اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگاه شیرآلات دستشویی

در این مقاله سعی داریم درمورد فروشگاه شیرآلات دستشویی صحبت کنیم . و در واقع بگوییم که امروزه در عصر جدید میتوانید به جای رفتن در بازار و گذراندن وقت خود در کوچه پس کوچه های پر ترافیک به صورت مجازی و اینترنتی در فروشگاه شیرآلات دستشویی کالای خود را ثبت نموده. و در کمترین زمان ممکن کالای خود را درب منزل یا محیط کار خود تحویل بگیرید.

فروشگاه شیرآلات دستشویی1

احتمالاً تا زمانی که مشکلی نداشته باشید، زیاد به نگهداری شیر آب فکر نمی کنید. با این حال، نگه داشتن شیرآلات آشپزخانه و حمام در شرایط کار خوب می تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی در زمان، دردسر و هزینه شما شود. و اگر اخیراً یک شیر آب جدید در خانه خود نصب کرده اید، نگهداری از آن از همان ابتدا سال ها خدمات قابل اعتمادی را برای شما فراهم می کند.در این مقاله سعی داریم درمورد اینکه چگونه از شیرآلات خود نگهداری کنید و همچنین در مورد انواع شیرآلات برای شما توضیح دهیم.

انواع شیرآلات فروشگاه شیرآلات دستشویی

انواع شیرآلات دو دسته اند . دسته اول شیرآلاتی هستند که از نظر ظاهری دسته بندی می شوند.در همان حال دسته ی دوم شیرآلاتی هستند که از لحاظ مکانیکی تقسیم می شوند و از نظر ظاهری متفاوت هستند . در این مقاله سعی کردیم که هر دو نوع شیرآلات را هم از نظر ظاهری و هم مکانیکی تقسیم بندی و بررسی کنیم. با ما همراه باشید…

فروشگاه شیرآلات دستشویی
شیرآلات روشویی

انواع شیرآلات از نظر ظاهری

شیرآلات اهرمی

شیرآلات دو دستگیره ای

شیرآلات دیجیتالی

شیرآلات هوشمند

شیرآلات ایستاده

شیرآلات دیواری

فروشگاه شیرآلات دستشویی
شیرآلات ظرفشویی استیل

انواع شیرآلات از نظر مکانی در فروشگاه شیرآلات دستشویی

شیردروازه

دریچه جهان

دریچه پیچی

سوپاپ چک

سوکت سوپاپ

شیر فشار

شیرتوپی

شیر پروانه ای

سوپاپ سوزنی

فروشگاه شیرآلات دستشویی2
شیرآلات دستشویی

چگونه از شیرآلات دستشویی خود برای داشتن عمر طولانی مراقبت کنیم

نگهداری و مراقبت روزانه

برداشتن رسوبات

تعمیر و نگهداری جزئی شیر

نگهداری و مراقبت روزانه در فروشگاه شیرآلات دستشویی

اکثر شیرآلات نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار محدودی در روز دارند. تمیز کردن شیر آب فقط به یک پارچه مرطوب و صابون ملایم نیاز دارد و سپس شیر آشپزخانه خود را با یک پارچه نرم خشک کنید. این درخشش و درخشندگی اصلی شیر آب شما را حفظ می کند. همچنین می توانید از محصولات پاک کننده پنجره یا همان شیشه پاک کن روی شیر آب خود استفاده کنید. با این حال، استفاده از پاک کننده های خشن و ساینده می تواند به عمر شیر شما آسیب برساند.

فروشگاه شیرآلات دستشویی3
شیرآلات طلایی

همیشه قبل از استفاده دستورالعمل‌های استاندارد استفاده و هشدارهایی را که روی همه محصولات تمیزکننده وجود دارد. بخوانید. شیرآلاتی که روکش مات دارند ممکن است در هنگام تمیز کردن نیاز به یک مرحله اضافی از پولیش مبلمان مایع داشته باشند. استفاده از پولیش مبلمان روی شیر آب ظاهری یکنواخت‌تر می‌دهد، تغییرات را کاهش می‌دهد و به دلیل روغن سیلیکونی موجود در لاک، از شیر در برابر اثر انگشت محافظت می‌کند.

در شیرآلات دستشویی جدید شما نیاز به نگهداری و مراقبت مناسب دارد. تا ظاهر جذاب خود را حفظ کند و سال ها عملکرد بدون حادثه را برای شما فراهم کند. بهینه نگه داشتن شیرآلات در خانه به این معنی است که از بهترین روش ها برای مراقبت و حفظ تازگی آن از ظاهر کارخانه استفاده کنید .

فروشگاه شیرآلات دستشویی4

برداشتن رسوبات

بسیاری از صاحبان خانه ها با چالش های داشتن رسوب آب مواجه هستند و این رسوب آب نیز می تواند بر روی شیر آب شما تاثیر گذار باشد. مقادیر بیشتر مواد معدنی در آب سخت اغلب ممکن است منجر به رسوب مواد معدنی و آهک در شیر آب یا فاضلاب شما شود. این رسوبات ممکن است با یک پاک کننده پنجره یا پاک کننده ساینده ملایم پاک شوند، اما با احتیاط: از مالش دادن با اسفنج های درشت یا پدهای صابونی که می توانند به روکش شیر شما آسیب برسانند، خودداری کنید.

شیرآلات مدرن

رسوبات سرسخت بیشتر ممکن است به یک پاک کننده تخصصی نیاز داشته باشد که میتوانید از فروشگاه های شوینده خریداری کنید. پاک کننده های تخصصی که مخصوصاً برای این مشکلات و انواع دیگر ساخته شده اند، اغلب بهترین انتخاب برای حفظ زیبایی شیر آب هستند. این پاک کننده ها قیمت مناسبی نیز دارند .

فروشگاه شیرآلات دستشویی5
شیر روشویی سفید طلایی

تعمیر و نگهداری جزئی شیر آب

اکثر شیرآلات خوش ساخت از تولید کنندگان پیشرو عملکرد بالایی را در اختیار شما قرار می دهند که نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد. با این حال، اقدامات احتیاطی وجود دارد که می‌توانید با شیر خود انجام دهید تا مطمئن شوید که در درازمدت در سطوح اوج کار می‌کند. به عنوان مثال، اجزای ریز در شیر شما که به عنوان فنرها و صندلی ها شناخته می شوند، ممکن است فرسوده شوند و در طول عمر شیر شما نیاز به تعویض داشته باشند. یکی از نشانه های این موضوع چکیدن شیر آب است.

شیرآلات روشویی

اگرچه بسیاری از صاحبان خانه راحت‌تر تعمیر و نگهداری را به یک لوله‌کش معتبر واگذار می‌کنند، بسیاری از کارهای کوچک تعمیر و نگهداری را می‌توان به راحتی در خانه انجام داد. مهم نیست که از کجا قطعات جایگزین برای شیر خود خریداری می کنید، مطمئن شوید که فقط قطعات اصلی را از یک سازنده معتبر خریداری کنید.انجام این کار در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. مطمئن شوید که موادی را که هنگام خرید شیر شما به همراه شیر شما آورده شده است را برای سوابق خود نگه دارید. این امر انتخاب قطعات و اجزای جایگزین را در آینده تسریع می کند.

شیر روشویی

شیرآلات با گارانتی

حتما شیرآلاتی خریداری کنید که دارای گارانتی معتبری باشند. اکثر شیرآلاتی که در انبار شیرآلات فروخته می شوند دارای گارانتی محدود یا مادام العمر هستند. با خرید شیر آب دارای گارانتی، از سردردی که ممکن است با یک محصول معیوب تجربه کنید، در امان خواهید بود.!هنگامی که صحبت از مراقبت و نگهداری از شیرآلات می شود، اکثر صاحبان خانه ها روی ظاهر و جنبه های مکانیکی وسایل خود تمرکز می کنند. در حالی که این مهم است، شما نباید از ضمانت های مرتبط با وسایل خود غافل شوید.

شیرآلات برنزی

اکثر شیرآلات با ضمانت های محدود یا حتی مادام العمر برای برخی از اقلام عرضه می شوند. درک پوشش گارانتی می تواند به صرفه جویی در هزینه شما کمک کند. بسیاری از صاحبان خانه به طور ناآگاهانه به خرید قطعات جایگزینی می پردازند که هنوز تحت ضمانت سازنده هستند. همین امر در مورد پرداخت های معیوب و سایر مسائل نیز صدق می کند. اگر قصد خرید یک شیر آب جدید را دارید، حتما به گارانتی آن نیز دقت کنید.

اگر شیرآلات دچار نشتی شدند چه کار باید کرد

برای مشکلات نشتی و فشار با لوله کش تماس بگیرید اگر شیر آب دارید که از دسته ها یا اطراف دهانه آب نشتی دارد، با لوله کش خود تماس بگیرید. یک یا چند مشکل می تواند باعث نشت شیر ​​آب شود و یک لوله کش همه عوامل موثر را جدا می کند.

وقتی یک شیر نصب می‌شود تا زمان سلامت بلبرینگ‌ها کار می‌کند. کیفیت و قیمت شیر به وزن، نوع مواد به‌کاررفته در آن بستگی دارد و خریداران باید به این نکته توجه کنند با خرید شیرآلات بی‌کیفیت علاوه بر تعویض متعدد باعث تخریب ساختمان و ورود نم به پایه‌های ساختمان می‌شوند.

شیرآلات سرویس بهداشتی مشکی

نشتی شیر آب می تواند ناشی از موارد زیر باشد

فیکسچر ترک خورده

واشر تخریب شده باشد

اتصالات شل شده باشد

کارتریج گرفته یا مصرف شده باشد

هواکش شیر آلات چیست و چه تاثیری دارد

اکثر شیرآلات امروزی دارای هواکش در انتهای دهانه ها هستند. هواکش ها به کاهش مصرف آب کمک می کنند، اما در طول زمان مستعد گرفتگی نیز هستند. زباله ها در قسمت های مختلف هواکش جمع می شوند و باید پاک شوند. فلس یا آهک نیز می تواند روی سطوح قطعات هواده جمع شود، اما می توان قطعات را در مخلوط سرکه/آب خیس کرد تا رسوبات را حل کند. اگر هواکش شما واقعا کثیف است، لوله کش شما می تواند آن را با یک شیر آب کاملاً جدید جایگزین کند. پس از تعویض یا تمیز کردن هواکش، شیر آب را با فشار صحیح تحویل می دهد.این هواکش را میتوانید از فروشگاه شیرآلات دستشویی تهیه کنید.

شیر سرویس بهداشتی طلایی

شیر آلات برنزی

اگر می خواهید از فروشگاه شیرآلات دستشویی شیرآلات برنزی خریداری کنید.و فضای داخلی آشپزخانه خود را پر زرق و برق کنید، به بهترین پوشش نیاز دارید. یکی از اصلی ترین وسایلی که ظاهر آشپزخانه شما را تعیین می کند، شیر آب است. در حال حاضر، بهترین شیرهای آشپزخانه با روکش زیبا، شیرهای برنزی هستند. این شیرها برای استفاده در آشپزخانه به تنهایی نیستند بلکه برای حمام شما نیز کاربرد دارند. بهترین چیز در مورد شیرآلات این است که در برابر خوردگی مقاوم هستند و با گذشت زمان از بین نمی روند. این در صورتی امکان پذیر است که آن را به درستی نگهداری کنید. برای دوام طولانی شیر آب، نیاز به مراقبت (تمیز کردن) بیشتری دارد. برخلاف شیرهای معمولی، این شیر نیاز به روش تمیز کردن خاصی دارد. این برای جلوگیری از محو شدن و خوردگی است که باعث می شود شیر آب ظاهری عجیب و غریب داشته باشد.

شیر سرویس بهداشتی کلاسیک

3مرحله برای تمیز کردن شیر آلات برنزی در فروشگاه شیرآلات دستشویی

با آب تمیز کنید

پارچه تمیزو خشک کشیدن

از بین بردن لکه سرسخت

شیر سرویس بهداشتی مدرن

با آب تمیز کنید

قبل از شروع فرآیند تمیز کردن، باید از خشک بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. حالا آب را در یک سطل بریزید و یک پارچه نرم (ترجیحاً پارچه قدیمی) را خیس کنید. سپس شیر آب را به آرامی تمیز کنید تا آلودگی پاک شود. کارشناسان توصیه می کنند که تمیز کردن را با آب شروع کنید زیرا به شیر آب آسیب نمی رساند. وقتی کار را تمام کردید، یک پارچه خشک بردارید و شیر آب را خشک کنید.

تمیز کردن شیرآلات در فروشگاه شیرآلات دستشویی

شما باید شیر آب را با یک اسفنج نرم یا غیر ساینده با آب بشویید. هدف این مرحله از بین بردن هرگونه لکه ناشی از آب سخت است. توجه: هنگام شستشو، لطفاً از تمیز کردن وسایلی مانند پشم فولادی خودداری کنید زیرا باعث ایجاد خراش روی شیر آب می شود. علاوه بر این، در این مرحله از پاک کننده های خشن خودداری کنید.

شیر روشویی

از بین بردن لکه های سرسخت در فروشگاه شیرآلات دستشویی

مطمئن شوید که یک کاسه تمیز و خشک، یک فنجان آب یا سرکه، آرد و یک قاشق چایخوری نمک دارید. کار خمیر تمیزکننده این است که رسوبات کلسیم باقیمانده روی شکاف ها یا شکاف هایی که روی شیر آب ایجاد شده اند را از بین ببرد. رب باید غلیظ باشد، یعنی به مقدار کافی آرد نیاز دارید. وقتی خمیر تمیز کننده آماده شد، آن را روی شیر آب بمالید و شصت دقیقه صبر کنید.

آیا هنگام استفاده از یک اسفنج نرم، سختی برای از بین بردن لکه ها را کشف کردید؟ پس فرض نکنید و از پشم فولادی استفاده نکنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آب و سرکه را به طور مساوی مخلوط کنید. رقیق کردن سرکه از آسیب رساندن به شیر آب جلوگیری می کند. یک پارچه خشک جدید بردارید و آن را در مخلوط خیس کنید. شیر آب را با استفاده از یک پارچه مرطوب به آرامی مالش دهید. پس از آن، پارچه را برای چند دقیقه (در صورت امکان، 5 تا 10 دقیقه) روی شیر برنزی روغن مالیده شده بگذارید. پارچه را بردارید و از یک اسفنج نرم خشک برای از بین بردن لکه استفاده کنید.

چگونه رسوبات کلسیم را از یک شیر آب برنزی پاک کنید

آب سخت حاوی غلظت بالایی از کلسیم است. بنابراین، هنگامی که آب سخت تبخیر می شود، رسوبات کلسیم روی شیر آب باقی می ماند و باعث تغییر رنگ و خوردگی می شود. این به نوبه خود باعث می شود که شیر آب ظاهر وحشتناکی داشته باشد. علاوه بر این، باعث مسدود شدن شیر آب می شود. و جریان آب را کند می کند. اگر مواد سفید رنگی را می بینید که به سختی می توان آنها را از شیر آب خارج کرد، دلیل آن کلسیم است. در فروشگاه شیرآلات دستشویی محلول پاک کن نیز میتوانید خریداری کنید.

شیر روشویی

با استفاده از یک پارچه خشک، شیر آب را تمیز کنید .تا هرگونه آب یا گرد و غبار پاک شود.ویا حتی با استفاده از سرکه تمیز کنید یک کاسه بردارید. و یک فنجان سرکه و آب را به آن اضافه کنید (مخلوط باید برابر باشد). حالا یک پارچه خشک را در مخلوط فرو کنید و صبر کنید تا کاملاً مرطوب شود. شیر آب را با پارچه مرطوب بپیچید و 60 تا 90 دقیقه صبر کنید. مطمئن شوید که دسته‌ها و فواره‌ها را با پارچه بسته‌اید. توجه: دلیل اینکه باید در فروشگاه شیرآلات دستشویی برای این مدت طولانی صبر کنید، فعال کردن محلول برای نرم کردن رسوبات کلسیم برای حذف آسان است.در فروشگاه شیرآلات دستشویی تمام این نکات به شما گفته می شود.

چگونه رسوبات کلسیم را از یک شیر آب برنزی در فروشگاه شیرآلات دستشویی پاک کنید

آب سخت حاوی غلظت بالایی از کلسیم است. بنابراین، هنگامی که آب سخت تبخیر می شود، رسوبات کلسیم روی شیر آب باقی می ماند و باعث تغییر رنگ و خوردگی می شود. این به نوبه خود باعث می شود که شیر آب ظاهر وحشتناکی داشته باشد. علاوه بر این، …….

هواکش شیر آلات چیست

اکثر شیرآلات امروزی دارای هواکش در انتهای دهانه ها هستند. هواکش ها به کاهش مصرف آب کمک می کنند، اما در طول زمان مستعد گرفتگی نیز هستند. زباله ها در ……

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code