وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش شیرآلات حمام

در این مقاله قصد داریم در رابطه با فروش شیرآلات حمام با شما صحبت کنیم . شیرآلاتی که شاید زیاد به آن توجه نکنیم اما وقتی در یک روز سخت کاری به خانه برمیگردیم تنها با رفتن به حمام ووگرفتن یک دوش تمام تنش و استری روز را تخلیه میکنیم.باید گفت به طور متوسط ومیانگین هر انسانی در طول زندگی عادی خود 6 ماه از زندگی خود را در حمام سپری میکند. حتی ممکن است خانوم ها به نسبت آقایان برای اینکه کارهای آرایشی و بهداشتی بیشتری دارند زمان بیشتری را در حمام بگذرانند. بر همین اساس باید به شیرلات حمام نیز توجه کافی را کرد.و هنگام فروش شیرآلات حمام به یکسری از نکات توجه نمود.

در بعضی از حمام ها علاوه بر داشتن علم دوش و شیر حمام ، وان های جکوزی نیز تعبیه شده است که آن نیز احتیاج به شیرآلات مخصوص به خودش را دارد.

فروش شیرآلات حمام شامل چه چیزهایی میشود

علم دوش

شیر حمام

شیر وان ( در صورت نیاز)

شیرآلات حمام

شیر حمام

برای خرید شیر حمام تنها باید این نکته را توجه نمود که یک شیری مناسب با طرح ورنگ علم دوش خریداری کنید. و شکل هندسی خوبی نیز داشته باشد .

شیرآلات حمام طلایی

علم دوش

به مدل های مختلف دوش حمام که از آن آب سر ریز میشود علم دوش گفته میشود.این علم دوش ها با قیمت های مختلف و انواع طرح های مختلف در بازار وجود دارد.

شیرآلات حمام جکوزی و وان

انواع دوش ( علم دوش ) حمام

علم دوش حمام ثابت

علم دوش حمام متحرک

علم دوش حمام ثابت

علم دوش حمام ثابت دوش حمام یکپارچه ای و یک دستی است که مورد باز خورد و استقبال مشتریان بازار قرار گرفته است. و در میان تولیدات گوناگون در فروش شیرآلات حمام شیرآلات دارای انواع طراحی محصول و جنس های بیشتری می باشند.

شیرآلات حمام طلایی

علم دوش حمام متحرک

در واقع دو وظیفه را متقبل است و به علم دو کاره نیز مشهور می باشد. دارای یک قسمت علم دوش و دوشی تلفنی متحرک نیز است.

مهم ترین نکات برای خرید دوش و شیر آلات حمام

اندازه

فشار آب

سبک طراحی

هزینه و قیمت

موقعیت

قد و ارتفاع

شیرآلات وان حمام

اندازه شیرآلات در فروش شیرآلات حمام

اندازه های زیادی برای انتخاب دوش وجود دارد. اندازه و چیدمان حمام باید به دقت در نظر گرفته شود. یعنی به طوریکه شیر و دوش حمام به متراژ حمام شما بخورد و استانداردباشد.به عنوان مثال، اگر می خواهید یک پمپ دوش اضافه کنید باید فضای بیشتری را برای افزایش جریان آب در نظر بگیرید. اگر به دنبال نصب سینی دوش، محفظه یا حمام دوش هستید، همه اندازه‌گیری‌ها باید از قبل به دقت در نظر گرفته شوند.

شیرآلات حمام کروم مات مدرن

سبک طراحی در فروش شیرآلات حمام

شما میتوانید سبک های مختلف دکوراسیون را برای حمام خود انتخاب کنید. اگر در حال انجام تعمیرات اساسی هستید، پس طراحی کابین دوش گنجینه ای از ایده هاست!از آنجایی که طرح‌های مدرن‌تری در دسترس هستند، مهم است که در نظر بگیرید که چگونه سبک بر شکل حمام تأثیر می‌گذارد. شلوغی بیش از حد یک اتاق با طراحی پیچیده می تواند ظاهری ناخوشایند داشته باشد. و آن چیزی نیست که در ابتدا در نظر گرفته شده بود.

شیرآلات مدرن

موقعیت شیرآلات هنگام فروش شیرآلات حمام

بعد از اندازه گیری و سبک طراحی نوبت به موقعیت شیرآلات و دوش میرسد. جایی که در نهایت دوش قرار می گیرد، می تواند کل پویایی اتاق را، برای بهتر یا بدتر تغییر دهد. با این حال، هنگام تصمیم گیری در این مورد، دسترسی به لوله های آب همیشه باید در اولویت قرار گیرد.

قد و ارتفاع

قدهای متفاوت افرادی که از دوش استفاده می کنند را در نظر بگیرید. در مورد سرهای متحرک دیگر، این ممکن است مشکلی ایجاد نکند.اما مهم است که همیشه فاکتور راحتی در حمام را هنگام مدرن کردن در نظر بگیرید.

فروش شیرآلات حمام
شیرآلات حمام

یکی دیگر از موارد بسیار مهم که باید در فروش شیرآلات حمام در نظر بگیرید.اطمینان حاصل کنید که فاصله بین این دوش ها و سقف خود را اندازه گیری کرده اید و به دقت ارتفاع کامل هر دوشی را که می خواهید بخرید بررسی کنید تا مطمئن شوید که فاصله کافی دارید.

هزینه و قیمت در فروش شیرآلات حمام

بودجه خود را برای دکوراسیون در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید بخش زیادی از آن را برای دوش خرج کنید یا خیر. با در نظر گرفتن دقیق همه عناصر بالا ونتیجه گیری از آنچه نیاز دارید و نیاز ندارید، باید بتوانید نسبتاً به راحتی این کار را انجام دهید. با صرف مقداری بیشتر، بدیهی است که محصولی با کیفیت بهتر به دست خواهید آورد، اما این می تواند به قیمت سایر اقلام موجود در حمام شما تمام شود.

فروش شیرآلات حمام
شیرآلات حمام مشکی

قدرت و جبران فشار

اگر برای جبران فشار کم آب در خانه خود دوش برقی می خرید، به این فکر کنید که می خواهید دستگاه دوش شما چقدر قدرتمند باشد. توجه داشته باشید که هنگام فروش شیرآلات حمام دوش با ظرفیت نگهداری جریان قوی آب گرم برای مدت طولانی تری به موتوری با توان بالاتر نیاز دارد. در این مورد، دوش برقی گزینه بهتری خواهد بود. دوش برقی دارای یک پمپ داخلی است که سرعت جریان آب را افزایش می دهد، به خصوص اگر دوش حمام شما دارای سیستم آبرسانی با نیروی جاذبه باشد. اگر مشکل فشار کم آب مزمن در خانه شما وجود داشته باشد، این نوع دوش گزینه مناسبی است. همچنین، اگر ترکیب آب سرد و گرم تا دمای مطلوب برای شما مهم است. این دوش انتخاب مناسبی است.

فروش شیرآلات حمام

نوع مناسب شیر در فروش شیرآلات حمام

شما دو گزینه دارید: شیر تعادل فشار و شیر دوش ترموستاتیک. شیر تعادل فشار دارای یک دسته است که هم حجم آب و هم دمای آب را کنترل می کند. شیر ترموستاتیک دارای دو دسته است. یک دسته مقدار آب را کنترل می کند و دسته دیگر دمای آب را کنترل می کند. این شیر به شما این امکان را می دهد که حجم جریان را با حفظ همان دما تغییر دهید. اگر هیچ گونه نوسانی در دمای آب نمی‌خواهید (به ویژه اگر کودکان و افراد مسن نیز از این حمام استفاده می‌کنند)، شیر دوش ترموستاتیک گزینه بهتری است.

فروش شیرآلات حمام
انواع شیرآلات

فشار آب هنگام فروش شیرآلات حمام

نوع فشار آب در خانه شما تصمیم گیری در مورد نوع دوش مورد نیاز برای خرید را برای شما آسان تر می کند. به عنوان مثال، اگر یک پمپ آب در خانه شما وجود داشته باشد، فشار آب قطعا بالا خواهد بود. و دوش مخلوط کن به خوبی کار خواهد کرد.

هزینه و قیمت در فروش شیرآلات حمام چگونه است

بودجه خود را برای دکوراسیون در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید بخش زیادی از آن را برای دوش خرج کنید یا خیر. با در نظر گرفتن دقیق همه عناصر بالا و…..

سبک طراحی در شیرآلات باید چگونه باشد؟

شما میتوانید سبک های مختلف دکوراسیون را برای حمام خود انتخاب کنید. اگر در حال انجام تعمیرات اساسی هستید، پس طراحی کابین دوش گنجینه ای از ایده هاست!از آنجایی که …..برای خواندن ادامه ی مطالب وارد سایت شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code