اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش‌سنگ‌توالت‌ایرانی

فروش سنگ‌ توالت‌ ایرانی

برای خریدو فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی شما عزیزان به راحتی می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید و آنلاین جنس مورد نظر خود را سفارش دهید. حتی این امکان برای شما فراهم است که در هر نقطه‌ای که باشید بتوانید سنگ توالت خود را با خیال راحت درب منزل تحویل بگیرید . مجموعه شادکو این امکان را برای شما فراهم کرده است که محدودیتی در انتخاب طرح و رنگ نداشته باشید.

انواع سنگ‌ توالت‌‌ایرانی

توالت‌های زمینی ریم‌باز

توالت‌های زمینی ریم‌بسته

توالت ایرانی طبی

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی(8)
سنگ توالت ایرانی

ادامه مطلب فروش‌سنگ‌توالت‌ایرانی

فروش‌ سنگ‌ توالت‌‌ایرانی ریم‌باز

در فروش‌ سنگ‌ توالت‌‌ایرانی زمینی ریم‌باز به توالت‌هایی می‌گویند که آب از طریق کانال دور ریم یا کنار ریم در حالت باز قرار بگیرد.و از دو طرف وارد کاسه می شود و کار شستشو را انجام می دهد.

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی ریم‌بسته

سنگ توالت‌های زمینی ریم‌بسته به سنگ‌های توالتی می‌گویند که در زمان استفاده از فلاش تانک کانال دور و اطراف ریم‌بسته است. و آب از راه سوراخ‌هایی که در دور آن قرار دارند وارد کاسه می‌شود و شستشو را با شدت بیشتری انجام می دهد.

فروش‌سنگ‌توالت‌ایرانی طبی

سنگ توالت‌های ایرانی طبی به توالت‌هایی می‌گویند که امروزه استفاده از این نوع سنگ توالت‌ها محبوبیت و طرفدار مخصوص به خودش را دارد و از علت‌های آن هم وارد کردن فشار خیلی کمتری به زانوها و پاها است.

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی (7)
سنگ توالت

جنس سنگ‌توالت

چینی

سرامیکی

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی(6)
سنگ توالت سفید

ادامه مطلب فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی

سنگ توالت چینی

اکثر سرویس‌های‌بهداشتی از جنس سرامیکی و یا چینی است. این جنس‌های چینی بیشتر از چینی‌های زجاجی و یا نیمه‌زجاجی هستند. از کاربری این نوع چینی‌ها می‌توان به کاسه توالت و زیر دوش اشاره نمود.

سنگ توالت سرامیکی

سرامیک‌های بهداشتی از چینی‌های زجاجی که آب کمتری را جذب می‌کنند ساخته شده است. جذب این مورد از سرامیک‌های سنگ توالت ایرانی به قدری پایین است که حتی از ۱ درصد کمتر است. در حالی که چینی‌هایی که نیمه‌زجاجی هستند حدودا ۳ تا ۱۴ درصد جذب دارند. فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی سرامیکی این مدل از سنگ‌های توالت نیز بسیار بالاست.

هنگام نصب سنگ‌ توالت‌ ایرانی چه نکاتی را رعایت کنیم

 سطح سنگ توالت حتما همتراز کف تا کاشی و سرامیک باشد .

قبله را در نظر بگیرید و محور طولی توالت خود را به سمت آن نگذارید

در دور سنگ توالت بایدحتما ۳۰ سانتی‌متر فاصله از دیوار داشته باشد

در زیر سطح سنگ توالت باید به صورت کلی عایق‌کاری صورت بگیرد

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی (5)
توالت بیضی

چرا سنگ‌ توالت‌ ایرانی بخریم؟

اولین مطلبی که باید در مورد فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی بدانید، جنس و متریال سنگ توالت می‌باشد. معمولا سنگ توالت ایرانی از چینی بهداشتی درست شده است. این سنگ های توالت بسیار پرفروش هستند. منتهی این نوع چینی بهداشتی خود دارای انواع مختلفی می‌باشد تفاوت چینی‌ها در ضریب جذب آب است. اگر جذب آب بالا باشد سبب انباشت آلودگی‌ها، میکروب‌ها و قارچ‌ها می‌شود. یا اینکه با جذب و جمع شدن پس آب‌ها موجب ایجاد بوهای بد در توالت یا سرویس‌های‌بهداشتی می‌شود.چینی‌های بهداشتی که با ضریب آب کمتر از یک هستند معمولا مقاوم و با دوام‌تر هستند که به آن‌ها ، چینی زجاجی نیز می‌گویند.

اما نوع دیگری نیز وجود دارد که ضریب آب بیشتری دارد و چینی نیمه‌زجاجی نامیده شده است. بسته به کیفیت ساخت این محصول ضریب آن از ۳ تا ۱۵ درصد متغیر است.

سنگ توالت طبی مروارید ایرانی با توالت‌ها‌ی ایرانی ساده تفاوت بسیاری دارد اما در صورتی که از نوع کاسه توالت طبی اصل و استاندارد آن استفاده شود. این است که در ساخت آن اتفاقی افتاده که شخص در حین نشستن، بدنش به جلو کشیده می‌شود. و این باعث می‌شود تا فشار کمتری روی زانوها و ستون فقرات و مچ‌های پا وارد شود. لذا بدن آسوده‌تر خواهد بود و چمباتمه زدن فشار کمتری به بدن وارد می‌کند. در نتیجه دستشویی طبی می‌تواند برای افرادی که با بیماری درد زانو … مواجه هستند مفید‌تر باشد.

فروش‌سنگ‌توالت‌ایرانی

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی (4)
توالت ایرانی

نکته‌ای که حتما باید در رابطه با کاسه دستشویی‌های سرامیکی بدانید این است که سرامیک ها باید لعابی شفاف داشته باشد، بدون موج و هم چنین فاقد هرگونه ناهمواری نیز باشد.در مواقع خرید و فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی برای سرویس‌های‌بهداشتی باید به یک سری نکات توجه نمود، علاوه بر آن به این علت که در دنیای امروزی معمولا تعداد اتاق خواب‌ها در خانه‌ها بیشتر شده است به اندازه آبی که مصرف می‌شود توجه کافی انجام شود.نکته‌های مهم دیگری که در مورد سنگ توالت ایرانی باید گفت این است که حتما به اندازه‌ی محل نصب و به خصوص ارتفاع مدل و محل قرارگیری و همین‌طور به ریم‌باز و یا بسته بودن آن دقت کنید.

فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی (3)
سنگ دستشویی

نصب سنگ‌ توالت‌ ایرانی

بعد از انجام مراحل دیوار چینی لوله‌کشی و قیرگونی حالا باید به اجرای کاشی دیوار برسید بعد از اینکه کاشی‌های دیوار را نصب کردید نوبت به نصب سنگ توالت می‌رسد و بعد از آن زیرسازی و سرامیک کف را اجرا کنید.

وقتی کار نصب سرامیک کف تمام شد، از نکته‌هایی که قبل از نصب کاشی دیوار باید رعایت کرد، اندازه ارتفاع خط تراز از کف است که بستگی به گود و نیم‌گود یا تخت بودن سنگ توالت از ارتفاع ۱۰ تا ۲۶ سانتی از کف بسته خواهد شد، تا پس از نصب سنگ توالت و اجرای کف مقدار زیادی از کاشی دیوار زیر کار نماند.هنگام فروش‌سنگ‌توالت‌ایرانی به سایز آن دقت کنید.

خرید سنگ‌ توالت‌ ایرانی مناسب

اگر می‌خواهید توالت ویا سرویس‌بهداشتی منزل خود را بازسازی و تعمیر کنید وحتی لازم است که سنگ توالت را نیز عوض کنید، در موقع خرید یا فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی توجه به نکاتی مانند اندازه طول و عرض سنگ توالت، نوع آبریز، ارگونومی و جنس سنگ داشته باشید.هنگام خرید توالت ایرانی باید طول و عرض و عمق کاسه توالت را مناسب با سرویس و کاسه انتخاب کنید تا زمان نصب کردن آن به مشکل برخورد نکنید. از نکته‌های حائز اهمیت موقع خرید توالت ایرانی برای سرویس‌بهداشتی توجه به متریال سنگ و ضریب جذب آب آن است. سنگ توالت‌های ایرانی از جنس چینی بهداشتی هستند که جذب آب آن‌ها از ۱ درصد کمتر است.

کاسه توالت طبی

خرید سنگ‌ توالت‌ ایرانی مناسب

یکی از نشانه‌های سنگ توالت بی‌کیفیت بوی نامطبوع است که نتیجه‌ی جذب بالای آب است . با جذب بالای آب ، سنگ توالت مرکز تجمع آلودگی‌ها می‌شود و به همین دلیل بوی نامطبوعی تولید می‌کند. سطح توالت ایرانی باید صاف و کم‌موج، براق و شفاف باشد، ضخامت لعاب باید مناسب و باکیفیت باشد. لعاب‌های بی‌‌کیفیت، مات و نازک در برابر شستشو و ساییدگی مقاومت کمی دارند.

مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با کاسه توالت طبی مروارید باید بدانید نوع متریال ساخت وجنس سنگ توالت طبی می‌باشد. سنگ توالت ایرانی از چینی‌های بهداشتی تولید شده است این سنگ توالت‌ها بسیار پرفروش بوده و این چینی بهداشتی دارای تنوع بالایی می‌باشد.تفاوت چینی‌ها در ضریب جذب آب است. که اگر جذب آب بالا بوده باعث تولید آلودگی و میکروب و بیماری‌هایی نظیر قارچ می‌گردد یا با جذب و جمع شدن پس آب‌ها باعث ایجاد بوی بد در سرویس‌بهداشتی می‌شود چینی‌های‌بهداشتی که ضریب آب کمتر از یک دارند معمولا دوام بیشتری داشته و از مقاومت بالایی برخوردار است و به آنها چینی زجاجی گفته می‌شود.

سنگ توالت مناسب ایرانی

شکل دیگری از توالت موجود می‌باشد که ضریب آب زیادتری دارد. و چینی نیمه‌زجاجی در بازار شناخته می‌شود البته بستگی به کیفیت ساخت و تولید این جنس توالت ضریب آن از ۳تا۱۵ درصد تغییر میکند.

هنگام خرید کاسه دستشویی اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدانید این است که کاسه توالت‌های سرامیکی باید شفاف باشد. و موج نداشته باشد و فاقد هرگونه ناهمواری نیز باشد. در هنگام خرید بهترین سنگ توالت برای دستشویی باید به نکات ریز و درشتی توجه نمود زیرا امروزه تعداد اتاق‌ها از حد نرمال بیشتر شده و به اندازه آب مصرفی توجه کافی انجام می‌پذیرد. نکته‌ی مهم دیگری که در مورد سنگ توالت ایرانی باید گفته شود این است. که به اندازه‌ی محل نصب و ارتفاع و محل قرار گرفتن و ریم‌باز و ریم‌بسته بودن آن دقت کافی داشته باشید.

آبکاری سنگ‌ توالت‌ ایرانی

بعد از اینکه باید به جنس بدنه توجه کنید ، آبکاری یا همان لعاب سنگ توالت بسیار حائز اهمیت می‌باشد.. حتی خیلی بهتر است که لعابی که روی توالت ایرانی قرار دارد ضخامت داشته باشد.به طوری که هرچه ضخامت بیشتری داشته باشد جنس مرغوب‌تر است. اگر لعاب مناسبی برای توالت خود استفاده نکنید استحکام و مقاومت آن بسیار کم خواهد شد، ظاهری مات و نامناسب نیز به خود می‌گیرد. همچنین مقاومت آبکاری با ضخامت کم در برابر شستشو و آب بسیار پایین می‌باشد.قیمت فروش‌ سنگ‌ توالت‌ ایرانی آبکاری شده بسیار بالا است.

کدام سنگ توالت طبی مناسب میباشد؟

بستگی به افراد خانه دارد که از کدام سنگ توالت استفاده کنند. اما توالت فرنگی و …

2 پاسخ

    1. بله اما وجود هردو در منزل بهتر هست چون توالت طبی برای افرادی که آرتروز دارن مناسب نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code