وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگاه دوش حمام

دوش حمام

دوش محصولی است که در آن فرد زیر یک اسپری معمولاً آب گرم یاسرد حمام می کند. در فروشگاه دوش حمام انواع مختلف دوش وشیرآلات سرویس بهداشتی را می توانید تهیه کنید . در داخل خانه ها تخلیه ای در کف وجود دارد. و بیشتر دوش ها دارای دما ، فشار اسپری و نازل سر دوش قابل تنظیم هستند.

shower_دوش
دوش حمام مشکی

تاریخچه ی دوش حمام

دوش های اصلی نه ساختارهای داخلی و نه ساخته دست بشر بودند. بلکه الهام گرفته از مدل آبشار های طبیعی بودند. مردم باستان با ریختن کوزه های آب ، اغلب بسیار سرد ، بر روی خود پس از شستشو ، شروع به بازتولید این پدیده های طبیعی کردند. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مصریان و بین النهرین طبقه بالا دارای اتاق دوش سرپوشیده بودند. که در آن خادمان آنها را در خلوت خانه خود غسل می دادند. با این حال ، اینها با استانداردهای مدرن ابتدایی بودند ، زیرا دارای سیستمهای زهکشی ابتدایی بودند. و آب به داخل اتاق منتقل می شد ، نه پمپاژ. یونانیان باستان اولین افرادی بودند که دوش گرفتند.

shower_دوش حمام
دوش حمام مدل استیل

قنات ها و سیستم های فاضلاب آنها از لوله های سربی اجازه می داد .که آب به داخل و خارج از حمام های بزرگ مشترک که توسط نخبگان و شهروندان عادی استفاده می شد .پمپ شود.این اتاق ها در محل شهر پرگاموس کشف شده اند .و همچنین می توان آنها را در سفالگری آن دوران نشان داد. رومیان نه تنها این دوش را داشتند . بلکه اعتقاد داشتند که اگر نه هر روز ، چندین بار در هفته حمام می کنند.

پیدایش شیر های مدرن

اولین دوش مکانیکی ، که توسط یک پمپ دستی کار می کرد .در انگلستان در سال 1767 توسط ویلیام فیتهام ، اجاق ساز از لودگیت هیل در لندن ، ثبت شد. دوش حمام او از یک پمپ برای فشار آوردن آب به یک ظرف بالای سر کاربر استفاده می کند. و سپس زنجیری کشیده می شود. تا آب را از ظرف خارج کند. اگرچه سیستم از پر کردن و ریختن سطل های آب به عنوان خدمتکار غافل شد. اما دوش ها با ثروتمندان موفق نشدند.

دوش های خانگی در فروشگاه دوش حمام

دوش های خانگی معمولاً دوش ها یا دوش های روی وان حمام است. . دوش گرفتن بر روی وان باعث صرفه جویی در فضای حمام و امکان استفاده از آن برای حمام یا دوش می شود. و معمولاً از پرده کشویی دوش برای نگهداری اسپری آب استفاده می شود. دوش ها همچنین ممکن است در یک اتاق مرطوب ، که در آن منطقه حمام وجود ندارد . یا در یک اتاق دوش اختصاصی ، که نیازی به مهار اسپری آب ندارد ، باشد. بیشتر دوش های خانگی دارای یک سر دوش هستند که ممکن است قابل تنظیم باشد.

دو ش حمام
دوش حمام مدرن

دوش ها در فضای عمومی

باشگاه ها

استخرها

محل کار

بسیاری از امکانات مدرن ورزشی و آبی ، دوش را برای استفاده مشتریان ، معمولاً در رختکن های جدا از جنسیت ، فراهم می کند. این می تواند به صورت غرفه های جداگانه ای باشد که با پرده یا در یا اتاقهای دوش عمومی محافظت می شوند. اتاقهای دوم عموماً اتاقهای باز بزرگ هستند. که هر تعداد سر دوش مستقیماً روی دیوارها یا روی پایه ها در سراسر منطقه دوش نصب شده است. دوش های باز اغلب در استخرهای عمومی و سواحل محبوب ارائه می شود.

دوش دیواری
دوش دیواری

انواع دوش ها در فروشگاه دوش حمام

دوش بادی

دوش دیجیتال

دوش اکو

دوش برقی

دوش اضطراری

دوش مخلوط کن

دوش طلایی
دوش طلایی حمام

دوش بادی

نوعی حمام کردن که در آن از هوای فشار قوی برای دفع ذرات اضافی گرد و غبار از پرسنل اتاق نظافت استفاده می شود.

دوش دیجیتال

یک سیستم دوش که به روش مشابه میکسر یا دوش قدرت عمل می کند. اما با استفاده از صفحه کنترل دیجیتال کنترل بیشتری بر دمای آب ایجاد می کند.

دوش اکو ، یک سیستم دوش که در انواع میکسر یا برقی عرضه می شود . اما دارای تنظیم کننده ای برای تنظیم جریان آب با توجه به صرفه جویی در آب است.

دوش زیبا
دوش جکوزی و حمام

شیر برقی

دستگاه دوش که با مخلوط کردن آب گرم و سرد موجود مشابه آب دوش مخلوط کار می کند . اما به صورت موضعی فشار آب موجود در سر دوش را با استفاده از یک پمپ تقویت کننده الکتریکی افزایش می دهد.

فروشگاه دوش حمام
دوش مدرن دیواری
فروشگاه دوش حمام

شیر اضطراری

دوش‌های اضطراری ، نصب شده در آزمایشگاه ها و سایر تاسیساتی که از مواد شیمیایی خطرناک استفاده می کنند.

فروشگاه دوش حمام
دوش کلاسیک مشکی مات

شیر مخلوط کن

یک سیستم دوش که آب را از منابع آب سرد و گرم موجود گرفته و آنها را در داخل واحد ترکیب می کند.

شیر با بخار

نوعی حمام کردن است که در آن دستگاه بخار مرطوب کننده بخار تولید می کند که در بدن فرد پخش می شود.

فروشگاه دوش حمام
دوش مدرن با آبریز سریع

شیر ویشی در فروشگاه دوش حمام

دوشی که در آن مقدار زیادی آب گرم بر روی یک حمام آبگرم ریخته می شود در حالی که کاربر در یک تخت کم عمق (مرطوب) ، شبیه به یک میز ماساژ ، اما با زهکشی آب دراز کشیده است.

منظور از دوش دیجیتال چیست؟

یک سیستم دوش که به روش مشابه میکسر یا دوش قدرت عمل می کند. اما با استفاده از صفحه کنترل دیجیتال کنترل بیشتری بر……..

از دوش های عمومی در کجا استفاده می شود؟

بسیاری از امکانات مدرن ورزشی و آبی ، دوش را برای استفاده مشتریان ، معمولاً در رختکن های جدا از جنسیت ، فراهم می کند. این می تواند به صورت غرفه های جداگانه ای ……..

چند نکته مهم در خرید علم دوش را نام ببرید؟

از رنگ طلایی برای سبک کلاسیک و از رنگ نقره‌ای برای سبک مدرن و کلاسیک می‌توان استفاده کرد.برای حمام‌های مدرن دوش حمام دوکاره مناسبتر است.برای ……

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code