‌گیره باید قسمت‌هایی که بدون جیوه شده ، توسط یه پوشش رزینی یا پلی وینیلی عایق بشه تا به مرور زمان قسمت‌های بدون جیوه در تماس با هوای مرطوب سرویس‌بهداشتی یا حموم ، کیفیت خودشو از دست نده .

می‌دونی توی خرید آینه بک‌لایت به چه مواردی باید توجه کنی؟

توجه به کیفیت آینه

توجه به ظاهر آینه

این توجه به ابعاد و اندازه

توجه به کیفیت آینه


زمانی که اقدام به خرید آینه سرویس‌بهداشتی می کنی باید دقت کنی ، آینه از کیفیت بالایی برخوردار باشه چون این محیط‌ها ، محیط‌های مرطوب و نمناک هستن ، اگه کیفیت آینه بالا نباشه به مرور زمان کیفیت خودشو رو از دست میده

ظاهر آینه

زمانی که برای خرید آینه سرویس‌بهداشتی شادکو اقدام می‌کنی باید دقت کنی ، سطح آینه‌ای که توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی تولید می‌شه صاف و شفاف باشه ، با نگاه اول تمام آینه‌ها به نظر صاف می‌آین ولی با کمی توجه و دقت متوجه میشین بعضی از آینه ها دارای سطحی مواج هستن و بعضی از اون‌ها تصاویر رو کمی از حالت معمولی پهن‌تر نشون میدن .

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی در صورتی که اگه آینه از کیفیت خوبی برخوردار باشه حالت مواج نداره و تصویر رو با همون شکلی واقعی‌شون نشون می‌ده یکی از موارد دیگه‌ای که توی ظاهر آینه‌ها باید دقت کنی اینه که آیند لب‌پریدگی نداشته باشه که پشت اون خراشیدگی نداشته باشه چون تو محیط‌های نمناک سرویس‌ب هداشتی کوچیک‌ترین خراش و یا لب پریدگی به مرور زمان کیفیت آینه رو از بین می‌بره .

ابعاد و اندازه

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، انواع آینه‌ی مدرن روشویی رو توی ابعاد مختلف تولید می‌کنن ، حتما قبل از خرید سطح و دیواری که قراره آینه سرویس‌بهداشتی روی آن اجرا بشه رو اندازه‌گیری کنین و رنگ و طرح داخلی سرویس‌بهداشتی ر‌و با آینه‌ای که قراره خریداری بشه مد نظر قرار بدین در ضمن ابعاد روشویی رو هم نظر بگیرین چون ابعاد روشویی و ابعاد آینه باید باهم هماهنگی داشته باشن .

کلید لمسی پشت آینه دارای چند قسمته؟

کلید لمسی به طور معمول از یه مستطیل به عرض ۳۰ میلیمتر و طول ۱۰۸ میلیمتر ، ساخته میشه که دارای دو قسمته ،

قسمت اول اون حساس به لمس کردنه ، که روی آینه دستشویی مدرن و شیک قرار می‌گیره و به امواج الکتریکی لمسی حساسه و امواج حسی به راحتی ازش عبور می‌کنه

قسمت دوم قسمت نورانی کلید که برند و یا لوگوی شرکت روی اون قرار می‌گیره که خاموش و روشن می‌شه . در پایان کار برچسبی که پشت آینه قرار داره باید برداشته بشه برای اتصال و آب بندی سنسور بهتره که توسط چسب آکواریوم و یا چسب‌های حرارتی ، لبه‌ی طلقی سنسور به آینه چسبانده بشه .

تا حالا از خودتون پرسیدین توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، نوارهای ال‌ای‌دی رو چند ولت می‌سازن ؟

این ال‌ای‌دی ها رو تو ولتاژهای مختلف تولید می‌کنند :

ال‌ای‌دی های نواری

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، نوارهای ال‌ای‌دی که ۱۲ ولت هستن ، استفاده میشه که این نوار اصولاً دو‌ونیم سانتی‌متری یا ۵ سانتی‌متری هستن که با آداپتور کار می‌کنه که اکثراً حجم بزرگ آداپتور طوری که پشت آیینه نمی‌شه اونو جاساز کرد .

ال‌ای‌دی های شلنگی

این ال‌ای‌دی به شکل شلنگ بوده و ولتاژ اون ۲۲۰ ولت هستش و ضریب خط نوری اون‌ ۱۰۰ سانتی‌متره ، برای استفاده توی مدل‌های آینه دستشویی می‌شه فقط از یک یا دو متر اون استفاده کرد چون خط برش ال‌ای‌دی های شلنگی یک متر به یک متر هستش ، خوبیه ال‌ای‌دی های شلنگی اینه که وجودی به آداپتور نداره .

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

نحوه‌ی تولید و ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی رو می‌دونی ؟

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، نحوه‌ی تولید انواع مدل‌های آینه دستشویی بک‌لایت به این صورته که توش از چراغ‌های ظریف و نازکی که ضخامت کمی‌ هم دارن توی پشت آینه‌ها استفاده می‌شه . این چراغ ها به قدری ظریف هستن که توی ظاهر آینه‌ها مشخص نمی‌شن و این حسنیه که دارن و حسن دیگه‌ی این چراغ‌ها اینه‌ که ، روشنایی مطلوب و کافی رو توی محیط ایجاد می‌کنن .

اگه دلایل استفاده از آینه‌ی بک‌لایت رو بدونی تو انتخاب کمکت می‌کنه

ظاهر زیبا و مدرن

آینه بک‌لایت به خاطر چراغ‌هایی که داره و نورپردازی زیباش ، باعث می‌شه تا سرویس‌بهداشتی‌تون جلوه‌ی بیشتری داشته باشه و باعثه زیباتر شدن و مدرن شدن محیط اطراف می‌شه . در ضمن به بزرگ‌تر و روشن‌تر شدن فضای سرویس‌بهداشتی ‌تونم کمک می‌کنه .

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی اونو بصورت منبع روشنایی تولید می‌کنن

از این آینه دستشویی شیک برای برخی از اموری مثل انواع میکاپ داخل آرایشگاه‌ها ، اصلاح صورت توی سرویس‌های بهداشتی و گریم توی سالن‌های مختلف تاتر و سینماها استفاده می‌شه پس این آینه‌ها نوعی منبع نوری ضروری برای برخی مشاغل محسوب می‌شن .

این نور به نحویه که تصویری که توی آینه می‌بینین رو ، بدون ایجاد سایه‌های اضافی روشن می‌کنه تا خوده شما ، آرایش‌گر یا گریمور بتونن به‌راحتی کاره خودشو انجام بده ، پس این آینه‌ها خیلی کارآمد و کاربردی هستنن .

به صرفه بودن

می‌دونستین لامپ های LED که توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، بکار رفته علاوه بر این‌که دارای طول عمر بالایی هستن ، مصرف انرژی پایینی هم دارن ، به‌خاطر همین هم به عنوان روشنایی خیلی ایده ال هستن و هم توی مصرف برق صرفه‌جویی می‌کنن .

نصب اون‌ها خیلی آسونه

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی این آینه‌ها رو طوری طراحی کردن که دارای نصبی راحت و آسونه و نیاز خاصی به تجهیزات نداره به‌خاطر همینم نصب‌شون خطرناک نیست و هر فرد مبتدی بدون ترس از خطر برق گرفتگی می‌تونه اونو نصب کنه مهمترین علت بی خطر بودن این آینه‌ها اینه که
توی ساخت آینه عمودی بک لایت FK-214 برند شادکو تمامی مراحل ایمنی بطور دقیق رعایت شده تا زمانی‌که شما مشتری عزیز هیچ گونه مشکلی توی نصب و تو زمان استفاده‌ی اون نداشته باشین .

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی اندازه‌‌ی آینه مهمه

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی هر اندازه‌ای که مناسب فضای شما باشه تولید شده و توی بازار هستش فقط زمان خرید باید اندازه دقیقه آینه‌تونو بدونین تا آینه‌ی شما مناسب محیط سرویس بهداشتی ‌تون باشه در ضمن باید از قبل علاوه بر ابعاد آینه باید شکل و طرح اونم با فضایی که قراره آینه‌تون نصب بشه رو مد نظر قرار بدین تا متناسب باهم باشن .

اگه توی مراحل گفته شده دقت کنین این آینه دستشویی شیک علاوه بر این‌که زیبایی سرویس‌های بهداشتی ‌تونو صد چندان می‌کنه ، این تناسب و هماهنگی می‌تونه فضای دستشویی‌تون رو بزرگتر از اون‌چه که هست نشون بده . توجه کنین بعداز انتخاب آینه اونو توی جای درست و مناسب نصب کنین تا آینه‌تون مرکز توجه باشه .

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

انواع آینه بک‌ لایت توی نحوی کارکردشون

توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی نحوه‌ی روشن شدن آینه‌ها متفاوته ، آینه بک‌لایت یعنی به طرق مختلف روشن می‌شن که توی خرید بسته به سلیقه‌تون می‌تونین اونو مدنظر قرار بدین .

یکی از این موارد اتصال مستقیم به پریز برق هستش .
دومین مورد لمسی یا تاچ بودن این آینه‌هاست .
سومین مورد به حسگر بودن آینه هستش
چهارمین و آخرین مورد ریموت بودن این آینه‌هاست .

نورپردازی اتصال مستقیم به پریز برق

نورپردازی توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی ،ساده‌ترین روش ، اتصال به پریز برق توسط دوشاخه هستش که به راحتی می‌شه از این آینه استفاده کرد یعنی زمانی که دوشاخه رو به پریز برق وارد کنین لامپ آینه‌ها روشن می‌شه البته گاهی برای این آینن‌ها دکمه‌ی رابط برای خاموش و روشن کردن بیرون یا پاخل سرویس‌بهداشتی تعبیه می‌کنن .

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی تاچ یا لمسی

برای ایجاد قابلیت تاچ یا لمسی بودن توی ساخت آینه بک‌لایت ، نیاز به یه سنسور لمسی وجود داره ، برای استفاده بردن از این سنسور که باید قسمت مربوطه زمان ساخت آینه‌ها رو پشت آینه ، تعبیه کرد تا با لمس قسمتی از آینه لامپ‌ها روشن بشن .

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ریموتی

آخرین حالتی که توی ساخت آینه بک‌لایت در نظر می‌گیرن ، استفاده از یه ریموت به‌عنوان روشن و خاموش کردن هستش که به این صورت عمل می‌کنه که این ریموت به شکل یه کنترل از راه دور می‌تونه لامپ‌ها ال‌ای‌دی رو خاموش و روشن کنه و یا شدت نور‌های رنگ‌ی اونو کم و زیاد کنه و یا حتی رنگ‌های ال‌ای‌دی رو تغییر بده ، با استفاده از امکانات این آینه از محیط سرویس بهداشتی ‌تون لذت ببرین .

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی

شاید از خودتون پرسیده باشین چرا از لامپهای ال‌ای‌دی برای ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی استفاده می‌شه ؟

 • لامپهای ال‌ای‌دی دارای طول عمر بالایی هستن
 • توی ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی این لامپ‌ها به‌ سادگی نمی‌سوزن
 • کم هزینه و به صرفه‌ هستن
 • نسبت به لامپ‌های دیگه از کیفیت نوردهی بالاتری برخوردار هستن
 • وقتی روشن می‌شن نیاز ندارن به مرور زمان به‌حداکثر نور برسن و به محض اتصال به برق روشن می‌شن .
 • طول عمر اون‌ها بسته به تعداد دفعات خاموش و روشن شدن اون‌ها نداره
 • توی مقایسه با لامپ‌های معمولی دیگه ساعات بیشتری می‌تونه روشن بمونه
 • به راحتی می ‌شه نور این لامپ‌ها رو کم یا زیاد کرد
 • تنوع رنگ لامپ های LED خیلی فراتر از رنگ‌هایی مثل دو رنگ آفتابی و مهتابی لامپ‌های معمولی هستش
 • با کمترین ولتاژ می‌تونه ، نور کافی به محیط بده

کاربرد آینه‌های بک‌لایت

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی به این صورته که علاوه بر محیط سرویس‌بهداشتی توی فضاهای دیگه‌ای هم می‌شه ازشون استفاده کرد که چند مورد اون اشاره می‌کنیم :

توی مزون‌ها

توی محیط مزون‌ها استفاده از این آینه‌ها ضروریه چون مشتری برای دیدن لباس توی تنش نیاز به نور کامل داره و این توی آینه عمودی بک لایت FK-214 برند شادکوامکان پذیره .

توی انواع سالن

ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی مانند آینه گرد بک لایت FK-305برند شادکو برای انواع سالن‌های زیبایی به‌کار میره با قرار گرفتن ، مقابل آینه روشنایی خوبی رو روی چهره و صورت ایجاد می‌کنه تا امور آرایشی و اصلاحاتی به راحتی صورت بگیره .

میدونی چرا باید اینترنتی خرید کنی؟

با خرید اینترنتی توی هزینه‌ها صرفه‌جویی می کنی

توی فروشگاه‌های ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، به این شکله که برخی از مدیران شرکت‌ها به بهونه‌های مختلف مثل انواع جشنواره و برگزاری کمپین‌های مختلف ، بعضی از محصولاتی رو که باعث دردسرشان شده براشونو به بهونه‌های مختلف با تخفیف‌های چشمگیری توی این جشنواره‌ها و کمپین‌ها به فروش می‌ذارن که این فروش‌ این محصولات هم به نفع مشتری‌ها هستش و هم به نفع شرکت‌ها .

خرید اینترنتی ، تصویری از خدمات سازمان‌های رو بهت ارائه میده

با خرید اینترنتی سازمان‌ها میتونن یه تصویر خوبی رو از خدمات خودشون ارائه بدن ، یعنی شرکت‌هایی که تازه کار شونو شروع کردن
می‌تونن از طریق اینترنت هم محصولات‌شونو جلوی چشم بذارن و برند خودشون رو معرفی کنن هم می‌تونن با شرکت‌های بزرگ و کوچیک توی اصناف مختلف رقابت کنن ، این کار می‌تونه باعث بشه شرکت‌ها برای رقابت ، کیفیت محصول‌شونو رو بالا ببرن و برای فروش بیشتر، قیمت‌ها رو پایین بیارن و این به نفع شما خریدار عزیزه.

دسترسی همیشگی به محصولات داری

اکثراً فروشگاه‌های ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی اینترنتی هر روز هفته و ۲۴ ساعته مشغول کار هستن و شما در هر ساعت از شبانه روز که بخواین می‌تونین محصولات مورد نظرتونو خریداری کنین .

توی زمانت صرفه جویی می‌کنی

با خرید اینترنتی دیگه نیازی نیست برای خرید محصول ، از در خونه بیای بیرون توی این ترافیک سوار ماشین بشی و مدت زمان طولانی رو توی این ترافیک کنی تا وارد بازاریا انواع فروشگاه‌یی مثل فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی بشی و تازه وقتی وارد بازار شدی ، باید بری تک به تک محصولات رو ببینی تا محصول مورد علاقت رو از بین اونا انتخاب کنی .

بعد از خریداری باید توی صف‌های صندوق‌ها مدت‌ها بایستی تانوبتت بشه تا بری و حساب کنی ، در صورتی که با خرید اینترنتی ، توی محل کارت یا توی خونه‌ نشستی و می‌تونی انواع محصولات و بررسی کنی ، قیمت‌هاشونو باهم مقایسه کنی و بدون دردسر محصول‌تو ، دم در خونه تحویل بگیری .

چرا باید از شرکت شادکوه خرید کنی ؟

واقعاً چرا باید از شرکت شادکو خرید کنی مگه این

شرکت نسبت به شرکت‌های دیگه چه مزیتی داره!!!!!
مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی شادکو ، چون یک شرکت تولیدکننده هستش ، خرید شما از این شرکت بدون واسطه صورت می‌گیره یعنی شما مستقیماً از خود کارخانه ساخت آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی ، آینه‌تو تهیه می‌کنی .

در ضمن این شرکت برای محصولاتش تا یک سال ، ضمانت بی قید و شرط گذاشته و این به این معنی که هر آینه‌ای که شما انتخاب و خریداری می‌کنی اگه تا یکسال اتفاقی براش بیفته حتی اگه بشکنه می‌تونی آینه جدیدی تحویل بگیری و یا اگه آینه‌ای که خریداری کردی مطابق سلیقه‌ات نیست و یا با محیط سرویس‌بهداشتیت هماهنگ نداره ، می‌تونی اونو مرجوع آینه متناسب با سرویس بهداشتیت تحویل بگیری .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code