وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

سرویس آینه

سرویس آینه دستشویی

سرویس آینه دستشویی از مهمترین و پرکاربردترین آینه سرویس‌بهداشتی هستش که داخل هر سرویس‌بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیره از اونجایی که همه ما آدما ، خونه‌هایی رو داریم که دکوراسیون خیلی مدرن و شیک داشته باشه از این آینه‌ها برای محیط‌های خودمون استفاده می‌کنیم داشتن یه دکوراسیون زیبا مطابق با سلیقه خودمون می‌تونه انرژی خوبی رو به ما القا کنه و استفاده کردن از انواع وسایل کنار انواع آینه‌های سرویس‌بهداشتی و ست کردن اون‌ها با رنگ آینه‌ها ، محیط بسیار زیبایی رو براتون درست میکنه .

می‌دونی چرا باید سرویس آینه دستشویی رو بخری ؟

از اینکه هر روز برین و بصورت تکراری توی آینه‌ای که سال‌هاست از اون استفاده می‌کنین و توی اون نگاه می‌کنین خسته نشدین یکی از دلایلی که باید این آینه رو برای سرویس‌بهداشتی تون بخرین همین موضوعه و نکته‌ی دیگه می‌تونه سبک دکور داخلی سرویس‌بهداشتی‌تون باشه که با خرید یه آینه‌ی مدرن و شیک یه تغییر اساسی به اون محیط می‌دین .

سرویس آینه دستشویی
آینه سرویس بهداشتی

آینه دستشویی قدیمی رو بنداز دور ! ❌

چرا سرویس‌های آینه دستشویی از بهترین وسایل هستن ، چون آینه‌های سرویس‌بهداشتی به دلایل داشتن یه سری ویژگی‌ها ، وقتی داخل محیطی قرار می‌گیرن ، فضای اون محیط رواز حالت معمولی‌شون بزرگ‌تر نشون می‌دن . از این رو استفاده از این آینه دستشویی شیک داخل محیط‌هایی مثل سرویس‌های بهداشتی کوچیک می‌تونه بسیار عالی و خوب باشه . هم‌چنین با پیشرفت صنعت آینه‌سازی انواع آینه‌های دستشویی تولید و استفاده می‌شن .

انواع سرویس آینه دستشویی

 • آینه ضد بخار
 • آینه کمد دار
 • آینه قاب دار
 • آینه شلف دار
 • آینه چراغ دار
 • آینه بدون قاب

انواع آینه های چراغدار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه چراغدار دستشویی

تحولی جدید در سرویس آینه دستشویی با آینه بک‌لایت ✳️

سرویس آینه دستشویی از مهمترین و پرکاربردترین آینه سرویس‌بهداشتی هستش که داخل هر سرویس‌بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیره از اونجایی که همه ما آدما ، خونه‌هایی رو داریم که دکوراسیون خیلی مدرن و شیک داشته باشه از این آینه‌ها برای محیط‌های خودمون استفاده می‌کنیم داشتن یه دکوراسیون زیبا مطابق با سلیقه خودمون می‌تونه انرژی خوبی رو به ما القا کنه و استفاده کردن از انواع وسایل کنار انواع آینه‌های سرویس‌بهداشتی و ست کردن اون‌ها با رنگ آینه‌ها ، محیط بسیار زیبایی رو براتون درست میکنه

یکی از آینه‌هایی که می‌تونه سرویس‌بهداشتی شما رو یه تغییر اساسی بده آینه‌های بک‌لایت دستشوییه ، که از خاص‌ترین مدل‌های آینه‌ ، توی سرویس‌های بهداشتی هستش ، این آینه‌ها دارای طراحی خاص هستن و امروزه یکی از پر فروش‌ترین آینه‌ها محسوب می‌شن این آینه‌های زیبا با روشنایی که داره یکی از مدرن ترین آینه‌ها توی این محیط محسوب می‌شه طراحی این آینه‌ها به این صورته که نور لامپ‌ها معمولاً از پشت خود آینه به دیوار پشت آینه برخورد می‌کنه و نور بسیار ملایم و زیبایی رو تولید می‌کنه که این نورها تو طیف‌های گوناگون و متنوعی هستن

هم‌چنین استفاده از روشویی مدل آبنوس برند ، کنار این آینه می‌تونه بسیار جذاب باشه . استفاده از این آینه بک‌لایت سرویس‌بهداشتی داخل محیط‌هایی که نیاز به مقداری نور و روشنایی هستن ، می‌تونه بسیار گزینه‌ی مناسبی باشه . لامپ‌های این سرویس‌های آینه‌ها دستشویی رو توی انواع رنگ‌ها و طرح‌ها تولید می‌کنن ، که از محبوب‌ترین این رنگ‌ها می‌شه به رنگ‌های آبی-سفید-صورتی-آفتابی اشاره کرد . این تنوع رنگی توی این لامپ‌ها باعث شده ، که برای هر محیطی با هر تم رنگی‌ای آینه بک‌لایت مناسب رو تهیه کرد . هم‌چنین این آینه‌های بک‌لایت رو توی ابعاد‌ها و اندازه‌های مختلف هم تولید می‌کنن .

سرویس آینه دستشویی
آینه بک لایت سرویس بهداشتی

از زیبا ترین ترکیب ها ، استفاده از روشویی های دیواری در کنار آینه های دستشویی !

آینه لامپی

آینه‌های چراغ‌دار و یکی از آینه‌های سرویس‌بهداشتی هستن که دارای لامپ هستن و همون‌طوری که از اسمش پیداست آینه‌های ‌چراغ‌دار ، دارای نورهای زیبا و دیدنی هستن که هر کسی اونو توی هر محیطی که از این آینه‌ها استفاده بشه ، اون محیط رو به طرز شگفت انگیزی تغییر میده این نوع آینه‌ها رو می‌تونین با ست شیرآلات بیزانس برند شودر استفاده کنید این ترکیب می‌تونه زیبایی سرویس‌بهداشتی شما رو دو چندان کنه .

نحوه کار این مدل‌های آینه دستشویی چراغ‌دار به این صورته که این لامپ‌ها و چراغ‌ها با فاصله بر روی آینه‌ها نصب می‌شه ، این فاصله‌ها یکسان بوده و طیف‌های رنگی با نورهای مختلف رو تولید می‌کنه و می‌تونه سرویس‌بهداشتی شما رو مدرن و زیبا کنه ، نوری که از این لامپ‌ها متصاعد می‌شه بسیار سرویس‌بهداشتی شمارو نورانی میکنه

آینه لامپ دار سرویس بهداشتی

انواع سرویس آینه دستشویی بر اساس شکل

 • دایره‌ای
 • افقی
 • فرمی شکل
 • مثلثی
 • مربعی
سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی

سرویس آینه دستشویی دایره‌ای

سرویس آینه دستشویی معمولاً به اشکال مختلف تولید می‌شه که یکی این اشکال مختلف ، آینه دستشویی‌های دایره‌ای شکل هستن که تونستن از گذشته تا به امروز جایگاه خودشون حفظ کنن ، این آینه‌های شیک و زیبا مورد توجه عموم مردم و طراحان دکوراسیون‌ها بوده و به صورت طرح‌های گوناگون به شکل مدرن و با رنگ‌های گوناگون توی اکثر سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرن ، این آینه‌های دایره‌ای شکل رو با انواع روشویی‌ها می‌شه استفاده کرد به‌طور مثال می‌شه از روشویی مدل ساویس برند استفاده کرد . به راحتی می‌شه این آینه‌ها رو توی ابعاد مختلف با این مدل روشویی‌ها توی هر سرویس‌بهداشتی اجرا کرد .

آینه دایره ای شکل سرویس بهداشتی

سرویس آینه دستشویی مستطیلی (افقی)

یکی دیگه از آینه‌های سرویس‌بهداشتی آینه‌های مستطیل شکل هستن که این آینه‌ها هم مثل آینه‌های دایره‌ای شکل از قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفتن و الان هم از استقبال زیادی برخوردارن ، آینه‌های دایره‌ای و مستطیلی شکل با توجه به ظاهری ساده و شیکی که دارن از محبوب‌ترین آینه‌هایی هستن که توی انواع محیط مورد استفاده قرار می‌گیرن ، استفاده از این آینه‌ها با ست شیرآلات کسری مدل فیروزه می‌تونه محیط سرویس‌بهداشتی شما رو شکیل‌تر و زیباتر جلوه بده . آینه‌های مستطیل شکل رو شما می‌تونید با ابعاد مختلف و متناسب با دستشویی و حمام خودتان تو انواع مختلف ، داخل بازارها و فروشگاه‌ها تهیه کنین .

سرویس آینه دستشویی
آینه سرویس بهداشتی مستطیلی

عوامل موثر بر قیمت سرویس آینه دستشویی

ابعاد آینه

مدل آینه

شلف آینه

کمد و باکس

رنگ آینه

ابعاد آینه سرویس بهداشتی

یکی از عوامل مهم و تاثیر‌گذار بر قیمت آینه‌های دستشویی ابعاد و اندازه آینه‌هاست مطمئناً آینه‌هایی که دارای ابعاد بیشتری هستن از قیمت بالاتری برخوردارن و از این آینه‌ها برای سرویس‌های بهداشتی بزرگ که فضای زیادی دارن استفاده می‌شه ولی اگه سرویس بهداشتی‌تون کوچیکه و دارای فضای کمیه شما می‌تونین از آینه‌هایی با ابعاد کوچیک‌تر که فضای گمی رو می‌گیره ، استفاده کنین که معمولاً از قیمت پایین‌تری هم برخورداره و از نوع آینه‌های معمولی و ارزان قیمت محسوب می‌شه .
از عوامل تاثیرگذار دیگه‌ای که می‌شه بهش اشاره کرد ، مدل و طرح آینه‌هاست و هر چی طراحی آینه‌ها خاص‌تر باشه و برای طراحی اون‌ها زمان بیشتر با ابزار آلات بیشتری استفاده شده باشه طبیعتاً هزینه بیشتری نیز برای تولید اون‌ها صرف شده و قیمت اونا هم طبعأ بالاتره

. برای مثال هر چی ابعاد این آینه‌های سرویس‌بهداشتی نزدیک‌تر به روشویی سرویس‌بهداشتی باشه ، با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط سرویس‌بهداشتی‌تون می‌شه . امروزه هم که به لطف تولید انواع آینه سرویس بهداشتی توی هر ابعاد‌ و اندازه‌ای ، باعث شده به‌راحتی آینه‌ی مناسب رو برای هر محیطی تهیه کنین .

آینه سرویس بهداشتی مستطیلی

مدل آینه سرویس بهداشتی

از عوامل و مولفه‌های مهم و تاثیر‌گذار دیگه‌ای که می‌شه بهش اشاره کرد ، که تاثیرگذاره روی ، قیمت این آینه‌های دستشویی ساده ، مدل و طرح این آینه‌ها هستش . همون‌طور که مشخصه هر چی مدل و طراحی این سرویس‌های آینه دستشویی خاص‌تر باشه و برای طراحی این آینه‌های دستشویی هزینه و وقت بیشتری رو صرف کرده باشن ، به‌همون نسبت هم قیمت بالاتری رو دارن . برای مثال آینه دستشویی سلطنتی ، قیمت بالاتری از آینه‌های سرویس‌بهداشتی معمولی دارن . انتخاب مدل و طرح این سرویس آینه دستشویی هم باید متناسب با محیط اطراف آینه باشه . برای مثال سرویس‌های بهداشتی‌ای که دارای نور و روشنایی زیادی هستش مثل استفاده از آینه‌های بک‌لایت داخل این محیط‌ها ، انتخاب مناسبی هستش و امروزه هم که با پیشرفت علم انواع طرح‌ها و مدل‌های این آینه‌های سرویس‌بهداشتی داخل بازارها به وفور وجود داره.

شلف سرویس آینه دستشویی

سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی شلف دار

استفاده از شلف‌ها و وسایل تزئینی در محیط‌ها و خانه‌ها از قدمی رواج داشته است . و تاثیر بسیار مثبتی هم بر جلوه‌ی محیط سرویس‌بهداشتی داشته است . اما امروزه می‌بینیم که از این شلف‌ها و وسایل تزئینی برای خود وسایل خانه هم استفاده می‌کنند . برای مثال می‌توان به شلف آینه دستشویی لوکس اشاره کرد . استفاده از این شلف‌ها برای این آینه‌های سرویس بهداشتی هم باعث زیبایی خود آینه‌های سرویس‌بهداشتی و هم دادن جلوه‌ای زیبا‌تر به محیط سرویس‌بهداشتی خواهد شد . این شلف‌های آینه‌های سرویس‌بهداشتی هم در انواع مدل‌ها و طرح‌ها تولید و استفاده می‌شوند .

سرویس آینه دستشویی شلف دار

شرکت‌های تولیدکننده برای استفاده از این شلف‌های آینه دستشویی مدرن ، طاقچه‌ای متناسب با ابعاد آینه‌ها درست کرده و این شلف‌ها رو با توجه به مدل‌شون روی این طاقچه‌ها قرار می‌دن . از محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین این شلف‌ها می‌شه به انواع گلدون‌ها و ساعت‌ها و هم‌چنین برچسب‌ها اشاره کرد . قیمت این شلف‌های آینه‌های سرویس‌بهداشتی به ابعاد و مدل و طرح این شلف‌ها بستگی داره . هم‌چنین ازقاب این آینه‌های سرویس‌بهداشتی به‌عنوان شلف آینه می‌شه استفاده کرد .

سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی شلف دار

باکس و کمد برای سرویس آینه دستشویی

اگه محیط سرویس‌بهداشتی شما هم فضای زیادی نداشته باشه ، حتما با این مشکل مواجه شدین که نمی‌توانین از تمامی وسایل مورد نیازتون ، توی این محیط‌ها استفاده کنین ، اما امروزه با کمک این کمد‌ها و یا همون باکس‌ها می‌شه بخشی از این مشکل رو حل کرد . طراحی این آینه‌های باکس‌دار به‌گونه‌ایه که ، کمد‌هایی رو پشت این آینه‌های سرویس‌بهداشتی قرارمی‌دن که خوده آینه‌ ، نقش درب رو برای این کمد‌ها ایفا می‌کنه .

البته این انواع مدل‌های آینه دستشویی کمد‌دار توی انواع مدل‌ها و طرح‌ها تولید می‌شن ، به‌طوری که نسبت محل قرار‌گیری آینه‌ها و کمد‌ها می‌تونه با هم متفاوت باشه .

آینه سرویس بهداشتی کمد دار

انواع آینه رنگی سرویس آینه دستشویی و تاثیر هریک بر قیمت

آینه سرویس‌بهداشتی آبی

آینه دستشویی مدرن و شیک آبی رو، روانشناسان می‌گن باعث تقویت روحیه و حس آرامش به انسان می‌شه پس رنگ آبی داخل محیط سرویس‌بهداشتی ، کمک شایان توجهی به نیروهای مثبتی که توی محیط ساطع می‌شه می‌ذاره و همونطور که می‌دونین ، آرامش یکی از الزامات زنگی همه‌ی افراده ، که بهش نیاز دارن . همچنین تلفیق این آینه ، کنار آینه نقره‌ای داخل سرویس بهداشتی با طیف رنگی آبی زیبایی چشمگیری رو به‌عنوان سرویس آینه دستشویی بوجود می‌اره . البته قابل ذکره این آینه‌ی آبی ، توی زمره‌ی آینه‌ سرویس‌یهداشتی معمولی هستش که با قیمت منصفانه به فروش می‌رسه و تقریبا اغلب قشرهای اجتماعی قادر به خرید نمونه‌هایی از این آینه می‌شن . اگه آینه‌ی آبی دارای توناژی کم‌رنگ باشه می‌شه به عنوان آینه‌ی اصلی ایفای نقش کنه ، اما چنانچه این آینه رنگ آبی تیره باشه اگه جزء آینه ی اصلی باشه تصویر رو تیره‌تر از حد طبیعی نمایش می‌ده که از میزان وضوح تصویر کاسته می‌کنه .

سرویس آینه دستشویی نقره‌ای

میون بورس آینه دستشویی ، آینه‌ی نقره‌ای کوتاه‌ترین ‌و ساده‌ترین پروسه‌ی تولید رو طی می‌کنه و شاید به همین خاطره که آینه نقره‌ای از کم‌ترین قیمت ممکن برخورداره . این آینه ؛ مطابق سلیقه‌ی افرادی هستش که ریسک‌پذیری استفاده از آینه‌های امروزی رو توی دستشویی‌ خودشون ندارن و ترجیح می‌دن ساده‌ترین رنگ آینه رو که سالها امتحان خودش رو به خوبی پس داده ، انتخاب کنن ، ضمن اینکه این آینه با هر سبک سرویس‌بهداشتی‌ای سازگاری داره .

سرویس آینه دستشویی

آینه دستشویی طلایی

توی آینه دستشویی سلطنتی ، رنگ طلایی یکی از زیباترین رنگ‌ها محسوب می‌شه و استفاده از اون توی محیط‌هایی مثل آینه سرویس‌بهداشتی جلوه‌ای از مدرن ولوکس‌ بودن رو به محیط‌ها می‌بخشه و اون محیط رو از یه محیط معمولی به یه سرویس‌بهداشتی مجلل مبدل می‌کنه . همین شاخصه‌ی آینه طلایی اونو در نظر اقشار مردمی که عاشق تجمل‌گرایی هستن دوست‌داشتنی می‌کنه و می‌تونه ، یکی از دلایل قیمت بسیار بالایی باشه که این آینه‌ها دارن . جالبه بدونین این سرویس آینه دستشویی معمولا مورد استقبال طرفداران سبک مینی‌مال قرار نمی‌گیرن . آینه طلایی هنگام بازتاب نور اونو تحت تاثیر رنگ خودش قرارمی‌ده و همین امر باعث می‌شه ، هنگام نگریستن به چهره‌ی خودتونو توی این آینه‌ها بسیار شفاف ببینین و عیوبی مثل مواج بودن ، کدری و یا تاری … توی اون‌ها به چشم نمی‌خوره .

سرویس آینه دستشویی برنزی

یکی ازرنگ‌هایی که داخل سرویس‌بهداشتی‌ها به چشم می‌خوره ، رنگ‌ برنزیه که توی مدل‌های آینه دستشویی‌ مورد استفاده قرار می‌گیرن و تقریبا متمایل به رنگ سرخه و به همین خاطراستفاده ازاین آینه ، کنار یه روشویی مسی که قلم‌کاری هم شده ، نمایی بی‌نظیر خودش به نمایش گذاشته ، اما زیبایی‌ این آینه به همین‌جا ختم نمی‌شه و قرار گرفتن این آینه‌ی برنزی با قرارگیری کنار یه روشویی سرامیکی توی یه سرویس بهداشتی مدرن می‌تونه فضای این محیط رو به‌طور قابل ملاحظه‌ای به یه فضای مدرنیته‌ی لوکس تبدیل کنه . رسیدن به ترکیب رنگی برنز مستلزم به کارگیری سه یا بیش از سه روغن بوده و بدیهیه که تولید این آینه عملی زمانبرباشه به همین خاطر این سرویس آینه دستشویی نیز بین آینه‌های سرویس‌بهداشتی دیگه از قیمتی خیلی بالایی برخورداره .

از اونجایی که از این آینه دستشویی شیک کمد‌دار توی محیط‌هایی مرطوب و نمناک مثل ، سرویس‌های بهداشتی و دستشویی ها استفاده می‌شه ؛ بهتره که جنس این کمد‌ها ضد آب و رطوبت باشه ، تا داخل این محیط‌ها بتونه کیفیت خودش رو تو مدت‌ زمان طولانی‌تری حفظ کنه . این کمد‌ها رو توی جنس‌های مختلفی تولید می‌کنن که می‌شه به چند مورد اون مثل ، کمد‌های چوبی – فلزی – آلومینیم – پلاستیکی اشاره کرد . این کمد‌ها و باکس‌ها هم مثل وسایل دیگه توی رنگ‌های مختلفی تولیدمی‌شن .

سه نکته قابل تامل در هنگام خرید سرویس آینه دستشویی

 • قابلیت شست‌و شو
 • ابعاد آینه
 • جنس آینه

قابلیت شست‌و شو سرویس آینه دستشویی

با توجه به باکتریایی بودن محیط دستشویی ؛ نظافت این محیط ، با فواصل زمانی کوتاه صورت می‌گیره واین شستشوی روزانه تقریبا یکی از اصول اجتناب‌ناپذیره ، به همین خاطر توصیه‌ی ما به شما اینه که برای خرید دست روی آینه‌هایی بذارین که با شست‌و شوی مستمرعلاوه براین‌که دچار آسیب نشه در این بین ، فاکتوهای دیگه‌ای هم مثل با کیفیت و ضدآب بودن ، جنس قاب آینه‌ی دستشویی داشته باشه .

سرویس آینه دستشویی
سرویس آینه دستشویی

ابعاد سرویس آینه دستشویی

از جمله فاکتورهایی که هم می‌شه به عنوان عاملی موثربرای دکوراسیون برای سرویس‌بهداشتی شما رقم‌ بزنه و قادرباشه جذابیت و‌ انرژی مثبتی رو به دستشویی‌های شما هدیه کنه تشخیص بکاری گیری صحیح ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی‌ایه که قراره توی اون محیط اجرا بشه . همه چیز به اندازه صحیح آینه بستگی دارده که تا چه حد این ابعاد ، متناسب با دیوار‌ها و روشویی انتخاب بشه . این ابعاد از دو جهت حائز اهمیته ، یکی اینکه لازمه سایز آینه با متراژ کلی دستشویی همخونی داشته باشه و در صورت وسیع بودن سرویس‌بهداشتی ، ابعاد آینه‌ هم با سایز بزرگ برای اون محیط انتخاب بشه وبرای محیط‌های کوچیک ، آینه‌ای کوچک‌تر ومورد دیگه ، هماهنگی اندازه‌ی آینه با روشوییه که از اهمیت ویژه‌ای برخورداره چرا که انتخاب آینه‌ای بزرگ‌تر و یا کوچیک‌ترکه از طول روشویی ، نظمی که داخل محیط سرویس‌بهداشتی هستش رو برهم زده و زیبایی اونو تحت شعاع قرارمی‌ده .

جنس سرویس آینه دستشویی

جنس آینه‌ها هم از جمله عوامل بسیار مهمیه که توی انتخاب باید دقت بشه و در این رابطه لازمه بدونین که قرارگیری فاکتوهای مختلف ؛ کنار هم‌دیگه مثل جنس آینه‌ها و جنس قاب می‌تونه تعیین کننده کیفیت بالای یه آینه خوب باشه . یه آینه خوب می‌تونه ویژگی‌هایی مثل ضدلک بودن ، میزان مقاومت ، میزان شفافیت ، ضخامت و ضدآب بودن رو داشته باشه که توجه به هرکدوم از اون‌ها تا حدی موفقیت شما توی انتخاب رو تقویت می‌کنه .

اینطوری مثل با کلاس‌ها خرید کن 😎🛒

ممکنه خرید حضوری برای شما یه حس نوستاژی شیرین رو به همراه داشته باشهدوست داشته باشین با جستجو و قدم زدن ، توی مراکز خرید به یاد روزهای خوش گذشته بیفتین ، اما با در نظر گرفتن گسترش شهرنشینی و تک‌سرنشینی اتومبیل‌ها کم‌کم متوجه این موضوع می‌شین که برای حرکت به سمت مرکز خرید توی مرکز شهر چه مسافت طولانی و ترافیک کلافه‌کننده‌ای رو باید پشت سر بذارین تا به مقصد برسین و با وجود خستگی ناشی از قدم زدن میون غرفه‌های مختلف برای خرید محصول موردنظر و بعد از پایان خرید و طی کردن مجدد مراحل مسافت بازگشت و ترافیک و… این در حالیه که با انتخاب خرید اینترنتی شما می‌تونین بدون جابجا شدن از روی کاناپه‌ی راحت تون و تنها با چند کلیک توی کسری از ساعت می‌تونین یه خرید خوب داشته باشین .

سرویس آینه دستشویی

سرویس آینه دستشویی‌ای که لیاقتش رو داری بخر !

مجموعه‌ی شادکو به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی شیشه وآینه با تکیه بر کادری متخصص و مجرب ، به تولید انواع آینه از جمله آینه‌ی دکوراتیو ، انواع آینه‌ی بک‌لایت که مناسب برای انواع سالن‌های مزون ، سالن‌های آرایشی و اتاق گریم و همچنین انواع آینه سرویس‌بهداشتی پرداخته و علاوه بر تضمین کیفیت محصول خودش ، در رابطه با نظرات و پیشنهادات شما مشتری گرامی ، در رابطه با ساختار ظاهری آینه‌های تولید خود ، توجه کرده و بر طبق سلیقه شما توی ظاهرو طرح آینه‌ها تغییرداده تا علاوه بر رضایت از کیفیت محصول ، ظاهر اون هم مورد پسند شما واقع بشه . شما مشتری گرامی می‌تونین با مراجعه به سایت فروشگاهی شادکو، آینه سرویس‌بهداشتی مورد نظر خود تونو و با محصولات مشابه توی بازار از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنین و با در نظر گرفتن امکان سفارشی سازی آینه‌تونو توسط شرکت شادکو خریداری کنین و اونو درب منزل تحویل بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code