وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش7

فروش سنگ توالت

امروزه برای فروش سنگ توالت ایرانی علاوه بر خرید حضوری شما همراهان عزیز میتوانید ،به صورت آنلاین نیز سفارش دهید .حتی این امکان برای شما فراهم است که در هر نقطه ای که باشید بتوانید سنگ توالت خود را با خیال راحت درب منزل تحویل بگیرید . صنایع شادکو این امکان را برای شما فراهم کرده است که محدودیتی در طرح و ابعاد نداشته باشید.

فروش6
توالت ایرانی

انواع مختلف سنگ های توالت

فروش5
توالت ایرانی طرح بیضی

توالت های زمینی ریم باز

توالت های زمینی ریم بسته

توالت ایرانی طبی

توالت های زمینی ریم باز

در فروش سنگ توالت های زمینی ریم باز به توالت هایی میگویند که آب از طریق کانال دور ریم یا کنار ریم در حالت باز قرار بگیرد.و از دو طرف وارد کاسه می شود و کار شستشو را انجام می دهد.

فروش4
توالت طرح جدید ایرانی

توالت های زمینی ریم بسته

سنگ توالت های زمینی ریم بسته به سنگ های توالتی میگویند که در زمان استفاده از فلاش تانک کانال دور و اطراف ریم بسته است. و آب از راه سوراخ هایی که در دور آن قرار دارند وارد کاسه می شود .و شستشو را با شدت بیشتری انجام می دهد.

توالت ایرانی طبی

سنگ توالت های ایرانی طبی به توالت هایی میگویند که امروزه استفاده از این نوع سنگ توالت ها محبوبیت و طرفدار مخصوص به خودش را دارد و از علت های آن هم وارد کردن فشار خیلی کمتری به زانوها و پاها است.

فروش3
توالت طبی

جنس سنگ توالت

چینی

سرامیکی

سنگ توالت چینی

اکثر سرویس های بهداشتی از جنس سرامیکی و یا چینی است. این جنس های چینی بیشتر از چینی های زجاجی و یا نیمه زجاجی هستند. کاربری این نوع چینی ها می توان به کاسه توالت و زیر دوش اشاره نمود.

فروش2
توالت طبی ایرانی

سنگ توالت سرامیکی

سرامیک های بهداشتی از چینی های سنگ که آب کمتری را جذب می کنند ساخته شده است. جذب این مورد از سرامیک های سنگ توالت ایرانی به قدری پایین است که حتی از 1 درصد کمتر است. در حالی که سنگ هایی که نیمه زجاجی هستند حدودا ۳ تا ۱۴ درصد جذب دارند. فروش این مدل از سنگ های توالت نیز بسیار بالاست.

هنگام نصب سنگ توالت چه نکاتی را رعایت کنیم

 سطح سنگ توالت حتما همتراز کف تا کاشی و سرامیک باشد .

در دور سنگ توالت بایدحتما ۳۰ سانتی متر فاصله از دیوار داشته باشد

قبله را در نظر بگیرید و محور طولی توالت خود را به سمت آن نگذارید

در زیر سطح سنگ توالت باید به صورت کلی عایق کاری صورت بگیرد

فروش1
توالت مشکی

نکته های مهم و قابل توجه در رابطه با خرید سنگ توالت ایرانی

اولین مطلبی که باید در مورد سنگ توالت ایرانی بدانید، جنس و متریال سنگ توالت می باشد. معمولا سنگ توالت ایرانی از چینی بهداشتی درست شده است. این سنگ های توالت بسیار پر فروش هستند. منتهی این نوع چینی بهداشتی خود دارای انواع مختلفی می باشد. تفاوت چینی‌ها در ضریب جذب آب است. اگر جذب آب بالا باشد سبب انباشت آلودگی‌ها، میکروب‌ها و قارچ‌ها میشود. یا اینکه با جذب و جمع شدن پس آب‌ها موجب ایجاد بوهای بد در توالت یا سرویس های بهداشتی می‌شود.چینی های بهداشتی که با ضریب آب کمتر از یک هستند معمولا مقاوم و با دوام تر هستند که به آنها ، چینی زجاجی نیز می‌گویند.

فروش سنگ
توالت ایرانی

اما نوع دیگری نیز وجود دارد که ضریب آب بیشتری دارد و چینی نیمه زجاجی نامیده شده است. بسته به کیفیت ساخت اینن محصل ضضریب آن از 3 تا 15 درصد متغیر است

نکته ای که حتما باید در رابطه با کاسه دستشویی های سرامیکی بدانید این است که سرامیک ها باید لعابی شفاف داشته باشد، بدون موج و هم چنین فاقد هرگونه ناهمواری نیز باشد.در مواقع خرید سنگ توالت برای سرویس های بهداشتی باید به یک سری نکات توجه نمود، علاوه بر آن به این علت که در دنیای امروزی معمولا تعداد اتاق خواب ها در خانه ها بیشتر شده است به اندازه آبی که مصرف می شود توجه کافی انجام شود.نکته های مهم دیگری که در مورد سنگ توالت ایرانی باید گفت این است که حتما به اندازه ی محل نصب و به خصوص ارتفاع مدل و محل قرارگیری و همین طور به ریم باز و یا بسته بودن آن دقت کنید.

فروش سنگ
توالت نقره ای مدرن

نکات فنی در نصب سنگ توالت ایرانی

بعد از انجام مراحل دیوار چینی لوله کشی و قیرگونی حالا باید به اجرای کاشی دیوار برسید. بعد از اینکه کاشی های دیوار کردید نوبت به نصب سنگ توالت میرسد و بعد از آن زیرسازی و سرامیک کف را اجرا کنید

وقتی کار نصب سرامیک کف تمام شد، از نکته هایی که قبل از نصب کاشی دیوار باید رعایت کرد، اندازه ارتفاع خط تراز از کف است که بستگی به گود و نیم گود یا تخت بودن سنگ توالت از ارتفاع ۱۰ تا ۲۶ سانتی از کف بسته خواهد شد، تا پس از نصب سنگ توالت و اجرای کف مقدار زیادی از کاشی دیوار زیر کار نماند.

فروش سنگ
توالت ایرانی با سنگ چینی بهداشتی

آبکاری توالت

بعد از اینکه باید به جنس بدنه توجه کنید ، آبکاری یا همان لعاب سنگ توالت بسیار حائز اهمیت میباشد.. حتی خیلی بهتر است که لعابی که روی توالت ایرانی قرار دارد ضخامت داشته باشد.به طوری که هرچه ضخامت بیشتری داشته باشد جنس مرغوب تر است. اگر لعاب مناسبی برای توالت خود استفاده نکنید استحکام و مقاومت آن بسیار کم خواهد شد، ظاهری مات و نامناسب نیز به خود میگیرد. همچنین مقاومت آبکاری با ضخامت کم در برابر شستشو و آب بسیار پایین میباشد. فروش سنگ های توالت آبکاری شده بسیار بالا است

فروش سنگ
توالت ایرانی سفید

خرید توالت ایرانی مناسب

اگر میخواهید توالت ویا سرویس بهداشتی منزل خود را بازسازی و تعمیر کنید وحتی لازم است که سنگ توالت را نیز عوض کنید، در موقع خرید سنگ توالت ایرانی توجه به نکاتی مانند اندازه طول و عرض سنگ توالت، نوع آبریز، ارگونومی و جنس سنگ داشته باشید.تایم خرید توالت ایرانی باید طول و عرض و عمق کاسه توالت را مناسب با سرویس و کاسه انتخایب کنید تا زمان نصب کردن آن به مشکل برخورد نکنید. از نکته های حائز اهمیت موقع خرید توالت ایرانی برای سرویس بهداشتی توجه به متریال سنگ و ضریب جذب آب آن است. سنگ توالت های ایرانتی از جنس چینی بهداشتی هستند که جذب آب آن ها از 1 درصد کمتر است.

فروش سنگ
سنگ توالت وکاسه ی ایرانی

یکی از نشانه های سنگ توالت بی کیفیت بوی نا مطبوع است که نتیجه ی جذب بالای آب است . با جذب بالای آب ، سنگ توالت مرکز تجمع آلودگی ها میشود و به همین دلیل بوی نامطبوعی تولید میکند. سطح توالت ایرانی باید صاف و کم موج، براق و شفاف باشد، ضخامت لعاب باید مناسب و با کیفیت باشد. لعاب‌های بی کیفیت، مات و نازک در برابر شستشو و ساییدگی مقاومت کمی دارند.

آیا محصولات شادکو دارای گارانتی می باشند ؟

بله تمامی محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code