اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش وان جکوزی

بیش از ده سال است که وان های حمام به عنوان یک محصول کاربردی و مفید در بین اقشار مختلف جامعه مورد استفاده قرار می گیرند . در فروش وان جکوزی به اطلاعات کاملی نیاز است که ما شما را در این مقاله در رابطه با این اطلاعات راهنمایی می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را از بین انواع وان جکوزی ها داشته باشید .

فروش وان گوشه جکوزی
وان جکوزی طرح گوشه

منظور از وان حمام گردابی چیست

جکوزی ها در واقع همان وان های حمام هستند ولی با تجهیزات کامل تر و طرح های متنوع تر . تفاوت اصلی وان حمام ساده با وان جکوزی در ویژگی پاشش آب است . که در وان جکوزی با استفاده از لوله هایی که برای پاشیدن آب با فشار تعبیه شده است ، مانند یک دستگاه ماساژور عمل می نماید . هرچه تعداد این ماساژور ها بیشتر باشد ، قیمت وان جکوزی بیشتر خواهد بود .

این آب بصورت حباب و با فشار مناسب و استاندارد از وان خارج می شود . و بگونه ای طراحی شده است که باعث ماساژ عضلانی اعضای بدن شده و برای ریلکس شدن بدن و رفع خستگی ، بسیار مفید است . شما می‌توانید وان جکوزی مورد نظر خود را از فروشگاه وان جکوزی که در سراسر کشور است تهیه کنید .

فروش وان جکوزی

اهمیت دکوراسیون حمام

امروزه به دلیل توجه و اهمیتی که به دکوراسیون داخلی داده می شود ، در تمام قسمت های منزل و همچنین سرویس های بهداشتی ها و حمام شاهد این موضوع هستیم.
در گذشته اهمیت چندانی به فضای حمام داده نمی شد . و همین امر خود عامل اصلی ایجاد آلودگی و بیماری در حمام ها بود . اما امروزه یکی از بهترین انتخاب ها بودن یک وان حمام جکوزی در حمام می‌باشد .

تلفیق فناوری و هنر در فروش وان جکوزی

امروزه خوشبختانه با پیشرفت علم و فناوری در زمینه تولیدات سرویس های بهداشتی مجهز و مدرن ، و طراحی های بسیار زیبا . توجه روز افزونی به سرویس های بهداشتی می شود و از همین رو در دکوراسیون داخلی منزل نیز جایگاهی ویژه به خود اختصاص داده است . استفاده از وان حمام و وان جکوزی در سرویس بهداشتی ، یک شیوه نوین در ایجاد فضایی شیک و محیطی دلپذیر است . که می تواند علاوه بر بهبود در رعایت بهداشت و پاکیزگی سرویس های بهداشتی ، در تامین راحتی و آسایش افراد نیز بسیار موثر باشد . .

فروش وان جکوزی 0
وان جکوزی دوطرفه

مزایای وان حمام و وان جکوزی

ایجاد فضایی شیک و لوکس

دکوراسیون سرویس بهداشتی

تامین پاکیزگی سرویس بهداشتی

تامین آرامش و رفع استرس

ماساژ و رفع درد عضلانی و مفصلی

ایجاد فضایی شیک در حمام

وجود وان حمام در فضای ما باعث می شود که یک حمام شیک داشته باشیم هر چه وان حمام ما با کیفیت تر و لاکچری تر باشد ، فضای حمام را زیبا تر جلوه خواهد داد . تنها با داشتن یک وان حمام فوق العاده می توانید یک حمام عالی داشته باشید .

کمک به داشتن بهترین وسایل مورد نظر در حمام

با داشتن وان جکوزی بقیه لوازم داخل حمام نیز به چشم می آیند . شما می توانید برای داشتن یک حمام فوق العاده و شیک ، یک توالت فرنگی با کیفیت و هماهنگ با فضا نیز داشته باشید . توالت فرنگی در هر فضایی که نوعی از انواع وان حمام را داشته باشد لازم است .

نظافت حمام با داشتن یک وان حمام

وان حمام نظافت بسیار آسانی دارد . به این دلیل که فضای زیادی را در حمام اشغال می کند ، نظافت حمام را نیز بسیار راحت خواهد کرد. به همین دلیل پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال سهولت کار های حمام هستند ، استفاده از وان حمام جکوزی با بدنه اکریلیک است .

فروش وان حمام جکوزی عاملی موثر در کاهش دردهای عضلانی

استفاده از آب گرم همیشه تاثیر خوبی در رفع دردهای عضلانی داشته است . فروش وان حمام برای کسانی که به دنبال رفتن به اماکنی که دارای چشمه های آبگرم طبیعی هستند ، همیشه امکان پذیر نیست و حتی بدلیل استفاده همگانی از این اماکن ، برای همه افراد خوشایند نیست . اما استفاده از وان حمام و مخصوصا وان جکوزی ، که علاوه بر استفاده از آب گرم شبیه ساز خوبی از چشمه های طبیعی است. و با ایجاد حباب های هوا می تواند عملکردی بسیار عالی برای رفع دردهای عضلانی و مفصلی باشد .

استفاده از وان حمام جکوزی اصراف یا صرفه جویی

بیشتر افراد فکر می کنند استفاده از وان یا جکوزی ، منجر به اصراف آب و اتلاف منابع طبیعی می گردد . در صورتی که استفاده درست و صحیح از این محصول نه تنها از هدر رفت آب جلوگیری می کند . بلکه باعث صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های اقتصادی نیز می گردد . به همین دلیل می‌توان گفت که در واقع یک بار قیمت وان حمامی را پرداخت می‌کنید ، اما تا سال های سال هزینه آب کمتری پرداخت خواهید کرد .

فروش وان جکوزی 1

چرا استفاده از وان جکوزی

وان حمام جکوزی که تقریبا عملکردی شبیه به چشمه های آبگرم دارد ، معمولاً بصورت یک وان تک نفره و دو یا چند نفره تولید می شود و می تواند در ابعاد دیگر و با مدل های مختلف تولید گردد . در وان جکوزی از امکاناتی استفاده می شود که آن را از وان حمام ساده بسیار متمایز می نماید . که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد .

تفاوت وان جکوزی با وان ساده

در فروش وان جکوزی ، آن چیزی که دارای اهمیت است ، پمپاژ هایی است که آب را با فشار و به همراه حباب های آب به داخل وان پرتاب می کنند . این عمل باعث می شود که افراد ، علاوه بر استفاده از گرمای مطبوع آب ، از حرکت های ماساژ گونه حباب های هوا نیز بهره مند گردند . که این مزیت ، لذت استفاده از یک حمام آب گرم را چندین برابر می کند . و همین ویژگی است که باعث می شود خریداران وان حمام ، وان جکوزی دار را به وان ساده ترجیح دهند . وان جکوزی قیمت بالاتری نسبت به وان ساده دارد اما ویژگی ها فراوانی نیز دارد .

فروش وان جکوزی 2
وان حمام

فروش وان جکوزی با ظرفیت تک یا چند نفره

وان جکوزی خانگی تک نفره

وان جکوزی خانگی چند نفره

وان جکوزی حمام

وان جکوزی خانگی تک نفره

در گذشته بیشتر وان های جکوزی را در ابعاد بزرگ و در استخر ها و سالن های ورزشی می دیدیم . اما با آشنایی هرچه بیشتر با مزایای استفاده از جکوزی ، میل افراد به داشتن وان جکوزی شخصی در داخل منزل ، بسیار افزایش یافت . از این رو سازندگان وان های جکوزی به ساخت انواع وان جکوزی خانگی دار با قابلیت استفاده در حمام روی آوردند . بطوریکه این وان های جکوزی حتی به داخل اتاق خواب نیز راه پیدا کرده اند . ابعاد وان های جکوزی خانگی تک نفره ، تقریبا با وان حمام ساده برابری می کند و همین امر باعث می شود که استفاده از آن در حمام و اتاق خواب آسان گردد .

فروش وان جکوزی 4

وان جکوزی خانگی چند نفره

اصولا وان های چند نفره با ابعاد بسیار بزرگ و به عبارتی استخری ساخته می شوند . ولی این ابعاد همان گونه که از اسمشان نیز مشخص است برای استفاده در اماکنی چون استخرها و سالن های ورزشی و عمومی ساخته می شوند .اما وان جکوزی های چند نفره خانگی که بصورت دو و چهار نفره و نهایتا 6 نفره تولید می گردند ، از ابعاد کوچکتری برخوردار هستند .به هر حال این نوع از وان ها جزو وان جکوزی خانگی ارزان به حساب نمی‌آیند. که به نسبت فضایی که دارید می توانید ، بسته به نیازتان سفارش دهید . در ادامه مقاله با ابعاد استاندار این وان ها آشنا خواهید شد .

وان جکوزی از لحاظ پزشکی

از نظر پزشکان استفاده متوالی از وان جکوزی می تواند به نوعی بدن را ریکاوری نماید . زیرا علاوه بر ایجاد انرژی و شادابی برای رفع گرفتگی های عضلانی و دردهای ناشی از عدم تحرک ، بدلیل سبک نادرست زندگی های امروزی بسیار مفید است .

فروش وان جکوزی 5

فروش وان جکوزی برای سالمندان

یکی از بهترین مزایای استفاده از وان جکوزی برای افراد سالمند ، بهبود دردهای ناشی از پوکی استخوان و کمک به بهبود عملکرد مفاصل است . که می تواند در کنار نرمش های ارتوپدی برای افراد مسن بسیار مفید باشد .این ها تنها جزئی از ویژگی های وان جکوزی حمام است .

فروش وان جکوزی برای ورزشکاران

استفاده از جکوزی علاوه بر اینکه برای افرادی که بدلیل کم تحرکی ، دچار درد ها و گرفتگی های عضلانی می شوند بسیار مفید است . از طرف ورزشکاران نیز بسیار مورد استقبال قرار می گیرد .
استفاده از مزایای وان جکوزی ، برای نرم کردن عضلات و ماهیچه ها بعد از ورزش های روزانه ، که می تواند سبک و یا حتی سنگین باشد ، بسیار مفید و آرامش بخش خواهد بود .

فروش وان جکوزی 6

خطر وان جکوزی برای مادران باردار

مادران باردار نباید از وان جکوزی استفاده نمایند ، زیرا فشار آب گرم ناشی از پمپاژهای جکوزی ، می تواند برای جنین و همچنین مادر خطر ناک باشد .
درضمن افرادی که از لنز استفاده می کنند نیز باید در هنگام استفاده از وان جکوزی مراقب باشند ، زیرا گرمای آب می تواند باعث ازبین رفتن لنز و صدمه به فرد گردد .

فروش وان جکوزی و مزایای آن

نشاط و شادابی

ماساژ های درمانی

رفع استرس

افزایش کالری سوزی

بهبود درد های بدن

بهبودجریان خون

فروش وان جکوزی در ابعاد مختلف

با توجه به نیاز روز افزون افراد به خرید وان جکوزی ، تولید انواع وان در سایز های مختلف افزایش پیدا کرده است . افراد می توانند با توجه به میزان فضایی که در اختیار دارند و بسته به سلیقه و علاقه خود از انواع متنوع سایز و طرح موجود ، انتخاب نمایند . معمولا وان های جکوزی در ابعاد مشخص و استاندارد تولید می شوند و برای فروش وان حمام در فروشگاه ها قرار داده می‌شود . و در انواع جکوزی های استخری و خانگی تقسیم بندی می شوند .

فروش وان جکوزی 7

انواع وان جکوزی به جهت ابعاد

جکوزی های استخری

جکوزی های خانگی

فروش انواع وان جکوزی
وان جکوزی دار

ابعاد استاندارد در وان جکوزی

جکوزی یک نفر ه با ابعاد 75*170

جکوزی دو نفره با ابعاد 120*180

جکوزی چهار نفره با ابعاد 200*180

شش نفره ابعاد 170 و 180*200

فروش وان جکوزی 8

تیپ بندی وان جکوزی چیست و بر چه اساسی انجام می شود ؟

وان جکوزی به دلیل داشتن ویژگی های متنوع می تواند از آپشن های گسترده ای نیز برخوردار باشد . این آپشن ها ، بر گرفته از لوازم جانبی مختلفی هستند ، که هرکدام از مزایا و جلوه های خاصی برخوردارند . در فروش وان جکوزی ، بسته به لوازم جانبی متعدد و خاصی که در هر نوع از وان بکار می رود ، تقسیم بندی مشخصی صورت می گیرد. که بر اساس آن تیپ بندی می شود . تیپ یک وان جکوزی ، ساده ترین نوع وان جکوزی می باشد .

فروش وان جکوزی به همراه لوازم
جکوزی با لوازم جانبی

قیمت جکوزی به چه مواردی بستگی دارد

جنس بدنه

زیر آب وان

شاسی وان

لوازم جانبی

شرکت تولیدی

فروش وان جکوزی 9

جنس بدنه

برای تولید وان از جنس های مختلفی استفاده می شود . که یکی از انواع آن استفاده از جنس آکرولیک می باشد . جنس آکرولیک یکی از جنس های بسیار خوب در تولید وان می باشد .
انواع جنس وان دارای مزایا و معایب مربوط به خود می باشد ، که در فروش وان جکوزی برای داشتن انتخابی خوب باید به آن ها دقت کنید .

فروش وان جکوزی با طرح کم جا
وان جکوزی کوچک و کم جا

زیر آب وان

در فروش وان حمام جکوزی ، دو مدل زیر آب وجود دارد . زیر آب اتومات که بصورت یک کلید روی بدنه وان تعبیه می شود و بسهولت قابل دسترس است . در این روش تخلیه آب براحتی با فشردن کلید انجام می شود . ولی در مدل پدالی باید با فشار دادن پا بر روی پدال عمل تخلیه را انجام داد .

فروش وان جکوزی 09

انواع زیر آب وان جکوزی حمام

زیر آب اتومات

زیر آب پدالی

لوازم جانبی وان

زیر سری

دستگیره

پنل جلو و عقب

موتور یا پمپ

فروش وان جکوزی 11
وان جکوزی با لوازم جانبی

در فروش وان حمام جکوزی به چه مواردی دقت کنیم

در فروش وان حمام جکوزی با توجه به استقبال افراد برای خرید این محصول ، در ابعاد کوچک نیز تولید می شود . که مناسب حمام های کوچک نیز باشد . در هنگام خرید انواع وان به موارد ذکر شده که در متن برای شما آورده ایم ، دقت نمایید .

نکات مهم خرید وان حمام گردابی

اندازه و سایز وان

سطح بدون لغزش

سیستم تصفیه آب

جتهای پاشش حباب

جایگاه نشستن در وان

سیستم گرم کننده

فروش وان جکوزی 12
وان حمام جکوزی کوچک

روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه از نمونه های خارجی جکوزی حمام شده و انواع آن را در این صفحه ببینید:

وان جکوزی برای نصب در داخل حمام شخصی هم تولید می کنید ؟

بله وان حمام جکوزی در ابعاد مختلف تولید می شود

از لحاظ پزشکی استفاده از وان جکوزی برای خانم باردار مضر است ؟

بله استفاده از وان جکوزی بدلیل خروج حباب های هوا با فشار آب به هیچ عنوان برای خانم باردار توصیه نمی شود

وان جکوزی برای کودکان قابل استفاده است ؟

برای کودکانی که در وان ساده هم می توانند استحمام کنند به شرط حضور فرد بزرگتر اشکالی ندارد

2 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر
      بله بدلیل استفاده از آب گرم و حباب های آب که بصورت ماساژور عمل می کند ، می تواند در بهبود تمام درد های عضلانی و استخوانی مفید باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code