اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

ست آینه سرویس‌بهداشتی

ست آینه سرویس‌بهداشتی

ست آینه سرویس‌بهداشتی مجموعه‌ای از اکسسوری‌های آینه سرویس‌بهداشتی هستش که بوسیله‌ی قفسه و یا محفظه ای که داره ، ملزومات بهداشتی و آرایشی داخلش قرار می‌گیره . برای اینکه بهترین ست سرویس‌بهداشتی رو بخرید باید یه سری اطلاعات داشته باشین . ما تو این مطلب پیچ و خم های خرید رو باهاتون به اشتراک گذاشتیم پس تا انتها همراهمون باشین…

چرا از ست آینه دستشویی استفاده می‌کنیم

ست آینه سرویس‌بهداشتی به‌علت کاربردی بودن از قدیم هم وجود داشت ولی در گذشته این ست شامل آینه‌ای با قاب پلاستیکی و المان‌های جانبی از جمله آویز حوله ، آویز دستمال توالت ، جامایع دستشویی ، جاصابونی و لیوان و جامسواکی که همه از جنس پلاستیک و هم‌رنگ با قاب آینه بودن ، مورد استفاده قرار می‌گرفت . ولی امروزه حتی آینه سرویس‌بهداشتی معمولی هم در جنس‌های مختلف و بسیار مدرن‌تر ساخته می‌شه .

ست آینه سرویس‌بهداشتی

انواع آینه در ست آینه سرویس‌بهداشتی

آینه قاب‌دار
آینه بدون‌قاب

آینه قاب‌دار

آینه قاب‌دار از جمله آینه دستشویی لوکس هستش که استفاده از اون از گذشته تا حالا رایج بوده . تو گذشته اغلب از آینه‌هایی با قاب پلاستیکی استفاده می‌شده اما امروزه آینه‌ها به وسیله‌ی قاب‌هایی با تنوع طرح بسیار بالا و از جنس‌های گوناگونی چون استیل ، رزین ، برنج و پی‌وی‌سی ساخته میشن .

اون‌چه که توی ست آینه سرویس‌بهداشت ضروری‌ هستش و توی خرید آینه‌ی قاب‌دار باید در نظر گرفته بشه ضدآب بودن قاب آینه است ، با توجه به رطوبت همیشگی محیط حموم و دستشویی و هم‌چنین سادگی نظافتاون با توجه به نیاز مستمر آینه به تمیز شدن توی محیط باکتری‌زای سرویس‌بهداشتی هستش . آینه‌ی قاب‌دار با توجه با رنگ و طرح خودش می‌تونه با باکس و یا قفسه‌ای در طیف رنگی خودش تشکیل یه ست آینه سرویس‌بهداشتی رو می‌ده .

آینه بدون‌قاب در ست آینه سرویس‌بهداشتی

در ست آینه سرویس‌بهداشتی ، آینه بدون قاب در آینه سرویس بهداشتی مدرن از جایگاه ویژه‌ای برخورداره و همین امر نمایان‌گر اینه که عدم وجود قاب نه تنها از زیبایی آینه سرویس‌بهداشتی کم نمی‌کنه بلکه در اغلب مواقع زیبایی اونو داخل محیط بیشتر هم می‌کنه چرا که علاوه بر سادگی این نوع آینه که مورد پسند اغلب ساده پسندان هستش ، این آینه هم‌چنین از ظرافتی خاص بهره‌منده که می‌تونه نظر خیلی از خاص پسندان رو هم به خودش جلب کنه .

یکی از بزرگ‌ترین مزایای آینه‌ی بدون‌قاب توی مدل‌های آینه دستشویی عدم محدودیت در تشکیل ست آینه سرویس‌بهداشتی هستش ؛ از اونجایی که این آینه قاب نداره پس نیاز نیست با باکس یا الما‌ن‌های جانبی با رنگی خاص هماهنگی داشته باشه بلکه دست شما برای انتخاب و اضافه کردن هر یک از عناصر جانبی به مجموعه‌ی این ست باز هستش .

انواع مدل‌ آینه در ست آینه سرویس‌بهداشتی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی نه تنها داخل ایران بلکه داخل کشورهای اروپایی هم امتحان خودش رو به‌عنوان یه آینه پرکاربرد در ست سرویس‌بهداشتی پس داده . قاب آینه‌ می‌تونه هم از جنس خود آینه باشه و هم می‌تونه از جنس‌های دیگه باشه این آینه‌ها می‌تونن سه وجهی هم باشن . وجه تشابه این آینه با آینه‌ی بدون قاب هماهنگ شدن اون‌ها با هرگونه باکس و عناصر جانبی با طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون هستش .

ست آینه سرویس‌بهداشتی

آینه بک‌لایت یا آینه لمسی در ست آینه سرویس‌بهداشتی

آینه گرد بک لایت FK-305برند شادکو ، نوعی آینه هستش که توی ست آینه سرویس‌بهداشتی محسوب می‌شه که با لمس قسمتی از اون ، نورپردازی مخفی آن نمایان شده و به وسیله‌ی روشن کردن فضای اطراف اون شما تصویر خودتونو توی این آینه با وضوحی به مراتب بالاتر از آینه‌های ساده می‌شه دید . این آینه با ایجاد شفافیت بالاتر به شما در هنگام اصلاح صورت و انجام سایر کارهای آرایشی و بهداشتی کمک شایان توجهی می‌کنه .

جنس و ظاهر قفسه یا محفظه‌ای که برای تبدیل این آینه به یک ست آینه سرویس‌بهداشتی در نظر گرفته می‌شه به نوع دکوراسیون سرویس‌بهداشتی شما بستگی داره . بدیهیه که با وجود سبک مینی‌مال توی ست سرویس‌بهداشتی به‌عنوان سبک غالب شما باید از قفسه‌ای ساده و با رنگی خنثی استفاده بشه .

آینه دستشویی سه‌بعدی

آینه‌ی سه‌بعدی از انواع مدل‌های آینه دستشویی هستش که از ترکیب چند آینه ساخته شده به گونه‌ای که یه آینه با سایز بزرگتر به‌عنوان آینه‌ی اصلی در مرکز قرار می‌گیره و چهار آینه اطراف آن چسبانده می‌شه . آینه‌ی سه‌بعدی با آینه‌ی لوکس تشابه ظاهری دارد با این تفاوت که این آینه سه‌بعدی است اما آینه‌ی لوکس نمایی تنها سه‌بعدی ایجاد می‌کند .

آینه‌ی سه‌بعدی توی دسته‌ی آینه‌های مدرن قرار داره و به همین خاطر برای سرویس‌بهداشتی با سبک‌های مدرن مناسب‌تره و در نتیجه ، اجزای تکمیل کننده‌ی ست آینه سرویس‌بهداشتی هم باید با سیاقی مدرن انتخاب بشه .

آینه گرد در ست آینه سرویس‌بهداشتی

آینه‌ی گرد یکی از انتخاب‌های اولیه‌ی هر مشتری است زیرا جزء آینه دستشویی ساده می‌باشد . احتمالا دلیل محبوبیت این آینه بار مثبت روانی‌ای است که با توجه به عدم وجود زاویه در آن وجود دارد و دیده‌ بیننده و در نهایت ذهن او را به آرامشی عمیق و احساساتی صلح آمیز دعوت می‌کند . این آینه معمولا به وسیله‌ی دستگاه سی‌ان‌سی و یا گردبرهای دستی برش داده می‌شود و به‌صورت ساده ، بدون‌قاب ، قاب‌دار و یا بک‌لایت مورد استفاده قرار می‌گیرد .

آینه‌ی گرد به لحاظ طراحی از چنان انعطافی برخورداره که توی ست آینه سرویس‌بهداشتی برای دو سبک کلاسیک و مدرن کاربرد داره و در نتیجه قرار گرفتن باکس یا کمدی ساده و اسپرت ، کنار این آینه و یا قفسه به همراه طاقچه‌ای با طرح و نقشی سنتی تفاوتی نداره و هر دوشون نتیجه‌ی ممتاز و چشم نواز رو در پی داره .

ست آینه سرویس‌بهداشتی

مدل آینه سرویس‌بهداشتی پازلی

آینه‌ی پازلی یا جورچین از قطعات آینه با اشکال مربعی و مستطیلی ، کنار هم تشکیل می‌شه . برای درست شدن پازل و به چشم آمدن اون نیاز هستش این آینه از قطعاتی نسبتا بزرگ تشکیل شده و با ابعادی بزرگتر از سایر آینه دستشویی شیک یا ساده یه تیکه ساخته می‌شه و همین امر باعث می‌شه این آینه توی ست آینه سرویس‌بهداشتی با فضای بزرگ بهتر معنا پیدا می‌کنه .

از اونجایی که این آینه با وجود قرارگیری قطعات کوچک‌تر ، کنار هم به خودی‌خود دارای طرحی شلوغ هستش پس بهتره ، اجزای تشکیل دهنده‌ی ست آینه سرویس‌بهداشتی با طراحی و نقوش پیچیده‌ای همراه نباشه تا بتوانه شلوغی آینه رو کم کنه.

آینه منحنی در ست آینه سرویس‌بهداشتی جدید

آینه‌ی منحنی در بورس آینه دستشویی جزء آینه‌ی تخت قرار داره و به این معنیه که سطح اون برخلاف آینه تخت مورب هستش و ساخت اون به این‌صورته که پس از برش آینه با اندازه‌ی دلخواه ، اونو با قالبی فلزی داخل کوره قرار می‌دهن تا داخل اون به فرم مورد نظر در بیاد .

وجود انحنا توی آینه‌ی خم برای قشر زیادی از افراد دارای جذابیت بصری زیادی داره و قرارگیری اون ، کنار ست آینه سرویس‌بهداشتی و روشویی گرد و قوس‌دار زیبایی اونو چندین برابر می‌کنه . نوع دیگه‌ای از آینه وجود داره که دارای سطحی تخت و لبه‌ی منحنی هستش و این حس رو القا می‌کنه که لبه‌ی خم اون آینه ، نقش قاب رو ایفا می‌کنه .

نکاتی که هنگام خرید آینه باید به آن‌ها توجه کرد

ابعاد آینه در ست آینه سرویس‌بهداشتی

ابعاد آینه در فروش آینه دستشویی از جمله فاکتورهایی هستش که باید با وسعت سرویس‌بهداشتی هم‌خوانی داشته باشه ؛ جزء اولین ویژگی‌هایی که هنگام خرید ست آینه سرویس بهداشتی باید مورد توجه قرار بگیره ، عدم تناسب بین اندازه‌ی آینه و متراژ سرویس‌بهداشتی هستش که باعث نازیبا به نظر رسیدن آن می‌شه .

رنگ آینه

در ساخت آینه سرویس‌بهداشتی ، رنگ آینه تنها نقره‌ای نیست بلکه آینه‌های رنگی در طیف وسیعی از رنگ‌ها وجود دارن که می‌تونه به تنهایی و به‌صورت تک رنگ و یا به‌صورت ترکیبی با آینه‌ی نقره‌ای توی سرویس‌بهداشتی مورد استفاده قرار بگیره و با رنگ کاشی‌ها ، روشویی‌ها و اکسسوی‌های موجود در ست آینه سرویس‌بهداشتی تناسب و یا پارادوکسی جذابی رو ایجاد کنه .

ست آینه سرویس‌بهداشتی

سادگی نظافت آینه در ست آینه سرویس‌بهداشت

از اونجایی که محیط سرویس‌بهداشتی بسیار باکتری‌زا هستش نظافت مستمر و مداوم اجزایی که داخل اون قرار داره خیلی توی پاک‌سازی اون‌ها موثره ؛ توی بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی اون‌چه که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستش اینه که این نطافت با سرعت و به سادگی صورت بگیره .

مزایای خرید اینترنتی

خرید اینترنتی برای شما راحتی توی خرید رو به ارمغان میاره . از مزیت‌های خرید اینترنتی این‌ هستش که می‌تونین بدون نیاز به وسیله نقلیه ، داخل خونه یا محیط کار خریدی غیر حضوری داشته باشین و راحت خرید کنین خرید اینترنتی این‌ امکان رو به شما می‌ده که توی وقت و زمان خودتون صرفه‌جویی کنین ؛ توی خرید اینترنتی نیازی ندارین ، زمانی رو داخل صف‌های طولانی پای صندوق‌ها برای پرداخت هزینه منتظر بمانین .

مزایای خرید آینه دستشویی جدید از شرکت شادکو

توی مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی شادکو می‌تونین بهترین آینه‌های مدرن روز رو به‌صورت آنلاین مشاهده کنین . انواع آینه رو توی ابعاد ، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از فروشگاه اینترنتی شادکو با هم مقایسه و بعد یکی از هزاران مدل رو طبق سلیه‌تون انتخاب کنین . این شرکت بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌ی آینه تو سطح کشور هستش که شما بدون واسطه می‌تونین خریدهاتونو انجام بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code