وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگاه شیرآلات

در زمان قدیم برای خرید ابزار های خانگی از قبیل شیرآلات وان -توالت فرنگی و… مردم باید راهی بازارهای مختلفی میشدند و به طور مثال در فروشگاه شیرآلات جنس مورد نظر خود را خریداری می کردند. اما امروزه فروشگاه شیرآلات اینترنتی شده است . و می توان با داشتن تنها یک موبایل و وصل شدن به اینترنت به تمام فروشگاه های آنلاین دنیا دسترسی داشته باشید و جنس و کالای خود را هر کجا که دوست دارید تحویل بگیرید .

از قدیم تا به الان بیشترین تغییر شیرآلات از قدیم تا به زمان حال این است که شیر‌های امروزی قابلیت‌هایی برای کم کردن مصرف آب و تنظیم شدن آسان تر آب را دارند. در قدیم شیرها بیشتر به شکل دایره ای یا پروانه‌ای بودند و کنترل مقدار آب خروجی آنها کمی مشکل بود . شیرهای اهرمی هم اضافه بر اینکه کم کننده مصرف آب است. باز و بسته کردنشان آسان تر از مدل‌های قدیمی‌تر است و اگر دچار مشکل شود باز کردن و تعمیر آنها به واسطه ی خود فرد نسبت به مدل‌های دایره وگرد آسان ترانجام می‌شود.

شیرآلات طرح قو
شیرآلات طرح قو

خرید شیر آب آشپزخانه مناسب تا حد زیادی به لوله کشی موجود بستگی دارد. انتخاب شیر آب آشپزخانه جدید می تواند آسانتر از آن باشد که فکر می کنید.

امروز در نظر داریم در مورد نکاتی ازقبیل نکات قبل از خرید شیرآلات برای شما مقاله ای تهیه کنیم…

در فروشگاه شیرآلات چگونه شیر آب آشپزخانه مناسب بخریم

ظاهر شیر همه چیز نیست!

اکثر مردم شیر آب را فقط بر اساس ظاهر انتخاب می کنند. و این یک اشتباه است ظاهر مهم است ، اما معمولاً می توانید ظاهر مورد نظر خود را بدون به خطر انداختن راحتی و قابلیت اطمینان طولانی مدت بدست آورید. برای مشاوره در مورد این ملاحظات عملی ، ما با طراحان شیر آب ، تولید کنندگان ، خرده فروشان و لوله کش ها صحبت کردیم. در اینجا آنچه آموختیم در این مقاله با شما مطرح می کنیم.

شیرآلات سیمی
شیرآلات فنری

در فروشگاه شیرآلات به اندازه کافی هزینه کنید اما نه زیاد

برنامه ریزی کنید که حداقل دو میلیون تومان برای شیر آب حمام و حداقل سه میلیون تومان برای شیر آشپزخانه هزینه کنید. ممکن است با هزینه کمتر یک شیر آب عالی بگیرید ، اما به احتمال زیاد یک شیر آب بی کیفیت دارید. اگر هزینه های بیشتری را خرج می کنید ، برای ویژگی ها یا سبک اضافی هزینه می کنید تا قابلیت اطمینان یا دوام اولیه را بهتر کنید..

شیرآلات ظرفشوویی
شیرآلات ظرفشویی

شیرآلات سرامیکی را انتخاب کنید

اگر می خواهید از شیر آب چکه کننده خودداری کنید ، آن را با شیرهای سرامیکی تهیه کنید.شیرهای شیرآلات سرامیکی تقریباً مشابه سایر شیرهای آب قیمت دارند.

برخی از مراحل سخت تر از بقیه هستند در اینجا قانون شماره 1 پایان شیرآلات آمده است: سطحی را انتخاب کنید که با سخت افزار کابینت نزدیک ، میله حوله و غیره مطابقت داشته باشد. اگر قصد دارید سخت افزار موجود را جایگزین کنید.

شیرآلات بلند
شیرآلات ظرفشویی پایه دار

در فروشگاه شیرآلات برای شیرآلات چه جنسی انتخاب کنیم

انتخاب شیرآلات انتخابی شما باز است. تمام شیرها دارای روکش های کروم و نیکل و برنج خواهند بود.

کروم با دوام ترین و ساده ترین تمیز کردن است-به همین دلیل همیشه برای آشپزخانه های تجاری و حمام عمومی مورد علاقه بوده است.

شیرآلات مدرن
شیرآلات مدرن وان حمام

جنس شیرآلات

آلیاژ برنج

سرب خشک

شیرآلات مدرن استیل
شیرآلات مدرن استیل

انواع روکش‌هایی که در فروشگاه شیرآلات برای شیر کاربرد بیشتری دارند

برنج

مس

استیل

شیر منحنی
شیر منحنی ظرفشویی

بهترین گزینه برای مقاومت طولانی مدت است. رویه های نیکل معمولاً برچسب “برس” ، “ساتن” یا “فولاد ضد زنگ” دارند و درخشندگی مات دارند. آنها مقاوم هستند اما مستعد اثر انگشت و لکه های آبی هستند ، بنابراین تمیز نگه داشتن آنها سخت تر است.

شادکو شیرالات
شیرآلات هوشمند

سوراخ های سینک ظرفشویی خود را بشمارید

اگر می خواهید از دو دسته به یکی تغییر دهید ، باید به تعداد سوراخ های سینک ظرفشویی فکر کنید. بیشتر سینک ها دارای سه سوراخ هستند: یکی برای دسته گرم ، یکی برای قسمت سرد و دیگری زیر دهانه. اگر در حال حاضر یک شیر آب حمام “گسترده” با دو دسته دور از دهانه لوله دارید ، نمی توانید به یک مدل تک دسته ای تغییر دهید. اگر می خواهید شیر آشپزخانه با سمپاش “تاشو” در دهانه نصب شده باشد ، یک سوراخ سمپاش خالی وجود دارد. اما راه حل ساده است: یک دستگاه پخش صابون را نصب کنید.

یک دسته ساده راحت تر است

شیرهای دو دسته دارای تقارن شیک هستند که مناسب بسیاری از حمام ها ، به ویژه حمام های سنتی است. اما از نظر کاربردی ، شیرهای تک دسته دارای همه مزایا هستند. آنها فقط راحت تر هستند ؛ تنظیم دمای آب آسان تر است و یک دسته کمتر برای تمیز کردن وجود دارد.

شیر فلزی
شیرآلات وان حمام
شیر مدرن
شیرآلات سلطنتی

پس نتیجه می گیریم که با گذشت زمان و آمدن فناوری و علم و اطلاعات بشر نیز به راحتی نسبی خود نسبت به مساِیل پیرامون خود رسیده است.

ساخت شیر ​​آب

شیر هر نوع شیر ظرفشویی حمام دارای یک دریچه داخلی است. که جریان آب را از طریق دهانه آب کنترل می کند. کیفیت سوپاپ و اینکه آیا دارای واشر است یا خیر ، قابلیت اطمینان و دوام شیر را تعیین می کند.

شیرآب تک دسته ای

شیر آب تک دسته از اهرم منحصر به فردی استفاده می کند که می توانید آن را از چپ به راست برای کنترل آب گرم یا سرد قرار دهید. بالا یا پایین کشیدن اهرم فشار آب را کنترل می کند. کمی طول می کشد تا آب به دمای دلخواه شما برسد ، و معمولاً دمای کمی دقیق است که در آنجا به یک حمام قطبی یا باتلاق آتش جهنم بسنده کنید.

شیر آلات مشکی

شیر آب دو دسته ای

گزینه دو دسته دارای اهرم های جداگانه برای آب گرم و سرد است. گاهی اوقات ، این دو دسته را می توان به یک قطعه مرکزی متصل کرد ، اما در موارد دیگر ، می توان آنها را در فاصله چند اینچی از یکدیگر قرار داد. در هر صورت ، آنها درست در کنار شیر اصلی قرار دارند. این امر همچنین مستلزم اتصال جداگانه به آب سرد و گرم است ، درست مانند آنچه در حمام خود پیدا می کنید. دسته راست معمولاً آب گرم را کنترل می کند و دسته چپ معمولاً آب سرد را کنترل می کند. آوردن دسته به طرف مرکز یا لبه های بیرونی فشار آب را کنترل می کند.

شیر ظرفشویی فنری

شیر آب به سبک تجاری از طراحی انعطاف پذیرتری استفاده می کند. بسته به مدلی که انتخاب می کنید ، ممکن است برای نیازهای مختلف شیرهای متعددی پیدا کنید. این برای ایجاد ظاهر مدرن تر در آشپزخانه شما طراحی شده است ، و این چیزی است که در آشپزخانه های حرفه ای یافت می شود. این کار بسیار سنگین است و هر مهمانی که به آنجا بیاید شما را به عنوان سرآشپز جدی انتخاب می کند

برای انعطاف پذیری شیر چه کنیم

هنگامی که بدنبال انعطاف پذیری بیشتری هستید ، یک شیر آب اسپری جداگانه ایده آل خواهد بود. این از یک دسته جداگانه با ماشه استفاده می کند که جریان آب را از شیر اصلی به نازل اسپری منتقل می کند. دسته به منبع آب که از یک شیر معمولی می آید. متصل می شود. وقتی شیر معمولی را باز می کنید ، نازل اسپری فعال خواهد بود .زیرا آب می تواند بدون مشکل به سرعت به شیر آب تغییر مسیر دهد.

شیر هوشمند

شیر آب پرکننده با یک بازوی مخصوص ساخته می شود. که به سمت بیرون حرکت می کند. می تواند به بیرون بچرخد. و روی قابلمه یا وسایل بزرگ دیگر در سینک ظرفشویی شما برود. این همان چیزی است که ممکن است در سینک تجاری پیدا کنید. برخی از مدل های شبیه به این ساخته شده اند. که بر روی دیوار قرار می گیرند. و می توانند از آنجا به سیستم لوله کشی شما متصل شوند.

نکته

در حالی که در حال خرید شیر آب هستید ، ابزارها را نیز خریداری کنید .هنگامی که ابزارهای مناسب را در اختیار دارید. روند تغییر شیر آب بسیار آسان تر می شود. اکثر فروشگاه های لوازم خانگی که ممکن است شیر ​​آب خریداری کنید ، وسایل مورد نیاز شما را داشته باشند.

برای شیرآلات چه جنسی مناسب است ؟

انتخاب شیرآلات انتخابی شما در فروشگاه شیرآلات باز است. اکثریت قریب به اتفاق شیرها دارای روکش کروم ، نیکل ساتن یا برنز هستند..

در هنگام خرید شیر به دنبال چه باشیم ؟

هر نوع شیر ظرفشویی حمام دارای یک دریچه داخلی است. که جریان آب را از طریق دهانه آب کنترل می کند. کیفیت سوپاپ و اینکه آیا دارای واشر است یا خیر ، قابلیت اطمینان و دوام شیر را تعیین می کند. بهترین انتخاب …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code