اینجا هستید :
فروش کفپوش چوبی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش کفپوش چوبی

فروش کفپوش چوبی

فروش کفپوش چوبی در مجموعه شادکو با کیفیت عالی صورت می گیرد . کفپوش چوبی بسیار بادوام است . و با مراقبت مناسب ، می تواند یک عمر دوام بیاورد . اگر قصد فروش خانه را دارید ، جدا از جلوه ای لوکس به خانه ، ارزش خانه شما را نیز افزایش می دهد . در طول عمر خود می توان آن را چندین بار پالایش کرد . در حالی که بیشتر چوب های سخت ما از قبل آماده می شوند ، یعنی با یک لایه محافظ بالا ، باید از رطوبت دور نگه داشته شود . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه شادکو همراه باشید .

پارکت چوبی به گزینه ای محبوب برای صاحبان خانه در ایران تبدیل شده است . فروش کفپوش پارکت چوبی باعث می شود هر اتاقی زیبا به نظر برسد و میزان خاصی از ظرافت و گرما را به آن اضافه می کند . که بسیاری از گزینه های کفپوش دیگر قادر به انجام آن نیستند . با این حال ، شما نمی توانید کفپوش خود را فقط بر اساس ظاهر آن انتخاب کنید ! عوامل زیادی باید در نظر گرفته شود ، بنابراین ، ما یک راهنمای کامل برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه تهیه کرده ایم .

فروش کفپوش چوبی
فروش کفپوش چوبی

در بخش فروش کفپوش چوبی ما روابط تجاری طولانی مدت ایجاد می کنیم. ما قابل اعتماد هستیم.

تعمیر و نگهداری بعد از فروش کفپوش چوبی

در بخش فروش کفپوش چوبی بیشتر و بیشتر صاحبان خانه به کفپوش چوبی روی آورده اند . برخی ظاهر کلاسیک کفپوش چوبی را بر فرش یا کاشی ترجیح می دهند . در حالی که برخی دیگر فقط نظافت این نوع کفپوش را آسان تر می کنند . اما ، این سوال باقی می ماند که کدام یک بهتر است : کف فرش ، کاشی یا چوب سخت ؟ پارکت چوبی نه تنها جلوه ای از ظرافت را به خانه شما می بخشد . بلکه کمی گرما را نیز به همراه دارد . بسیاری از صاحبخانه ها معتقدند که داشتن کف چوبی حتی فضا را بزرگتر نشان می دهد . این که آیا باعث جذابیت بیشتر خانه شما می شود بستگی به بقیه دکوراسیون شما دارد . اما این راهی آسان برای ایجاد اولین تاثیر عالی است .

در بخش فروش کفپوش چوبی باید بگوییم . که تمیز و نگه داشتن کفپوش چوبی بسیار آسان است . می توان آنها را جارو کرد ، با بخار تمیز کرد یا جاروبرقی کشید . تا هرگونه آلودگی یا زباله ای که روی هم انباشته شده اند را از بین ببرد . تصور کنید که مجبور نیستید اغلب تمیز کنید ، در حالی که هنوز می دانید که کفهای شما هیچ گونه خطرات محیطی مانند کنه گرد و غبار یا شوره حیوانات خانگی ندارند . چیزی که نگهداری از چوب را آسان تر می کند . این واقعیت است که نسبت به فرش ها مقاومت بیشتری در برابر لکه دارد . اگر چیزی را ریختید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را پاک کنید . 

در بخش فروش کفپوش چوبی ما بیش از 35 سال الهام می گیریم. ما خلاق هستیم و سنت سرمایه ارزشمند ماست.

فروش کفپوش چوبی
فروش کفپوش چوبی

معایب فروش کفپوش چوبی

1.  به راحتی خراشیده می شود : کفپوش چوبی مستعد خط و خش کفش های پاشنه بلند ، اسباب بازی های کودکان ، حیوانات خانگی و غیره است . 2 . نظافت منظم : در حالت ایده آل ، کفپوش چوبی باید سالی یکبار پرداخت شود . و هر 4-5 روز یکبار جاروبرقی بکشید . برای جلوگیری از حمله موریانه ها ، نگهداری منظم لازم است .3 . گران : کفپوش چوبی سخت تر از سایر مواد کفپوش است . در حالی که هزینه کفپوش چوبی لمینت بسیار کمتر از قیمت کفپوش پارکت چوب سخت است . و بنابراین فروش کفپوش چوبی لمینت گزینه بهتری است .

4. مقاومت در برابر رطوبت کم : کف خانه های چوبی را در خانه ای که رطوبت بالایی دارد یا در مناطقی مانند حمام نصب نکنید . رطوبت می تواند چوب را متورم کرده یا به کپک آلوده شود . در حالی که تمیز کردن پارکت چوبی ارزان با یک پارچه مرطوب مشکلی ندارد اگر با دقت انجام شود . اطمینان حاصل کنید که آب روی سطح آن نریزد . برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در بخش فروش کفپوش چوبی در تماس باشید . آنها خوشحال می شوند که شما را راهنمایی کنند .

پارکت چوبی … کلیک کنید

فروش کفپوش چوبی
فروش کفپوش چوبی

در بخش فروش کفپوش چوبی چه نوع چوبی برای کدام منطقه از خانه شما مناسب است

چوب سخت جامد فروشگاه شادکو ایده آل برای مناطق نشیمن ، اتاق خواب ، راهرو و اتاق ناهار خوری . در حالی که عاقلانه است که از کفپوش پارکت چوبی جامد در آشپزخانه اجتناب کنید . می توانید در صورت قرار دادن تشک های ضد آب در نزدیکی سینک ظرفشویی یا ماشین ظرفشویی ، آن را نصب کنید . چوب ساج :  در بخش فروش کفپوش پارکت چوبی ، چوب ساج به دلیل روغن های ذاتی که دارد . در مناطق مرطوب به طور غیرمعمول کار می کند . زیرا قارچ و رطوبت را دور نگه می دارد . به غیر از چوب ساج ، اکثر گونه های چوبی که مستقیماً در حمام استفاده می شوند . باعث اتلاف پول می شوند .

چوب لمینت یا مهندسی شده :  هر دو را می توان در همان قسمتهایی که چوب سخت جامد می تواند نصب کرد ، نصب شود . باز هم ، بهتر است از هر نوع مواد ارگانیک در آشپزخانه اجتناب کنید . اما می توان با احتیاط های مناسب کار کرد . چوب لمینت را می توان در زیرزمین نصب کرد . تا جایی که منطقه از هیچ گونه مشکل رطوبت رنج نبرد . اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید در بخش فروش کفپوش چوبی با ما در مجموعه شادکو در تماس باشید .

پارکت چوبی ارزان … بیشتر بخوانید

فروش کفپوش چوبی
فروش کفپوش چوبی

 انواع مختلف فروش کفپوش چوبی 

1. چوب سخت

در بخش فروش کفپوش چوبی ، این کفپوش چوبی جامد از چوب واقعی از بالا به پایین ساخته شده است . چوبی که از انواع درختان مانند بلوط ، گردو ، کاج ، برداشت شده است . دوام : بسیار بادوام است و در صورت نگهداری خوب سالها دوام می آورد. در طول عمر خود می توان آن را چندین بار پالایش کرد. در حالی که بیشتر چوب های سخت از قبل آماده می شوند . یعنی با یک لایه محافظ بالا ، باید از رطوبت دور نگه داشته شود .

معایب و مضرات چوب سخت :

  • سرعت رشد آهسته: به دلیل کند بودن سرعت رشد درخت ، احیای مجدد جنگل های چوبی سخت به طول می انجامد.
  • قابلیت کار: با توجه به تراکم ، چوب سخت در هنگام ساخت بسیار سخت تر می شود.

2. چوب مهندسی شده

در بخش فروش کفپوش چوبی ، کفپوش چوبی مهندسی شده روکش چوبی واقعی است . که به چندین لایه چوب دیگر مانند تخته سه لا در زیر چسبیده است . این به این چوب در طول زمان پایداری عالی می بخشد . دوام :  بسیار بادوام است ، به همین دلیل برای هر منطقه ای از خانه شما انتخاب خوبی است. همچنین نسبت به چوب سخت در برابر رطوبت مقاومت بیشتری دارد . کاشی های چوبی شناور یا پارکت چوبی لمینت از یک ماده مصنوعی تشکیل شده است . که ظاهر چوب را تحریک می کند . و سپس لمینت می شود .

معایب کفپوش چوب مهندسی شده :

  • جامد در مقابل …
  • برخی از محصولات چوبی مهندسی را نمی توان تمیز کرد. …
  • چوب مهندسی شده می تواند خراشیده و دندانه دار شود. …
  • لایه های نازک روکش می تواند طول عمر کف شما را کاهش دهد. …
  • چوب مهندسی ضد آب نیست. …
  • و به طور کامل ضد رطوبت نیست ، در هر صورت.

در بخش فـروش کفپوش چوبی ما خود را به بالاترین استانداردهای رفتار اخلاقی متعهد می کنیم. ما کارآمد هستیم

پارکت چوبی
فروش کفپوش چوبی

3. چوب لمینت

دوام : در حالی که نسبتاً بادوام است ، در بخش فروش کفپوش چوبی ، بزرگترین مزیت کفپوش چوبی لمینت این است که نصب آن بسیار ساده است . نکته : اگرچه چوب سخت یک انتخاب عالی است . این روزها جایگزین مقرون به صرفه و هوشمندتر لمینت است . در طرح های مختلف کف چوبی تولید می شود و در برابر کپک و باکتری مقاوم است .

معایب کفپوش لمینت :

کفپوش پارکت لمینت با استفاده از چسب ساخته می شود . و به همین دلیل است که گاز فرمالدئید را آزاد می کند . که می تواند برای شما ، بچه ها و حتی حیوانات خانگی سمی باشد . اکثر محصولات لمینت بدون گاز حدود 10 سال است . اما برخی از مارک ها دارای سطح بسیار پایینی از گاز سمی هستند . که برای کفپوش بی خطر در نظر گرفته می شود .

در بخش فـروش کفپوش چوبی ما دانش و حرفه ای بودن را در تجربه ای بی بدیل تلفیق می کنیم. ما حرفه ای هستیم

پارکت چوبی
فروش کفپوش چوبی

پل ارتباطی با مجموعه شادکو در بخش فروش کفپوش چوبی

فـروش کفپوش چوبی روزگاری کالایی لوکس و گران قیمت تلقی می شد . اما بسیاری در ایران به طور فزاینده ای این نوع کفپوش را انتخاب می کنند . زیرا فقط بسیار خوب به نظر می رسد ! علاوه بر این ، تزئین اطراف بسیار آسان است . همه رویاهای دکوراسیون منزل شما می توانند با این کفپوش در جای خود محقق شوند. بنابراین ، تا زمانی که با نگهداری آن مشکلی ندارید . می توانید به راحتی از انواع پارکت چوبی استفاده کنید .

مزایای فروش کفپوش چوبی چیست ؟

کفپوش چوبی بسیار بادوام است ، با مراقبت مناسب نیز می تواند یک عمر دوام بیاورد و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code