اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه بک‌‌لایت FK-227

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی با گذشت زمان و با پیشرفت علم ، طراحی و تنوع در دکوراسیون ، آینه دیگه تنها یه کاربرد نداره و یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های اون زیباتر کردن محیط و تکثیر نور توی فضاهای بسته استفاده می‌شه. تولیدی‌ها هم سعی کردن با گذشت زمان و با پیشرفت علم برای ساخت آینه از شیشه‌های با کیفیت و با استفاده از متریال‌های مختلف کنار آینه ، آینه سرویس‌بهداشتی رو خیلی شیک‌تر و متفاوت تر از قبل تولید کنن.

می‌دونی چرا باید آینه سرویس‌بهداشتی بخری؟

توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی این مطلب از انواع آینه‌های سرویس‌بهداشتی گفتیم حالا می‌خوایم درمورساخت آینه سرویس‌بهداشتی براتون بگیم. تو زمان‌های خیلی دور و قدیم برای سرویس‌های بهداشتی و حمام اصلا از آینه استفاده نمی‌کردن یا از آینه دستشویی ساده استفاده می‌کردن که بعد‌ها با مرور زمان به این احساس نیاز به آینه رو تو خودشون پی بردن و فهمیدن که بهتره برای اصلاح صورت یا شست و شو، آینه‌ای رو توی سرویس‌بهداشتی نصب کنن.

پس برای راه انداختن کارشون به یه آینه سرویس‌بهداشتی ارزان و با کیفیت معمولی اکتفا کردن و اون رو توی سرویس‌بهداشتی نصب کردن.
بعد‌ها با پیشرفت علم طراحی و تنوع در دکوراسیون ، آینه دیگه تنها یه کاربرد نداره و یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های اون زیباتر کردن محیط و تکثیر نور توی فضاهای بسته استفاده می‌شه. تولیدی‌ها هم سعی کردن با گذشت زمان و با پیشرفت علم برای ساخت آینه از شیشه‌های با کیفیت و با استفاده از متریال‌های مختلف کنار آینه ، آینه‌ها رو خیلی شیک‌تر و متفاوت تر از قبل تولید کنن.

فواید استفاده از آینه در سرویس‌بهداشتی

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی نه تنها دستشویی و حمام شما رو جذاب‌تر، کاربردی‌تر و روشن‌تر می‌کنه، بلکه این  آینه‌های سفارشی می‌تونن فضا را بزرگ‌ تر و بازتر نشون بدن. آینه صرفا کاربرد دیدن خود رو نداره و با نصب اون می‌تونین انرژی رو به محیط‌های کسل کننده برگردونین.

از نظر روانشناسی و فنگ شویی هم اگر بتونین آینه‌ها رو در ضلع‌های درست نصب کنین می‌تونین از انرژی مضاعف‌تری نیز بهره مند بشید.
ما به شما این اطمینان رو می‌دیم که بهترین نمونه از آینه‌ها رو مطابق با متریال خارجی از فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی شادکو خریداری کنین و از استفاده و داشتنش کاملا راضی باشین. 

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی زیبا و با کیفیت هم چنین که می‌تونه حمام و یا سرویس بهداشتی تاریک رو روشن تر کنه، میتونه اتاق شما رو هم جذاب‌تر و همچنین کاربردی‌تر از قبل کنه. آینه‌های مناسب می‌توانند جذابیت بیشتری ایجاد کنند، اما هم‌چنین می‌توانند عملکرد سرویس‌بهداشتی شما رو بهتر بکنن. آرایش کردن، اصلاح کردن، اصلاح موها و لباس پوشیدن با آینه‌هایی که دقیقاً مطابق با نیازهای شما هستن کار رو آسون تو و جذاب تر میکنند.

برای شروع، مطمئن شوید که انواع آینه سرویس بهداشتی رو با اندازه مناسب انتخاب می کنید. موقع نصب دقت کنید که، بالای آینه باید چند اینچ بالاتر از سطح چشم بلندقدترین فرد استفاده کننده از سرویس بهداشتی  باشه. این قرارگیری تضمین می‌کنه که شما و بقیه ی اعضای خانواده موقع  نگاه کردن به آینه  یا در حین آرایش و لباس پوشیدن، بهترین دید را داشته باشین.

انواع ساخت آینه سرویس‌بهداشتی

  • آینه سرویس بهداشتی قاب دار
  • ساخت آینه سرویس‌بهداشتی لامپی یا چراغ دار
  • آینه سرویس بهداشتی بک لایت
  • ساخت آینه سرویس‌بهداشتی ریموتی
  • آینه سرویس بهداشتی لمسی
  • آینه سرویس بهداشتی حکاکی شده
  • آینه سرویس بهداشتی قدی یا یک سره
ساخت آینه سرویس‌بهداشتی
آینه سرویس بهداشتی

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی قاب دار

شما می‌تونین توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی و حموم خودتونو قاب دار تهیه کنین. یکی از زیباترین آینه‌ها توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی ، برای سرویس‌های بهداشتی و حموم‌ها ، آینه‌های قاب‌دار هستن که توی این محیط‌ها بسیار زیبا جلوه می‌کنن. این قاب‌ها رو توی ابعاد مختلف و متریال‌های گوناگونی می‌شه تولید کرد ، متریال‌هایی مثل چوب ، فلز ، شیشه و یا پی وی سی که یکی از بهترین متریال‌های موجود برای قاب آینه هستش.

هم‌چنین می‌تونین توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی این آینه‌ها رو توی رنگ‌های مختلف و هماهنگ با طرح کاشی و طراحی داخلی سرویس بهداشتی‌تون رنگ اون‌هارو انتخاب کنین. به طور مثال برای ساخت آینه سرویس‌بهداشتی به سبک‌های سلطنتی بهترین رنگ، رنگ‌های طلایی وبرنزی ویا شامپاینی می‌تونه باشه و برای سبک مدرن رنگ سفید ، مناسب‌تره.

بعضی از افراد که ساده پسند هستن و به دنبال سادگی بیشتری هستن ، بیشتر مواقع آینه‌هایی رو می‌پسندن ، که دارای قاب نیستن و آینه‌هاشونو بدون‌قاب انتخاب می‌کنن. البته برای سرویس‌بهداشتی‌ها که دارای محیطی مرطوبه شاید خرید آینه سرویس‌بهداشتی معمولی بدون قاب بهتر باشه ، چون تو معرض رطوبت هوا ، اگه قلب آینه ضد آب نباشه مثلا اگه چوبی باشه چوبش متورم میشه و یا فلزباشه ، زنگ می‌زنه .

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی قاب دار

آینه سرویس بهداشتی لامپی یا چراغ دار

امروزه ، مدل‌های آینه دستشویی لامپ داربالاترین طرف‌دا رو بین آینه‌ها داره و با هر سلیقه‌ای جور در میاد . و به طور معمول توی هر محیطی از اون‌ها استقبال می‌شه البته برخی معتقدن توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی این آینه‌ها برای سرویس بهداشتی مناسب نیستن .

اما اکثرا کسایی هستن که داخل سرویس بهداشتی آرایش می‌کنن و آقایونی که داخل این محیط‌ها اصلاح صورت رو انجام می‌دن ، که نیاز به یه نور بسیار عالی دارن . طریقه‌ی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی در رابطه با نوع لامپ‌ها به این طریق هستش که لامپ‌ها رو به فواصل معین و منظم دور تا دور آینه قرار می‌دن ، تا نور خوبی را به محیط ساطع کنه.

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی
آینه سرویس بهداشتی لامپی یا چراغ دار

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی بک‌لایت

توی بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی یکی از زیباترین آینه‌های سرویس بهداشتی آینه‌های بک‌لایته . که نور بسیار زیبایی و ملایمی ر‌و توی سرویس‌های بهداشتی پخش می‌کنه .تولید آینه سرویس‌بهداشتی به این صورته که لامپ‌های ال‌ای‌دی پشت آینه تعبیه می‌شه. که با زدن دکمه یا روش‌های دیگه اتصال نور این آینه بک‌لایت برقرار یا قطع میشه . و می‌شه از نور اون نهایت استفاده رو ببرید. این آینه‌ها برای سبک طراحی مدرن خیلی قشنگ می‌شه و محیط‌ سرویس بهداشتی‌تونو را مدرن و امروزی می‌کنه.

آینه سرویس بهداشتی بک لایت

آینه سرویس بهداشتی حکاکی شده

توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی آینه‌های حکاکی شده یکی دیگه از آینه‌های سرویس بهداشتیه . در تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی این آینه‌ها رو از اینه‌های سندبلاست تهیه می‌کنند . و با استفاده از دستگاه‌ها یه لایه از روی آینه برای انداختن طرح مناسب برداشته می‌شه. معمولا تو سالن‌های آرایشی برند و لوگو روی آینه سند پلاست می‌شه اما برای سرویس‌های بهداشتی معمولا طرح‌های مختلف مثل گل یا شکل‌های گوناگونی روی آینه‌ حکاکی می‌کنن.

ساخت آینه قدی یا یک سره

توی بورس آینه‌ی مدرن روشویی برای بزرگ‌تر نشان دادن و دل باز کردن دستشویی‌ها استفاده از آینه‌های یه سره و آینه‌های قدی توصیه می‌شه .اگر دقت کرده باشید در سرویس‌های بهداشتی رستوران‌ها یا مکان‌های عمومی نیز از آینه‌های قدی یا یه سره استفاده می‌شه. مراحل ساخت این آینه‌ها هم مثل آینه‌های دیگه بسیار راحته .

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی
آینه سرویس بهداشتی قدی یا یک سره

ساخت آینه ریموت‌دار یا کنترلی

اگه هنگام خرید آینه دستشویی مدرن و شیک نوردار یا بک‌لایت و چراغ‌دار انتخاب می‌کنید ، باید به چند طریق نور این آینه رو خاموش و روشن کنید. یکی از این راه‌ها استفاده از ریموت کنترلیه که شما با فشار دادن دکمه‌هایی که بر روی کنترله می‌تونید آینه‌ی مورد نظر خودتونو خاموش و روشن کنید. و یا نور آن را کم و زیاد کنید.

توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی اگه آینه‌ی شما چند رنگ داره می‌تونید رنگ اونو با کنترل تغییر بدید . با استفاده کردن از ریموت کنترلی دیگه نیاز نیست دست به آینه بزنید مثل آینه‌های لمسی که برخورد دست با آینه باعث لکه‌ بر روی آینه‌ها میشه.

دلایلی که باعث می‌شه خرید اینترنتی داشته باشی

صرفه جویی توی هزینه‌ها

مدیران کسب و کار دائماً به بهونه‌های مختلف توی جشنواره‌ها و برگزاری کمپین‌ها شرکت می‌کنن و محصولاتی رو که نگهداری اون‌ها باعث دردسر شده ، براشون تخفیف‌های ویژه و چشمگیر رو در نظر می‌گیرن تا مشتری‌ها ترغیب بشن و از محصولات‌شون خریداری کنن‌ ، صد البته که این امر هم به نفع مشتریانه و هم به نفع مدیران ..

ارائه یک تصویر از خدمات سازمان‌ها

مثلا اگه سازمانی میخواد کارساخت آینه سرویس‌بهداشتی رو شروع کنه و یا سالهاست این کار رو شروع کرده ولی هنوز نتونسته فروش خوبی داشته باشه یا کاربر از نوع محصول و کارایی اون آشنایی نداره ، اون سازمان می‌تونه از طریق سایت‌های فروشگاهی می‌تونه محصولات خودش رو به دیگران بشناسونهه و شروع به فروش محصولاتش کنه این سازمان‌ها با داشتن وب سایت می‌تونن مخاطبین رو به سمت خودشون جلب کنن و کارشون رو به صورت جدی شروع کنن ، حضور یه کاربر توی اینترنت ، شرکت‌های کوچیک و بزرگ رو توی اصناف مختلف وادار به رقابت می‌کنه و این امر باعث می‌شه شرکت‌های مختلف محصولات شون رو با کیفیت بالاتر با قیمتی مناسب‌تر ارائه بدن .

دسترسی همیشگی

تمامی فروشگاه‌های اینترنتی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی هر روز هفته در طی ۲۴ ساعت باز و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستن تا هر زمانی که نیاز به خرید داشتین بتونین به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به خرید داشتین ، خرید خودتونو انجام بدین .

صرفه جویی توی زمان

زمانی که شما اینترنتی خرید انجام میدین کلی زمان برای شما صرفه جویی می‌شه ، مثلاً اون زمانی که باید برین توی بازار‌های ساخت آینه سرویس‌بهداشتی رو برای پیدا کردن آینه بگردین ، اون زمانی که باید توی ماشین یا راه خرید باشین ، اون زمانی که بعد از خرید باید طی کنین و دوباره به منزل برسین و از همه مهمتر اون زمانی که باید بگردین تا محصول مناسب‌تونو پیدا کنین اینا تنها چند نمونه از صرفه جویی زمان توی خرید اینترنتی هستش .

برای خرید یک آینه خوب باید چه نکاتی را مد نظر قرار بدین

توجه به کیفیت آینه ، توی بورس آینه دستشویی کرج

توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی برای خرید آینه برای محیطی مثل سرویس بهداشتی باید توجه کنین ، آینه از کیفیت بالایی برخوردار باشه چون محیط سرویس‌بهداشتی ، یه محیط مرطوب و نمناکی‌ایه و کیفیت آینه اگه بالا نباشه به مرور زمان کیفیت خودشو از دست می‌ده و تصاویر رو اون‌طور که باید نشون نمی‌ده .

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی

توجه به ظاهر آینه

ظاهر آینه باید سطحی صاف و شفاف داشته باشه زمانی که برای خرید میرین به این مسئله باید توجه لازم رو داشته باشین . شاید تو نگاه اول به نظرتون آیینه شفاف و صاف بیاد ولی زمانی که کمی شما به‌طرف چپ و راست متمایل بشین ، اگه سطح آینه کیفیت لازم رو نداشته باشه به صورت کاملا محسوسی موج داربودنش رومتوجه می‌شین ویا شما رو از حالت عادی کمی پهن‌تر نشون میده در صورتی که این معایب توی آینه‌های باکیفیت وجود نداره .

از طرفی اگه آینه شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشه علاوه بر این‌که ، ممکنه کمی مواج باشه و تصویر رو به خوبی نشون نده هنگام خرید آینه باید بللکه باید دقت کنین پوشش پشت آینه خراش یا لب پریدگی نداشته باشه چون تمام این ها به مرور زمان توی محیط مرطوب سرویس بهداشتی روی آینه ها تاثیر میزاره و به مرور زمان آینه رو مستهلک میکنه در صورتی که اگه شما روی خرید دقت کنین و آینه با کیفیتی رو تهیه کنین زمان بیشتری می‌تونید از آینه‌ی مدرن روشویی تون استفاده کنین .

توجه به سایز آینه

حتما دقت کنین قبل از اینکه برای خرید آینه اقدام کنین ، سطح و یا دیواری که قرار آینه روی اون اجرا بشه رو اندازه گیری کنین و محیط داخلی سرویس‌بهداشتی تون رو برای خرید آینه در نظر بگیرین مثلاً اندازه ابعاد روشویی‌ای که تو محیط قرار داره ، ارتفاع روشویی و جایی که قراره آینه نصب بشه و حتی رنگ کاشی‌ها و سرامیک و روشویی داخل سرویس‌بهداشتی تون رو هم باید مد نظر قرار بدین تا آینه‌ی مدرن روشویی لوکس‌ی که انتخاب می‌کنین از هر لحاظی با دیزاین سرویس‌بهداشتی شما هماهنگی داشته باشه .

توجه به قاب‌داربودن آینه

اگه آینه‌ای که برای محیط سرویس‌بهداشتی تون در نظر دارین قاب‌دار هستش حتما توجه کنین این قاب ضد آب باشه به مرور زمان رنگ و طرح خودشو از دست نده و رنگ و طرحش با محیط داخلی سرویس‌بهداشتی تون هماهنگی داشته باشه مسئله دیگه‌ای که توی قاب آینه باید بهش توجه کنین ، اینکه قاب آینه بزرگ‌تر از خود آینه نباشه تا بعد از جای‌گیری لق نزنه که منجر می‌شه به مرور زمان آینه‌ ترک یا لب‌پر بشه و یا ظاهره خوب و مرتبی نداشته باشه .

ساخت آینه سرویس‌بهداشتی

چرا باید از شادکو خرید کنین

با یه جستجوی ساده اینترنتی متوجه می‌شین که شرکت‌های ساخت آینه سرویس‌بهداشتی توی سطح کشور کم نیستن و شاید براتون سوال به وجود بیاد که از بین این همه برندهای مختلف ، شما باید به کدام برند اعتماد کنین دقت کنین اگه شرکتی رو پیدا کردین که خدمات پس از فروش داشته باشه و برای محصولاتش ضمانت و گارانتی گذاشته باشه حتما از این شرکت خرید کنین پیشنهاد ما به شما ، شرکت شادکو هستش که یه شرکت تولید کننده آینه هستش ، شما می‌تونین

آینه‌هاتونو با خیال راحت از این شرکت تهیه کنین ، این شرکت برای محصولات خودش تا یک سال ضمانت بی قید و شرط گذاشته و این ، به این معنی که بعد از خرید آینه اگه اتفاقی برای اون بیفته مثلاً اگه بیفته بشکنه یا بعد از خرید متوجه بشین که این آینه با محیط سرویس بهداشتی شما هماهنگی نداره می‌تونید اونو مرجوع و آینه‌ی جدیدی رو طبق سلیقه خودتون تحویل بگیرین

فواید استفاده از آینه در سرویس بهداشتی چیست

آینه‌های سرویس‌بهداشتی نه تنها دستشویی و حمام شما را جذاب‌تر، کاربردی‌تر و روشن‌تر می‌کنند، بلکه این آینه‌های سفارشی می‌توانند فضا را بزرگ‌ تر و بازتر کنند. آینه صرفا کاربرد دیدن خود را ندارد و با نصب آن می‌توانید انرژی را به محیط‌های کسل کننده برگردانید.از نظر روانشناسی ….برای خواندن ادامه متن کلیک کنید و وارد سایت شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code