وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

شیرآلات ارزان

امروز در این مقاله درمورد شیرآلات ارزان صحبت خواهیم کرد . اگر به دنبال شیرآلات ارزان هستید ما به شما خواهیم گفت که چگونه هم شیرآلات ارزان بخرید و هم آن شیرآلات را باکیفیت انتخاب کنید. در واقع با هوشمندانه انتخاب کردن یک شیرآلات می‌توانید هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کیفیتی بهترین شیرآلات را برای سرویس بهداشتی یا حمام خود انتخاب کنید .

قبل از اینکه شیرآلات خود را از سایت فروشگاهی معتبر سفارش دهید حتما چند شیرآلات را با یکدیگر مقایسه کنید. و آن شیری که از لحاظ ویژگی بهترین‌ها را دارا بود انتخاب کنید. قطعا شیرآلات ارزان بسیار با کیفیتی با جستجو کردن می‌توانید پیدا کنید. با خرید از فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانید در زمان و وقت خود صرفه جویی کرده. و هم‌چنین باعث کاهش حمل ونقل و در نتیجه جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی شوید. ودر هر مکان و زمانی که مایل بودید شیرآلات مورد نظر خود را تحویل بگیرید. اگر به دنبال شیرآلات ارزان نیز هستید. ما به شما این مژده را می‌دهیم که در سایت فروشگاهی شادکو هر نوع شیرآلاتی را پیدا خواهید کرد.

انواع شیرآلات از لحاظ رنگ بندی

شیرآلات کروم براق و مات

برنزی ،مسی و طلایی

شیرآلات مشکی و سفید

رنگ بندی شیرآلات

شیرآلات کروم براق و مات در شیرآلات ارزان چه جایگاهی دارند

اگر به دنبال شیرآلات ارزان ولی با کیفیت هستید . شیرآلات رنگ کروم را انتخاب کنید. زیرا این شیرآلات در مقابل رنگ‌های دیگر قیمت مناسب‌تری دارد. و ارزان‌تر می‌باشد . علاوه بر آن این رنگ از شیرآلات با تمام سبک‌ها نیز قابلیت ست شدن را دارد. هم‌چنین باید گفت که شیرآلات براق ارزان‌تر از مات آن است .

شیرآلات کروم

شیرآلات طلایی و برنزی

اگر به دنبال شیرآلات ارزان هستید می‌توانید این رنگ را نیز انتخاب کنید. اما وزن آن را در نظر بگیرید، و یک شیرآلات طلایی با وزن سبک تر سفارش دهید . زیرا هرچه وزن شیرآلات بالاتر باشد، در قیمت آن نیز تاثیرگزار خواهد بود . پس اگر علاقه‌مند به شیرآلات طلایی و یا هم خانواده‌ی آن هستید، یک فاکتور را مانند وزن حذف کنید. و شیرآلات طلایی یا مسی خود را بخرید. هم‌چنین باید گفت که این رنگ از شیرآلات در سبک‌های سلطنتی و کلاسیک بسیار جلوه‌ی زیبایی خواهد داشت .

شیرآلات ارزان
شیرآلات طلایی

شیرآلات مشکی و سفید

شیرآلات مشکی یا سفید نیز برای سبک خانه‌های مدرن بسیارمناسب‌تر است . امروزه بسیاری از جوان‌ترها از این نوع رنگ‌ها انتخاب می‌کنند. و باید گفت که در لیست شیرآلات ارزان قرار نمی‌گیرند. و پس از رنگ کروم به نسبت می‌توان گفت که شیرآلات مناسبی هستند. در واقع نه ارزان و نه گران هستند !

شیرآلات ارزان
شیرآلات مشکی

انواع شیرآلات از نظر جنس

سرب خشک

آلیاژ برنج

برای مناطق شرجی چه نوع جنسی را انتخاب کنیم

برای مناطق شرجی یا درکل برای تمامی مناطق آلیاژ برنج بهترین نوع آلیاژ می‌باشد. که علاوه بر این که بسیار با کیفیت است به هیچ عنوان زنگ نمی‌زند پوسیده نمی‌شود.اما سرب خشک نسبت به آلیاژ برنج کیفیت پایین‌تری دارد و ماندگاری و دوام آن به نسبت کمتر است.

پس از ساخت شیرآلات با آلیاژ برنج چگونه آبکاری می شود

شیرآلات پس از ساخته شدن به مرحله‌ی آبکاری می‌رسد. و با انواع مختلفی مانند : کروم،نیکل ،استیل و یا برنز آبکاری می‌شود. که این آبکاری هر کدام ضخامت‌های مختلفی نیز دارد . هرچقدر ضخامت آبکاری بیشتر باشد ، کیفیت و ماندگاری محصول نیز بالاتر می‌رود.

رابطه ی کیفیت و ارزان بودن در شیرآلات

به هیچ عنوان کیفیت را فدای ارزان بودن نکنید . زیرا با خریدن یک شیرآلات بی‌کیفیت ، عمر و ماندگاری آن شیر نیز به نسبت، بسیار پایین تر است . پس هوشمندانه خرید کنید، تا بتوانید در حین خرید یک شیرآلات ارزان برای سرویس بهداشتی یا حمام خود، با کیفیت‌ترین محصول را نیز انتخاب کنید. به هیچ عنوان شیرآلاتی که جنس آنها از سرب خشک می‌باشد را به خاطر ارزان بودن آن انتخاب نکنید زیرا این جنس به مرور زمان و مدت بسیار کم حالت زنگ زدگی ایجاد می‌‌کند و تغییر رنگ می‌دهد.شیرآلاتی انتخاب کنید که جنس آن از آلیاژ برنج می باشد که باعث دوام وماندگاری بسیار بیشتر کالا خواهد شد .

شیرآلات ارزان
شیرآلات مدرن طرح قدیم

چگونه شیرآلات ارزان دل بخواه خود را بخریم

اگر میخواهید شیرآلاتی که بسیار دوست دارید را تهیه کنید و قیمت آن برای شما مقرون به صرفه باشد نیز یک راهکار آن این است که گوش به زنگ باشید! بسیاری از سایت‌ها از جمله سایت فروشگاهی شادکو در بسیاری از مواقع محصولات خودرا وارد حراج می‌کنند که بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌شود . گوش به زنگ باشید و در هنگام حراج شما اولین نفری باشید که خرید می‌کنید .

شیرآلات ارزان
شیرآلات طلایی

یک مورد دیگر که می‌توان به آن اشاره کرد بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی شیرآلات مشابه ،شیرآلات خارجی را تولید می‌کنند . امروزه در صنعت شیرآلات کشورمان بسیار پیشرفت چشمگیری داشته است . و بسیاری از شرکت‌های معتبر هستند که شیرآلات را ، حتی با کیفیت‌تر از نمونه‌های خارجی تولید می‌کنند . می‌توانید برای صرفه‌ی اقتصادی بیشتر شیرآلات ایرانی ارزان و با کیفیت را تهیه کنید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که قطعات تمامی برند‌ها در کشور چین ، با درجه بندی‌های متفاوت تولید می‌شود . و تمام مواد اولیه و قطعات شیرآلات حتی برند ایرانی نیز در کشور چین تولید می‌شود و در ایران مونتاژ و عرضه خواهد شد.

هم‌چنین شیرآلات ارزان و اقتصادی وزن کمتری دارند، می‌توانید شیرآلات سبک‌تری انتخاب کنید تا از لحاظ هزینه برای شما اقتصادی‌تر باشد.

شما مشتریان عزیز می‌توانید در انتها به این سایت سر بزنید و از آینه‌های جذاب .و مدرن ساخت کمپانی شادکو کمک بگیرید.

برخی سوالات شما

شیرآلات کروم براق و مات در شیرآلات ارزان چه جایگاهی دارند

اگر به دنبال شیرآلات ارزان ولی باکیفیت هستید . شیرآلات رنگ کروم را انتخاب کنید. زیرا این شیرآلات در مقابل رنگ‌های دیگر قیمت مناسب‌تری دارد. و ارزان‌تر می‌باشد . علاوه بر آن این رنگ از شیرآلات …..برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید

چگونه شیرآلات ارزان دل بخواه خود را بخریم

اگر می‌خواهید شیرآلاتی که بسیار دوست دارید را تهیه کنید و قیمت آن برای شما مقرون به صرفه نیز یک راهکار آن این است که گوش به زنگ باشید!بسیاری از سایت‌ها از جمله سایت فروشگاهی شادکو در بسیاری از مواقع محصولات خودرا وارد حراج می کنند که بسیار……. برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید

آیا شیرآلات طلایی و برنزی نیز جز شیرآلات ارزان هستند

اگر به دنبال شیرآلات ارزان هستید می‌توانید این رنگ را نیز انتخاب کنید. اما وزن آن را در نظر بگیرید . و یک شیرآلات طلایی با وزن سبک تر می‌توانید سفارش دهید . زیرا هرچه وزن شیرآلات بالاتر باشد در قیمت آن نیز تاثیرگزار خواهد بود.پس اگر….. ………….برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید…….

رابطه ی کیفیت و ارزان بودن در شیرآلات چیست

به هیچ عنوان کیفیت را فدای ارزان بودن نکنید . زیرا با خریدن یک شیرآلات بی‌کیفیت عمر و ماندگاری آن شیر نیز به نسبت بسیار پایین‌تر است . پس هوشمندانه خرید کنید تا بتوانید …..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

برای مناطق شرجی چه نوع جنسی را انتخاب کنیم

برای مناطق شرجی یا درکل برای تمامی مناطق آلیاژ برنج بهترین نوع آلیاژ می‌باشد. که علاوه بر این که بسیار با کیفیت است به هیچ عنوان زنگ نمی‌زند پوسیده نمی‌شود.اما …..برای خواندن ادامه متن کلیک کنید

با انتخاب شیرآلات با جنس سرب خشک چه شیرآلاتی میخریم

با خرید شیرآلات با این جنس به مرور زمان و مدت بسیار کم حالت زنگ‌زدگی ایجاد می‌کند و تغییر رنگ می‌دهد.شیرآلاتی انتخاب کنید که جنس آن از آلیاژ برنج می‌باشد که باعث…….برای خواندن ادامه متن کلیک کنید

4 پاسخ

    1. با سلام به شما دوست عزیز در حال حاضر فقط امکان خرید از طریق سایت میسر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code