وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگاه توالت

فروشگاه توالت فرنگی

فروشگاه توالت فرنگی شادکو با ارائه بهترین محصولات با کیفیت و مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزان هست و تمامی ابعاد و انواع توالت فرنگی های دیواری و زمینی را موجود دارد به همین دلیل با خیال راحت می توانید سفارش خود را ثبت کنید . در این مقاله توضیحات بیشتر و گسترده تری راجب انواع توالت ها و معایب و مزایای هر کدوم از توالت فرنگی های دیواری و زمینی خواهیم داد . با ما همراه باشید.

کدام توالت فرنگی بهتر است

همانطور که برای هر قسمت از خانه خواهان داشتن بهترین وسایل با بالاترین کیفیت ها هستید ، لازم است لوازم حمام و سرویس بهداشتی با کیفیت بالا نیز وجود داشته باشد. حال باید با توجه به شرایط محیط و همچنان نیاز تان توالت فرنگی مناسب را تهیه و استفاده کنید

انواع توالت فرنگی

توالت فرنگی دیواری آویزان

توالت فرنگی دیواری استاندارد

توالت فرنگی دیواری سرامیکی

فروشگاه توالت
توالت فرنگی مدرن

توالت فرنگی دیواری

مزایا

معایب

مزایای توالت فرنگی دیواری

از ویژگی های خوب این توالت های فرنگی می توانیم به طراحی آن اشاره کنیم . طراحی این توالت های فرنگی به طوری است که در حین سادگی زیبایی فوق العاده ای دارند . طراحی آن باعث پوشش تمامی اتصالات توالت فرنگی شده است . امروزه هم که این توالت های فرنگی به راحتی در فروشگاه های توالت فرنگی یافت می شود . در کنار این توالت های فرنگی می توان از دیوارپوش های شیشه ای استفاده کرد .

فروشگاه توالت
توالت فرنگی

یکی دیگر از ویژگی های خوب در مورد این توالت این است که درب این توالت ها به راحتی بسته می شود . و باز و بسته کردن آن صدایی ایجاد نمی کند .

علاوه بر این، برای افراد با قدهای مختلف مناسب است زیرا قابل تنظیم است. این توالت فرنگی با همه دستگاه های حمل کننده سازگار است و حداکثر ارتفاعی که می تواند به آن برسد 19 اینچ است.

به طور کلی، این یک توالت عالی است که بدون شک ظاهر حمام و سرویس بهداشتی را را بهبود می بخشد. به علاوه ی آن شما می توانید در کنار این توالت های فرنگی از وان های حمام هم استفاده کنید که قطعا ترکیب جذابی خواهد شد .

فروشگاه توالت
توالت فرنگی سرویس بهداشتی

معایب توالت فرنگی دیواری

از معایب این توالت های فرنگی می توانیم به نصب آنها بپردازیم . نصب این توالت های فرنگی معمولا از دیگر توالت های فرنگی سخت تر و زمان بر تر خواهد بود . برای همین برای نصب این توالت های فرنگی از افراد حرفه ای کمک بگیرید .

توالت1
توالت فرنگی دیواری

توالت فرنگی دیواری استاندارد

مزایا

معایب

توالت2
سیستم شست وشوی توالت

مزایای توالت فرنگی استاندارد

نکته جالب دیگر در مورد این توالت فرنگی این است که دستورالعمل های آن را بسیار آسان دنبال می کند.

علاوه بر این ، این توالت دارای سطح فشار قوی آب است و می توان این توالت هارا با فشار های مختلف آب در فروشگاه های توالت فرنگی تهیه کرد . این باعث می شود کاسه کاملاً تمیز شود و در نتیجه خطرات لکه و بوی بد را از بین می برد. همچنین نسبت به سایر توالت های موجود در بازار سر و صدای نسبتاً کمتری ایجاد می کند. علاوه بر این ، این توالت فرنگی می تواند به راحتی جایگزین هر توالت فرنگی دیواری قدیمی شود. اگر توالت فرنگی جایگزین توالت قدیمی شود ، نصب را حتی ساده تر می کند. آینه های بک لایت گرد هم می تواند در کنار این توالت های فرنگی جذاب باشد .

به طور خلاصه ، این یک گزینه عالی است که برای حمام خود باید در نظر بگیرید زیرا تمیز کردن آن آسان است و در مقایسه با سایر توالت های معمولی از آب کمتری استفاده می کند در حالی که آب را شستشو می دهید ، بنابراین در مصرف آب صرفه جویی می کنید.

توالت3
شست و شوی توالت فرنگی

معایب توالت فرنگی استاندارد

از معایب این توالت های فرنگی می توان به قیمت آنها اشاره کرد . که به خاطر تجهیزات بروز این توالت های فرنگی قیمت بالاتری از بقیه توالت های فرنگی دارند .

توالت4
توالت فرنگی حمام

توالت فرنگی دیواری سرامیکی

مزایا

معایب

توالت5
توالت فرنگی دستشویی

مزایا

یکی از اصلی ترین دلایلی که این توالت فرنگی در این لیست قرار گرفته است، ساخت ساده و در عین حال شیک آن است.

یک چیز عالی در مورد طراحی آن این است که دارای ظرفیت مخزن 5 لیتری است که اطمینان حاصل می کند که هر شستشو دارای مقدار مناسبی آب با نیروی کافی برای خلاص شدن از شر همه چیز در یک حرکت است. علاوه بر این ، کاسه گرد اجازه می دهد تا آن را در کوچکترین فضاها نصب کنید.

علاوه بر این ، کاسه توالت ساده ، تمیز کردن آسان و حتی مدیریت آن آسان تر است. این یک محصول ساده برای افرادی است که نمی خواهند چیزهای شیک داشته باشند ، اما می خواهند این ظرافت را در لوازم حمام خود حفظ کنند. در کنار این توالت های فرنگی استفاده از وان های حمام مدل شاینی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد .

توالت7
توالت فرنگی دیواری

معایب

یکی از اشکالات اصلی این توالت فرنگی این است که مخزن این توالت های فرنگی باید جدا گانه خریداری شود . علاوه بر این ، در حالی که کاسه گرد مزایای خود را دارد ، برای افراد قد بلند ایده آل نیست و بیشتر مناسب کاسه های کشیده است.

توالت8
توالت فرنگی مشکی

عواملی که باید هنگام خرید به آنها توجه کرد

اندازه و ارتفاع توالت فرنگی

شکل توالت فرنگی

هزینه توالت فرنگی

اکنون که ما بررسی این محصولات را به پایان رساندیم ، بیایید به این موضوع بپردازیم که چه چیزی باعث می شود یک توالت برای هر فضای حمام مورد توجه قرار گیرد.

اما، امورزه انواع مختلف و زیادی از توالت های فرنگی در فروشگاه های توالت فرنگی به فروش می رسند . به همین دلیل است که ما لیستی از ویژگی هایی تهیه کرده ایم که برخی از توالت ها را از بقیه متمایز می کند.

این راهنمای خریدار در فروشگاه های توالت فرنگی در مورد توالت های دیواری به شما در موارد خاصی کمک می کند که بدون شک در تغییر ظاهر حمام شما کمک خواهد کرد.

توالت9
توالت فرنگی دیواری

اندازه و ارتفاع

این یکی از ویژگی های ضروری برای بررسی است. از مهم ترین ویژگی ها برای توالت فرنگی ای که هر کسی به آن نیاز دارد یک توالت است که فضای زیادی را اشغال نمی کند . امروزه هم که انواع توالت های فرنگی در فروشگاه های توالت فرنگی موجود می باشند .

علاوه بر این، کاسه توالت نباید از سطح زمین خیلی بلند یا خیلی پایین باشد. کاسه توالت عالی بر اساس اندازه و ارتفاع آن برای مدت طولانی امکان نشستن راحت را فراهم می کند.

بهترین راه این است که تصوری از ابعاد حمام و سرویس بهداشتی خود داشته باشید تا بتوان بر اساس آن اندازه کاسه توالت را قضاوت کرد.

توالت10
توالت فرنگی سفید دستشویی

شکل توالت

این یکی دیگر از مولفه های مهم توالت فرنگی است زیرا همین موضوع باعث می شود که شما روی صدلی راحت هستید یا خیر .مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید که چه شکلی ایده آل است، بهترین کار این است که به دنبال یک شکل کشیده باشید، زیرا معمولاً برای افراد با هر شکل و اندازه مناسب است.توالت فرنگی گرد نیز راحت است ، اما مزیت اصلی آن این است که فضای زیادی را اشغال نمی کند . 

فروشگاه توالت
توالت فرنگی

هزینه توالت فرنگی

بدیهی است که هیچ کس نمی خواهد پول زیادی هنگام خرید توالت فرنگی خرج کند. به همین دلیل است که باید مقدار مشخصی از پول را برای همه چیز ضروری مانند تعمیر توالت های فرنگی کنار گذاشت.

بیشتر توالت های فرنگی دیواری کمی گران هستند . به خاطر داشته باشید که اکثر کاسه های توالت دارای صندلی یا مخزن نیستند و این هزینه ها اضافی است. در فروشگاه توالت فرنگی می توانید قیمت ها را بر اساس کیفیت و دوام مقایسه کنید.

اگر بودجه کمی دارید، به دنبال یک مدل پایه با صندلی یا مخزن و فروشگاه توالت فرنگی معتبر باشید تا هزینه های بیشتر نسبتاً کمتر باشد.

همچنین توصیه می شود مبلغ مشخصی را برای مراقبت و تعمیر از نصب توالت های سرویس بهداشتی خود اختصاص دهید. اگرچه می توان آن را به تنهایی انجام داد ، اما این اتصالات می توانند سنگین باشند و اغلب به ابزارهای حرفه ای نیاز دارند. بنابراین بهترین کار این است که از کمک استفاده کنید.

توالت فرنگی
توالت فرنگی دستشویی

چگونه توالت فرنگی را تمیز کنیم

این پنج مرحله را برای تمیز کردن کاسه توالت کثیف دنبال کنید تا ، لکه‌ ها و بوی بد را از بین ببرید.

با استفاده از پاک کننده توالت که در فروشگاه های توالت فرنگی یافت می شوند . روی کاسه شروع کنید و اجازه دهید خیس بخورد. اگر به جای پاک کننده توالت فرنگی از سرکه استفاده می کنید، به سادگی یک فنجان را در کاسه بریزید. به سرعت پاک کننده را با یک برس دور کاسه بچرخانید.

در حالی که پاک کننده در داخل توالت قرار می گیرد، قسمت بیرونی توالت را با یک ضدعفونی کننده همه منظوره اسپری کنید. اگر توالت بیش از حد کثیف است، ابتدا آن را با دستمال کاغذی پاک کنید و در سطل زباله بیندازید.

بعد، از یک اسفنج اسکراب برای تمیز کردن بیرونی توالت استفاده کنید. وقتی آنجا هستید به پایه و کف اطراف توالت توجه کنید. اگر یک توالت مدرن با صندلی توالت جدا دارید ، صندلی را بردارید و جداگانه تمیز کنید.

توالت فرنگی
توالت فرنگی مشکی دیواری

تمیز کردن مخزن آب توالت

مخزن آب را فراموش نکنید! درب آن را بردارید و به داخل آن نگاه کنید. در صورت مشاهده مواد معدنی یا مواد خام، چهار فنجان سرکه در مخزن بریزید. اجازه دهید تا یک ساعت خیس بخورد . از یک اسفنج یا برس توالت برای تمیز کردن دیواره های مخزن در حالی که مخزن خالی است استفاده کنید. آب را دوباره روشن کنید، اجازه دهید مخزن پر شود و چندین بار توالت را بشویید تا مخزن آبکشی شود.

توالت فرنگی
توالت فرنگی دیواری سفید
انواع توالت فرنگی دیواری کدام اند؟

توالت فرنگی دیواری آویزان
توالت فرنگی دیواری استاندارد
توالت فرنگی دیواری دو طرفه
توالت فرنگی دیواری سرامیکی

بهترین راه برای تمیز کردن توالت چیست؟

افراد زیادی از تمیز کردن توالت لذت نمی برند. اما مانند بسیاری از مراقبت‌ های خانگی، تمیز کردن مرتب توالت، دفعه بعد این روند را آسان‌تر می‌کند. تمیز کردن منظم توالت همچنین باکتری های مضر و تجمع مواد معدنی را از بین می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code