اینجا هستید :
فروشگاه پارکت چوب راش

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروشگاه پارکت چوب راش

فروشگاه پارکت چوب راش

فروشگاه پارکت چوب راش، بـی نـظـیـر و یکی از بهترین تولیدات ما در مجموعه شادکو است . چرا که مزایای زیادی برای نگهداری دارند . طراحی کفپوش پارکت با سایه تیره و روشن جلوه چشمگیر و زیبایی طبیعی به خانه و اداره شما می بخشد . و زیبایی اصلی چوب را نیز حفظ می کند . رنگهای تیره و روشن پارکت امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است . چون جلوه ای مدرن به هر مکانی می بخشند . و همه اینها به یک سبک و طرح محدود نمی شود . کفهای تیره رنگ در هر طرح و شکلی که بخواهید موجود هستند . این از خاصیت جالب چوب است که می توان رنگهای مختلف به آن داد . ترکیب رنگهای روشن نیز ، رنگ چوب تیره را برجسته تر می کنند . در واقع سایر رنگهای تیره را تکمیل می کنند .

فروشگاه پارکت چوب راش
پارکت چوب راش

ما در فروشگاه پارکت چوب راش به این امر توجه می کنیم . در عصر حاضر مردم به دنبال کفپوش های جدید هستند . کفپوش تیره رنگ فـرکـو می تواند یک انتخاب عالی باشد . چون هیچ محدودیتی در مورد اندازه یا نوع الگوی موجود در یک اتاق وجود ندارد . و همین باعث می شود که مـشـتـریـان ما گزینه های بیشتری نسبت به انواع استاندارد و پارکت تیره بـی نـظـیـر شادکو برای انتخاب یک ظاهر زیبا و تمام شده داشته باشد . امروزه پارکت چوبی یکی از محبوب ترین انواع کف پوش به شمار می آید . که از انواع مختلف و دانه های چوب ساخته شده . و در نهایت در کنار هم قرار گرفته است . تا نما و طرح خوبی را پدید آورد . به کفپوش چوبی ، پارکت هم می گویند .

مکان هایی که در آن ها از پارکت چوب راش استفاده می شود

از انواع بسیار متنوع این کفپوش در ساختمان هایی چون خانه ها و اتاق هلی خواب ، منازل شخصی و کفپوش هتل ها ، شرکت های خصوصی ، تالارهای جشن و عروسی ، کافه ها و رستوران ها ، استدیو های عکاسی ، سالن های ورزشی ، مهد کودک ها و زمین بازی کودکان و… استفاده می شود . پوشش کف هر فضایی دارای هزینه خواهد بود . بنابراین لازم است کفپوشی را انتخاب کنید که پس از نصب و پرداخت هزینه از نتیجه کاملا رضایت داشته باشید . بنابراین لازم است تمام جوانب امر را در نظر بگیرید . بنابراین نباید فقط به هزینه و یا شکل ظاهری کفپوش توجه کنید.برای تهیه از فروشگاه پارکت چوب راش به محصولات سر بزنید.

فروشگاه پارکت چوب راش
پارکت چوب تیره

زیرا هر متریالی که برای پوشش کف بنا استفاده می شود تاثیر مستقیمی بر نما و دکوراسیون داخلی شما خواهد داشت.
هر نوع پوششی که برای کف ساختمان استفاده می شود مانند سرامیک ، موکت ، پارکت، کفپوش های پی وی سی و…… همه تحت عنوان کلی کفپوش نامیده می شوند . ولی عموما وقتی کلمه ی کفپوش به تنهایی بکار می رود منظور از آن ، کفپوش پی وی سی می باشد . اغلب موارد کاربرد کفپوش pvc طرح سنگ در ادارات و ساختمان های تجاری مثل شرکت ها و همچنین منازل است.

متریال ساخت پارکت چوبی راش

مهم ترین تفاوت کفپوش با سایر کفپوش ها مواد تشکیل دهنده ی ان است . بطور مثال متریال اصلی کفپوش پی وی سی نوعی پلاستیک فشرده با همین نام PVC می باشد که در اصل نوعی پلیمر است . ولی کفپوش (parquet)در اصل از چوب طبیعی تولید می شود . برای ساخت و تولید کفپوش پارکت از چوب طبیعی درختانی چون گردو ، بلوط، گیلاس.افرا و کاج استفاده می شود.جنس ومتریال نوع دیگر کفپوش که پارکت لمینت است از نوع لمینت از جنس الیافی فشرده به نام HDF می باشد.
این الیاف که گفتیم در طبیعت موجود می باشند از مشتقات چوب هستند.

پس همانطور که توضیح دادیم کفپوش از فراورده های چوبی و سایر کفپوش ها از متریال پلیمری تولید می شوند.
در ابتدای مطلب گفتیم جنس پارکت بسیار مهم است زیرا جنسی که برای تولید هر کفپوشی بکار گرفته می شود . در کیفیت و طول عمر و نیز روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد . همه می دانیم چوب طبیعی قیمت زیادی دارد . با توضیحاتی که بیان کردیم متوجه شدید پارکت از چوب طبیعی نیست بلکه از فراورده های چوبی در تولید و ساخت آن استفاده می شود . فرایند تولید کفپوش به این صورت است که این محصول در واقع لایه به لایه می باشد و تحت فشار و حرارت به شکل یک دست مشاهده می شود.

فروشگاه پارکت چوب راش
پارکت چوبی راش

ضخامت کفپوش پارکت

ضخامت کفپوش و در فروشگاه پارکت چوب راش دارای ضخامتی در حد هفت ، هشت و دوازده میلی متر می باشد.
در حالی که ضخامت کفپوش پی وی سی بطور معمول در حد دو یا سه میلی مار می باشد . همان طور که ملاحظه می کنید ضخامت کفپوش بیشتر است. همین ضخامت بیشتر از مزیت های کفپوش محسوب می شود زیرا موجب بیشتر شدن استحکام و طول عمر بیشتر این محصول می گردد.

قیمت کفپوش پارکت

تفاوت قیمت پارکت و سایر کفپوش اپوکسی ، باید توجه داشته باشیم که در بازار داخلی کیفیت محصولات نسبت به هم بسیار متفاوت است و این تفاوت کیفیت روی قیمت هم تاثیر می گذارد . بنابراین نباید صرفا قیمت برای تصمیم گیری شما حرف اول و آخر را بزند.
شما نسبت به این که کفپوش را برای چه مکانی در نظر دارید باید حتما به کیفیت و مرغوب بودن جنس آن بسیار دقت کنید.
قیمت پارکت لمینت پنجاه درصد کمتر از پارکت اصل است . تفاوت قیمت در کفپوش بستگی به نوع چوبی دارد که در آن استفاده شده است .

بطور مثال چوب درخت گردو به مراتب گران تر از چوب درخت افرا یا گیلاس خواهد بود . برندهای تولید کننده پارکت هم در تعیین و تفاوت قیمت این محصول نقش مهمی دارند . این برند های بسته به این که ایرانی یا خارجی باشند هم روی قیمت کفپوش تاثیر دارند . کفپوش تولید برندهای بسیار معتبر ایرانی دارای قیمتی پایین تر از نوع وارداتی هستند . زیرا برندهای خارجی تابع نوسان قیمت ارز هستند. و هزینه های حمل و نقل و….. هم بر افزایش قیمت کفپوش خارجی تاثیر گذار هستند.

پارکت ورودی

مقاومت و استحکام در فروشگاه پارکت چوب راش

مقاومت و استحکام پارکت چوب راش نسبت به سایر کفپوش ها ، مقاومت پارکت با درجه ی AC1الیAC5 درجه بندی می شود .
هر قدر که درجه ی مقاومت سایشی کفپوش بیشتر باشد . طول عمر و مقاومت و کیفیت آن هم بالاتر و مطلوب تر خواهد بود . درجه AC1 پایین ترین درجه و با کمترین کیفیت است . که ما اصلا این درجه از کیفیت را به شما مشتریان گرامی توصیه نمی کنیم.
توصیه ی تیم متخصصان گروه شادکو به شما مشتریان عزیزمان استفاده از مفپوش پارکت با درجه یAC3 جهت نصب و اجرا پارکت چوبی استفاده پارکت کف پذیرایی و خانه هایتان و همچنین هتل ها می باشد . هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت و درجه ی مقاومت در برابر سایش بسیار مطلوب و مناسب است.

فروشگاه پارکت چوب راش
پارکت اتاق نشیمن

ویژگی های پارکت چوبی راش

  • ۱ قابلیت تعویض قطعات و ترمیم بخشی از آن، در صورتی که قسمتی از پارکت کف پذیرایی شما دچار آسیب شود . می توان آن قسمت را جمع کرده و قطعات جدید را مجددا نصب نمود.
  • ۲ قابلیت رطوبت پذیری، پارکت کف خانه لمینت نسبت به پارکت چوب طبیعی در مقابل آب و رطوبت دارای مقاومت بالاتری است. توصیه ی ما این است که هر مدلی از کفپوش را پس از خیس شدن بلافاصله خشک کنید زیرا باعث دوام بیشتر آن می شود.
  • ۳ زمان کوتاه نصب و اجرای پارکت چوبی کف پذیرایی لمینت . در این نوع از چسب برای نصب پارکت استفاده نمی شود . بنابراین زمان کمتری برای نصب آن صرف می شود.
  • ۴ کیفیت جنس پارکت ، پارکت کف پذیرایی لمینت از چند لایه چوب که تحت فشار به یکدیگر متصل شده اند ساخته می شود.
  • ۵ قابلیت مقاومت بالای پارکت، کفپوش پارکت لمینت در برابر برخورد اجسام تیز و ضربه دارای مقاومت بالایی است.
  • ۶ ظاهر شیک و لوکس پارکت کف پذیرایی ، از آن جا که سالن پذیرایی در هر خانه ای دارای اهمیت زیادی است . و مخصوص پذیرایی از مهمانان و افراد مهم و خاص است . حفظ زیبایی و شیک بودن آن برای همه ی ما از اهمیت زیادی برخوردار است . زیرا طراحی دکوراتیو آن نمایانگر ذوق و سلیقه ی تمام افراد خانواده محسوب می شو د. بنابراین انتخاب کفپوش برای این قسمت خانه باید با دقت و سلیقه ی تمام انجام شود . طرح های بسیار زیبا و شیک پارکت لمینت ارزان موجب جلب توجه مهمانان و جذابیت اتاق پذیرایی شما می شود.
کفپوش پارکت
نصب کفپوش پارکت چوبی راش به چه صورت است؟

نصب کفپوش ها به جنس شکل و….پارکت ها دارد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code