اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگاه سنگ توالت

فروشگاه سنگ توالت

قیمت خرید از فروشگاه سنگ توالت همیشه بر اساس مسائل طرح و رنگ متفاوت بوده است. انواع سنگ توالت در هر رنگی مانند سفید مشکی ، طلایی و … تولید می شود و توالت های رنگی بیشتر از سفید استقبال خرید دارند.

هنگام خرید از فروشگاه سنگ توالت به چه نکاتی توجه کنیم

 • نوع توالت: در فروشگاه سنگ توالت ، توالت ها یک یا دو تکه هستند. توالت های یک تکه برای تمیز کردن آسان ساخته شده اند ، در حالی که توالت های دو تکه در حمام سنتی قرار می گیرند.
 • شکل کاسه: کاسه توالت می تواند گرد یا کشیده باشد. کاسه های دراز سبک مدرن ارائه می دهند ، در حالی که کاسه های گرد صرفه جویی زیادی در فضا دارند.
 • ارتفاع توالت: توالت ها در ارتفاع استاندارد یا ارتفاع راحتی موجود هستند. یک توالت فرنگی استاندارد یک کاسه پایین تر است و یک توالت با ارتفاع راحت ارتفاع استاندارد صندلی است.
 • سیستم فلاش: یک سیستم فلاش واحد دارای یک تله بزرگتر است که می تواند مشکلات گرفتگی را کاهش داده یا از بین ببرد. سیستم فلاش دوگانه شستشوی کامل و نیمه آب را ارائه می دهد ، که باعث می شود آب توالت فرنگی کارآمد باشد.
 • سنگ توالت

  تفاوت در ساخت و ساز توالت یک و دو تکه

  به راحتی می توان بین این دو طرح با ساختار آنها در فروشگاه سنگ توالت تفاوت قائل شد.توالت معمولی دو تکه شامل یک مخزن و کاسه جداگانه است در حالی که توالت یک تکه دارای مخزن با کاسه به عنوان یک واحد کامل است.

  با مشاهده مفصل مخزن و کاسه می توانید تفاوت را تشخیص دهید. یک درز شفاف روی توالت دو تکه قابل مشاهده است و برای توالت یک تکه هیچ چوبی وجود ندارد.

  مزایا و معایب این دو ساختار چیست؟

  مزیت اصلی طراحی دو تکه این است که می توانید مخزن و کاسه را جداگانه تعویض کنید. اگر مخزن شکسته است ، باید مخزن را تعویض کنید ، همینطور برای کاسه.اما اگر یکی از قسمت های توالت یک تکه را شکسته اید ، باید کل توالت را تعویض کنید. شاید ، این تنها عیب توالت یک تکه است ، علاوه بر هزینه.و از آنجایی که مخزن با کاسه توالت ذوب شده است.

  در فروشگاه سنگ توالت نیازی به تهیه وسیله ای برای پشتیبانی از مخزن نیست. این جایی است که می توان در فضا صرفه جویی کرد و ساختار کلی را جمع و جورتر کرد ، و این توضیح می دهد که چرا اکثر توالت های صرفه جویی در فضا از طراحی یک پارچه هستند .با این حال ، برای یک توالت سیفونیک ، بر خلاف طرح شستشو ، محدودیت فیزیکی در طول کاسه وجود دارد .سرویس بهداشتی یک تکه علاوه بر ظاهر عالی ، تمیز کردن و نگهداری آن نیز بسیار آسان است. این بهترین مزیت بیش از همه است.

  فروشگاه سنگ توالت
  توالت سنتی

  تمیز نگه داشتن توالت

  تمیز کردن توالتی که از فروشگاه سنگ توالت معتبر خریداری میشود راحت تر است زیرا هیچ شکاف یا مفصلی بین مخزن توالت و کاسه وجود ندارد. و بسیار بهداشتی تر است زیرا جایی برای جمع آوری آلودگی وجود ندارد. بیشتر مردم طرح یک تکه را عمدتا به همین دلیل انتخاب می کنند.

  ناحیه مشترک توالت فرنگی گرد دو تکه در صورت ناپاک ماندن به مرور زمان می تواند محل پرورش کپک و باکتری باشد. و تمیز کردن کامل منطقه بدون برداشتن مخزن دشوار است. علاوه بر این ، اگر مخزن به درستی نصب نشود ، خطر نشتی بین مخزن و کاسه وجود دارد.

  کارایی توالت خریداری شده فروشگاه سنگ توالت

  کدام عملکرد بهتری دارد؟ سرویس بهداشتی یک تکه یا دو تکه.از نظر عملکرد ، هیچ فرقی بین توالت های یک تکه و دو تکه وجود ندارد.آنها می توانند قدرت شستشو و کارایی یکسانی داشته باشند. قطعات داخلی تقریباً یکسان هستند اگر از یک سازنده باشند. 

  آنها حتی ممکن است دارای ویژگی ها و مشخصات یکسانی باشند.بنابراین چه ارتفاع راحت و چه ویژگی صرفه جویی در آب یا توالت های جمع و جور را ترجیح می دهید ، می توانید در توالت های یک تکه و دو تکه پیدا کنید.

  فروشگاه سنگ توالت
  توالت ایرانی طبی

  نصب-توالت یک تکه در مقابل توالت دو تکه

  توالت یک تکه به دلیل اندازه و وزن آن می تواند چالشی برای نصب باشد. و وقتی فضای کمی دارید ، می تواند مشکل باشد. بازوهای قوی و پشت خوب نصب آسان را انجام می دهد. در غیر این صورت کمک گرفتن یک گزینه نیست.
  اما هنگامی که توالت را در موقعیت خود قرار دهید ، نصب تقریباً به پایان رسیده است. بقیه کارها آسان است ، مانند اتصال منبع آب ، نصب صندلی و آب بندی.نصب توالت دو تکه راحت تر است به این معنا که می توانید جداگانه با مخزن و کاسه برخورد کنید. با وزن کمتری برای مبارزه ، معمولاً یک نفر می تواند کل نصب را تکمیل کند.

  با این حال ، قسمت مشکل این است که مخزن پرسلن شکننده را روی کاسه نصب کنید. همیشه از دستورالعمل سازنده یا فروشنده فروشگاه سنگ توالت پیروی کنید تا بعداً از نشت جلوگیری شود. و هنگامی که پیچ و مهره ها را بیش از حد محکم می کنید.

  ممکن است ترک در کاسه یا مخزن ایجاد شود.صرف نظر از اینکه توالت یک تکه باشد یا دو تکه ، اگر از کار مطمئن نیستید ، از متخصصان کمک بگیرید. و خدمات لوله کشی معمولاً شامل جابجایی خرپای قدیمی شما خواهد بود. بنابراین این یک مشکل کمتر است در صورتی که خودتان این کار را انجام دهید.

  چگونه توالتی تمیز داشته باشیم؟

  زمانی که زمان تمیز کردن توالت فرا می رسد، هیچ کس از هیجان غرق نمی شود.کمی زمان و تلاش بیشتر از یک اسپری معمولی مایع پاک کننده و هم زدن با یک برس شل و ول که در گوشه فروشگاه سنگ توالت برداشتید برای ضدعفونی و درخشان کردن ظروف چینی نیاز دارد، اما با ابزار مناسب و چند نکته مفید، این وظیفه ای است که می توانید به اندازه کافی به راحتی انجام دهید.

  دوام محصول خریداری شده از فروشگاه سنگ توالت

  از آنجا که توالت یک تکه یک تکه چینی بزرگ است ، هیچ قطعه ای برای نگهداری وجود ندارد. از نظر مهندسی ، هرچه قطعات یا اتصال کمتر باشد ، از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار است.بنابراین ، نگهداری از توالت فرنگی یک تکه بسیار آسان است. نگران نشت آب از مخزن برای خراب شدن کف حمام نباشید.هنگامی که واشر لاستیکی که مخزن را بسته است روز خود را سپری کرد ،

  توالت دو تکه برای مراقبت از نشت نیاز به مراقبت بیشتری دارد.علاوه بر جایگزینی معمول قطعات داخلی مخزن ، هر دو طرح می توانند سالها در مراقبت و استفاده مناسب دوام بیاورند. اما از آنجا که مدل یک تکه قسمت اتصال را ندارد ، مشکل نشتی وجود ندارد. بنابراین این سرویس بهداشتی دوام بیشتری نسبت به طرح دو تکه دارد.

  سنگ توالت سفید
  فروشگاه سنگ توالت
  توالت ایرانی
  برای خرید توالت فرنگی از چه برندی بهتر است تهیه کنیم؟

  برندهای ایرانی با کیفیت و از فروشگاه معتبر یک توالت درجه1 را به ما میدهد.

  2 پاسخ

   1. وجود هر دو نوع توالت در خانه الزامیست افرادی که دچار پادرد هستند بهتر است از توالت فرنگی استفاده کنند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  code