وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش شیرآلات دستشویی

امروزه باتوجه به نیاز های روزمره ی مردم سایت های فروشگاهی انواع و اقسام اجناس را به فروش می رسانند. یکی از این اجنسا ها فروش شیرآلات دستشویی می باشد. که با توجه بسیاری رو به رو است.

اکثر مردم هرچندسال یکبار شیرآلات سرویس بهداشتی خود را باتوجه به طرح کاشی سرامیک و دکوراسیون سرویس بهداشتی خود عوض میکنند.این شیرآلات میتواند دوش حمام یا یک شیر روشویی و یا توالت باشد .حتی میتوان در فروشگاه های مجازی یا حضوری ست کامل سرویس بهداشتی که بسیار مقرون به صرفه تر است .و اکثرا دارای تخفیف های بسیار خوبی هستند را استفاده کرد.

شیرآلات روشویی
شیرآلات روشویی

اگر به دنبال شیرآلات جدید هستید ، خواه زیبایی آشپزخانه و حمام خود را ارتقا دهید. یا فقط بخواهید یک خانه کوچک خود را تغییر دهید ، این پست برای شما مناسب است. در اینجا ، ما موارد مهمی را که باید قبل از خرید شیرآلات جدید در نظر بگیرید ، بررسی می کنیم ، انواع مختلف شیرآلات و نحوه تشخیص آنها را مورد بحث قرار می دهیم.

شیرآلات دستشویی به چه چیزهایی گفته میشود

شلنگ دستشویی

شیر روشویی

شیر توالت

از آنجا که شیرهای دستشویی بسیار برای خانواده مفید هستند .مناسب است که صاحبان خانه توجه زیادی به انتخاب نوع مناسب داشته باشند. اگرچه طراحی شیک مهم است . اما مهمترین عامل باید این باشد که آیا شیر آب کار لازم برای خانه شما را انجام می دهد یا خیر. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام وسایل برای سرویس بهداشتی مناسب تر است ، گزینه های خود را بشناسید ، آنها را وزن کنید. مطمئن شوید که شیر آب مناسب را انتخاب کرده اید ، زیرا شیر مناسب سالها برای سرویس بهداشی شما کار می کند.پس برای فروش شیرآلات دستشویی خود عجله نکنید!

آینه30
سرویس شیرآلات

نکاتی که قبل از خرید یا فروش شیرآلات دستشویی جدید باید در نظر بگیرید

چه برای آشپزخانه و چه برای حمام شما ، دانستن نحوه انتخاب شیر آب نکات مهمی را به خاطر می آورد. در اینجا نکاتی وجود دارد که قبل از دریافت شیرهای جدید باید به خاطر بسپارید

شیرآْات پایه بلند طلایی
شیر مدرن ظرفشویی

ظاهر

ارتفاع ودسترسی

مقیاس فشارسنج

ظاهر

ظاهر همه چیز با شیرها نیست. شیر آب را نه تنها به دلیل ظاهر دلپذیر آن بلکه به دلیل ویژگی ها و طول عمر آن انتخاب کنید. با توجه به قیمت ، طیف گسترده ای از گزینه های موجود را در نظر بگیرید.

شیرآلات توالت فرنگی
شیرآلات توالت فرنگی

ارتفاع و دسترسی

ارتفاع و دسترسی به شیرها عناصر مهمی در انتخاب شیرهای مناسب برای خانه شما هستند. تعداد سوراخ های سینک ظرفشویی شما در نهایت نوع شیر خریدی را تعیین می کند.

مقیاس فشار سنج

برخی از شیرآلات ممکن است “حداقل مقیاس فشارسنج” را داشته باشند ، بنابراین بسیار مهم است که فشار آب خود را بررسی کنید. شیرهای ستونی معمولاً ایده آل ترین نوع هستند ، اما این بستگی به وضعیت فشار آب خانه شما دارد.

در فروش شیرآلات دستشویی شیرهای منوبلوک چیست

شیرهای مونوبلوک نوعی شیر آب هستند که دارای یک دهانه منفرد برای آب سرد و گرم هستند. می توانید با اهرمی که قابل تنظیم است کار کنید. این اجازه می دهد تا دمای آب را با یک حرکت اهرم به راست یا چپ انتخاب کنید. اینها جایگزین مدرن تری برای شیرآلات مورد بحث در بالا هستند و می توانند انتخاب زیبایی برای حمام یا آشپزخانه شما باشند.

فروش شیرآلات
شیرآلات حمام

چگونه شیرآلاتی انتخاب کنیم که با دکوراسیون سرویس بهداشتی همخوانی داشته باشد

در حالی که یک طرح ایده آل متناسب با فضای داخلی خود انتخاب می کنید ، دکوراسیونی را انتخاب کنید که بقیه و سبک کلی حمام یا آشپزخانه شما را بهترین کند. برای جنس و روکش ، شیرهای طلایی یا برنجی برای ایجاد سبک سلطنتی بهترین هستند. آنها برای نشان دادن جلوه ای از تجمل و گرمای سنتی بسیار مناسب هستند. اما اطمینان حاصل کنید که این شیرها را به خوبی در مفهوم نصب حمام خود برنامه ریزی کنید.

شیرهای کروم استاندارد در طیف گسترده ای از سبک های کلاسیک و معاصر هستند که بیشتر حمام یا آشپزخانه را مناسب می کند. برای تکمیل ظاهر مورد نظر خود می توانید یک رنگ مات یا براق انتخاب کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که شیرهای کروم براق باید مرتباً تمیز شوند تا ظاهر آنها بهتر به نظر برسد. از طرف دیگر ، نگهداری کروم مات یا برس های شیک نسبتاً آسان تر است.

فروش شیرآلات52
شیرآلات ظرفشویی

نحوه آشنایی با اتصالات شیرآلات در فروش شیرآلات دستشویی

به طور معمول ، شیرها همیشه در حوضچه هایی با سوراخ های شیر داخلی تعبیه شده بودند. که در واقع ، امروزه نیز پایه بسیاری از سبک ها است. با این حال ، بسیاری از طرحهای معاصر در طول سال توسعه یافته اند.از شیرهای مستقل گرفته تا شیرهای دیواری ، که ظاهری شیک برای ظاهری تمیز و منظم ارائه می دهند. بسیاری از مدلها شامل اتصالات پنهان در پشت لوازم حمام هستند ، که نصب آن کمی سخت تر از حد معمول است. علاوه بر این ، تعویض شیر آشپزخانه ممکن است نیاز به تعویض کامل سینک آشپزخانه شما داشته باشد ، زیرا باید ترکیبی از نظر زیبایی را انتخاب کنید.

این موارد به طور معمول برای یک واحد آپارتمانی به اندازه هستند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما اگر در خانه ی خود توالت فرنگی وال هنگ و یا توالت فرنگی در حمام شما قراردارد و یا به جای یک توالت ، دو سرویس بهداشتی دارید، باید طبق تعداد سرویس بهداشتی خود علاوه بر یک دست شیرآلات کامل، شیرآلات اضافه‌تری نیز خریداری نمایید.

فروش شیرآلات 3
شیرآلات ظرفشویی کروم

چگونه از سیاه شدن شیرآلات جلوگیری کنیم و یا آن را تمیز کنیم

به طور کلی برای رویه شیرآلات از فلزاتی مانند برنز، مس، استیل یا برنج استفاده می گردد.که به طور کلی در ایران، اکثر شیر آلات با استیل آبکاری می گردد.برای تمیز کردن شیرآلات امروزه اسپری های حاوی مواد پاک کننده ای در بازار موجود شده است که به شیرآلات نیز هیچ آسیبی نمی رساند و قیمت بسیار مناسبی را نیز دارد که بهتر است از فروشگاه های مواد شوینده خریداری شود.

فروش سرویس شیرآلات
سرویس شیرآلات

یک ست شیرآلات شامل چه مواردی است

شیر توالت

شیر حمام

شیر روشویی

شیر ظرفشویی

فروش شیرآلات جدید
شیرآلات جدید هوشمند

شیر روشویی

خرید شیرآلات روشویی باید با دقت لازم انجام شود، چون معمولاً برای سال‌های بسیاری از آن شیر مصرف می‌کنیم. انتخاب کردن شیر روشویی امکان دارد پیچیده‌تر از آنچه در اول تصور می‌کنید باشد.

زیرا که مدل‌های مختلفی از شیرهای روشویی در طرح، رنگ، سبک و اندازه مختلف وجود دارند که شما در هنگام خرید با آن‌ها مواجه خواهید شد. علاوه بر این، شیر روشویی باید مطابق با رنگ و دیزاین کلی سرویس بهداشتی و سایر المان‌های آن باشد.

شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه

شیر دوش حمام

شیر دوش حمام از مهم‌ترین فاکتور های تجهیزات این اتاق کوچک امّا مهم در خانه است. بعضی آزمایش ها نشان داده‌اند که یک انسان به طور میانگین ۶ ماه از زندگی خود را در حمام سپری میکند. البته چون همه این ساعت ها یک جا انتخاب نمی‌شود، به چشم نمی‌آید و به نظر اهمیت زیادی ندارد.

فروش شیرآلات8
شیرآلات حمام وروشویی

به علاوه روتین بهداشتی و آرایشی خانم‌ها ممکن است باعث شود آنها زمان طولانی‌تری را در حمام بگذرانند؛ بنابراین انتخاب بهترین شیر حمام به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم در حمام اهمیت زیادی دارد.

شیر ظرفشویی

شیر ظرفشویی از پرکاربرد ترین و بااهمیت ترین شیرآلات بهداشتی در خانه است. دوام شیر ظرفشویی بسیار پر اهمیت است. و خرید یک شیر ظرفشویی معقول ، خیال شما را برای مدت طولانی آسوده می‌کند.

از آنجایی که شیرآلات بهداشتی برخلاف کالاهای مصرفی عمری زیاد دارند.خرید با کیفیت ترین شیر ظرفشویی از اهمیت بسیاری برخوردار است. اگر شیرآلات آشپزخانه بی کیفیت خریداری کنید. مسلما بعد از چند ماه احتیاج به خرید شیرآلات دیگری خواهید داشت.

چگونه شیرآلاتی انتخاب کنیم که با دکوراسیون سرویس بهداشتی همخوانی داشته باشد

در حالی که یک طرح ایده آل متناسب با فضای داخلی خود انتخاب می کنید ، دکوراسیونی را انتخاب کنید که بقیه و سبک کلی حمام یا آشپزخانه شما را بهترین کند. برای جنس و روکش ، شیرهای طلایی یا برنجی برای ایجاد سبک سلطنتی بهترین هستند. آنها برای نشان دادن ………………..

چگونه شیرآلات را تمیز کنیم

به طور کلی برای رویه شیرآلات از فلزاتی مانند برنز، مس، استیل یا برنج استفاده می گردد.که به طور کلی در ایران، اکثر شیر آلات با استیل آبکاری می گردد.برای تمیز کردن شیرآلات امروزه اسپری های حاوی مواد پاک کننده ای در بازار موجود شده است که به شیرآلات …………………………

یک ست شیرآلات شامل چه چیزهایی می باشد

یک ست شیرآلات به معنی یک ست ۴ تکه‌ای از شیرآلات است که شامل مواردی از قبیل شیر توالت (شیر آفتابه‌ای)، شیر حمام، شیر روشویی ……..
.

آیا قیمت شیرآلات ارزان نشان دهنده کیفیت پایین آنهاست

خیالتان راحت که همه شیرآلات ارزان قیمت بی کیفیت نیستند و در مقابل همه شیرآلات لوکس نیز کیفیت بالا ندارند! ممکن است شیرآلات ارزان صرفاً به دلیل سبک تر بودن ارزان باشند امّا جنس آنها با جنس شیرآلات لوکس یکسان باشد. از طرف دیگر ………

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code