اینجا هستید :
سرامیک رنگ روشن پذیرایی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

پذیرایی رنگ

سرامیک رنگ روشن پذیرایی

هنگام انتخاب سرامیک مدرن پذیرایی برای خانه خود، تعدادی فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در اینجا چند نکته و توصیه برای اطمینان از انتخاب سرامیک کف مناسب برای خانه خود آورده شده است.

سرامیک رنگ

4 نکته نگام خرید سرامیک رنگ روشن پذیرایی

رنگ سرامیک کف پذیرایی

شما باید رنگ سرامیک کف پذیرایی خود را با کل محیط هماهنگ کنید، نه فقط کاشی های دیوار. به تجهیزات و کمدهای اتاق، رنگ های برجسته و رویه کار فکر کنید. طرح اتاق ممکن است دارای سبکی باشد که باید به آن پایبند باشد یا طرح رنگی داشته باشد که در آن فقط رنگ های خاصی مطابقت داشته باشند. سرامیک های کف تا سال‌ ها دوام می‌ آورند. بنابراین بهتر است رنگی خنثی انتخاب کنید که در آزمون زمان مقاومت کند. میزان نور طبیعی در اتاق شما ممکن است تعیین کند که آیا سرامیک های کف شما باید نور را منعکس کنند (رنگ‌های روشن‌تر) تا اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد یا رنگ تیره‌تری مناسب است. یک واقعیت کمتر شناخته شده این است که سرامیک های کف سیاه براق اغلب می توانند آلودگی را بیشتر از سرامیک های کف رنگ روشن نشان دهند.

الگو و اندازه سرامیک رنگ روشن پذیرایی

سرامیک های کف را می‌ توان به روش‌ های مختلفی مانند تثبیت استاندارد یا چسباندن آجری بر روی زمین ثابت کرد. تا زمانی که برای تعمیر سرامیک کف پذیرایی خود برنامه ریزی می کنید هر چیزی ممکن است! سرامیک های کف خاصی وجود دارند که اندازه های مختلفی دارند و برای هر متر مربع یک الگوی متفاومت دارند. اندازه سرامیک کف پذیرایی شما تعیین می کند که چند خط دوغاب روی کفپوش نشان داده شود و خطوط دوغاب کمتر می تواند توهم فضای بیشتر را ایجاد کند که برای آن فضاهای تنگ عالی است.

رنگ روشن

کفپوش های چینی یا سرامیکی کف پذیرایی

کفپوش های چینی به دلیل چگالی بیشتر از کفپوش سرامیکی منازل قوی تر هستند. به همین دلیل است که کفپوش های چینی برای استفاده در فضای باز نیز مناسب هستند. زیرا آب را جذب نمی‌ کنند که می‌ تواند یخ بزند و کفپوش را ترک کند. با این حال، بستگی به ترافیک یا استفاده از کفپوش کفی که می‌ سازید دارد که آیا به چینی یا سرامیک نیاز دارید. کفپوش های سرامیکی درجه بندی می شوند که نشان می دهد برای استفاده خانگی یا تجاری مناسب هستند. اگر کف یک مرکز خرید را کاشی کاری می کردید. سپس چینی مورد نیاز است. اگر در آشپزخانه خانگی کاشی کاری می کردید، اکثر کفپوش های سرامیکی مناسب خواهند بود.

کاربرد کفپوش سرامیکی

سرامیک هم به دلیل قیمت پایین و هم به دلیل ظاهر زیبایی، یکی از مواد پرکاربرد در دکوراسیون داخلی است. این سرامیک ها معمولاً از مخلوطی از خاک رس قرمز یا سفید و سایر محصولات ساخته می شوند و سپس لعاب می شوند. این لعاب به سرامیک دوام می بخشد و رنگ و نقش کاشی را بر عهده دارد. بنابراین کاشی‌ های سرامیکی عمدتاً برای اهداف تزئینی و در مناطقی با تراکم ترافیک کم استفاده می‌ شوند. 

کف سازی

عمده استفاده از کاشی و سرامیک در کف سازی است. اکثر ساختمان های مسکونی ترجیح می دهند از کاشی و سرامیک در آپارتمان ها استفاده کنند. هزینه کم، سهولت کاربرد و تنوع زیاد اشکال و اندازه های موجود، آنها را برای این منظور ایده آل می کند.

سرامیک روشنن

دیوارها

سرامیک را می توان روی دیوارها چه داخلی و چه خارجی استفاده کرد. در دیوارهای داخلی، می توان از آنها برای ساختن الگوها یا تغییر سریع رنگ اتاق استفاده کرد. در حالی که روی دیوارهای خارجی می توان از آنها برای ایجاد یک اثر خنک کننده استفاده کرد، زیرا گرما را جذب نمی کنند. این به ویژه در ماه های تابستان مفید است.

فضای آشپزخانه

کاشی‌ های سرامیکی نیز انتخاب خوبی برای رویه‌ها هستند، زیرا لعاب آن‌ ها را به طور کلی در برابر آب و لکه مقاوم می‌کند و به راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز کرد. با این حال، این کاشی ها مستعد خرد شدن هستند، بنابراین باید مراقب باشید.

پاسیو

در اینجا نیز، تنوع زیاد رنگ ها و الگوهای موجود، و ارزان بودن نسبی نسبت به کاشی های سنگی، کاشی های سرامیکی را به یک انتخاب محبوب تبدیل کرده است. همچنین، خواص ضد آب آنها به آنها اجازه می دهد. تا در آب و هوای مرطوب دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشند، اما باید مراقب بود که از تجمع آب جلوگیری شود.

رنگ روشن کف

مسیرهای پیاده روی

مسیرهایی که از میان باغ ها و پارک ها می گذرند نیز به دلیل الگوهای فراوان موجود در بازار به طور کلی از کاشی های سرامیکی ساخته شده اند که به مسیرها اجازه می دهد طراوت و غیر تکراری باشند.

انواع خاصی از سرامیک با اهداف خاصی طراحی شده‌اند. بنابراین باید دقت کرد که کاشی‌ای که خریداری می‌کنید برای هدف شما مناسب است یا خیر. به عنوان مثال، کفپوش های سرامیکی خانه که برای استفاده داخلی طراحی شده‌اند، معمولاً نرم‌تر و دوام کمتری نسبت به انواع فضای باز دارند، بنابراین مطمئن شوید که از چه چیزی می‌خرید.

راه های تمیز کردن سرامیک رنگ روشن پذیرایی

چند راه حل خانگی مختلف وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید تا سرامیک کف دوباره جدید به نظر برسد. توصیه می کنیم ابتدا ملایم ترین راه حل را امتحان کنید تا زمانی که راه حلی را که برای شما مناسب است پیدا کنید.

سرکه

با محلول ساده سرکه و آب در یک بطری اسپری شروع کنید. آن را مستقیماً روی کف بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. با یک برس کوچک مانند یک مسواک استفاده نشده به آرامی لکه ها را پاک کنید.

کف رنگ پذیرایی

جوش شیرین

یکی دیگر از مواد پاک کننده عالی و ملایم که احتمالاً از قبل در کمد خود دارید. خمیری از جوش شیرین و آب را مخلوط کرده و روی سرامیک کف بمالید تا یک سطحی تمیز و براق ایجاد کند. یک اسفنج بردارید و لکه را پاک کنید.

پراکسید هیدروژن

مقداری پراکسید هیدروژن را با آب رقیق کرده و روی خطوط سرامیک کف بمالید. ممکن است بخواهید قبل از اعمال بر روی کل ناحیه، ناحیه بسیار کوچکی از خطوط سرامیک را آزمایش کنید. پراکسید هیدروژن می تواند به عنوان یک عامل سفید کننده عمل کند و شما نمی خواهید رنگ را از خطوط سرامیک شما خارج کند. اگر ناحیه آزمایش شما خوب است و تمام خطوط سطحی سرامیک خود را تمیز می کنید، مطمئن شوید که پراکسید هیدروژن را برای مدت طولانی روشن نگه ندارید.

سفید کننده اکسیژن

این یک پاک کننده قوی است که امکان شستشوی بسیار کمی را فراهم می کند، اما شما می خواهید به قدری از آن استفاده کنید. کلر می تواند در طول زمان خطوط سرامیک را از بین ببرد.

راه های تمیز کردن کفپوش سرامیکی چیست؟

سرکه
جوش شیرین
سفید کنننده اکسیژن و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code