اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

شیرآلات سرویس‌بهداشتی

خیلی از اوقات می‌توان با شیرآلات سرویس‌بهداشتی ساده و حتی کم‌هزینه تنوع ایجاد کرد.. انواع مختلف شیرآلات سرویس‌بهداشتی را پیدا کنید. و تمام مدل‌های آن را در گوگل جستجو کنید. انتخاب شیرآلات سرویس‌بهداشتی در بازار می‌تواند بسیار زیاد به نظر برسد. اما باید بتوانید بهترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت خریداری کنید. پس اگر کاملاً مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی هستید برای خرید شیرآلات سرویس‌بهداشتی خود همراه ما باشید.

آشنایی با شیرآلات سرویس‌بهداشتی

آشنایی با شیرآلات سرویس‌بهداشتی به شما یک سری امکانات را ارائه می‌دهد به عنوان نمونه آشنا شدن با انواع شیر آب، پرفروش‌ترین شیرآلات و بهترین شیرآلات ایرانی و قیمت شیرآلات روند تصمیم‌گیری را برای شما آسان‌تر می‌کند. در ادامه مطلب باهم می‌خوانیم که شیرآلات سرویس‌بهداشتی از نظرهای مختلف چه انواعی دارند و شامل چه محصولاتی می‌باشد.

شیرآلات روشویی

شیرآلات سرویس‌بهداشتی شامل چه محصولاتی می‌باشد

شیر روشویی

شیر آفتابه

شیر توالت‌فرنگی (در صورت بودن)

شیر روشویی در شیرآلات سرویس‌بهداشتی

شیرآلات روشویی دارای طرح‌های بسیار گوناگون ومدل‌های متنوعی می‌باشد. برای خرید شیرآلات روشویی باید بسیار ریزبین باشید و دقت کنید.به این دلیل که شما می‌خواهید سالیان بسیاری از آن شیر استفاده کنید. پس قبل از خرید شیرآلات سرویس‌بهداشتی جستجو کنید که بهترین شیر روشویی باید چه نکاتی را دارا باشد. امروزه مدل‌های بسیار متنوعی به بازار آمده اند که امکان ست شدن با روشویی خود را نیز دارند که بسیار زیبا و جذاب می‌شوند.

شیرآلات روشویی

شیر آفتابه

شیرآفتابه در شیرآلات سرویس‌بهداشتی در واقع یک محصولی است که شلنگ به آن وصل می‌شود و دارای خروجی می‌باشد. که می‌توان دستگیره را به سمت راست یا چپ چرخاند و آب را سرد و گرم کرد. می‌توان گفت که یکی از اجزای مهم سرویس‌بهداشتی همان شیرآفتابه می‌باشد. باید این نکته را مدنظر داشت که در مکان‌های عمومی که فضای محدودی دارند خرید شیرآفتابه تکی بهترین انتخاب است.

شیرآفتابه

انواع شیرآلات از نظر رنگ

کروم

طلایی

سفید و مشکی

رنگ کروم در شیرآلات سرویس‌بهداشتی

رنگ کروم یکی از رنگ‌های پرفروش در زمینه‌ی شیرآلات می‌باشد که اکثرا با تمامی سبک‌های دکوراسیون منزل هم‌خوانی دارد. باید گفت افرادی که ریسک پذیر نیستند این رنگ را انتخاب می‌کنند. همچنین یکی دیگر از علت‌های بسیار مهم برای انتخاب این رنگ قیمت مناسب این رنگ به نسبت رنگ‌های دیگر می‌باشد. به طوریکه می‌توان گفت از ارزان‌ترین رنگ کروم سپس سفید و مشکی و سپس گران‌ترین رنگ طلایی ، برنزی و مسی قرار دارد . یکی دیگر از علت‌های خرید این محصول تمیز کردن بسیار راحت و آسان آن می‌باشد .

رنگ طلایی

رنگ طلایی و رنگ‌های هم خانواده‌ی آن مانند مسی یا برنزی به عنوان شیرآلات لاکچری طبقه بندی می‌شوند. و به نسبت رنگ‌های دیگر گران‌تر نیز هستند. علت این گران‌تر بودن روکش و ضخامت آبکاری آن می‌باشد . این رنگ با سبک دکوراسیون و طراحی کلاسیک و سلطنتی بسیار هم‌خوانی دارد. اما اگر منزل خود را به سبک مدرن طراحی کرده‌اید و عاشق رنگ طلایی یا مسی هستید اصلا نگران نباشید شما می‌توانید تلفیقی از شیرآلات طلایی و سفید را سفارش دهید. تا بتوانید هم برای سبک سلطنتی و هم مدرن به راحتی استفاده کنید.

رنگ سفید و مشکی در شیرآلات سرویس‌بهداشتی

این رنگ از شیرآلات با سبک مدرن و وینتج بسیار زیبا و جذاب خواهد شد. حتی می‌توانید سینک آشپزخانه‌ی خود را نیز سفید انتخاب کنید تا با یکدیگر ست شود. این رنگ شیرآلات در بین جوان‌ترها طرفداران بیشتری را دارد و بسیار زیبا و مناسب می‌باشد. اما به این نکته توجه داشته باشید که به علت آبکاری متفاوت آن باید بسیار در هنگام تمیز کردن این نوع شیرآلات محتاطانه عمل کنید و مواظب باشید تا به رنگ و آبکاری این شیرآلات آسیبی وارد نشود.

شیر روشویی مشکی مات

انواع شیرآلات از نظر جنس

سرب خشک

آلیاژ برنج

تفاوت سرب خشک و آلیاژ برنج در شیرآلات سرویس‌بهداشتی در چیست

اگر جنس محصولات شما از آلیاژ برنج باشد یعنی ترکیبی از برنج مس و روی و تنها دو درصد از سرب خشک می‌باشد که ترکیب این آلیاژها با یکدیگر یکی از بهترین ترکیب‌ها برای ساخت شیرآلات می‌باشد. اما اگر تنها از سرب خشک ساخته شده باشد به دلیل خاصیت شکنندگی که به محصول می‌دهد شیرآلات پس از مدتی بسیار راحت پوسته پوسته می‌شود و تغییر رنگ می‌دهد . به این نکته نیز توجه کنید شیرآلاتی که از سرب خشک ساخته شده باشند به هیچ عنوان ضمانت و گارانتی نمی‌شوند زیرا شرکت سازنده می‌داند که این محصول در مدت زمان بسیار کمی تغییر شکل خواهد داد.

فاکتورهای مهم برای خرید یک شیرآلات با کیفیت

رنگ وسبک

جنس

وزن

رنگ و سبک

ابتدا باید به این نکته دقت کنید که شیرآلات در چه رنگ و سبکی می‌خواهید تهیه کنید. اگر منزل شما به سبک مدرن طراحی شده است شیرآلات رنگ کروم و رنگ سفید مشکی مناسب تر است. اما اگر سبک خانه‌ی شما کلاسیک و یا سلطنتی می‌باشد طلایی و برنزی بسیار زیبا می‌شود. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که شیرآلات رنگ کروم با تمام سبک‌ها هم‌خوانی دارد و از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه‌تر از تمامی رنگ‌ها می‌باشد. به طوریکه اکثر پیمانکاران برای راحتی و ست شدن با تمامی سلیقه‌ها روی تمام طبقات اکثرا از شیرآلات به رنگ کروم استفاده می‌کنند. هم‌چنین این رنگ به نسبت بقیه شیرآلات بسیار راحت تر پاک می‌شود.

شیرآلات سرویس بهداشتی
شیر پایه بلند استیل

هرگز فراموش نکنیم که برای عوض کردن شیرآلات سرویس‌بهداشتی باید به چند نکات ازقبیل طراحی قالب فضا، رنگ کاشی و سرامیک و هزینه فکر کرد. و بعد از آن تصمیم گرفت. برخی از شیرآلات بسیار پرهزینه هستند و مناسب آشپزخانه‌های خاص و طرح کلاسیک هستند در حالی که بعضی از آن‌ها را می‌شود با یک هزینه مناسب تهیه و انجام داد. هر چه ترجیح می‌دهید ، مطمئن شوید که شیرهای آب شما به راحتی قابل استفاده هستند و در صورت داشتن شیر مخلوط کن ، می‌توانید تعادل مناسب آب سرد و گرم را تنظیم کنید. مراقب شیرآلات با دیسک‌های سرامیکی گنجانده شده در کار باشید ، زیرا کنترل آنها اغلب راحت‌تر از انواع دیگر شیر است.

شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات طلایی

جنس و متریال شیرآلات

بهتر است که شیرآلات خریداری شده از بهترین جنس و با کیفیت ترین آنها تهیه شده باشد . حتی اگر به قیمت بیشتری شیرآلات را خریداری کردید در عوض سالیان سال بیشتری از این محصول استفاده خواهید کرد. فراموش نکنید که شیرآلات با کیفیت دارای گارانتی و ضمانت نامه بیشتری نیز هستند.

شیرآلات سرویس بهداشتی
شیر پایه کوتاه طلایی

ویژگی بهترین شیرآلات سرویس‌بهداشتی

نبود سرب در شیرآلات سرویس بهداشتی

عدم زنگ زدگی مخصوصا در شیر استیل

مقاومت بالای بیشتر شیرآلات در برابر ضربه

مقاومت در برابر دماهای بالا و حدود 90 درجه سانتیگراد

عدم تغییر در رنگ و مزه آب درشیرآلات آب

شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات پایه بلند طلایی

معیارهای مرغوبیت شیرآلات ساختمان

شیرآلات ساختمان را می‌توان از نوع جنس ،آبکاری ،و وزن آن تائید کرد و فهمید که این شیرآلات مرغوب است یا خیر. اگر جنس آلیاژ آن از برنج باشد که یکی از مرغوب‌ترین شیرآلات محسوب می‌شود . اما اگر جنس آن از سرب خشک باشد از لحاظ ماندگاری و کیفیت بسیار پایین‌تر از شیرآلاتی که با برنج ساخته می‌شوند است.

فراموش نکنید که شما نباید مدل و طراحی شیرآلات را تنها معیار خرید خود قرار دهید، زیرا ممکن است این شیرآلات ظاهری زیبایی داشته باشند؛ اما از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و در نتیجه در مدت زمان کوتاهی بر اثر رطوبت هوا و یا عوامل دیگر پوسته پوسته شوند و بسیار سریع زنگ بزنند.

شیرآلات سرویس بهداشتی
شیر پایه کوتاه ظرفشویی

برخی سوالات شما

معیارهای مرغوبیت شیرآلات ساختمان چیست

شیرآلات ساختمان را می‌توان از نوع جنس ،آبکاری ،و وزن آن تائید کرد و فهمید که این شیرآلات مرغوب است یا خیر. اگر جنس آلیاژ آن از برنج باشد که یکی از مرغوب‌ترین شیرآلات محسوب می‌شود. اما اگر …..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید.

ویژگی بهترین شیرآلات سرویس‌بهداشتی را نام ببرید

نبود سرب در شیرآلات سرویس‌بهداشتی ….. مقاومت در برابر دماهای بالا و حدود 90 درجه سانتیگراد ….. مقاومت بالای بیشتر شیرآلات در برابر ضربه …برای خواندن ادامه ویژگی ها کلیک کنید……

جنس شیرآلات سرویس بهداشتی از چیست

اصلی‌ترین چیزی که بر روی بهتر ماندن شیرآلات ساختمانی اثر دارد جنس آن‌ است. شیرآلات بیشتر از دو نوع جنس می‌باشند جنس سرب خشک و برنج که امروزه دیگر از سرب خشک …….برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

رنگ کروم در شیرآلات سرویس‌بهداشتی

رنگ کروم یکی از رنگ های پر فروش در زمینه‌ی شیرآلات می‌باشد که اکثرا با تمامی سبک‌های دکوراسیون منزل همخوانی دارد. باید گفت افرادی که ریسک پذیر نیستند این رنگ را انتخاب می‌کنند. همچنین یکی دیگر از علت‌های بسیار مهم……..برای خواندن ادامه متن کلیک کنید و وارد سایت شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code