اینجا هستید :
فروش سنگ نما

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش سنگ نمای

فروش سنگ نما

فروش سنگ نما

shadkoo industries Company

اگر برای نمای سازه های

خود دچار مشکل شده‌اید و به دنبال نماهای

شیک و لوکس هستید. شرکت شادکو در فروش سنگ نما در ساختمان

و انواع سنگها تخصص بالایی دارد. و نیاز به مشاوره دارید برای تهیه انواع سنگ های

برای نما سازی دارید. شرکت صنایع شادکو شرکتی است که تمامی محصولات موجود در بازار را بدون

واسطه با بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها به دست شما مشتریان عزیز می رساند این شرکت با داشتن

کارشناسان مجرب و خبره می تواند شما را در راستای انواع پروژه های ساختمانی و انواع دکوراسیون های

داخلی و خارجی یاری نموده و مجرب ترین مشاورین خود را برای ارائه هر نوع

مشاوره برای شما عزیزان در اختیار دارد و در هر ساعت از شبانه روز

به صورت رایگان آماده ارائه مشاوره به شما

سازندگان عزیز و مشاورین

املاک میباشد.

سنگ نما ها از چه سنگ هایی ساخته می شوند؟

سنگ های آذرین سنگهای دگرگون و سنگهای رسوبی و به دلیل استحکام و ماندگاری بالایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند این سنگ های تزیینی برش داده می شوند.و در اجرای سنگ کاری نما مورد استفاده قرارمی گیرد.

سنگهای گرانیت

نوع سنگ های تزیینی بوده و همانند آهن محکم است و حجم بالایی دارند به دلیل متراکم بودن بالای آن آب کمتری را جذب نیکنه رنگی زیادی دارد و در اماکن مختلفی کاربرد دارد.شما می توانید برای خرید سنگ نمای ساختمان این نوع سنگها را مد نظر داشته باشید.

سنگهای رسوبی

سنگهای رسوبی تنوع رنگی بالایی دارند تفاوت این سنگها در نوع بافت و ترکیبات آنهاست و البته نوع رنگی که دارند. برخی از سنگ ها مانند سنگ آهن از رسوب مواد مختلف تشکیل می شود که در لایه های مختلف با گذشت زمان تشکیل می‌شود.

سنگ نمای خانه
سنگ نمای خانه

سنگ های دگرگون

سنگ نمای تراورتن سنگ های مرمر از نوعی سنگ دگرگونی می باشد که در صنایع ساختمان سازی برای سنگ نمای خانه از آنها استفاده می شود که از گونه های متراکم شده سنگ آهک میباشند.

سنگهای آذرین

سن های آذرین از گداخته مواد معدنی که با موادی دیگر که در اعماق زمین وجود دارد مخلوط و ساخته شده است. نوعی از سنگ های آذرین سخت و سردی هستند مانند گرانیت و کوارتز که ممکن است به مرور زمان در معرض فرسایش قرار بگیرند.برای انواع سنگ نماها کاربرد دارد.

سنگهای کوار تزیت

سنگ های دگرگونی است که غیرفلزی و از کوارتز است فرزندانی که با گرما شیمیایی دگرگون شود به شکل سنگ کوارتزیت در می آید. ساختار بلوری این سنگ آن را به سنگی مقاوم و سخت این سنگ را با سنگ گرانیت اشتباه می گیرند اما این سنگ از سنگ گرانیت و محکم تر است.و می توان بعنوان سنگ نمای سفید از آن استفاده کرد.

سنگ تراورتن

سنگ تراورتن
سنگ تراورتن


نوعی سنگ رسوبی است که کیفیت و خصوصیات بالایی دارد و با بافتی بلوری کلسیت تشکیل شده و فرمی از سنگ آهک دارد که در چشمه آب گرم و یا غار آهکی تشکیل می‌شود رنگ طبیعی این سنگ سفید است. ولی در رنگ های کرم و قهوه ای نیز موجود است.شما برای خرید سنگ تراورتن بعنوان نمای ساختمان تردید نکنید زیرا این سنگ از بهترین نوع سنگ نما می باشد. اگر سنگ تراورتن را به صورت عمود برش بزنند رگه‌های رنگی که در آن وجود دارد در برش لایه ای بسیار زیبا دیده می شود.

سنگ نما های ساختمان و فروش سنگ نما

 • سنگ چینی
 • سنگ کریستال
 • سنگ لایمستون
 • ماسه سنگها

سنگ های چینی

این سنگ ها بسیار مقاوم بوده و از و در کارهای حجمی و ابزار زنی مورد استفاده قرار می گیرد در رنگهای سفید و طوسی به بازار عرضه می شود و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. د.بهترین گزینه سنگ مرمریت سفید چرمی است.

سنگهای کریستال

سنگ نما های قدیمی و منسوخ شده ای که به ندرت امروز از آنها استفاده می‌شود و سفید رنگ بوده و معمولاً در داخل آنها رگه های آبی سیاه زرد وجود دارد از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

نمای ریبا با سنگ تراورتن

سنگ های لایمستون

نام دیگر آن سنگ آهک است که اصطلاحاً به آن گلسنگ نیز می‌گویند در سنگ نما کاربرد دارد بسیار نرم بوده و دارای مقاومت پایینی است و برای ابزار زنی و کارهای از آن استفاده می شود برای فضای خارجی قابل استفاده نیست و آب را به خود جذب کرده و به همین دلیل چرک پذیر است.

ماسه سنگها

نام دیگر آنها سنداستون میباشد از سنگهای رسوبی شایع می باشد که دارای بافت خشن می باشد و در برابر یخبندان بسیار مقاوم است این سنگ ها به نسبت ارزان هستند و به صورت کلنگی و شیشه های قابل استفاده هستند و نصب آنها بدون ابزار غیر آهنی نیز ممکن است صورت بگیرد. یعنی نمای یک ساختمان مهمترین قسمت یک ساختمان می باشد. سنگ نمای سفید هم برای این منظور مناسب است.

سنگ نما های ایرانی

چون سنگ ها از فراورده های داخلی ایران هستند. فروش سنگ نما داخلی برای مشتریان از ارزش بالایی برخوردار است. از دیرباز برای ساخت انواع نماها در ساختمان سازی استفاده میشده طراحی نمای ساختمان ها با سنگ های مختلف یکی از لوکس ترین انتخابات برای سازندگان و مهندسین معماری و طراحی ساختمان بوده است. به دلیل عمر طولانی نما سنگ ساده دارند و به مرور زمان فرسوده نمی‌شوند. یکی از انتخاب های مهم برای هر سازه ای محسوب می‌شود.

انواع سنگ نما در فروش سنگ نما در شادکو

 فروش سنگ نما
سنگها و در سبک های مدرن امروزی
 • سنگ تراورتن
 • سنگ نمای کریستال در فروش سنگ نما
 • سنگ نمای گرانیت
 • سنگ نما مصنوعی
 • سنگ نمای سفید کوارتزیتسنگ
 • نمای چینی
سنگها و در سبک های خاص
سنگها و در سبک های خاص

سنگ نمای تراوتن

 • این سنگ یکی از بهترین سنگ نما ها برای انواع سازه ها محسوب می شود.
 • موارد استفاده این سنگ ها
 • نمای انواع ساختمان های مسکونی
 • نمای سنگی انواع ویلاها
 • نمای سنگی در انواع فروشگاه ها
 • فروش سنگ نما در شادکو در انواع تجارت خانه ها
 • در انواع هتل ها
سنگها و نقش زیبا
سنگها و نقش آنها در زیبایی

وجود رگه های در سنگها و نقش آن در زیبایی

اگر سنگ تراورتن را به صورت عمود برش بزنند رگه‌های رنگی که در آن وجود دارد در برش لایه ای بسیار زیبا دیده می شود.
سنگ تراورتن محصولی از چشمه‌های آهکی ساز قدیمی است که از بین آنها چرا من تنهای سفید که رگه هایی رنگی در آن به صورت یکنواخت است است از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و نحوه تشکیل چرا منو تنهای کمرنگ به علت وجود رنگدانه های پراکنده اکسیدهای آهن در داخل این سنگ ها می باشد. در سنگ تراورتن سفید اگر به موازات رگها برش داده شود منظره های زیبا اشکال منظم و متحدالشکل به وجود می آید. در .فروش سنگ نما باید دقت نمود که این سنگ از جه ویژگی هایی بر خوردار است.

فروش سنگ نما
استفاده از سنگ برای تمام سطج ویلا ها

سنگ نمای گرانیت

بین سنگ های نما یکی از مقاوم ترین سنگ ها در طراحی به حساب می آید این سنگها به قدری سخت و مقاوم هستند که حتی در سایش نیز از خود مقاومت نشان می دهند چون از استحکام زیادی برخوردار هستند و وزن زیادی را نیز تحمل می‌کنند به عنوان ستون های داخلی سازه ها کاربرد دارد این سنگ ها به مرور زمان که از درخشش آنها کم می شود با دستگاههای مخصوص سایه مجدداً براقی خود را به دست می آورند.برای سنگ کاری رومی جدید مناسب می باشد. در .فروش سنگ نما باید دقت نمود که این سنگ از جه ویژگی هایی بر خوردار است.

فروش سنگ نما
استفاده از سنگ برای خارج محو طه های ویلا ها


shadkoo industries Company

در طراحی و اجرای این

سنگ ها ، چون از استحکام بالایی برخوردار

است نیاز به متخصصین مربوط به این کار را دارد.

شرکت ما در فروش سنگ نما در ساختمان ها می تواند شما

را یاری کند. شرکت صنایع شادکو با در دست داشتن زبده ترین مهندسین

می تواند شما را یاری نماید. و در هر ساعت از شبانه روز

که می خواهید می توانید به صورت رایگان

از مشاوره آنان برخوردار شوید.

نمای خارج ویلا ها
استفاده از سنگ برای ویلا ها

سنگ مرمر در فروش سنگ نما در ساختمان ها

از سنگ های مرمر از قدیم برای نما ها استفاده می شد در حقیقت این سنگ نوعی سنگ آهکی است که در داخل آن انواع و اقسام کانی های رنگی یافت می شود که جلوه خاصی به این سنگ ها می دهد.که ازنمای سنگ ساده بشمار می رود.

از ویژگی های سنگ مرمر

فروش سنگ نما
استفاده از سنگ برای داخل و خارج ویلا ها

جلا و براقی خوبی دارد بسیار صیقل پذیر می باشد در برابر نور گرما و سرما مقاومت بالایی دارد.
یکی از انتخاب های مهم مهندسین کهنه کار است که برای آنها امتحان خودش را پس داده است.

سنگ نما ی مصنوعی در فروش سنگ نما در ساختمان ها

گاهی برای طراحی فضاهای درونی ساختمان ها و محوطه سازی ها انواع سنگ نما نمی‌توانستند. برای برخی طراحی ها رضایت معماران و طراحان را بخود جلب کند. و با سنگ های طبیعی نمی‌توانستند ایده خود را در سازه پیاده کنند. برای همین منظور سنگ های مصنوعی تولید و به بازار عرضه شد.

سنگ برای ویلا
استفاده از سنگ برای ویلا ها یی که در جاهای مرتفع ساخته میشود

از مزایای سنگهای مصنوعی

 • طراحی های مختلف و متنوع
 • قیمتهای بسیار مناسب
 • کیفیت بسیار بالا در فروش سنگ نما در ساختمان ها
 • به راحتی قابل دسترسی میباشد
 • قابلیت اجرا در هر شکل و مدلی

سنگ های مرمریت

 فروش سنگ نما
استفاده از سنگ برای داخل و خارج ویلا ها

در ابتدا متذکر شویم که سنگ های مرمریت با سنگ های مرمر متفاوت می باشد. سنگ های مرمریت همانند گرانیت ها از سنگ های گران قیمتی محسوب می شوند. و به دلیل مقاومت کمتری که برخوردار هستند و به علت تغییرات دمایی که در اثر نور خورشید سرما و گرما در آنها به وجود می آید. در نما ها قابل استفاده نیستند این سنگ ها از لحاظ ظاهری به شیشه ها شباهت دارند و در ساختمان ها برای زیباسازی برخی از قسمت های سنگ نما رومی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این از سنگ ها مانند سنگ های گرانیت میتوان باحجم زنی و ابزار زنی در کارهای حجمی آنها استفاده کرد. سنگ مرمریت سفید چرمی از محبوب ترین انها محسوب می شود در .فروش سنگ نما باید دقت نمود که این سنگ از جه ویژگی هایی بر خوردار است.

سنگ های کوارتزیت

 سنگها و نقش زیبا
استفاده از سنگ مختلف برای نماها

از نوع سنگ های دگرگونی محسوب می‌شوند. که از کوارتز تشکیل شده است. کوارتزیت ها از سنگ نمای رومی هستند که خیلی بادوام و مقاوم میباشند. اغلب این سنگ ها را با گرانیت اشتباه میگیرند. و این سنگ ها به دلیل سختی زیاد برای انواع نماهای ساختمانی و در طراحی راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرد.
در سنگ های کوارتزیت می توان رنگ های خنثی را نیز پیدا کرد.در فروش سنگ نما در ساختمان ها از سنگ کورتزیت استفاده می شود.

فروش سنگ نما
استفاده از سنگ برای نماهای خاص

سنگ نما ی چینی

متداول نیست ست که از این سنگها در نمای ساختمان استفاده شود بیشترین مصارف این سنگ ها در مصارف خانگی خاص می باشد البته این این سنگ ها یک چینی بسیار مقاوم هستند و قابلیت ابزار زنی و حجم پذیری را نیز دارا هستند و در دو رنگ سفید و طوسی تولید می شوند.سنگ مرمریت سفید چرمی دسته ای از سنگ های نما هستند. در .فروش سنگ نما باید دقت نمود که این سنگ از جه ویژگی هایی بر خوردار است.

سنگ نما ی کریستال

در فروش سنگ نما درساختمان ها از سنگهای کریستال سفید رنگ هستند. که در آنها رگه های رنگی مانند آبی زرد و سیاه به چشم می خورد از این سنگها هم به ندرت در ساختمان سازی استفاده میشود. ولی به دلیل اینکه از مقاومت بالایی خوردار هستند در قسمت‌هایی از ساختمان که نیاز به استحکام زیادی دارد مورد استفاده قرار می‌گیرند.در اجرای سنگ کاری نما استفاده می شود.

استفاده از سنگ برای نماهای مدرن
نمای خارج ویلا ها
کل نما از سنگ

ویژگی های مهم سنگ در فروش سنگ نما در ساختمان ها

 • متناسب با شرایط آب و هوای هر منطقه‌ای
 • رنگ های ثابت و غیر قابل تغییر
 • قابلیت سیف الدین پذیری و برش خوردن
 • قابلیت چسبندگی خوب با انواع ملات ها در فروش سنگ نما در ساختمان ها
 • مقاومت بالای کششی در انواع سنگ نما
 • عدم جذب گرد و خاک
 • تنوع رنگی بالا
 • متنوع در انواع جنس ها
 • قابلیت ترمیم‌ سنگها
 • عایق بودن در برابر حرارت
 • مقاوم بودن در برابر ضربه و آتش
 • اجرای سریع و آسان
 • در فروش سنگ نما در ساختمان ها هزینه نگهداری با کمترین مبالغ حائز اهمیت است
فروش سنگ نما
نمای خارجی ویلا

ویژگی در فروش سنگ نما

 • در سنگهای ساختمانی سنگ نمای سفید ازمقاومت و عمر بالا برخوردارند
 • سنگهای ساختمانی در مقابل سایش و ضربه از مقاومت بالایی برخوردارند
 • سنگ های ساختمانی دارای قابلیت برش خوردن و صیقل دادن هستند
 • سنگهای ساختمانی دارای قابلیت شستشو می باشند
 • سنگ های ساختمانی در برابر حرارت و اشتعال از مقاومت بالایی برخوردار هستند
 • سنگ های ساختمانی در برابر رطوبت نیز از مقاومت بالایی برخوردارند
 • در سنگ های ساختمانی انواع سنگ نما ها غیر قابل نفوذ هستند
 • سنگ های ساختمانی در برابر مواد قلیایی و اسیدی پایداری بالایی دارند
انواع سنگ ویلا
نما سنگ

کاربرد سنگ ها در فروش سنگ نما در ساختمان

 • استفاده از سنگ ها برای کف ساختمان ها و پله ها
 • استفاده از سنگ ها برای اجرای سنگ کاری نما در ساختمان ها
 • استفاده از سنگها به عنوان دیوارها ی ساختمان
 • استفاده از سنگ ها برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان
 • استفاده از سنگ ها به عنوان پوشش در پشت بام ها
 • استفاده از سنگ ها در ساختمان ها بعنوان دکوراتیو نمودن

فروش سنگ نما و انواع سنگها

 • استفاده از سنگ گرانیت در ساختمانها
 • استفاده از سنگ کوارتزیت در ساختمان ها
 • استفاده از سنگ مرمر در ساختمان ها
 • استفاده از سنگ مرمریت در ساختمانها
 • استفاده و خرید سنگ تراورتن در ساختمانها
 • استفاده از ماسه سنگ در ساختمانها
 • استفاده از سنگ آنتیک در ساختمانها
 • استفاده از سنگ گابرو در ساختمان ها
 • استفاده از سنگ دیوریت در ساختمانها
 • استفاده از سنگ ازاره در انواع سنگ نما ساختمانها
 • استفاده از سنگ گیوتین در ساختمانها
 • استفاده از سنگ بادبر یا سنگ مالون در ساختمانها

shadkoo industries Company

شرکت صنایع شادکو

افتخار این را دارد

که در تمامی مراحل از تولید تا ساخت و اجرا با مجربترین

کارشناسان و مهندسین در زمینه ساخت و ساز پیشگام بوده و آماده همکاری

با شما مشاورین املاک و سازندگان گرامی می باشد و در ساخت انواع پروژه‌های ساختمانی

در کنار شما بوده و در این راستا شما می توانیدبهترین محصولات بازار را

با بالا ترین کیفیت و مناسبترین قیمت از

این مجموعه تهیه نمایید.

از بین سنگ های ساختمانی کدام یک برای ساخت نما بیشترین کاربرد را دارد؟

در استفاده از سنگ نما ها سلیقه های مختلفی وجود دارد اما بیشترین کاربرد راسنگ نماهایی دارد که…….

سنگ نمای استاندارد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

سنگ نمایی خوب می باشد که برای نمای ساختمان از عمر بالایی برخوردار باشد و……

اصلی‌ترین هدف ما جلب رضایت خداوند است که آن هم در گرو رضایت مشتری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code