اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

sink

فروش روشویی سرویس بهداشتی

در یک منزل راحت یا یک محیط مناسب برای یک زندگی آرام ، سرویس بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. برای همین ما باید با در نظر گرفتن ابعاد محیطی که در اختیار داریم و کاربری که از آن محیط می‌خواهیم مناسب‌ترین لوازم را خریداری کنیم. به همین دلیل برای ما مهم است که لوازم سرویس‌بهداشتی را از کجا تهیه کنیم. در اینجا فروش روشویی سرویس بهداشتی ( یا همان سینک روشویی دستشویی ) و باقی لوازم سرویس‌بهداشتی با بالا ترین کیفیت و کمترین قیمت صورت می‌گیرد.

انتخاب روشویی دستشویی مناسب

روشویی سرویس بهداشتی سنگ
سینک روشویی سنگی

فروش روشویی سرویس بهداشتی با تنوع بالایی صورت می‌گیرد که ما برای داشتن بهترین انتخاب باید انواع آن را بشناسیم. انواع روشویی برای کاربری‌های متفاوت و سبک‌های مختلف دکوراسیون طراحی شده است اما مهم است که ما از خودمان چند سوال بپرسیم. برای مثال از این روشویی دستشویی چه کسانی قرار است به صورت متداوم استفاده کنند؟

برای مثال اگر مادر خانه کودک داشته باشیم باید روشویی برای دستشویی انتخاب کنیم که کودک ما نیز در استفاده از آن راحت باشد. یا چقدر می‌خواهیم هزینه کنیم؟ از چه جنس روشویی می‌خوایم استفاده کنیم؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

فروش انواع روشویی سرویس بهداشتی

روشویی سرویس بهداشتی خاص
سینک روشویی سنگی خاص

پایه دار

دیواری

رومیزی

تومیزی

یکپارچه

فروش روشویی سرویس بهداشتی پایه‌دار

روشویی دستشویی سفید
روشویی چینی کابینت دار

معمولاً استفاده از روشویی‌های پایه‌دار زمانی صورت می‌گیرد که اتصالات روشویی ما تو کار نباشد و ما برای نصب روشویی از پایه استفاده می‌کنیم تا روی اتصالاتش را بپوشاند و ظاهر زیبایی داشته باشد. روشویی‌های پایه‌دار نیز خود دارای انواعی هستند که دانستن آنها به داشتن یک خرید بهتر بسیار کمک می کند. در ادامه این انواع و مزایا و معایب آن ها را می‌گوییم.

انواع روشویی پایه‌دار

روشویی سرویس بهداشتی (1)
روشویی پایه دار سنگی

روشویی پایه‌دار کابینتی

روشویی با پایه همجنس

روشویی پایه‌دار کابینتی

روشویی کابینتی

فروش روشویی سرویس بهداشتی پایه دار کابینتی امروزه رواج بسیاری پیدا کرده است و طرفداران زیادی دارد. دلیل این محبوبیت تنوع بالای طرح و رنگ در این روشویی ها است. شما با مقداری گشتن با توجه به سبک دکوراسیونی که برای سرویس بهداشتی خود در نظر گرفته اید می توانید یک روشویی دستشویی پایه دار کابینتی مناسب تهیه کنید. روشویی های دستشویی در کنار انواع آینه سرویس بهداشتی زیبا میشوند.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این روشویی دستشویی ها پیشخوان داشتن آنهاست. در محیطی مانند سرویس بهداشتی که میکروب های زیادی در هوا جریان پیدا می کند واجب است که لوازم شخصی و بهداشتی درون یک محفظه بهداشتی قرار بگیرد. زمانی که ما از این روشویی استفاده میکنیم پیشخوانِ ستِ دکوراسیون سرویس بهداشتی خود داریم.

نام های دیگر روشویی کابینتی

روشویی جعبه‌دار

روشویی کابینت‌دار

روشویی جعبه‌دار

روشویی باکس‌دار

روشویی پایه‌دار با پایه همجنس

روشویی پایه دار چینی

این سبک از روشویی‌ها به این صورت هستند که جنس سینک روشویی هر چیز باشد جنس پایه نیز از همان انتخاب می‌شود . در سبک‌های مینیمال این روشویی‌های پایه‌دار بسیار محبوب هستند. فروش روشویی سرویس بهداشتی پایه‌دار در این سبک بسیار بالا است. یکی از محصولاتی که در ایران بسیار فروش بالایی داشته است و اکثر منازل از آن استفاده می‌کنند روشویی با پایه همجنس از جنس چینی است. که در ادامه مقاله به صورت تخصصی آن را بررسی خواهیم کرد.

یکی از جنس‌های محبوبی که از آن به عنوان روشویی پایه‌دار پایه همجنس استفاده می‌شود روشویی‌های پایه‌دار سنگی می‌باشد. چراکه پایه‌های سنگی می‌توانند به خوبی وزن سینک روشویی سنگی را تحمل کنند. علاوه بر این ظاهر بسیار زیبایی نیز دارد که افراد با سلیقه‌های مختلف را به خود جذب می‌کند. هنگامی که از سنگ برای ساخت این محصول استفاده می‌کنند ، خیلی وقت‌ها پایه جدا از روشویی تولید نمی‌شود و آن روشویی را سراسری می‌سازند که آن مدل نیز طرفداران خاص خود را دارد.

روشویی دیواری

روشویی سنگ
روشویی دیواری سنگی

روشویی‌های دیواری در سبک دکوراسیون امروزی و مدرن جایگاه ویژه‌ای دارند. امروزه نیز طرفداران بسیار زیادی را این سبک از روشویی به خود جذب کرده‌اند. معمولا از روشویی‌های دیواری زمانی استفاده می‌کنیم که اتصالات ما تو کار باشد. البته اینطور نیست که اگر اتصالات ما توکار است حق استفاده از روشویی دیواری ساده را نداشته باشیم . اما برخی معتقدند که اتصالات روکار ظاهر سرویس‌بهداشتی را نامرتب می‌کند .در صورتی که امکان اتصالات توکار برای ما وجود نداشته باشد اما تمایلی به استفاده از روشویی دستشویی‌های پایه‌دار نداشته باشیم روشویی‌های دیواری برای آن نیز چاره دارند.

انواع روشویی دیواری

روشویی رومیزی بر روی کابینتی دیواری

روشویی دیواری کابینتی

روشویی نیم‌پایه

روشویی دیواری کنج

روشویی دیواری ساده

انواع روشویی دیواری کابینتی کدامند

اتصال با کابینت

اتصال جداگانه

فقط روشویی دیواری

اتصال روشویی با کابینت به دیوار
روشویی دستشویی کابینتی
روشویی دیواری کابینتی

در چنین حالتی سینک روشویی مورد نظر به کابینت متصل می‌شود و هر دو با هم به دیوار متصل می‌شوند. در سبک‌های مختلف دکوراسیون از این نوع اتصال استفاده می‌شود و طرفداران خاص خود را دارد. باید در نظر داشته باشید که جنس رویه کابینت بسیار مهم است که ضدآب باشد. در صورتی که تمایل به استفاده از جنس‌های ضد آب برای رویه کابینت دارید باید سینک روشویی را متناسب با آن تهیه کنید تا کابینت خراب نشود.

در صورتی که اتصالات روشویی شما به صورت تو کار نیست اما تمایل به استفاده از روشویی‌های پایه‌دار ندارید این روش نیز برای شما بسیار مناسب است.

اتصال جداگانه روشویی و کابینت به دیوار

در این حالت روشویی در حالتی که اتصالات توکار است ، به صورت جداگانه به دیوار متصل می‌شود. کابینت با مقداری فاصله از روشویی به دیوار متصل می‌شود. در چنین حالتی می‌توانید روشویی و کابینت را به صورت جداگانه تهیه کنید . اما در نظر داشته باشید از نظر ظاهری هر دوی آنها به سبک دکوراسیون سرویس‌بهداشتی شما بیایند.

فقط روشویی دیواری باشد
روشویی دیواری خاص

اگر ما روشویی را به دیوار متصل کنیم اما کابینت روی زمین قرار بگیرد . در آن صورت روشویی کابینتی ما در این دسته‌بندی قرار می‌گیرد. در این سبک تهیه روشویی راحت است چرا که کابینت را به صورت جداگانه می‌توانید تهیه کنید. همچنین از فضای روی کابینت نیز می توانید برای گذاشتن لوازم استفاده کنید.

روشویی نیم‌پایه سرویس‌بهداشتی
روشویی دیواری

روشویی‌های نیم‌پایه بسیار کاربردی و محبوب هستند. این دسته از روشویی‌ها بیش‌تر مناسب است افرادی هستند که امکان اتصالات تو کار برایشان فراهم نیست . اما تمایلی به استفاده از روشویی‌های پایه‌دار ندارند. روشویی‌های نیم‌پایه به کمک این افراد می‌آید و با ظاهر مدرن و جذاب خود علاوه بر دیواری بودن . با پایه کوتاه خود ظاهر نازیبای اتصالات را می‌پوشاند. از جنس‌های مختلفی برای ساخت روشویی‌های نیم‌پایه استفاده می‌شود . جنس چینی جزو محبوب‌ترین‌های آن است که از دلایل آن می‌توان به تنوع مناسب همراه با قیمت پایین اشاره کرد. وان حمام ست این محصولات نیز تولید می‌شود که بسیار پر طرفدار است.

مدل‌های نیم‌پایه به دلیل جای کمی که اشغال می‌کنند برای سرویس‌های‌بهداشتی کوچک بسیار مناسب هستند . معمولاً به افرادی که با متراژ پایین به دنبال یک روشویی شیک می‌‌گردند و همچنین افرادی که حمام و سرویس‌بهداشتی‌شان در یک مکان قرار دارد و به دنبال یک روشویی کم‌جا هستند پیشنهاد می‌شود. البته لازم به ذکر است که این روشویی‌ها تنوع سایز بالایی دارند به همین دلیل فکر نکنید . که برای سرویس‌های‌بهداشتی بزرگ مناسب نیستند. شما می‌توانید یک روشویی نیم‌پایه از جنس سنگ یا هر جنس دیگری که تمایل داشته باشید با ابعاد بزرگ‌ترین تهیه نمایید . تا با متراژ سرویس‌بهداشتی شما همخوانی داشته باشد.

روشویی دیواری کنج

روشویی دیواری کنج نیز بدون وجود پایه و اتکا به زمین در گوشه‌ی‌ سرویس‌بهداشتی و میان زاویه‌ی شکل گرفته بین دو دیوار جای گرفته و مستقیما روی دیوار نصب می‌شود ، این روشویی با وجود تنوع در سایز ، در هر اندازه‌ای که باشد نسبت به روشویی دیواری کامل ، فضای کمتری را اشغال می‌کند . شما ضمن انتخاب این روشویی می‌توانید علاوه بر استفاده‌ی بهینه از مساحت سرویس‌بهداشتی از داشتن یک روشویی مدرن بهره‌مند باشید .

روشویی دیواری ساده

در روشویی دیواری ساده بدون وجود پایه‌ی کامل ، پایه‌ی نیمه ، کابینت و یا هر سطح دیگری سینک مستقیما به دیوار متصل و روی آن نصب می‌شود . در این نوع روشویی اتصالات به صورت توکار و مخفی می‌باشد . فروش روشویی سرویس‌بهداشتی دیواری از رونق فراوانی برخوردار است . روشویی دیواری ساده با طراحی زیبای خود و با هر متریال تشکیل دهنده‌ای می‌تواند محیط سرویس بهداشتی شما را بسیار لوکس جلوه دهد . با عنایت به این نکته که روشویی دیواری غیر از دیوار به هیچ نقطه ی دیگری اعم از پایه و زمین متکی نیست ، اتصال کاسه به دیوار متناسب با جنس و وزن سینک باید از دوام و استحکام کافی برخوردار باشد .

سینک رومیزی

روشویی سنگی

در چنین حالتی سینک‌مان بر روی کابینت نصب می‌شود . به این صورت که اختلاف ارتفاع بین سطح روی کابینت و سطح رویی سینک روشویی وجود دارد. ممنون از زمانی از این حالت استفاده می‌کنیم که سینک ما ظاهر زیبا و جذابی داشته باشد. برای مثال سینک‌های کاسهای در چنین کاربری بسیار طرفدار دارند.

معمولاً سینک‌های روشویی سنگی را به دلایل مختلفی مانند ظاهر طبیعی و دوست داشتنی که دارند روی میز قرار می‌دهند. زمانی‌که سینک را به صورت رومیزی می‌خواهیم استفاده نماییم بهتر است آن سینک با پیشخوان یا همان کابینت به صورت ست خریداری شود.

سینک تومیزی

سینک های روشویی تومیزی به این صورت هستند که روی پیشخوان قرار نمی‌گیرند بلکه جایگاه قرار گیری آنها داخل سطح رویی پیشخوان است. به این صورت که سطح روشویی سطح روی کابینت برآورد و یا مقداری بالاتر و پایین‌تر باشد. برای همچنین اتصالی از سینک هایی که بیرونشان ظاهر زیبایی دارد استفاده نمی‌کند چراکه دیده نمی‌شود.

معمولا از سینک‌های سنگی برای این مدل اتصال یعنی سینک روشویی تومیزی استفاده نمی‌شود. اما سینک‌هایی با جنس‌های دیگر مانند چینی برای این اتصال نیز مناسب هستند. در کنار این سینک‌ها از توالت فرنگی هم استفاده می‌شود.

فروش انواع روشویی سرویس بهداشتی بر اساس جنس

روشویی سرویس بهداشتی سنگی ()07
روشویی سنگ طبیعی

روشویی چینی

روشویی سنگی

روشویی مسی

روشویی گرانیتی

روشویی سرامیکی

انواع روشویی چینی

فروش روشویی سرویس بهداشتی (6)
روشویی زیبا مدرن

پایه‌دار

دیواری

فروش روشویی سرویس بهداشتی چینی پایه‌دار

روشویی دستشویی 2
روشویی چینی پایه دار

حتما نمونه‌های این روشویی دستشویی را در منزل خود و یا دیگران دیده باشید. از پرکاربردترین و پرفروشترین انواع روشویی‌های پایه‌دار روشویی‌های چینی هستند. متاسفانه این روشویی‌ها دارای تنوع طرح و رنگ کمی هستند اما تنوع سایز این روشویی‌ها بسیار زیاد است. به طوری که شما هر زمان برای هر متراژ از سرویس بهداشتی به دنبال یک روشویی پایه‌دار باشید به راحتی با کمترین هزینه می‌توانید این روشویی‌ها را تهیه کنید.

مزیت دیگری که روشویی‌های پایه‌دار چینی دارند این است که نسبت به انواع دیگر به راحتی می‌توان این روشویی‌ها را تمیز کرد. همچنین جذب آب این روشویی از روشویی سنگی کمتر است. دقت داشته باشید که این روشویی‌ها پیشخوان ندارند و برای لوازمات شخصی پیشخوان جداگانه نیاز دارید.

روشویی دستشویی دیواری چینی

فروش روشویی سرویس بهداشتی (4)
روشویی دیواری چینی

روشویی‌های دیواری چینی از تنوع طرح و رنگ بیشتری نسبت به نوع پایه‌دار خود برخوردارند. همین امر باعث شده است تا محبوبیت این روز ها نسبت به روشویی‌های پایه‌دار چینی بیشتر باشد. از طرفی طرح‌های این روشویی مدرن‌تر و جدیدتر نیز هست.

در صورتی که اتصالات ما توکار باشند معمولاً از نوع بدون پایه این روشویی ها استفاده می‌کنیم چرا که اتصالاتی برای پوشاندن وجود ندارد. اما در صورتی که اتصالات ما به صورت تو کار نباشد اما تمایل به استفاده از روشویی دیواری داشته باشیم می‌توانیم از نوع نیم‌پایه این روشویی‌ها استفاده کنیم

طبق سلیقه شما احتمال میدهیم از آینه های دستشویی زیر خوشتان بیاد

انواع روشویی های سنگی

روشویی سنگی پایه دار

روشویی سنگی دیواری

فروش روشویی سرویس بهداشتی سنگی

روشویی (3)
روشویی پایه دار سنگی مینیمال

این روشویی‌ها ظاهر فوق‌العاده جذابی دارند که باعث شده است امروزه افراد علاقه‌مند به استفاده از این روشویی‌های پایه‌دار شوند. از سنگ‌های مختلفی برای این روشویی‌ها استفاده می‌شود که روی قیمت تمام شده آن تاثیر مستقیمی دارد. محبوب‌ترین سنگی‌که برای این کاربری استفاده می‌شود سنگ مرمر است.

استحکام این روشویی‌ها بسیار بالا است که این یک مزیت بزرگ برای این روشویی‌ها است و باعث استفاده عمری می‌شود. در صورت تمایل به خرید روشویی‌های پایه‌دار سنگی باید این را در نظر بگیرید که با توجه به وزن بالای این روشویی‌ها جابه‌جایی و نصب آن سخت است و بهتر است این کار را به متخصص بسپارید

فروش روشویی سرویس بهداشتی دیواری سنگی

فروش روشویی سرویس بهداشتی (2)
روشویی دیواری سنگی

ظاهر بسیار زیبای روشویی سرویس‌بهداشتی دیواری سنگی فروش این روشویی‌ها را بالا برده است. همان مزایایی که روشویی‌های پایه‌دار سنگی دارند مانند استحکام شامل حال روشویی‌های دیواری سنگی می‌شود. اما نکته‌ای که حائز اهمیت است وزن بالای این روشویی است. در نوع پایه‌دار این سنگینی روی پایه سنگی قرار می‌گیرد اما در نوع دیواری پایه وجود ندارد پس باید از اتصالات مستحکم و مناسبی استفاده شود.

فروش سنگ روشویی سرویس بهداشتی

سنگ روشویی سرویس‌بهداشتی انواع مختلفی دارد. هر کدام از این سنگ‌های روشویی کاربری متفاوتی دارند و در شرایط مختلف استفاده از نوع خاصی از آنها پیشنهاد می‌شود. برای این که بهترین انتخاب را بر اساس سلیقه و شرایط‌مان داشته باشیم باید با انواع این سنگ روشویی‌ها آشنا باشیم.

معرفی برند تولید کننده روشویی سنگ طبیعی

هیچ سرویس‌بهداشتی پیدا نمی‌شود که در آن از روشویی سنگ طبیعی استفاده شده باشد و جذاب نباشد! اما مشکل اینجاست که تولیدکننده این روشویی‌های جذاب کم است. پس ما برای شما یک خبر ویژه داریم ، برند BAKHTAR روشویی های جذاب و مدرن با سنگ طبیعی تولید میکند. محصولات این برند 16 ماه گارانتی دارند از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و دارای تنوع فوق‌العاده‌ای هستند. برای دسترسی راحت‌تر شما چند نمونه از پرطرفدارترین محصولات این برند را اینجا قرار داده‌ایم.

انواع سینک روشویی دستشویی

سینک زیرسنگی

سینک لبه‌دار

سینک صفحه‌ای

سینک لبه برجسته

سینک کاسه‌ای

سینک زیر سنگی

در روشویی زیرسنگی ، سطح سینک از سطح کانتر پایین‌تر است . این سینک فاقد هرگونه لبه یا برآمدگی می‌باشد و به دلیل محل قرارگیری و نصب آن ، تا زمانی به محل روشویی زیرسنگی نزدیک نشده و بر آن واقف نشوید متوجه سینک نخواهید شد . با توجه به مشخص نبودن کاسه در این روشویی می‌توان از سینک‌هایی با قیمت ارزان‌تر به جای انواع کاسه‌ی دکوراتیو و گران‌قیمت استفاده کرد چرا که ظاهر آن ها مورد توجه قرار نمی‌گیرد در نتیجه استقبال عمومی بی نظیری از فروش روشویی سرویس بهداشتی زیرسنگی با قیمت مناسب در بازار به عمل آمده است . یکی از معدود عیوب این روشویی ، پیچیدگی و دشواری نصب آن نسبت به دیگر روشویی‌ها است . با توجه به عدم وجود لبه در این روشویی بهتر است که کانتر شما از جنسی ضدآب مانند سنگ باشد .

سینک لبه دار

در روشویی لبه‌دار نیز مانند سینک زیرسنگی ، کاسه در زیر سطح پیشخوان قرار می‍‌گیرد با این تفاوت که لبه‌ی آن هم سطح یا زیر سطح کانتر قرار نمی‌گیرد بلکه ارتفاع لبه‌ی آن کمی از سطح پیشخوان بالاتر قرار می‌گیرد . این لبه در هر مدل سینک لبه‌دار از ارتفاع خاصی پیروی می‌کند و هرچه این لبه بلند‌تر باشد از پاشیدن آب روی کانتر بیش‌تر جلوگیری می‌کند ، بنابر این وجود لبه در این روشویی به نوعی حُسن محسوب می‌شود .

سینک لبه‌دار ظاهری اسپرت و مدرت به سرویس‌بهداشتی شما می‌بخشد و همچون همتای زیرسنگی خود ، مورد پسند اغلب ساده پسندها است . روشویی لبه‌دار معمولا روی کابینت نصب می‌شود چرا که کاسه باید داخل کابینت واقع شود و این تنها لبه‌ی آن است که از سطح بالاتر قرار می‌گیرد . در صورتی که بخواهید این سینک را روی سطح میز مانند چوبی نصب کنید ، میز مورد نظر باید از حداقل ارتفاع برای جای دادن کاسه درون خود برخوردار باشد .

سینک صفحه‌ای

روشویی صفحه‌ای نوعی سینک تخت و عاری از هرگونه لبه است و یا فرورفتگی است . این روشویی دارای طرحی منحصربه‌فرد و ممتاز است که نقطه‌ی عطفی در زمینه‌ی طراحی روشویی دکوراتیو به شمار می‌رود و همچنین فضای بسیار کمی را به خود اختصاص می‌دهد که همین موضوع ، فروش روشویی سرویس بهداشتی از نوع صفحه‌ای به صاحبان واحدهای آپارتمانی را گسترش داده است . یکی از معایب وارد به این روشویی ، عدم عمق این سینک باعث می شود آب پس از برخورد با سطح آن به سرعت و با شدت به سمت بیرون پاشیده شود . به خاطر ضخامت کم ، این سینک را از متریال مستحکمی همچون سنگ می‌سازند .

سینک لبه برجسته

سینک لبه برجسته یکی دیگر از روشویی‌های دکوراتیو با زیبایی خیره کننده است . ساختار ظاهری این سینک به این صورت است که لبه‌ی جلویی سینک در این روشویی از سطح کانتر ، کابینت یا میز خود جلوتر آمده و در واقع ابعاد آن از جلو محدود به اندازه‌ی سطح زیرین خود نشده و بیرون زدگی آن از جلو در اولین نظر توجه بیننده را به خود جلب می‌کند .

نظافت این سینک در مقایسه با سینک‌های دیگری که در واقع در کابینت یا سطح پیشخوان خود محصور شده‌اند با سهولت بیش‌تری انجام می‌پذیرد . با توجه به طراحی این روشویی در صورتی که از پیشخوان با سطح محدودتر استفاده کنید تا جلوزدگی سینک بیشتر به چشم بیاید به گیرایی بیش‌تر آن کمک شایان توجهی کرده‌اید همچنین استفاده از کابینت یا کانتر با رنگی متفاوت از کاسه روشویی باعث جلب توجه بیش‌تر روشویی روی آن می‌شود .

سینک روشویی دستشویی کاسه‌ای

سینک کاسه‌ای از تنوع جنسی بالایی برخوردار است ، شما می‌توانید با انواع سینک کاسه‌ای از جنس شیشه ، سنگ ، چوب ، فلز ، سرامیک و … مواجه باشید که این مسئله خود باعث افزایش تنوع در فروش روشویی سرویس بهداشتی گردد . در نصب این روشویی ممکن است سینک به صورت کامل روی سطح قرار گیرد و یا اینکه مقداری از کف کاسه درون سطح کابینت یا پیشخوان قرار بگیر و باقی آن بیرون باشد . آن چه مسلم است این است که این سینک با وجود ارتفاع نسبتا زیاد لبه‌ی آن از پاشیدن آب به بیرون و خیس شدن سطح اطراف آن جلوگیری می‌کند . در این نوع روشویی شیرآلات معمولا بیرون از سینک و روی پیشخوان نصب می‌شود .

نظافت این سینک در صورتی که کاسه از پشت به دیوار خیلی نزدیک نباشد به راحتی انجام می‌گیرد اما در صورت چسبیدن یا نزدیکی بسیار لبه‌ی کاسه به دیوار پشت خود نظافت قسمت پشت آن به سختی صورت می‌پذیرد . این سینک با تنوع جنس خود می‌تواند به محیط سرویس‌بهداشتی شما رنگی از مدرنیته یا نوستالژیک بزند . یک روشویی کاسه‌ای از جنس شیشه یا سرامیک می‌تواند فضای سرویس‌بهداشتی شما را کاملا لوکس جلوه دهد در حالی که سینک کاسه ‌ی سنگی با طرح کاسه‌های سفالی و عتیقه‌ی قدیمی و سینک کاسه‌ای چوبی به عنوان نمادی از طبیعت می‌تواند سرویس‌بهداشتی شما را به فضایی خاطره‌انگیز مبدل کند .

روشویی سرویس بهداشتی دیواری چیست

هنگامی که روشویی سرویس بهداشتی به جای پایه به دیوار متصل شود به آن روشویی سرویس بهداشتی میگوییم روشویی های سرویس بهداشتی انواع مختلفی دارند مانند…

روشویی سرویس بهداشتی کابینتی چیست

روشویی سرویس بهداشتی کابینتی به روشویی ای میگوییم که به یک کابینت به عنوان پیشخوان متصل باشد. این نوع روشویی ها نوی دیواری و پایه دار دارند که…

انواع سینک روشویی دستشویی

سینک زیرسنگی
سینک لبه دار
سینک صفحه ای

12 پاسخ

  1. سلام انواع این روشویی ها برای مکان های عمومی قابل استفاده هستند و شما در هر تعداد که بخواید میتونید از فروشگاه ما سفارش بدید

  1. سلام نگران نباشید محصول سالم به دست شما میرسه و در غیر این صورت به عده شما نیست.

  1. سلام سلامت باشید، بستگی به ابعاد روشویی داره نه صرفا جنس روشویی برای همین برای خرید روشویی جنس مورد علاقتون ابعاد سرویس بهداشیتون رو با ابعاد روشویی بسنجید تا انتخاب دقیق تری داشته باشید

 1. خیلی خوب بودن توضیحات ، به نظر شما برای سرویس بهداشتی کوچیک که نمیخواین کوچیک به نظر بیاد از روشویی مشکی استفاده کنیم؟

  1. سلام ممنون ، رنگ مورد استفاده تاثیر زیادی داره ولی نه اگر نور زیاد باشه و باقی قسمت های محیط مورد نظر رنگ های روشن استفاده شده باشه. برای همین اگر از روشویی با رنگ تیره خوشتون اومده اما نمیخواد متراژ محیط کوچیک به نظر بیاد پس نور محیط رو افزایش بدیدو از رنگ های روشن توی قسمت های دیگه استفاده کنید و روشویی موزد علاقتون رو بخرید.

  1. سلام باعث افتخاره که تونستیم کمکتون کنیم. بله میتونید از طری لمس کردن اینجا وارد قسمت فروش روشویی های نیم پایه بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code