وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

شیرآلات لاکچری

در این مقاله درمورد شیرآلات لاکچری صحبت خواهیم کرد . که چه شیرآلاتی در دسته ی شیرآلات لاکچری قرار میگیرند. امروزه به شیرآلاتی که از لحاظ آبکاری و قیمت و جنس بهترین خود باشند لاکچری محسوب می شوند. علاوه بر اینها هرچقدر طراحی شیر منحصر به فرد ، نایاب و کمتر باشد و در خانه ها ی افراد خاص دیده شود لاکچری دیده می شود. به زبان عامیانه به کسانی که برای هر چیزی بیشترین هزینه را متقبل می شوند اصطلاحا می گویند که لاکچری هستند.

با خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید . همچنین با استفاده از این کار به کم کار کردن ماشین آلات و در نتیجه هوای پاک و تمیز تر کمک خواهید کرد .

قبل از اینکه بگوییم برای خرید شیرآلات لاکچری چه فاکتور هایی را باید در نظر بگیرید در مورد انواع شیرآلات از لحاظ جنس و رنگ صحبت خواهیم کرد که در آن نیز خواهیم گفت چه رنگ هایی در شیرآلات لاکچری به نظر می رسد …پس با ما همراه باشید…..

شیرآلات کروم براق

انواع شیرآلات از نظر رنگ

کروم براق و مات

طلایی مسی برنزی

سفید و مشکی

رنگ کروم در شیرآلات لاکچری

باید گفت که یکی از پر فروش ترین رنگ ها برای عموم مردم رنگ کروم می باشد . که میتوانند با تمام طرح و سبک ها ست کنند . و از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه تر از رنگ های دیگر می باشد . اما لاکچری پسند ها باید بدانند که رنگ کروم در شیرآلات لاکچری نسبت به رنگ های دیگر خواهان چندانی ندارد ولاکچری محسوب نمی شود . ا ما همراه باشید تا درادامه رنگ های لاکچری را برای شما بازگو کنیممم.

شیرآلات کروم

رنگ طلایی و برنزی برای لاکچری پسند ها

در لیست شیرآلات لاکچری رنگ های طلایی ،برنزی و مسی حرف اول را می زنند. این رنگ های زیبا بیشتر در سبک های کلاسیک و سلطنتی خونمایی میکنند و جلوه ی بسیار زیبایی به فضا میبخشند . در سبک های وینتج نیز از این سبک رنگ ها اما بیشتر به صورت مات آن استفاده می شود .این نکته را نیز باید در نظر گرفت که شیرآلات طلایی و مسی گرانتر از رنگ هایی مانند کروم هستند . حتی شیرآلات مات طلایی از براق آن نیز گرانتر می باشد . و به طور محسوسی این شیرآلات لاکچری پسند هستند.

شیرآلات طلایی

رنگ های سفید و مشکی شیرآلات

به طور عامیانه مشتریانی که سبک طراحی دکوراسیون منزل آنها مینیمال و مدرن است به دنبال رنگ های سفید و مشکی می گردند. و این جستجو بیشتر در رده ی سنی جوان ها طرفدار و خواهان دارد. در این شیرآلات با این رنگ از یک لایه روکش جداگانه استفاده می کنند که برای تمیز کردن آن نیز باید حتما به طور مجزا و با چندمنظوره های مخصوص شیرآلات تمیز شوند تا کیفیت خود را مانند روز اول حفظ کنند.

شیرآلات لاکچری
شیرآلات مشکی

فاکتورهایی که یک شیرآلات را لاکچری میکند چیست

رنگ شیرآلات همانطور که گفتیم یک فاکتور مهم برای لاکچری بودن شیرآلات محسوب می شود . باید گفت هستند شیرآلاتی که به رنگ کروم و یا سفید هستند و بسیار لاکچری و منحصر به فرد دیده می شوند اما تعداد آنها به نسبت شیرآلات طلایی و مسی بسیار کمتر است . عامل دیگر طراحی یک شیر تعیین میکند که آن شیرآلات منحصر به فرد و لاکچری باشد یا معمولی !

شیرآلات لاکچری
شیرآلات طرح خاص

کارخانه های مطرح ساخت شیرآلات برای ساخت یک شیرآلات لاکچری از بهترین طراح های دنیا دعوت به عمل می آورند تا محصولی را طراحی کنند که مشابه آن در هیچ شرکت ساخت شیرآلاتی نباشد تا بتواند نظر سرمایه داران و کسانی که دنبال بستن شیرآلات زیبا هستند را جذب کنند.پس از آن نیز به فکر بهترین و مرغوب ترین و ماندگار ترین جنس موجود در بازار می افتندکه در قبال هزینه ی گزافی که از مشتریان میگیرند بهترین جنس و کیفیت و ماندگارترین را ارائه دهند. البته امروزه شرکت های دیگر با قیمت مناسب تر طرح های شرکت های دیگر را با کمی تغییرات الگو برداری می کنند تا تمام اقشار از تمام نمونه ها بتوانند استفاده کنند.

شیرآلات لاکچری
شیرآلات لاکچری

قیمت شیرآلات لاکچری چگونه محاسبه می شود

برای محاسبه ی هرنوع شیرآلاتی تنها کاری که باید انجام دهید شناخت متریال و جنس آن شیرآلات است . حال چه آن شیرآلات لاکچری باشد چه معمولی با تحقیق ساده و بررسی جنس شیرآلات که از سرب خشک است یا برنج و برای رویه آن چه آلیاژی استفاده شده است. می توانید به راحتی تشخیص دهید .که قیمت گران یا ارزان این شیرآلات ارزش خرید را دارد یا خیر ..همچنین هرچقدر شیرآلات دارای وزن سنگین تری باشد متریال بیشتری استفاده شده و در واقع گرانتر محاسبه می شود.

شیرآلات لاکچری
شیرآلات طلایی مدرن

در مناطق شرجی چه شیرآلاتی تهیه کنیم که باعث از بین رفتن رنگ آن نشود

در کل شیرآلات رنگ کروم از شیرآلات هایی به رنگ طلایی و یا برنزی ماندگاری بیشتری دارند و بهتر است برای مناطق شرجی از شیرآلاتی که به رنگ کروم هستند و جنس تنه ی آنها برنج است استفاده شود..

شما مشتریان عزیز می توانید آینه های بسیار زیبا را با رفتن به سایت شادکو که تولیدات کمپانی شادکو میباشد سفارش دهید

برخی از پرسش و سوالات شما

قیمت شیرآلات لاکچری چگونه محاسبه می شود

برای محاسبه ی هرنوع شیرآلاتی تنها کاری که باید انجام دهید شناخت متریال و جنس آن شیرآلات است . حال چه آن شیرآلات لاکچری باشد چه معمولی با تحقیق ساده و بررسی جنس شیرآلات که از سرب خشک است یا برنج و برای رویه آن چه آلیاژی استفاده شده است هم چنین می توانید ……. برای خواندن ادامه مطالب وارد سایت شوید

فاکتورهایی که یک شیرآلات را لاکچری میکند چیست

رنگ شیرآلات همانطور که گفتیم یک فاکتور مهم برای لاکچری بودن شیرآلات محسوب می شود . باید گفت هستند شیرآلاتی که به رنگ کروم و یا سفید هستند و بسیار لاکچری و منحصر به فرد دیده می شوند اما تعداد آنها به نسبت شیرآلات طلایی و مسی بسیار کمتر است . عامل دیگر…….برای خواندن ادامه مطلب وارد سایت شوید

رنگ کروم در شیرآلات لاکچری چه کاربردی دارد

باید گفت که یکی از پر فروش ترین رنگ ها برای عموم مردم رنگ کروم می باشد . که میتوانند با تمام طرح و سبک ها ست کنند . و از لحاظ قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه تر از رنگ های دیگر می باشد . اما لاکچری پسند ها باید بدانند که ……..برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

آیا رنگ طلایی و برنزی برای لاکچری پسند ها است

در لیست شیرآلات لاکچری رنگ های طلایی ،برنزی و مسی حرف اول را می زنند. این رنگ های زیبا بیشتر در سبک های کلاسیک و سلطنتی خونمایی میکنند و جلوه ی بسیار زیبایی به فضا میبخشند . در سبک های وینتج نیز از این سبک رنگ ها اما بیشتر به صورت مات آن استفاده می شود .این نکته را نیز باید در نظر گرفت که …….برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید.

برای مناطق شرجی چه شیرآلاتی تهیه کنیم که باعث از بین رفتن رنگ آن نشود

در کل شیرآلات رنگ کروم از شیرآلات هایی به رنگ طلایی و یا برنزی ماندگاری بیشتری دارند و بهتر است برای مناطق شرجی …….برای خواندن ادامه مطالب وارد سایت شوید.

2 پاسخ

    1. با سلام ب شما دوست عزیز محصولات دارای گارانتی 5 ساله می باشند پس با خیال راحت خرید کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code