وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

فروش توالت فرنگی13

قیمت توالت فرنگی

توالت های فرنگی از مهم ترین اجزای هر سرویس بهداشتی و حمامی هستند . از این رو انتخاب مدل و طرح توالت ها از اهمیت زیادی برخوردار است . امروزه با پیشرفت صنایع ها انواع توالت های فرنگی و ایرانی وجود دارد . که باعث شده دست مشتری برای خرید انواع توالت ها باز تر شده باشد . اما با وجود طرح هاو مدل های گوناگونی قیمت این توالت های فرنگی باهم تفاوت های زیادی دارد. در ادامه مطلب می خواهیم در مورد انواع توالت های فرنگی و عوامل موثر بر قیمت توالت های فرنگی صحبت کنیم .

فروش توالت فرنگی1
توالت فرنگی سرویس بهداشتی

اگر به دنبال باز سازی سرویس بهداشتی خود هستید . توالت سرویس بهداشتی را نادیده نگیرید . حتی اگر به نظر می رسد توالت به درستی کار می کند ، یک توالت فرنگی قدیمی به اندازه مدل های جدید کارآمد نخواهد بود . هزینه و قیمت توالت فرنگی بستگی به نوع نصب و پیچیدگی کار خواهد داشت . تقریباً 2 تا 4 ساعت طول می کشد تا لوله کش بتواند توالت را نصب کند.این موارد می تواند شامل نشتی ناشی از درزگیری ناکافی ، ترک خوردگی که منجر به تکان خوردن توالت فرنگی می شود .

قیمت توالت فرنگییییییییی0
توالت فرنگی مدل دیواری

عوامل موثر بر قیمت توالت های فرنگی

پیچیدگی نصب توالت

هزینه ها و ملاحظات اضافی

نصب توالت

رنگ توالت

نوع درب توالت

ففررووشش توالت فرنگی9
توالت فرنگی

پیچیدگی نصب توالت

حذف و دفع توالت فرنگی قدیمی

حذف و دفع توالت فرنگی قدیمی

کار و نصب توالت فرنگی

نوع و مدل توالت فرنگی 

پیچیدگی شغلی

حذف و دفع توالت فرنگی قدیمی

عوامل زیادی بر هزینه نصب توالت فرنگی تأثیر می گذارد. قیمت ها می تواند به دلیل هزینه های اضافی برای حذف و دفع توالت فرنگی ، نیروی کار ، نصب ، نوع و مارک توالت فرنگی ، محل نصب و پیچیدگی شغل متفاوت باشد.

قیمت توالت فرنگییییییییی00
توالت فرنگی سرویس بهداشتی

حذف و دفع توالت فرنگی قدیمی

قیمت حذف و دور انداختن توالت فرنگی قدیمی معمولاً در قیمت نصب کلی گنجانده شده است. بنابراین حتماً از لوله کش خود بپرسید که آیا این هزینه در نصب و راه اندازی سرویس بهداشتی جدید لحاظ می شود یا خیر.

فروش توالت فرنگی2
توالت فرنگی

کار و نصب

هزینه های نیروی کار می تواند به دلیل زمان لازم برای نصب توالت فرنگی جدید و ویژگی های پیچیده آن متغیر باشد.این احتمال وجود دارد که با برداشتن توالت قدیمی مشکلات لوله کشی را کشف کنید. لوله ها ممکن است برای رعایت قوانین ساختمان نیاز به تعویض داشته باشند ، ممکن است نشتی در دیوارها یا کفپوش وجود داشته باشد ، یا مهر و موم حلقه مومی که توالت را به کف نصب می کند شکسته شود. این مسائل هزینه کار و نصب پروژه را افزایش می دهد.

نوع و مدل توالت فرنگی

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت توالت فرنگی مدل و طرح این توالت های فرنگی است . مشخص است که هرچه طراحی و مدل این توالت های فرنگی خاص تر و برای تولید آن هزینه و وقت بیشتری صرف شده باشد . قیمت بالاتری هم خواهد داشت . برای مثال قطعا توالت های فرنگی ای که از تکنولوژی های پیشرفته تری برخوردار هستند . قیمت بالاتری از توالت های قدیمی خواهند داشت .

فروش توالت فرنگی3
توالت فرنگی سفید رنگ

امروزه با گسترش و پیشرفت صنایع ها باعث شده که انواعی از طرح های توالت های فرنگی وجود داشته باشد . این موضوع باعث شده که خریدار انتخاب ها و آزادگی بیشتری داشته باشد . همچنین انتخاب این مدل توالت های سرویس بهداشتی باید متناسب با نیاز و خواسته خودمان باشد . برای مثال برای کسانی که قد بلندی دارند . انتخب توالت فرنگی با ارتفاع کم انتخاب مناسبی نخواهد بود .

پیچیدگی شغلی

نصب و راه اندازی توالت در صورت پیچیده بودن کار ، بیشتر از حد معمول طول می کشد یا شامل تعمیرات می شود. این موضوعات ممکن است . باعث شود که در حین نصب مسائلی پیش بیاید که باید برطرف شود ، که قیمت توالت فرنگی را افزایش می دهد. مطمئن شوید که برای مشاغل پیچیده قبض مفصلی درخواست می کنید تا بدانید نرخ عادلانه ای از شما گرفته شده است.

ففررووشش توالت فرنگی6
توالت فرنگی سفید دستشویی

هزینه ها و ملاحظات اضافی

قیمت و تخصص لوله کش

نشت و گرفتگی

کفپوش

نیروی کار اضافی

لوله کشی اضافی

هنگام تعیین بودجه برای هزینه های نصب توالت ، دانستن عوامل و ملاحظات قیمت اضافی مفید است که می تواند هزینه پروژه نصب را افزایش دهد. نرخ لوله کشی و تخصص می تواند هزینه کلی را تحت تأثیر قرار دهد و هزینه ها بر اساس وجود نشت یا گرفتگی در صورت نیاز به کف پوش جدید ، در صورت نیاز به نیروی کار اضافی و لوله کشی ، و اینکه آیا کار نصب اضطراری است ، افزایش می یابد.تبلیغات

فروش توالت فرنگی4
توالت فرنگی دیواری

قیمت و تخصص لوله کش

لوله کش هایی که تجربه زیادی دارند ممکن است هزینه بیشتری نسبت به لوله کش های کم تجربه برای زمان خود بپردازند. دیگران ممکن است در زمینه لوله کشی تخصص داشته باشند و شما هزینه بیشتری برای این خدمات بپردازید. برخی از لوله کش ها ساعتی هزینه می کنند و برخی دیگر ممکن است هزینه ثابت دریافت کنند. 

ففررووشش توالت فرنگی7
توالت فرنگی تک تکه ای

نشت و گرفتگی

تعمیر نشت و گرفتگی می تواند هزینه قابل توجهی داشته باشد. اگر نشتی کنترل نشود . ممکن است به کف یا دیوارها آب آسیب برساند. گاهی اوقات تنها راه رفع نشت این است که توالت های سرویس بهداشتی را جدا کرده و دیوار خشک یا کف را باز سازی کنید. در صورت وجود گرفتگی یا انسداد جدی در سیستم لوله کشی ، باید پیشبینی هزینه زیادی را کرد . گاهی اوقات ، لوله کش نیاز به تعویض لوله تخلیه ، تعویض حلقه موم یا نصب فلنج جدید دارد. این بدان معناست که آنها باید توالت را برداشته ، مجدداً قرار دهند و مجدداً ببندند ، و این باعث هزینه بیشتری برای تعمیرات می شود.

ففررووشش توالت فرنگی
توالت فرنگی سرویس بهداشتی

کفپوش

تا زمانی که توالت از کف خارج نشود ، بسیاری از صاحبان خانه متوجه میزان آسیب آب نمی شوند. تعمیر یا تعویض کفپوش آسیب دیده در اسرع وقت ضروری است زیرا می تواند ساختار خانه را به خطر بیاندازد و به طور بالقوه منجر به رشد کپک و کپک شود.

فروش توالت فرنگی5
توالت فرنگی دیواری

نیروی کار اضافی

در صورت نیاز به انجام کار پس از شروع نصب توالت ، هزینه های اضافی کار ممکن است متحمل شوند و از قیمت خود توالت های فرنگی هم فراتر بروند . هزینه های اضافی نیروی کار برای ترمیم نشتی های غیر منتظره ، دستشویی متزلزل ، تعویض مهر و موم حلقه موم و بستن مجدد ، آب بندی یا شیر آب نشتی بالا برود. آسیب های ناشی از آب ، تعمیر یا اصلاح خطوط لوله کشی و گرفتگی قابل ملاحظه همه می تواند هزینه های نصب توالت را افزایش دهد.

فروش توالت فرنگی6
توالت فرنگی

لوله کشی اضافی

اگر در حال انجام پروژه ای بزرگ برای بهبود خانه مانند نصب حمام جدید هستید ، لوله کشی اضافی مورد نیاز است. برخی از اقلام مورد نیاز شامل خطوط تأمین آب سرد و گرم و سینک ظرفشویی و دوش است. اگر حمام جدید با لوله کشی موجود فاصله زیادی داشته باشد ، هزینه مصالح و نیروی کار بیشتری خواهد داشت.

ففررووشش توالت فرنگی0000
توالت فرنگی

انواع توالت فرنگی

توالت فرنگی تک تکه

توالت فرنگی دو تکه

توالت فرنگی دیواری

قیمت توالت فرنگی91
توالت فرنگی حمام

توالت فرنگی یک تکه

توالت فرنگی های یک تکه دارای طراحی شیک و مدرن هستند و به راحتی نصب و تمیز می شوند. این نوع توالت معمولاً کوچکتر است . که آن را به یک انتخاب عالی برای فضاهای تنگ تر نسبت به توالت های دو تکه ای تبدیل می کند . 

فروش توالت فرنگی7
توالت فرنگی سفید دستشویی

توالت فرنگی دو تکه

توالت های دو تکه محبوب ترین گزینه برای نصب توالت هستند. آنها به دو قسمت تقسیم می شوند که قسمت جلویی و پایه آن یک قسمت و مخزن دیگر است. تعمیر و نصب این توالت ها معمولاً مقرون به صرفه تر و راحت تر از بقیه مدل های توالت فرنگی است است. همچنین قیمت این نوع مدل توالت های فرنگی می تواند با توجه به کیفیت متریال استفاده شده متفاوت باشد .

قیمت توالت فرنگی92
توالت فرنگی دستشویی

توالت فرنگی دیواری

سرویس های بهداشتی دیواری یا نصب شده به همراه دیوار در داخل دیوار به دیوار چسبانده می شوند.از آنجا که مخزن داخل دیوار است ، تعمیر این نوع توالت دشوار خواهد بود . اما تمیز کردن آن راحت تر خواهد بود . قیمت این توالت های فرنگی دیواری نسبتا گران تر از بقیه توالت های فرنگی خواهد بود . اما برخی از صاحبان خانه می دانند که آنها گزینه مناسبی برای فضای حمام کوچکتر هستند.

فروش توالت فرنگی8
توالت فرنگی

عواملی که نشان می دهند نیاز به توالت جدیدی دارید

تعمیرات مکرر

سست شدن توالت

ترک های مخزن توالت

گرفتگی مکرر توالت

شست شوی ناکارآمد توالت

قیمت توالت فرنگی93
توالت فرنگی دو تکه

تعمیرات مکرر

اگر بارها برای تعمیر توالت خود اقدام کرده اید . یعنی زمان تعویض توالت فرا رسیده است. قیمت تعمیرات مداوم می تواند به سرعت افزایش یابد. با تعویض توالت فرنگی ، می توانید در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید . که ممکن است به زودی بیش از قیمت یک توالت جدید باشد.

فروش توالت فرنگی9
توالت فرنگی

تزلزل

اگر هنگام نشستن روی توالت فرنگی توالت به تکان خورد و یا هنگام نشستن روی آن صداهایی غیر طبیعی ایجاد می شود . یعنی وقت آن رسیده که با لوله کش برای رسیدگی به مشکلات سرویس بهداشتی تماس بگیرید . توالت ممکن است نیاز به بستن مجدد داشته باشد یا برخی از پیچ ها نیاز به سفت شدن داشته باشند قطعا انجام این کار ها در اسرع وقت قیمت کمتری از خرید یک توالت فرنگی جدید خواهد داشت .

قیمت توالت فرنگی94
توالت فرنگی دو تکه

ترک هایی در مخزن

در صورت مشاهده آب در کف توالت ، ممکن است ترک هایی در مخزن ایجاد شود. نشتی منجر به آسیب آب به کف و حتی رشد کپک می شود. ترک های توالت را نادیده نگیرید ؛ هزینه های آسیل دیدگی های ناشی از این ترک ها می تواند حتی قیمت بالاتری از توالت های فرنگی جدید داشته باشد . توالت را تعویض کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود.

فروش توالت فرنگی12
توالت سرویس بهداشتی

گرفتگی مکرر

گرفتگی مکرر برای توالت فرنگی معمولی نیست. اگر توالت فرنگی ای دارید که مرتباً مسدود می شود می تواند نشانه یک مشکل جدی باشد. سرویس های بهداشتی قدیمی مانند گذشته کارآمد و قدرتمند نیستند و برای شستشوی موثر ضایعات و دستمال توالت مشکل خواهند داشت. برای حل مشکل ، سرویس بهداشتی را با مدل جدیدتری جایگزین کنید.

فروش توالت فرنگی10
توالت فرنگی سفید

شستشوی ناکارآمد

توالت فرنگی جدیدتر و بروز تر به صرفه جویی در هزینه قبض آب کمک می کند زیرا از آب کمتری در هر بار استفاده می کند. یک توالت معمولاً از 3 تا 5 گالن آب در هر بار فلاش استفاده می کند . اگر به فکر محیط زیست هستید و می خواهید در آب و پول خود صرفه جویی کنید . یک توالت فرنگی جدید به شما کمک می کند. زیرا قیمت این توالت فرنگی جدید در طولانی مدت از هزینه های اضافی آب کمتر خواهد بود .

 قیمت توالت فرنگی11
توالت فرنگی سرویس بهداشتی
انواع توالت فرنگی را نام ببرید؟

انواع توالت فرنگی نظیر توالت یک تکه دوتکه و…..میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code