اینجا هستید :
سرامیک و موزاییک کف

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

سرامیک و موزاییک کف

سرامیک و موزاییک کف

مزایای سرامیک و موزاییک کف آنقدر زیاد است که شما می توانید کتابی را با مزایای انواع کفپوش سرامیک و موزاییک پر کنید . از ارزش زیبایی شناختی بی انتها گرفته تا پایداری اکولوژیکی آن. بزرگترین مزیت کفپوش سرامیکی منازل و موزاییک این است که از مواد طبیعی ساخته شده است .و بنابراین مزیت سالمی نسبت به سایر گزینه های کف دارد. سرامیک و موزاییک به راحتی گرما را تحمل می کند. آنها غیر قابل اشتعال هستند. و در صورت آتش سوزی مواد شیمیایی مضر منتشر نمی کنند. همچنین کاشی های سرامیکی در معرض آتش یا دمای بالا سیاه نمی شوند. سرامیک و موزاییک بسیار بادوام هستند .و حتی پس از سال ها استفاده خراب نمی شوند.

سرامیک و موزاییک تیره ماندگاری رنگ بالایی دارد . و رنگ و روکش سرامیک و موزاییک به همان شکلی که هست باقی می ماند. حتی پس از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش. سرامیک و موزاییک فروشگاه شادکو به راحتی لکه نمی شوند و این مراقبت از آنها را بسیار آسان می کند. آنها بهداشتی هستند زیرا از رشد باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا جلوگیری می کنند. سرامیک و موزاییک غیر متخلخل هستند. از این رو به راحتی لکه نمی شوند. آنها به راحتی تمیز و ضد عفونی می شوند. شما به مواد شیمیایی خاصی نیاز ندارید. آنها را می توان به راحتی با آب گرم و صابون معمولی تمیز کرد. 

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام فرمائید

سرامیک و موزاییک کف
سرامیک و موزاییک کف

چرا سرامیک و موزاییک کف

اگر قصد دارید کف گرم را اضافه کنید، سرامیک و موزاییک کف فروشگاه شادکو بهترین انتخاب است. آنها هدایت کننده های حرارتی خوبی هستند . و می توانند به گرم کردن سریع کف شما کمک کنند. اگر به تمیز کردن عمیق نیاز دارید، می‌توانید از مواد شوینده و برس‌های موی سخت، بدون آسیب رساندن به سطح کاشی استفاده کنید. سرامیک و موزاییک در اندازه ها، رنگ ها، بافت ها و طرح های مختلف موجود است. چه به دنبال کاشی های سرامیکی کوچک برای حمام خود باشید .و چه به دنبال کاشی های سرامیکی تخته ای با فرمت بزرگ برای پیاده روهای فضای باز هستید. انواع کفپوش سرامیک و موزاییک کف برای همه پروژه ها عالی هستند. آنها به قدری همه کاره هستند که می توان آنها را در هر اندازه و متناسب با هر زیبایی شناسی ساخت.

سرامیک ها و موزاییک های کف ذاتاً بی اثر هستند . به این معنی که آنها گازهای مضر یا آلرژن ها را منتشر نمی کنند. آنها با هیچ عنصر شیمیایی یا ترکیب دیگری واکنش نشان نمی دهند. از این رو، آنها برای خانه هایی با کودکان خردسال، بیماران مسن آسم و حیوانات خانگی ایمن هستند.آنها در برابر شرایط آب و هوایی شدید مانند باران، رعد و برق یا یخبندان مقاوم هستند. از این رو، آنها را می توان بدون نگرانی در مورد اثرات مخرب شرایط آب و هوایی خارجی در فضای باز نصب کرد. همه این ویژگی ها کاشی و سـرامیک کف و موزاییک را به یکی از بهترین انتخاب های کف برای خانه ها، فروشگاه های خرده فروشی و سایر مناطق تجاری تبدیل می کند.

سرامیک و موزاییک کف
سرامیک و موزاییک کف

سرامیک و موزاییک کف فروشگاه شادکو

ما به عنوان یکی از تأمین کنندگان پیشرو سرامیک و موزاییک کف در ایران ، اطمینان حاصل می کنیم که تمام انواع کفپوش سرامیک و موزاییک های ما الزامات کیفیت در سطح جهانی را برآورده می کنند. بنابراین، هنگامی که یک سرامیک و موزاییک از فروشگاه شادکو سفارش می‌دهید. می‌توانید مطمئن باشید که روی یک محصول سازگار با محیط زیست سرمایه‌گذاری می‌کنید. که برای شما و مادر زمین بی‌خطر است.سرامیک ها و موزاییک ها از ابتدا تا انتها سازگار با محیط زیست هستند. کاشی و سـرامیک کف و موزاییک درست از فرآیند تولید تا نصب و استفاده مجدد، یکی از سازگارترین مصالح ساختمانی با محیط زیست است . سرامیک و موزاییک یکی از ایمن ترین انتخاب های کفپوش موجود است.

 گالری محصولات ما را مرور کنید و سرامیک و موزاییک عالی را بیابید. که به بهترین وجه با نیازهای زیبایی شناختی شما و همچنین بودجه شما مطابقت دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه سرامیک و موزاییک کف و دیوار، با فروشگاه شادکو ، تولید کننده سـرامیک و موزاییک در سراسر ایران به صورت غیر حضوری و آنلاین در تماس باشید . ما حمل سرامیک و موزاییک را در هر نقطه از ایران ارائه می دهیم .

به خوبی شناخته شده است که کاشی و سرامیک یکی از زیباترین مصالح ساختمانی است. که ترکیبات بی نهایت رنگ، بافت، اندازه و شکل را ارائه می دهد. کاشی و سرامیک یکی از سالم‌ترین انتخاب‌های کفپوش موجود است . تمیز کردن سرامیک از ساده ترین کارها و عاری از سموم مضر است. کاشی و سرامیک کف و موزاییک فاقد هرگونه حساسیت زا بوده و نگهداری آن بسیار آسان است.

سرامیک و موزاییک کف
سرامیک و موزاییک کف

نکته

سطح سرامیک و موزاییک کف به طور مستقیم کیفیت هوای داخل خانه را بهبود می بخشد . زیرا مواد حساسیت زا مانند گرده، گرد و غبار یا خاک نمی تواند در آن نفوذ کند. اگر هم مواد حساسیت‌زا روی سطح کاشی و سرامیک کف می‌نشینند، می‌توان آن‌ها را به سادگی با آب و اسفنج یا پاک‌کن پاک کرد .(بدون نیاز به مواد شیمیایی تمیزکننده سخت). سطح غیر متخلخل سرامیک و موزاییک نیز به طور طبیعی در برابر باکتری ها مقاوم است . و گزینه هایی با خواص ضد میکروبی موجود است . که می تواند میکروارگانیسم های مضر مانند کپک، قارچ، باکتری و ویروس را سرکوب و حتی از بین ببرد.کیفیت هوای داخل ساختمان اغلب یک عامل کمک کننده در بسیاری از مشکلات تنفسی است . 

سرامیک و موزاییک کف در بین گزینه های انواع کفپوش سنگ به دلیل تنوع بسیار ، متمایز است. انواع کفپوش سرامیک و موزاییک همچنین غیر قابل اشتعال است. به این معنی که نمی سوزد، دود تولید نمی کند. و یا بخارات سمی مانند سایر مواد کفپوش در هنگام قرار گرفتن در معرض شعله ایجاد نمی کند. که آن را به انتخاب خوبی برای کسانی که به کیفیت هوای خانه علاقه مند هستند تبدیل می کند . به همین دلیل، سرامیک و موزاییک برای کاربردهای داخلی سقف و دیوار زمانی که سایر گزینه‌های کف‌پوش نمی‌توانند استفاده شوند، آنها می توانند به راحتی به کار گرفته شوند . و این آن ها را برای استودیوهای ورزشی و محیط های استریل عالی می کند.

سرامیک و موزاییک کف
سرامیک و موزاییک کف

سرامیک و موزاییک کف

سرامیک و موزاییک کف هزاران سال است که وجود داشته است. از کف‌ پوش‌های موزاییکی پیچیده در یونان و روم باستان گرفته تا موزاییک‌های یکپارچه در خانه مادربزرگتان، این سبک در طول سال‌ها محبوبیت خود را ادامه می‌دهد. و فقط برای طبقات پولدار نیست. به عنوان مثال، معمولاً در پشت اسپلش ها و اطراف شومینه یافت می شود. سرامیک و موزاییک بیشتر یک سبک هستند تا یک متریال. هر نوع کاشی، سرامیک، سنگ یا شیشه را می توان به صورت موزاییک چیدمان کرد.سرامیک و موزاییک ها معمولاً در اندازه های مختلف هستند تا بیشترین تأثیر را در طراحی داشته باشند. رنگ ها، الگوها و طرح های بی حد و حصری برای ایجاد با تکنیک موزاییک وجود دارد.

سایر محصولات فروشگاه شادکو

سـرامیک و موزاییک
سرامیک و موزاییک کف
سـرامیک و موزاییک

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code