وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

روشویی

فروشگاه سینک روشویی

امروزه در مکان های مختلفی از روشویی های سرویس بهداشتی استفاده می شود . و می توان گفت هیچ فردی پیدا نمی شود که ضرورت استفاده از روشویی ها را زیر سوال ببرند . بنابراین بدون اتلاف وقت به معرفی این فروشگاه سینک روشویی و بررسی انواع روشویی ها می پردازیم برای داشتن بهترین انتخاب با ما همراه باشید . در اینجا نمونه هایی از سینک های روشویی را برای دسترسی راحت تر شما قرار داده ایم .

کدام روشویی بهتر است

وقتی شما به دنبال بهترین سنگ‌ روشویی هستید اگر کسی یک کالای واحد را به شما پیشنهاد داد و گفت این کالا قطعاً برای همه بهترین است . آن فرد قصد این را دارد که محصول را به شما بفروشد و قصد کمک واقعی به شما را ندارد . در این فروشگاه سینک روشویی تمامی محصولات بالاترین کیفیت را دارا هستند . بنابراین به سوال درست تر می‌پردازیم . کدام روشویی برای من مناسب تر است؟

به همین علت یک روشویی می‌تواند برای شما بهترین گزینه ممکن باشد و همان روشی برای یک فرد دیگر بدترین گزینه ممکن . بنابراین شما باید ویژگی محصولات که در قسمت توضیحات و ویژگیها نوشته شده است را با شرایط خود بسنجید . برای مثال ببینید ابعاد آن سینک روشویی با متراژی که شما در اختیار دارید همخوانی دارد ؟ اگر پایه دار است ، ارتفاع آن برای متوسط قد افراد خانواده مناسب است ؟ و…

انواع سینک روشویی بر اساس جایگاه قرارگیری

سینک سفید

پایه دار

رومیزی

دیواری

تومیزی

سراسری

کنج

روشویی پایه دار

استفاده از روشویی های پایه دار از دیرباز در ایران و کشورهای دیگر رواج داشته است ‌. از بهترین ویژگی هایی که روشویی های پایه دارند . و باعث می شود که عموم افراد به دنبال خرید آنها باشند . این است که پایه روشویی های سرویس بهداشتی اتصالات روکار را می پوشاند . به همین دلیل است که معمولا افرادی که اتصالات آنها تو کار نیست از روشویی های پایه دار استفاده می کنند . روشویی های پایه دار ترکیب فوق العاده ای برای آینه چراغدار دستشویی است .

فروشگاه انواع سینک روشویی پایه دار

روشویی پایه دار

روشویی پایه دار کابینتی

روشویی با پایه همجنس

روشویی با پایه فلز

روشویی پایه دار کابینتی

پایه داره کابینتی جزو پرفروش‌ترین روشویی های پایه دار هستند ‌. روشویی های کابینتی دارای تنوع طرح و رنگ بالایی مخصوص نسبت به روشویی های پایه دار دیگر هستند . یعنی شما عزیزان هر زمان که تصمیم به تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی خود داشته باشید . یا به دنبال یک روشویی جدید بسته به سبک دکوراسیون مورد نظرتان باشید . می‌توانیم روشویی کابینتی پایدار مورد نظرتان را به راحتی پیدا کنید .

روشویی های کابینتی فضایی را در اختیار شما قرار می دهند ، که در محیط هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام که معمولا مرطوب هستند . و امکان رشد باکتری و قارچ بسیار زیاد است با خیال راحت لوازمات شخصی خود را در آن قرار دهید . جنس کابینت این روشویی ها در قسما اطلاعات محصول در فروشگاه سینک روشویی شادکو نوشته شده است . اما معمولاً از جنس pvc ضد آب استفاده می شود .

روشویی با پایه فلزی

امروزه استفاده از روشویی هایی که پایه فلزی دارند در سبک های مانند روستیک و سبک صنعتی بسیار رواج پیدا کرده است . اگر شما عزیزان طرفدار این سبک از دکوراسیون ها هستید پیشنهاد می شود . که تهیه این روشویی ها را در برنامه خرید های آینده خود قرار دهید

نکته مهمی که وجود دارد جنس این پایه‌های فلزی است . بهتر است در قسمت توضیحات محصول فروشگاه سینک روشویی به جنس پایه های فلزی دقت کنید که از چه فلزی می باشد . فلزاتی مانند استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم ضد زنگ برای این کاربری بسیار مناسب هستند چرا که با گذر زمان زنگ نمیزنند و عمر طولانی دارند .

هر حمام و سرویس بهداشتی مدرنی به یک آینه بک لایت نیاز دارد!

فروشگاه سینک روشویی دیواری

روشویی های دیواری نسبت به روشویی های پایه دار دارای طرفداران بیشتری هستند و ظاهر مدرن تری دارند . معمولاً تصور می شود که فقط افرادی که دارای اتصالات تو کار هستند می‌توانند از سینک روشویی پایه دار استفاده کنند اما چنین نیست .

روشویی های دیواری انواع مختلفی دارند که شما از فروشگاه سینک روشویی شادکو می توانید آن ها را تهیه نمایید . روشویی های دیواری مختلف را می‌توان بسته به سلیقه و روکار یا توکار بودن اتصالات انتخاب کرد .

انواع روشویی دیواری

روشویی دیواری

روشویی دیواری کابینتی

روشویی نیم پایه

روشویی دیواری ساده

روشویی دیواری کابینتی

روشویی دیواری کابینتی از انواع روشویی ها می باشد که امروزه در اکثر فروشگاه های سینک روشویی یافت می‌شود و فروش بالایی دارد . روشویی های دیواری کابینت دار نسبت به روشویی پایه دار کابینتی تنوع بیشتری دارند همچنین طرفداران آنها نیز بیشتر است . طرح ها و رنگ های مختلف روشویی دیواری کابینتی را می‌توان با وان های حمام و توالت های فرنگی و توالت های ایرانی ست کرد . روشویی های دیواری که دارای کابینت هستند جدای از کاربردی بودن سینک روشویی ، به خاطر کابینت و باکس همراهشان کاربردی تر نیز هستند چراکه یک محیط پاکیزه در اختیار ما قرار می‌دهند تا لوازمات مان را در آن بگذاریم .

در گذشته معمولاً از جنس های فلزی برای کابینت ها استفاده می‌کردند . فلزاتی هم که استفاده می شد مانند امروز فلزات ضد زنگ نبود . به همین دلیل معمولا کسی از کابینت در محیط های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی و حمام ها استفاده نمیکرد . اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی از کابینت های با جنس pvc ضد آب استفاده می شود . که در محیط های مرطوب آسیب نمی بیند و به دلیل آنتی باکتریال بودن ی رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها را میگیرد . بنابراین شما عزیزان می توانید روشویی های دیواری کابینتی را با خیال راحت از قسمت فروشگاه سایت ما که یک فروشگاه سینک روشویی می باشد تهیه کنید .

روشویی نیم پایه

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که مدرن بودن و تنوع طرح و رنگ روشویی های دیواری شما را جذب خود کرده است . اما دارای اتصالات روکار هستید و نمی توانید اتصالات خود را به توکار تغییر بدهید . در عین حال دوست ندارید که اتصالات شما مشخص باشد روشویی های نیم پایه مختص به شما ساخته شدند . روشویی های نیم پایه همانطور که از نامشان مشخص است دارای مقداری پایه می باشند . که این پایه می تواند روی اتصالات را کامل بپوشاند و یک ظاهر مرتب و مناسب و سبک دکوراسیون شما به آن بدهد . روشویی های نیم پایه معمولاً از جنس چینی تولید می شوند . اما جنس های دیگری نیز برای ساخت این روشویی به کار میرود .

روشویی دیواری ساده

برخی از افراد مشخص شدن اتصالات را نازیبا و نامرتب می دانند . برخی دیگر می آیند و اتصالات تمیز و زیبا استفاده می کنند و معتقدند که ظاهر اتصالات رو کار در کنار روشویی بسیار زیبا است . یعنی در حقیقت یک قاعده مشخصی وجود ندارد که شما اگر می‌خواهید است ست روشویی دیواری ساده استفاده کنید باید حتما اتصالات تو کار داشته باشید . ما روشویی های دیواری ساده را و افراد مختلف با سلایق مختلف پیشنهاد می دهیم .

شما عزیزان اگر که دارای اتصالات تو کار هستید گوشی های دیواری ساده روشویی های مینیمال هستم و ظاهری فوق العاده شیک و باکلاسی دارند همچنین جای کمی را اشغال می کنند . عزیزانی هم که دارای اتصالات رو کار هستند اگر نمونه های روشویی دیواری ساده در کنار اتصالات روکار از نظر شما هم زیبا است پیشنهاد می کنیم از این سلیقه خود دست نکشید شما عزیزان می توانید نمونه های روشویی را از این فروشگاه سینک روشویی خریداری نمایید .

روشویی سراسری یا یکپارچه

سینک روشویی

یکی از مدرن ترین و پرطرفدارترین سینکهای روشویی که می توان از فروشگاه سینک روشویی تهیه کرد . و دارای طرفداران بسیار زیادی است سینک روشویی یکپارچه یا همان سراسری میباشد . روشویی های یکپارچه به این صورت هستند که سینک روشویی و پیشخوان بدون هیچگدونه درزی به یکدیگر متصل هستند . این باعث میشود از تجمع هرگونه باکتری و قارچ جلوگیری شود .

معمولاً این دسته از روشویی ها با سنگ کورین تولید می‌شوند . که قابلیت طراحی و فرم پذیری بالایی دارد تنوع بالا دارد یک مزیت فوق‌العاده این سنگ آنتی باکتریال بودن آن است . همچنین سنگهای کورین قابلیت ترمیم و تعمیر دائمی دارند . و زمانی که شما یکی از این نوشیدنی ها را سفارش بدهید تا ابد نیاز شما از روشویی را برطرف میکند .

روشویی نیم پایه چیست ؟

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که مدرن بودن و تنوع طرح و رنگ روشویی های دیواری شما را جذب خود کرده است . اما دارای اتصالات روکار هستید و نمی توانید اتصالات خود را به توکار تغییر بدهید . در عین حال دوست ندارید که اتصالات شما مشخص باشد روشویی های نیم پایه مختص به شما ساخته شدند . روشویی های نیم پایه …

6 پاسخ

    1. سلام بله هر مدل روشویی بخواید میتونید از فروشگاه ما تهیه کنید. برای ورود به قسمت فروشگاهی روشویی های نیم پایه ما کافیه اینجا رو لمس کنید

    1. سلام ، بستگی داره از چه مدل و برندی تهیه کنید و به چه صورتی ازش نگهداری کنید. روشویی های کیفیت بالا اگر درست نگهداری بشن تغییر رنگ ندارن به نظرم از مدل های گارانتی دار تهیه کنید. مدل های مختلف رو میتونید از قسمت فروشگاهی سایتمون تهیه کنید. برای ورود به قسمت فروشگاهی سایت اینجا کلیک کنید.

    1. سلام بله میتونید انواع مختلف روشویی هارو از قسمت فروشگاهی ببینید و هر مدلی که مد نظرتونه رو سفارش بدید. برای وارد شدن به قسمت فروشگاهی سایت ما اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code