وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

مدل آینه

فروش آینه دستشویی

فروش آینه دستشویی در دنیای مدرن امروز یکی از جدایی‌ ناپذیر ترین وسایل موجود در در خانه همین آینه سرویس‌بهداشتی هایی هستند که در اطرافمان به وجود آنها عادت کرده‌ایم. می‌شود گفت که زندگی بدون آینه تقریباً غیرممکن شده است. این روز ها تهیه آینه کار دشواری محسوب نمی شود .

کافی است تا به سایت‌های آنلاین فروش آینه دستشویی مراجعه کنیم . و آینه مورد نظر خود را انتخاب کنیم . و خیلی زود آینه را در سرویس بهداشتی مورد نظر خود ببینیم و لذت ببریم.

لیست قیمت آینه دستشویی 👇🏻👇🏻 !!

برای دیدن محصولات بیشتر با قیمت مناسب‌تر در بخش فروشگاهی ، بر روی دکمه زیر کلیک کنید 👇🏻

کاربرد آینه جدید سرویس بهداشتی

آینه ها یکی از مهم ترین اکسسوری های توی هر سرویس بهداشتی هستن. آینه ها کارایی زیاده بعد از کاربرد آینه ها برای استفاده از اون ها و بزرگ تر نشون دادن محیط سرویس بهداشتی، به  زیبا شدن فضای سرویس بهداشتی کمک خیلی زیادی میکنن. برای همین هم مهمه که چه نوع آینه ای انتخاب میکنیم و چه طرحی رو برای انتخاب آینه  در نظر میگیرم

اگر هنوز هم از اینه های قدیمی استفاده میکنین و تا حالا به زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی تون اهمیت نمیدادین، حالا که میدونین آینه چقدر اهمیت داره، دیگه باید آینه های قدیمی رو دور بریزین و آینه ی جدید رو با علم به این که چه نوع آینه ای مناسب سرویس بهداشتی شما هستف جایگزین بکنین.

یکی از دلایل مهم استفاده از آینه دستشویی جدید در سرویس بهداشتی این هست ، که به وسیله اون به خودتون حس خوبی میدید هر بار که از سرویس استفاده می‌کنید.

آینه2

فروش آینه دستشویی در انواع ابعاد

آینه دستشویی بزرگ

آینه کوچک(ابعاد استاندارد)

آینه سرویس بهداشتی بزرگ

پیشنهاد متخصصین دکوراسیون داخلی مجموعه ما به شما عزیزان این است که از آینه های بزرگ تنها هنگامی استفاده کنید که سرویس بهداشتی شما شلوغ و یا متراژ پایینی دارد آینه بزرگ باعث می شود تا سرویس بهداشتی شما بزرگتر از حالت عادی دیده شود و پس اگر فضای سرویس شما فضای بزرگی باشد نیازی به آینه های بزرگ نخواهید داشت.

آینه دستشویی 03

انواع آینه بزرگ سرویس‌بهداشتی

آینه دیواری با ابعاد بزرگ

دیوار تمام آینه‌ای

ابعاد بزرگ برای فروش آینه سرویس بهداشتی

آینه دستشویی با قیمت مناسب قاب دار یا بدون قاب که در ابعاد بزرگ تولید می شوند که می توانند روی دیوار سرویس بهداشتی شما نصب شده و یا به صورت پایه دار کنار یکی از دیوارهای اصلی سرویس شما قرار گیرد .

در این صورت آینه عنصر اصلی سرویس بهداشتی شما محسوب خواهد شد. که در این صورت باید از یک آینه با کیفیت بالا و زیبایی دو چندان استفاده کنید.فروش آینه دستشویی امروزه یکی از بهترین مشاغل دنیا محسوب می‌شود.

دیوار تمام آینه‌ای

یکی از پیشنهادات مدرن برای سرویس‌بهداشتی هایی که متراژ کوچک و یا متوسطی دارند استفاده از یک دیواره تمام های می باشد که این صورت به وسیله آینه فضای خود را بزرگتر کرده‌اید و در عین حال از یک ابزار پرکاربرد به صورت کاملاً به جا و به صرفه استفاده کرده اید که در عین حال زیبایی فراوانی را به فضای سرویس بهداشتی شما بخشیده است.

انواع آینه سرویس بهداشتی

آینه ضدبخار

آینه کمددار

آینه شلف‌دار

آینه چراغ‌دار

آینه کمددار دستشویی

شاید این‌مسئله برای تو هم پیش اومده که توی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت نتونستی از تمامی وسایل مورد نیازت استفاده کنی . چونکه معمولا محیط‌های دستشویی و سرویس بهداشتی از محیط‌های کوچک و با فضای کمی هستند . ولی در حال حاضر با استفاده از وسایلی مثل آینه دستشویی شیک میشه این‌مشکل رو حل کرد . در حال حاضر فروش آینه دستشویی کمددار در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی انجام میشه . و طرح‌های بسیار گوناگونی از این‌مدل آینه توی بازار موجوده .

فروش آینه دستشویی
آینه کمددار دستشویی

طرح آینه دستشویی سرویس‌بهداشتی به گونه ایه که معمولا در پشت آینه کمدها قرار دارند . و خود آینه نقش در رو داره برای این‌مدل کمدها البته همون طور هم که قبل تر گفتم فروش آینه دستشویی در مدل‌های خیلی مختلفی انجام میشه . برای مثال خود آینه به صورتی قدی در کنار کمد قرار بگیره . می‌تونی بخشی از وسایل مورد نیازت رو توی این‌کمدها قرار بدی . تا از فضای موجود بیشترین استفاده رو کرده باشی . و بتونی از وسایل بیشتری توی محیط دستشویی استفاده کنی .

ب قیمت آینه دستشویی ساده کمددار هم به خود مدل و کیفیت خود آینه و هم به مدل کمدها بستگی داره . که حتما باید در این‌مورد خیلی توجه و دقت باشه باشی . و حتما توی خرید و فروش آینه دستشویی کمددار به این‌نکته خیلی توجه داشته باش . تا بتونی در نهایت یک آینه دستشویی خوب رو تهیه و استفاده کنی .

از اونجایی که از آینه دستشویی ساده کمددار توی محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی استفاده میشه . خوبه که جنس و کیفیت این‌مدل آینه‌های کمددار دستشویی ضد آب و رطوبت باشه . تا این‌مدل آینه دستشویی کمددار در مدت زمان بیشتری کیفیتشون رو در این‌محیط‌ها حفظ کنند . و بتونی بیشتر ازشون استفاده کنی .

آینه13
آینه کمددار دستشویی

آینه شلف‌دار دستشویی

هممون تا حالا از وسایل تزئینی توی محیط‌های مختلف خونه مثل محیط حمام و یا دستشویی استفاده کردیم . که این‌وسایل هم تاثیر فوق العاده‌ای روی محیط میزارن . اما در حال حاضر از وسایل تزئینی به طور ویژه و اختصاصی برای خود وسایل خونه و محیط دستشویی هم استفاده می‌کنند . که می تونیم . به شلف‌ها و وسایل تزئینی برای آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی اشاره کنیم. استفاده از شلف برای انواع مدل‌های آینه دستشویی می تونه دو مزیت داشته باشه . یکیش اینکه علاوه بر اینکه خود ظاهر و جلوه آینه دستشویی زیباتر و قشنگ‌تر میشه . خود محیط دستشویی هم زیباتر می کنه . که می‌تونه خیلی عالی باشه .

فروش آینه دستشویی
آینه شلف‌دار سرویس‌بهداشتی

در حال حاضر هم فروش آینه دستشویی شلف‌دار در مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوع‌ای توی بازار و بورس‌های فروش آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی انجام میشه . که کارتو رو برای خرید و فروش آینه دستشویی شلف‌دار مناسب برای محیط دستشویی خونت خیلی راحت کرده . و می‌تونی به راحتی یک آینه دستشویی خوب رو برای محیط دستشویی و یا حموم خونت تهیه کنی . اگه بخوایم محوب ترین شلف‌ها رو برای آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی بگیم . حتما باید به انواع گلدون های طبیعی اشاره کنیم . که در حال حاضر خیلی استفاده ازشون زیاد شده .

طرز قرار گیری شلف برای آینه دستشویی با قیمت مناسب به مدل و طرح خود آینه و خود شلف بستگی داره . اما در حال حاضر یک روش بسیار معمولی رو برای قرار دادن شلف کنار آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی استفاده می کنن . برای آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرشون متناسب با ابعادش یک طاقچه و یا صفحه‌ای رو تهیه و استفاده میکنن . و خود شلف ها رو متناسب روی این‌صفحه قرار میدن . که می‌تونه ظاهر آینه دستشویی و یا حموم رو خیلی بهتر از قبل کنه .

قطعا استفاده از یک آینه دستشویی شلف‌دار در کنار یک روشویی مناسب و قشنگ می‌تونه تحولی توی ظاهر محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت ایجاد کنه . که قطعا این روشویی مدل ATLANTIS برند تیفانی می تونه واقعا فوق‌العاده باشه در کنار این‌مدل آینه دستشویی شلف‌دار

آینه14
آینه شلف‌دار دستشویی

آینه ساده برای فروش

آینه های ساده همین آینه هایی هستند که همه ما در اطراف خود به تعداد فراوانی مشاهده کرده‌ایم اما این موضوع نباید باعث شود که ما تصور کنیم آینه های ساده دیگر کاربردی ندارند در دنیای مدرن امروز به خصوص در سبک مینیمال استفاده از آینه های ساده اتفاقاً پرکاربرد و نمایانگر سادگی و در عین حال زیبایی است.

آینه بک لایت یا آینه هالیوودی

این نوع از آینه ها که چند سال میشود وارد بازار ایران شدند همانگونه که از اسمش پیداست یکی از انواع آینه های آرایشی و آینه های گریم هستند این نوع از آینه ها به دلیل ترکیب آینه و نور چراغ کاربرد فراوانی برای مکانی مثل سرویس بهداشتی و انوواع آینه حمام دارند زیرا نوری که در اطراف آینه ها تعبیه شده است باعث می شود تا ما بتوانیم از یک آینه که دقت و ظرافت بیشتری دارد استفاده کنیم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انواع آینه چراغ‌دار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه بک‌لایت ساده

قطعا آینه‌های بک‌لایت سرویس‌بهداشتی از محبوب‌ترین و زیباترین آینه‌های موجود در بازار هستند . آینه‌های دستشویی بک‌لایت به دلیل طراحی خاص و فوق العاده‌ای که دارند . زیبایی بسیار زیادی دارند . و به همین دلیل هم از آینه‌های بک‌لایت دستشویی در بیشتر محیط‌ها و مکان‌ها استفاده می‌کنند . و همین دلیل هم سبب شده است . که فروش آینه دستشویی بک‌لایت بسیار بالا باشد .

به طوری که آینه‌های بک‌لایت در چندین سال از پرفروش‌ترین آینه‌های موجود در بازار هستند . آینه‌ بک‌لایت دستشویی در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید و استفاده می‌شوند . شما عزیزان می‌توانید انواع آینه‌های بک‌لایت دستشویی را در طرح‌ها و مدل‌های مختلف همچنین در ابعاد بسیار متنوع‌ای از قسمت فروشگاه سایت شادکو خریداری کنید .

طراحی آینه‌های بک‌لایت دستشویی به گونه‌ای است . که در پشت آینه‌ها لامپ‌هایی قرار دارد . که نور تولید شده از این‌لامپ‌ها به خود آینه های دستشویی بک‌لایت برخورد می‌کند . و نوری بسیار زیبا و ملایمی را تحویل محیط مورد نظر شما می‌دهد . البته آینه‌های بک‌لایت طرح‌های مختلفی دارند . به طوری که تعداد لامپ و طرح خود آینه‌ی دستشویی می تواند متفاوت باشد . همچنین فروش آینه دستشویی بک‌لایت در رنگ‌های مختلفی انجام می‌شود .

که از محبوب‌ترین این‌رنگ ها می‌توان به رنگ‌های آبی ، سفید ، صورتی و مهتابی اشاره کرد . وجود این همه تنوع کار مشتری را بسیار آسان کرده است . همچنین پیشنهاد ما استفاده از روشویی مدل سیترین برند BAKHTAR در کنار این‌آینه‌های دستشویی بک‌لایت است . که محیط دستشویی شما را بسیار زیباتر از قبل می‌کند .

آینه2

آینه لامپی و فروش آینه دستشویی

آینه چراغ‌دار لمسی به لطف پیشرفت علم و صنایع آینه سازی در حال حاضر توی بازارهای مختلف و بورس های فروش آینه دستشویی توی مدل‌ها و طرح‌های بسیار مختلف و علاوه بر اون متنوع ای به فروش می‌رسه . که از محبوب ترینشون می‌تونیم به آینه‌های لامپی دستشویی و سرویس‌بهداشتی اشاره کنیم . می تونی از این‌مدل آینه دستشویی لامپی توی محیط‌ها و مکان‌های بسیار مختلفی علاوه بر محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت استفاده کنی .

اگه تو به زیبایی دکوراسیون محیط‌های مختلف خونت اهمیت میدی . از آینه‌ها مخصوصا آینه چراغ‌دار دستشویی توی محیط‌های مختلف خونت استفاده می‌کنی . همون طور که از روی اسم این‌مدل آینه حموم و دستشویی لامپی مشخصه این‌مدل آینه لامپی تعدادی لامپ داره . که به صورت خیلی منظم و با فاصله‌های برابر روی آینه و یا قاب آینه دستشویی قرار داره . حالا ممکنه که این‌سوال جالب برای پیش بیاد که حالا این‌مدل چینش روی آینه دستشویی چه تاثیری داره ؟؟؟

این‌مدل چینش دقیق و منظم لامپ‌ها روی آینه باعث میشه که آینه دستشویی لوکس جذابتر و زیباتری و داشته باشی . و همچنین علاوه بر اون نور لامپ‌ها رو هم به صورت یکنواخت تر توی محیط دستشویی و سرویس بهداشتی پخش میکنه . اگه هم برای این‌لامپ‌ها اتفاقی افتاد . اصلا نگران نباش . چون این‌مدل لامپ‌ها به راحتی و آسونی تعویض و جایگزین با لامپ های دیگه میشن . معمولا هم از لامپ LED برای این‌مدل آینه دستشویی استفاده می کنن .

آینه چراغ دار جدید هوشمند لمسی

آینه های سرویس بهداشتی لمسی در روند تولید خود یک سنسور تاچ خواهند داشت که با لمس این سنسور نور چراغ های آینه را می‌توانید خاموش و روشن کم یا زیاد کنید همچنین سفارش شما مشتری عزیز می توان این سنسور لمسی را به گونه ای تهیه کرد که به وسیله آن نور چراغها را و توان تغییر داد و از مهتابی به آفتابی یا از صورتی به آبی یا رنگ دلخواه شما تغییر داد .

لمسی بودن آینه دستشویی باعث استفاده راحت از آینه دستشویی می‌شود . همچنین استفاده از آینه دستشویی در محیط مورد نظر مانند دستشویی را بسیار جذاب و عالی می‌کند .

آینه دستشویی 02

آینه بک لایت مدرن با ریموت کنترل

در ورژن های جدیدتر آینه بک لایت می توانید نور چراغ ها را با استفاده از ریموت ، کنترل کنید می توانید با استفاده از یک کنترل از راه دور نور آینه را خاموش یا روشن و یا تغییر رنگ دهید این یک پیشنهاد ویژه برای کسانی است که به دنبال خاص بودن و مدرن بودن هستند سبک جدیدی از زندگی لاکچری را می توانید با داشتن یک آینه هوشمند ریموت دار تجربه کنید. فروش آینه دستشویی چراغ‌دار با ریموت قطعا بر قیمت آینه دستشویی تاثیر می‌گذارد . که حتما باید به آن توجه و دقت کرد .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فروش آینه دستشویی

انواع آینه از جهت کاربرد

آینه ساده بدون قاب

آینه قاب دار

آینه باکس دار

آینه پایه دار سرویس بهداشتی

فروش آینه دستشویی ساده بدون قاب

برای تهیه یک آینه ساده بدون قاب شما عزیزان میتوانید به صورت حضوری از هریک از فروشگاه های فروش آینه دستشویی آینه خود را تهیه کرده و یا در صورت امکان می توانید از بسیاری از فروشگاه های فروش آینه دستشویی کمک بگیرید آینه های بدون قاب جزو ساده ترین آینه‌های بازار می باشند.

آینه7

آینه قاب‌دار دستشویی

آینه‌های دارای قاب انواع مختلفی دارند که هر سلیقه‌ای می‌تواند آینه مورد پسند خود را انتخاب کند قاب انواع آینه ها می تواند از جنس پی وی سی چوب فلز چرم یا هر جنس سلیقه‌ای دیگری باشد که با توجه به نوع و سبک سرویس بهداشتی ما انتخاب می شود قیمت آینه سرویس بهداشتی نیز علاوه بر این که بستگی به جنس شیشه تولید شده در آینه دارد به جنس قاب و اندازه قاب آینه نیز بستگی دارد. فروش آینه دستشویی قاب‌دار در بازار هم در مدل‌های و طرح‌های بسیار متنوع صورت می‌گیرد .

آینه دستشویی 01

آینه دستشویی رو با روشویی خاص خودش ست کن !

فروش آینه دستشویی بر اساس رنگ

همچنین آینه‌های دستشویی انواع مختلفی بر اساس رنگ دارند . رنگ بندی آینه ها به ما کمک می‌کنند تا انتخاب جذاب‌تری هماهنگ با محیط سرویس و دکوراسیون حاکم بر فضا داشته باشیم . وجود تنوع رنگی در بین آینه‌ها باعث می‌شود بتوانیم خاص‌تر از بقیه باشیم . آینه سرویس‌بهداشتی تهران معمولا به‌روز ترین انواع آینه را دارا می‌باشد. امروزه فروش آینه دستشویی در بازار و در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی در رنگ‌های بسیار متنوع‌ای انجام می‌شود . که به راحتی می‌توان . آینه مورد نظر خود را با رنگ دلخواه خریداری و استفاده کرد .

فروش آینه دستشویی 06

انواع آینه رنگی دستشویی

آینه شامپاینی

آینه صورتی رنگ

آینه نقره‌ای

آینه طوسی

آینه طلایی

آینه برنزی

آینه آبی

فروش آینه دستشویی 05

آینه سرویس‌بهداشتی صورتی

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقمندید حس خوشایند لطافت و ملاحت در سراسر منزلتان به صورت مستمر حکم فرما باشد بهتر است از المان هایی با رنگ صورتی در جای جای محیط زندگی خود بهره بگیرید ، در این صورت بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی شما آینه صورتی است که علاوه بر تلطیف محیط نشاط و سرزندگی خاصی را میهمان فضای سرویس بهداشتی شما می کند . آینه ی صورتی در کنار روشویی هایی با رنگ سفید ، طوسی ، سبز و فیروزه ای ارتباط خوبی برقرار می کند .

فروش آینه دستشویی صورتی رنگ بیشتر برای دکوراسیون ها و محیط‌های دخترانه صورت می گیرد . البته امروزه از آینه‌های دستشویی صورتی رنگ برای تمامی محیط‌ها و مکان‌ها استفاده می‌شود . که قطعا تاثیر بسیار مثبتی بر دکوراسیون محیط مورد نظر می‌گذارند .

فروش آینه دستشویی 03

فروش آینه دستشویی برنزی رنگ

آینه ی برنزی سرویس بهداشتی با رنگ منحصر به فرد خود می تواندبه هریم از روشویی های مسی ، چوبی ، شیشه ای و حتی سرامیکی هویتی اختصاصی ببخشد و زیبایی هر یک از آن ها را دوچندان می کند . یکی از ویژگی های آینه ی برنزی هماهنگ شدن آن با هر نوع سبکی اعم از سبک مدرن ، سبک کلاسیک و سبک سنتی می باشد . این آینه‌ها به هیچ عنوان جزو آینه‌های ارزان یا آینه سرویس‌بهداشتی معمولی به شمار نخواهند آمد!

در آینه ی برنزی رنگ قهوه ای غالب می باشد پس در صورتی که از این آینه در سرویس بهداشتی خود استفاده می کنید با به کارگیری المان ها و اکسسوری های قهوه ای و کرمی رنگ می توانید طیفی زیبا از این رنگ را که نشانه ای از اصالت است ایجاد کنید .این رنگ از آینه هم در دستشویی کاربرد دارد و هم جزوی از آینه حمام لوکس می‌تواند باشد .

فروش آینه دستشویی 0 2

آینه آبی دستشویی

آینه ی آبی از جمله آینه هایی است که می تواند با ایجاد آرامش در فضای سرویس بهداشتی تمامی بارهای منفی موجود در محیط را دفع و خنثی کند و اصطلاحا جو آن را از این رو به آن رو کند . با وجودی که آینه ی آبی با روشویی سرامیکی و کاشی های سفید قابل همخوانی می باشد.

فروش آینه دستشویی 0 1

اما قرارگیری این آینه در کنار روشویی شیشه ای نما و جلوه ی خاصی را ایجاد می کند و با وجود شفافیت شیشه شما شاهد رویارویی آب و آینه در کنار هم و در یک قاب خواهید بود . امروزه هم که فروش آینه دستشویی در بازار و در فروشگاه های مختلف بسیار زیاد و قابل توجه است . که همین موضوع هم محبوبیت آینه‌های دستشویی آبی رنگ را بین عموم مردم و طراحان دکوراسیون های داخلی می‌رساند .

سه نکته طلایی در مورد خرید آینه دستشویی 👌

اولین نکته که حتما باید بهش توجه داشته باشی تا بتونی یک آینه دستشویی مناسب رو برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت تهیه کنی . اینکه همین طور هم که قبلا بهش اشاره کردیم . متناسب بودن ابعاد آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی ما محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتیه که از مهم‌ترین موضوعات در خرید و فروش آینه دستشوییه .

دومین نکته درباره خرید آینه دستشویی اینکه علاوه بر متناسب بودن ابعاد آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی متناسب بودن ابعاد آینه دستشویی با ابعاد وسایل اطرافشه . برای مثال بهتره که ابعاد آینه دستشویی مورد نظرت نزدیک و متناسب با ابعاد روشویی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . که با حفظ تناسب باعث زیباتر شدن دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی میشه .

در صورت وجود چند روشویی در محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی هم میشه که یک آینه دستشویی طویل و مناسب رو برای محیط استفاده کرد . و یا برای هر روشویی از یک آینه دستشویی جداگانه استفاده کرد . که در این‌صورت باید به قیمت آینه دستشویی ساده توجه کرد .

سومین نکته مناسب بودن رنگ آینه دستشویی برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی که با وجود فروش آینه دستشویی در رنگ‌های مختلف میشه. به راحتی یک آینه دستشویی خوب و مناسب رو برای محیط دستشویی وسرویس بهداشتی خودت تهیه کنی . همین رعایت کوچک توسط خودت می‌تونه خیلی برای دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرت خوب و مفید باشه .

فروشگاه شادکو

خرید از فروشگاه سایت شادکو مزیت‌هایی داره که قطعا می تونه توی خرید یک آینه دستشویی خوب بهت کمک زیادی کنه . و می‌تونی با در نظر گرفتن این‌مزیت‌ها بفهمی که چقدر خرید از فروشگاه شادکو می تونه خوب و عالی باشه . فروشگاه شادکو یک فروشگاه معتبر و با سابقه بسیار زیاد در فروش آینه دستشویی هست . که می‌تونی با خرید از فروشگاه ما از یک خرید با دوام و با کیفیت مطمن بشی . و بدونی محصولی رو خریدی که ارزش خرید بسیار بالایی داره .

اولین مزیت و مهم‌ترین مزیت‌های خرید از سایت ما اینه که داری یک خرید بدون واسطه رو انجام میدی . خرید بدون واسط هم مثل ذخیره پول می‌مونه . چون باعث میشه محصول رو ارزون‌تر خریداری و استفاده کنی . پس تا اینجا فهمیدی که خرید بدون واسطه برای همه ما می‌تونه چقدر مفید و عالی باشه . مخصوصا امروزه که خرید بدون واسطه واقعا نعمت خیلی بزرگیه !✅

ضمانت یک ساله بی قید و شرط 🤩

فروش آینه دستشویی شرکت شادکو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط انجام میشه . که این می‌تونه خیال تو رو از یک خرید خوب راحت کنه . و بتونی به راحتی آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودتو تهیه کنی و توی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت استفاده کنی و لذت شو ببری . دیگه چی از این‌بهتر ؟؟

همچنین ما بهت در مورد فروش آینه دستشویی و مدل آینه سرویس‌بهداشتی مورد نظرت هم بهت کاملا مشاوره می دیم . اونم چی ؟ به صورت کاملا رایگان ، فقط لازمه که آینه دستشویی مورد نظرت رو انتخاب کنی . تا ما بهت در موردش مشاوره بدیم . تا در نهایت بتونی یک آینه دستشویی خوب و متناسب رو برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت انتخاب کنی و حالشو ببری .

هنوز تموم نشده !!! فقط لازمه که یه سر به بخش فروشگاهی سایت ما بزنی . تا خودت ببینی که ما چه تنوعی از محصولات مختلف مثل انواع آینه سرویس‌بهداشتی داریم . که به راحتی می‌تونی بین کلی محصول متنوع محصول مورد نظر خودت رو تهیه و استفاده کنی . فقط لازمه برای ورود به فروشگاه سایت ما روی لینک زیر کلیک کنی 🙂

مرکز فروش آینه دستشویی تهران کجاست ؟

یکی از بهترین مراکز فروش آینه ونک هست . می‌تونید از این سایت محصولات و قیمت دقیق آینه های این منطقه رو ببینید و سفارش بدید .

آینه بک لایت برای سرویس‌بهداشتی هم مناسب هست ؟

اتفاقا یکی از جدیدترین مدل‌های آینه دستشویی آینه‌های بک لایت هستند که انواع و شکل‌های مختلفی دارند. که جذاب‌ترین و پرطرفدار‌ترین این آینه ها ….

آیا محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می باشند ؟

بله محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند . اما نوع گارانتی با توجه به مدل محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code