وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگااااااه توااالت

فروشگاه توالت

فروشگاه توالت : در اصل جنس، ما بهترین توالت فرنگی ها را از معتبرترین برندها با تخفیفات ویژه داریم. در اینجا مطمئنا شما یک توالت فرنگی مناسب برای مطابقت با طراحی حمام خود و همچنین نیازهای عملکردی خود پیدا خواهید کرد.

هنگام خرید توالت به چه نکاتی توجه کنیم:

 • نوع توالت: در فروشگاه توالت ، توالت ها یک یا دو تکه هستند. توالت های یک تکه برای تمیز کردن آسان ساخته شده اند ، در حالی که توالت های دو تکه در حمام سنتی قرار می گیرند.
 • شکل کاسه: کاسه توالت می تواند گرد یا کشیده باشد. کاسه های دراز سبک مدرن ارائه می دهند ، در حالی که کاسه های گرد صرفه جویی زیادی در فضا دارند.
 • ارتفاع توالت: توالت ها در ارتفاع استاندارد یا ارتفاع راحتی موجود هستند. یک توالت فرنگی استاندارد یک کاسه پایین تر است و یک توالت با ارتفاع راحت ارتفاع استاندارد صندلی است.
 • سیستم فلاش: یک سیستم فلاش واحد دارای یک تله بزرگتر است که می تواند مشکلات گرفتگی را کاهش داده یا از بین ببرد. سیستم فلاش دوگانه شستشوی کامل و نیمه آب را ارائه می دهد ، که باعث می شود آب توالت فرنگی کارآمد باشد.
توالللت فرنگی سفید فروشگاه

تفاوت در ساخت و ساز توالت یک و دو تکه

به راحتی می توان بین این دو طرح با ساختار آنها در فروشگاه توالت تفاوت قائل شد.

توالت معمولی دو تکه شامل یک مخزن و کاسه جداگانه است در حالی که توالت یک تکه دارای مخزن با کاسه به عنوان یک واحد کامل است.

با مشاهده مفصل مخزن و کاسه می توانید تفاوت را تشخیص دهید. یک درز شفاف روی توالت دو تکه قابل مشاهده است و برای توالت یک تکه هیچ چوبی وجود ندارد.

توالت با کیفیت

مزایا و معایب این دو ساختار چیست؟

مزیت اصلی طراحی دو تکه این است که می توانید مخزن و کاسه را جداگانه تعویض کنید. اگر مخزن شکسته است ، باید مخزن را تعویض کنید ، همینطور برای کاسه.

اما اگر یکی از قسمت های توالت یک تکه را شکسته اید ، باید کل توالت را تعویض کنید. شاید ، این تنها عیب توالت یک تکه است ، علاوه بر هزینه.

و از آنجایی که مخزن با کاسه ذوب شده است ، در فروشگاه توالت نیازی به تهیه وسیله ای برای پشتیبانی از مخزن نیست. این جایی است که می توان در فضا صرفه جویی کرد و ساختار کلی را جمع و جورتر کرد ، و این توضیح می دهد که چرا اکثر توالت های صرفه جویی در فضا از طراحی یک پارچه هستند .

با این حال ، برای یک توالت سیفونیک ، بر خلاف طرح شستشو ، محدودیت فیزیکی در طول کاسه وجود دارد .

سرویس بهداشتی یک تکه علاوه بر ظاهر عالی ، تمیز کردن و نگهداری آن نیز بسیار آسان است. این بهترین مزیت بیش از همه است.

مدرن

تمیز نگه داشتن توالت

تمیز کردن توالت یک تکه راحت تر است زیرا هیچ شکاف یا مفصلی بین مخزن توالت و کاسه وجود ندارد. و بسیار بهداشتی تر است زیرا جایی برای جمع آوری آلودگی وجود ندارد. بیشتر مردم طرح یک تکه را عمدتا به همین دلیل انتخاب می کنند.

ناحیه مشترک توالت فرنگی دو تکه در صورت ناپاک ماندن به مرور زمان می تواند محل پرورش کپک و باکتری باشد. و تمیز کردن کامل منطقه بدون برداشتن مخزن دشوار است. علاوه بر این ، اگر مخزن به درستی نصب نشود ، خطر نشتی بین مخزن و کاسه وجود دارد.

توالت سفید

کارایی

کدام عملکرد بهتری دارد؟ سرویس بهداشتی یک تکه یا دو تکه.

از نظر عملکرد ، هیچ فرقی بین توالت های یک تکه و دو تکه وجود ندارد.

آنها می توانند قدرت شستشو و کارایی یکسانی داشته باشند. قطعات داخلی تقریباً یکسان هستند اگر از یک سازنده باشند. آنها حتی ممکن است دارای ویژگی ها و مشخصات یکسانی باشند.

بنابراین چه ارتفاع راحت و چه ویژگی صرفه جویی در آب یا توالت های جمع و جور را ترجیح می دهید ، می توانید در توالت های یک تکه و دو تکه پیدا کنید.

شیک

نصب-توالت یک تکه در مقابل توالت دو تکه

توالت یک تکه به دلیل اندازه و وزن آن می تواند چالشی برای نصب باشد. و وقتی فضای کمی دارید ، می تواند مشکل باشد. بازوهای قوی و پشت خوب نصب آسان را انجام می دهد. در غیر این صورت کمک گرفتن یک گزینه نیست.

اما هنگامی که توالت را در موقعیت خود قرار دهید ، نصب تقریباً به پایان رسیده است. بقیه کارها آسان است ، مانند اتصال منبع آب ، نصب صندلی و آب بندی.

نصب توالت دو تکه راحت تر است به این معنا که می توانید جداگانه با مخزن و کاسه برخورد کنید. با وزن کمتری برای مبارزه ، معمولاً یک نفر می تواند کل نصب را تکمیل کند.

لوکس

با این حال ، قسمت مشکل این است که مخزن پرسلن شکننده را روی کاسه نصب کنید. همیشه از دستورالعمل سازنده پیروی کنید تا بعداً از نشت جلوگیری شود. و هنگامی که پیچ و مهره ها را بیش از حد محکم می کنید ، ممکن است ترک در کاسه یا مخزن ایجاد شود.

صرف نظر از اینکه توالت یک تکه باشد یا دو تکه ، اگر از کار مطمئن نیستید ، از متخصصان کمک بگیرید. و خدمات لوله کشی معمولاً شامل جابجایی خرپای قدیمی شما خواهد بود. بنابراین این یک مشکل کمتر است در صورتی که خودتان این کار را انجام دهید.

دوام

از آنجا که توالت یک تکه یک تکه چینی بزرگ است ، هیچ قطعه ای برای نگهداری وجود ندارد. از نظر مهندسی ، هرچه قطعات یا اتصال کمتر باشد ، از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار است.

بنابراین ، نگهداری از توالت فرنگی یک تکه بسیار آسان است. نگران نشت آب از مخزن برای خراب شدن کف حمام نباشید.

هنگامی که واشر لاستیکی که مخزن را بسته است روز خود را سپری کرد ، توالت دو تکه برای مراقبت از نشت نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

علاوه بر جایگزینی معمول قطعات داخلی مخزن ، هر دو طرح می توانند سالها در مراقبت و استفاده مناسب دوام بیاورند. اما از آنجا که مدل یک تکه قسمت اتصال را ندارد ، مشکل نشتی وجود ندارد. بنابراین این سرویس بهداشتی دوام بیشتری نسبت به طرح دو تکه دارد.

زیبا

توالت یک تکه گران تر

به طور کلی هزینه توالت فرنگی دو تکه به دو دلیل کمتر از نمونه یک تکه آن است.

طبق گزارش ، حدود 80 درصد از سرویس های بهداشتی فروخته شده مدل های توالت دو تکه هستند. دلیل اصلی این است که آنها مدت بیشتری در اطراف بوده اند و صاحبان خانه با آن آشنا هستند. بنابراین این اقتصاد مقیاس را فراهم می کند که هزینه تولید را به طور نسبی کاهش می دهد.

در حالی که توالت یک تکه مانند بازار دو تکه حجم بازار را ندارد ، هزینه تولید آن در مقایسه با آن بیشتر است. فرایند پیچیده تر تولید توالت یک تکه نیز یک عامل است.

توالت

خلاصه

سرویس بهداشتی یک تکه یا دو تکه. آیا تصمیم گرفته اید که کدام برای شما مناسب تر است؟

بیایید آنچه را که مورد بحث قرار گرفته است مرور کنیم.

قشنگ

سرویس بهداشتی یک تکه

توالت فرنگی

مزیت – فایده – سود – منفعت:

 • زیبایی شناسی عالی مطابقت خوبی برای طراحی حمام مدرن در هر خانه مدرن.
 • تمیز کردن و نگهداری آسان بهداشتی تر و بدون اتصال قطعات برای پنهان شدن خاک و باکتری ها.
 • نگران نشت آب از مخزن و جاری شدن کف آن نباشید.
 • به دلیل عدم اتصال قطعه برای نگهداری ، دوام بیشتری دارد.
 • از نظر اندازه جمع و جورتر است. توالت فرنگی برای حمام های کوچک.
سفید

عیب:

 • نمی توان مخزن یا کاسه توالت را جداگانه جایگزین کرد. وقتی قسمتی از پرسلن را بشکنید ، به یک جایگزین جدید برای کل توالت نیاز دارید.
 • سنگین و حجیم برای نصب. اما وقتی به فلنج دستشویی محکم می شوید ، 90 درصد کار تمام شده است. بنابراین در این زمینه ، ممکن است برای برخی از افراد مزیت محسوب شود.
 • قیمت بالاتر.

سرویس بهداشتی دو تکه

مزیت – فایده – سود – منفعت:

 • مخزن و کاسه را می توان جداگانه نصب کرد ، بنابراین حجم آن کمتر و سبک تر است.
 • مخزن و کاسه توالت فرنگی را می توان به صورت جداگانه تعویض کرد.
 • هزینه کمتر.
توالت سفید

عیب:

 • نیاز به تمیز کردن محل اتصال مخزن به کاسه است. و تمیز کردن کامل محل اتصال بدون برداشتن مخزن دشوار است.
 • پیوستن به منطقه باعث جذب آلودگی ، آلودگی و باکتری می شود.
 • هنگامی که مهر و موم لاستیکی شروع به خراب شدن می کند ، آب از مخزن خارج می شود.
 • ظاهر آن به اندازه مدل یک تکه نیست.
 توالت سفید

چگونه توالت را به روش صحیح تمیز کنیم

زمانی که زمان تمیز کردن توالت فرا می رسد، هیچ کس از هیجان غرق نمی شود.

کمی زمان و تلاش بیشتر از یک اسپری معمولی مایع پاک کننده و هم زدن با یک برس شل و ول که در گوشه فروشگاه توالت برداشتید برای ضدعفونی و درخشان کردن ظروف چینی نیاز دارد، اما با ابزار مناسب و چند نکته مفید، این وظیفه ای است که می توانید به اندازه کافی به راحتی انجام دهید.

آنچه شما نیاز دارید

دوتکه

برس توالت: 

یک برس خوب توالت شما اجازه می دهد در زیر لبه کاسه به اسکراب کردن دوده که شما نمی توانید ببینید و پوشش یک منطقه گسترده ای به اندازه کافی است که آن را نمی خواهد تا ابد برای از بین بردن دوده در را نمایش دادن. همچنین، مطمئن شوید که برس توالت شما کارایی خود را از دست نداده است: اگر موها خم شده اند یا شکل کلی برس منحرف شده است، وقت آن رسیده است که برس جدید را انتخاب کنید. شما باید هر شش ماه یکبار یک برس (یا سر برس) که به خوبی نگهداری و تمیز شده است را تعویض کنید.

طوسی

پاک کننده کاسه: 

در فروشگاه توالت پاک کننده ای که به طور خاص برای کاسه توالت ساخته شده است، بیشتر کار را برای حذف باکتری ها و تجمع آب سخت انجام می دهد. کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم، هر پاک کننده ای را با نوعی سفید کننده توصیه می کنند، اما می توانید جایگزین های سفید کننده زیادی نیز پیدا کنید.

یک سطل: 

برای اطمینان از تمیز شدن کل کاسه، قبل از استفاده از پاک کننده باید سطح آب را کاهش دهید. این به ماده ضدعفونی کننده اجازه می دهد تا کار خود را بدون رقیق انجام دهد. برای خالی کردن کاسه، به سرعت نیم گالن آب داخل آن بریزید، که بدون اینکه مخزن آب جدیدی برای تعویض آن بریزد، عمل شستشو را آغاز می کند.

سبز

ضد عفونی کننده سطح :

حتما قسمت بیرونی کاسه، مخزن، صندلی توالت و به خصوص دسته فلاش را پاک کنید. همچنین پس از استفاده خود برس توالت را ضد عفونی کنید. در فروشگاه توالت با کارشناسانی که صحبت کردیم توصیه می کنند سر برس را با ماده ضدعفونی کننده اسپری کنید، حدود یک دقیقه صبر کنید و آن را با آب داغ در وان یا دوش خود بشویید. (سپس، شاید، آن ناحیه را به خوبی تمیز کنید.)

دستمال‌های ضدعفونی‌کننده ، پارچه‌های قابل استفاده مجدد، حوله‌های کاغذی یا اسفنج :

از هر وسیله‌ای که برای پاک کردن قسمت بیرونی توالت استفاده می‌ کنید، مطمئن شوید که یا قابل شستشو است، مانند پارچه‌ های قابل استفاده مجدد، یا به راحتی پرتاب می‌ شود، مانند دستمال کاغذی یا دستمال‌ های ضدعفونی‌ کننده. . اگر اسفنج را ترجیح می‌ دهید، حتماً بعد از آن ، آن را کاملاً تمیز کنید، تا هنگام نگهداری آن را از سایر اسفنج‌ ها جدا کنید و آن را به این کار اختصاص دهید. برخی از افراد نیز ممکن است ترجیح دهند از مجموعه خوبی از دستکش‌های لاستیکی در طول این کار استفاده کنند، اما من همیشه آنها را بیش از آنکه مفید بدانم، دست و پا گیر می‌ دانم. ترجیح می‌ دهم بعد از اتمام تمیز کردن، دست‌ هایم را کاملا بشوییم.

دربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code