اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه12

قیمت آینه دستشویی ساده

امروزه آینه های سرویس بهداشتی قطعا از مهم ترین وسایل هر خانه و محیطی محسوب می شوند . می توان انواعی از این آینه های سرویس بهداشتی را در هر خانه ای مشاهده کرد . از همین رو حتما باید برای خرید این آینه های دستشویی دقت و توجه زیادی کرد . مخصوصا امروزه که با پیشرفت علم و صنایع آینه سازی انواع مختلفی از آینه های سرویس بهداشتی و دستشویی وجود دارد . و همچنین قیمت آینه دستشویی ساده می تواند با هم تفاوت های زیادی را داشته باشد .

از همین رو می خواهیم در این مطلب در مورد انواع آینه دستشویی و عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی ساده صحبت کنیم .

قطعا آینه های سرویس بهداشتی از بهترین وسایل موجود برای سرویس های بهداشتی هستند . از آنجایی که همه ی ما ها به دنبال داشتن سرویس های بهداشتی ای با بهترین دکوراسیون هستیم . استفاده از روشویی مدل مارین برند BAKHTAR در کنار این آینه های دستشویی می تواند بسیار بر دکوراسیون محیط سرویس بهداشتی تاثیر مثبتی بگذارد .

آینه های دستشویی به دلیل داشتن ویژگی های خاص محیطی که درون آن قرار گرفته اند را بزرگ تر از حالت عادی نشان می دهند . از این رو استفاده از آینه های دستشویی ساده در سرویس های بهداشتی کوچک می تواند بسیار مفید باشد .

قیمت آینه
آینه گرد سرویس بهداشتی

عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی ساده

مدل آینه

ابعاد آینه

رنگ آینه

ابعاد آینه دستشویی

از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عوامل بر قیمت آینه دستشویی ساده ابعاد و اندازه آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتیه که در بیشتر مواقع بیشتر تاثیر رو در کنار مدل آینه دستشویی بر قیمت آینه داره . کاملا برای من و تو هم مشخصه که رابطه ابعاد آینه دستشویی با قیمت آینه دستشویی ساده رابطه‌‌ای مستقیمه که هر چی ابعاد آینه دستشویی رو بیشتر کنیم . قیمت آینه دستشویی ساده هم به همون نسبت بیشتر میشه . توی خرید آینه دستشویی هم باید حتما به ابعاد آینه دستشویی مورد نظرت توجه داشته باشی .

همون طور که گفتیم . ابعاد آینه دستشویی از مهم‌ترین عوامل روی قیمت آینه دستشویی ساده اس که به همین علت هم توی خرید آینه مورد نظرت باید با دقت و با توجه به محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت ابعاد آینه دستشویی رو خریداری کنی . تا در اخر یک آینه دستشویی لوکس خوب و متناسب رو برای محیط مورد نظرت خرید کرده باشی . البته امروزه آینه های دستشویی بسیار زیادی با ابعاد های مختلف توی فروشگاه آینه دستشویی موجودن . که کار تو رو برای خرید آینه دستشویی خیلی راحت کرده .

آینه6
آینه سرویس بهداشتی افقی

مدل آینه دستشویی ساده

از دیگر عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی ساده می توان به مدل و طرح آینه سرویس بهداشتی اشاره کرد . هر چه مدل و طراحی آینه دستشویی خاص تر و برای طراحی آن هزینه و وقت بیشتری صرف شده باشد . قیمت آینه دستشویی ساده بالاتری هم خواهد داشت . برای مثال قطعا آینه های سرویس بهداشتی بک لایت قیمت بالاتری از آینه های معمولی خواهند داشت .

همچنین اضافه کردن ویژگی هایی به آینه های سرویس بهداشتی می تواند بر قیمت آینه دستشویی ساده تاثیر بگذارد . برای مثال شما عزیزان می توانید ویژگی های رو به رو را به آینه های سفارشی خود اضافه بکنید : دکمه تاچ حرارتی – دماسنج – ساعت

باید اشاره کرد . که انتخاب مدل آینه دستشویی باید متناسب با محیط مورد نظر باشد . برای مثال آینه‌های بک‌لایت دستشویی بسیار مناسب برای محیط هایی که نیاز به نور دارند . هستند . و استفاده از در محیط هایی که بسیار پر نور هستند . زیاد مناسب و جالب نمی‌باشد . امروزه آینه های دستشویی و سوریس‌بهداشتی در مدل های بسیار متنوع و گوناگونی در بازار و بورس آینه دستشویی موجود می‌باشند .

که مشتری می‌تواند . بسیار راحت یک آینه دستشویی متناسب با محیط دستشویی و سرویس بهداشتی خود را تهیه و استفاده کند . حتما علاوه بر توجه به قیمت آینه دستشویی ساده حتما باید در انتخاب درست مدل آینه دستشویی توجه و دقت زیادی کرد . تا یک آینه کاملا متناسب برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خود را تهیه و استفاده کرد .

آینه4
آینه سرویس بهداشتی ساده

همچنین استفاده از ست شیرآلات قهرمان مدل ایتالیایی در کنار این آینه ها می تواند بسیار جذاب باشد .

رنگ آینه دستشویی

از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت آینه دستشویی ساده رنگ آینه دستشویی است . امروزه آینه‌های دستشویی در رنگ های بسیار متنوع‌ای تولید و به فروش می‌رسند . که باعث شده است . بتوان به راحتی متناسب با هر محیطی و هر دکوراسیونی یک آینه دستشویی رنگی مناسب را تهیه و استفاده کرد . البته باید توجه داشت . که انتخاب رنگ آینه دستشویی باید متناسب با دکوراسیون محیط مورد نظر باشد . به طوری که غیر متناسب بودن رنگ آینه با تم محیط می‌تواند . جلوه‌ی محیط ما را خراب کند .

برای مثال آینه‌های دستشویی طوسی رنگ برای محیط‌هایی که رنگ بندی و تم سفید دارند . بسیار مناسب و عالی است . تغییر رنگ در قیمت آینه‌های دستشویی تغییر زیادی را ایجاد نمی‌کند . اما می‌تواند . بسیار جلوه محیط مورد نظر را تحت تاثیر قرار بدهد . و یا آینه دستشویی طلایی رنگ برای محیط‌هایی که تم مشکی رنگی دارند . می‌تونه خیلی مناسب و عالی باشه . و تاثیر خیلی مثبتی بر دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی داشته باشه . البته باید به قیمت آینه دستشویی ساده هم توجه داشت .

همون طور که گفته شد . رنگ‌های بسیار متنوع ای برای آینه‌های دستشویی ساده موجود می‌باشد . که می‌تونیم از محبوب ترین این‌رنگ ها به رنگ‌های آبی ، سفید ، صورتی و آفتابی اشاره کنیم . که باید متناسب با دکوراسیون محیط مورد نظر از این‌مدل آینه دستشویی رنگ استفاده کنیم . تغییر رنگ در آینه دستشویی تاثیر زیادی را در قیمت آینه دستشویی ساده ایجاد نمی‌کند . اما قطعا تاثیر بسیار مهم و زیادی بر دکوراسیون محیط‌های مورد نظر مثل دستشویی و سرویس‌بهداشتی دارد .

آینه11
آینه کمد دار

امروزه آینه بک لایت دستشویی در رنگ‌های مختلفی در فروشگاه های مختلف فروش آینه موجود می‌باشند . از محبوب‌ترین رنگ‌ها هم می‌توان به رنگ آبی ، سفید ، آفتابی و صورتی اشاره کرد . پیشنهاد ما استفاده از این روشویی مدل آترین برند BAKHTAR در کنار آینه‌های دستشویی است . زیرا می‌تواند . جلوه‌ای فوق العاده زیبا به محیط مورد نظر مانند دستشویی بدهد . و دکوراسیون محیط دستشویی را بسیار زیباتر از قبل کند .

از زیبا ترین ترکیب ها ، استفاده از روشویی های دیواری در کنار آینه های دستشویی !

انواع آینه دستشویی ساده

آینه ضدبخار

آینه چرغ‌دار

آینه شلف‌دار

آینه کمددار

آینه14
آینه دستشویی

انواع آینه چراغدار

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

قیمت آینه
آینه چراغدار سرویس بهداشتی

آینه بک لایت

آینه های بک لایت قطعا از زیبا ترین و خاص ترین آینه های سرویس بهداشتی می باشند . این آینه های سرویس بهداشتی بک لایت به طراحی خاصی که دارند . از محبوب ترین آینه های موجود در بازار هستند . طراحی این آینه ها به گونه ای است که معمولا نور های لامپ های کم مصرف از پشت به آینه ها برخورد می کند .

و نوری زیبا و ملایم را تحویل سرویس های بهداشتی شما می دهد . البته این آینه های بک لایت در انواع ابعاد ها و طرح ها تولید و استفاده می شوند . همان طور که گفته شد قیمت این آینه های بک لایت از قیمت آینه های دستشویی ساده بیشتر است .

قیمت آینه
آینه بک لایت سرویس بهداشتی

همچنین تنوع رنگی در این آینه های بک لایت هم بسیار خوب و زیاد است . همچنین لامپ های این آینه های بک لایت در رنگ های مختلفی تولید می شوند . که رنگ های سفید – زرد – بنفش از محبوب ترین این رنگ ها هستند . البته انتخاب این رنگ ها باید متناسب با محیط اطراف آینه سرویس بهداشتی باشد . برای مثال سرویس های بهداشتی ای که تم سفید رنگ دارند . استفاده از آینه های سرویس بهداشتی دودی رنگ می تواند بسیار خوب باشد .

اگر به دنبال وان حمام زیبا و شیک برای سرویس های بهداشتی خود هستید . می توانید از وان حمام شاینی N-BT011 (عرض۱۳۰) در کنار این آینه های بک لایت استفاده کنید .

آینه لامپی

از دیگر آینه های چراغدار می توان به آینه های لامپی اشاره کرد . این آینه های لامپی سرویس بهداشتی شباهت هایی به آینه های بک لایت دارند . اما در موقعیت قرار گیری لامپ هایشان تفاوت هایی دارند . موقعیت قرار گیری لامپ ها در این مدل آینه های چراغدار به گونه ای است که این لامپ ها با فاصله هایی مشخص از هم روی این آینه ها قرار می گیرند . البته محل قرار گیری این لامپ ها بستگی به شکل آینه ها دارد . اما وجود همین فاصله ها در لامپ ها باعث شده که نوری زیبا و یک نواخت را تولید کنند . و باعث زیبایی بیشتر آینه های چراغدار شوند .

آینه7
آینه لامپی

از لامپ های متفاوتی برای این آینه های دستشویی استفاده می شود . ولی آینه های led از محبوب ترین این لامپ ها هستند . همچنین این لامپ ها در صورت خراب شدن و سوختگی به راحتی تعویض و جایگزین می شوند . وجود تنوع زیاد در رنگ این لامپ ها باعث شده که بتوان به راحتی برای انواع محیط ها و دکوراسیون ها از این آینه های لامپ دار استفاده کرد . پیشنهاد ما به شما استفاده از روشویی مدل یولیت برند BAKHTAR در کنار این آینه های لامپی است .

از آینه‌های لامپی دستشویی در اتاق‌های گریم به دلیل نور فوق‌العاده‌شان استفاده می‌شود . از همین رو هم از این‌مدل آینه لامپی دستشویی به عنوان آینه گریم هم یاد می‌شود . همچنین از آینه‌های لامپی دستشویی با نام های دیگر هم نیز یاد می شود . که می‌توان به آینه‌های هالییودی دستشویی اشاره کرد .

آینه14
آینه لامپی دستشویی

آینه کمددار دستشویی

شاید برای تو هم مثل من این‌مشکل رو مخ پیش اومده باشه که می‌خواستی از تمومی وسایل مورد نیازت توی محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی استفاده کنی . اما چون این‌محیط‌ها معمولا محیط های کوچیکی هستند نتونستی . اما دیگه نگران نباش چون در حال حاضر می‌تونی با استفاده از وسایلی مثل آینه دستشویی شیک کمددار تا حدودی این‌مشکل رو حل کنی . قیمت آینه دستشویی ساده کمددار هم که بسیار مناسبه و می‌تونی به راحتی تهیه و استفاده کنی .

قیمت آینه دستشویی ساده
آینه کمددار دستشویی

در واقع با استفاده از آینه کمددار دستشویی داری از فضا بیشترین استفاده رو میبری . در حال حاضر هم توی فروشگاه آینه دستشویی هم که انواع آینه کمددار دستشویی و سرویس‌بهداشتی با قیمت آینه دستشویی ساده متفاوت و متنوع موجوده و می‌تونی به راحتی اون آینه دستشویی کمددار مورد نظرتو تهیه و استفاده کنی و لذتشو ببری . طراحی آینه کمددار دستشویی به صورتیه که آینه جلوی کمد قرار داره و در واقع آینه دستشویی نقش در رو داره برای کمدها .

خوبه که جنس و کیفیت آینه کمددار دستشویی ضد آب و رطوبت باشه . چونکه از این‌مدل آینه کمددار دستشویی توی محیط های مرطوب مثل دستشویی و سرویس بهداشتی استفاده می کنی . قیمت آینه دستشویی ساده کمددار ضد آب می تونه با قیمت آینه دستشویی ساده کمی متفاوت باشه . که حتما باید به این‌نکته توجه کنی . تا یک آینه دستشویی ساده متناسب با پول توی جیبت تهیه و استفاده کنی . می‌تونی از این روشویی مدل LORENZO برند تیفانی هم در کنار آینه کمددار دستشویی مورد نظرت استفاده کنی .

آینه15
آینه کمددار دستشویی

آینه شلف‌دار دستشویی

استفاده از وسایل تزئینی توی محیط های مختلف مثل محیط دستشویی از قدمی خیلی عادی و معمول بوده . و تو هم حتما این‌مدل وسایل رو توی محیط‌های مختلف مشاهده کردی . در حال حاضر هم که علاوه بر اینکار از وسایل تزئینی به طور ویژه برای خود وسایل خونه استفاده میشه . که می تونیم به انواع شلف‌ها برای انواع مدل‌های آینه دستشویی اشاره کنیم . استفاده از شلف برای آینه دستشویی می‌تونه دو مزیت خیلی خوب و عالی برای جلوه محیط دستشویی خونت داشته باشه .

قیمت آینه دستشویی ساده
آینه شلف‌دار

اولیش اینکه باعث زیباتر شدن خود آینه دستشویی میشه . و همچنین علاوه بر این باعث قشنگ‌تر شدن محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت هم میشه . قیمت آینه دستشویی ساده شلف‌دار هم که هم به مدل و کیفیت آینه و هم به مدل شلف بستگی داره . که حتما هنگام خرید یک آینه دستشویی مدرن و شیک شلف‌دار باید به این‌نکات توجه داشته باشی . که بتونی یک آینه دستشویی شلف‌دار مناسب رو برای خونت تهیه کنی و استفاده کنی .

آینه16
آینه شلف‌دار دستشویی

انواع آینه های سرویس بهداشتی بر اساس شکل

آینه دایره

آینه فرمی

آینه مربع

آینه مستطیلی

آینه دایره

قطعا آینه های گرد سرویس بهداشتی از محبوب ترین ترین آینه های دستشویی موجود در بازار هستند . این مدل آینه های دایره ای دستشویی به دلیل داشتن شکلی ساده ولی شیک تنواسته اند در چندین سال محبوبیت خود را بین عموم مردم و طراحان دکوراسیون ها حفظ کنند . همچنین این قیمت این آینه های دستشویی ساده به دلیل داشتن ظاهری ساده و معمولی بسیار خوب و معقول بوده است .استفاده از این آینه های گرد در محیط هایی مانند سرویس های بهداشتی به دلیل داشتن شکلی ساده بسیار راحت بوده است . شما عزیزان می توانید از ست شیرآلات گلد مدل آکوا برند درخشان در کنار این آینه های دایره ای شکل استفاده بکنید .

دستشویی ساده
آینه گرد دستشویی

همچنین تولید این آینه های دایره ای شکل در ابعاد ها و اندازه های مختلف باعث شده است . که بتوان برای هر دستشویی ای با هر ابعاد و متراژی آینه گرد مناسب را تهیه و استفاده کرد . تولید این آینه های گرد سرویس بهداشتی در رنگ ها و طرح های مختلف باعث شده است که دست مشتری برای خرید یک آینه مناسب از همیشه باز تر شود .

آینه فرمی دستشویی ساده

آینه های فرمی سرویس بهداشتی قطعا از خاص ترین و جذاب ترین مدل آینه های سرویس بهداشتی هستند . این مدل آینه های سرویس بهداشتی فرمی همان طور که از روی اسمشان پیدا است .

دارای شکل خاص و منظمی نیستند . و از قائده ی خاصی پیروی نمی کنند . اما می توان به طوری کلی گفت که این آینه های فرمی در شکل هایی گلابی شکل و یا در یک طرف مثلثی و در طرفی دیگر مربعی شکل تولید و استفاده می شوند . قیمت این آینه های فرمی دستشویی ساده به دلیل داشتن ظاهری متفاوت معمولا از آینه های معمولی بالا تر است .

آینه های فرمی شکل سرویس بهداشتی مانند دیگر آینه های دستشویی دیگر در ابعاد ها و اندازه های متفاوتی تولید و استفاده می شوند . همچنین تنوع رنگی در این آینه های فرمی شکل سرویس بهداشتی هم وجود دارد . اما تنوع آن نسبت به دیگر آینه ها مانند آینه های مستطیلی و دایره ای شکل کمتر بوده . قطعا استفاده از روشویی دکوراتیو GD-S برند آذین گلچین در کنار این آینه های فرمی شکل می تواند بسیار جذاب و خوب باشد .

دستشویی ساده
آینه فرمی سرویس بهداشتی

سه نکته طلایی در مورد خرید آینه دستشویی 👌

1️⃣ اولین نکته در مورد خرید آینه دستشویی ساده که در قبل هم بهش اشاره کردیم . و اهمیت بسیار بالایی هم در خرید و قیمت آینه دستشویی ساده هم داره . انتخاب ابعاد آینه دستشوییه که حتما توی خرید آینه دستشویی ساده مورد نظرت باید بهش توجه داشته باشی . تا بتونی که یک آینه دستشویی خوب و مناسب رو برای خودت و محیط مورد نظرت تهیه کنی . و ازش استفاده کنی و کلی لذت ببری . البته با وجود کلی آینه دستشویی کارت برای خرید یک آینه دستشویی خیلی راحت شده .

2️⃣ دومین نکته اینکه علاوه بر اینکه ابعاد آینه دستشویی باید متناسب با محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باشه . بهتره که ابعاد آینه دستشویی ساده متناسب با وسایل اطراف محیط خود آینه دستشویی باشه . برای مثال بهتره که آینه دستشویی‌ای خریداری و استفاده کنی . که ابعادش نزدیک به ابعاد روشویی دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . تا با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی بشه . و جلوه دکوراسیون محیط دستشویی قشنگ‌تر و بهتر بشه .

حالا ممکنه که چند روشویی توی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . در این‌صورت می‌تونی هم از یک آینه جدید دستشویی که مناسب برای همه روشویی‌ها باشه . استفاده کنی . و یا برای هر کدوم از روشویی‌ها یک آینه دستشویی ساده رو خریداری و استفاده کنی . که در این‌صورت حتما باید به قیمت آینه دستشویی ساده توجه داشته باشی .

3️⃣ سومین نکته هم اینکه آینه دستشویی خریداری شده رنگش باید متناسب با رنگ بندی و تم محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باشه . به این‌موضوع حتما توجه کن . و هنگام خرید آینه دستشویی مورد نظرت باید به رنگش توجه داشته باشی . توجه به همین نکاته که باعث میشه محیط دستشویی و یا سرویس‌‌بهداشتی زیبا داشته باشی یا نه .

فروشگاه آینه دستشویی شادکو

شاید داری از خودت می‌پرسی از کجا می‌تونم با خیال راحت آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرمو تهیه کنم ؟؟ و یا از کجا قیمت آینه دستشویی ساده رو با هم مقایسه کنم ؟؟ فروشگاه شادکو با توجه به مزیت‌ها و ویژگی‌هایی که داره . قطعا می‌تونه خیلی برات مناسب و عالی باشه . و تجربه خرید یک آینه دستشویی رو برات خیلی بهتر و راحت‌تر کنه . که در ادامه مطلب به این‌ویژگی‌ها اشاره می کنیم .

اولین ویژگی خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینه که داری خرید بدون واسطه و مستقیمی رو انجام می‌دی . خرید بدون واسطه یعنی ارتباط مستقیم بین ما تولیدکننده و شما مشتریان عزیز و همون طور هم که مشخصه خرید بدون واسطه تاثیر خوبی بر قیمت آینه دستشویی ساده داره و می‌تونه خرج و هزینه‌های شما رو کاهش بده . خرید بدون واسطه مثل ذخیره پول می‌مونه . پس می شه فهمید . که خرید بدون واسطه مخصوصا امروزه می‌تونه چقدر خوب و عالی باشه .

همچنین تو داری خرید آینه دستشویی مورد نظر خودتو از یک فروشگاه معتبر و با سابقه فروش زیاد انجام میدی . از این‌رو خیال خودت از خریدی که کردی راحت می‌شه . و می دونی که آینه دستشویی که خریداری کردی . قراره سال‌ها برات کار کنه . و همین موضوع ارزش خرید از فروشگاه بزرگ شادکو رو می‌رسونه .

🔥 ضمانت یک ساله بی قید و شرط مگه داریم ؟؟💸

می دونستی فروشگاه بزرگ شادکو فروش تمومی آینه‌های دستشویی خودشو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط انجام می‌ده . تا خیال شما رو از خرید یک آینه دستشویی با کیفیت راحت‌تر کنه . و بتونی به راحتی آینه دستشویی مورد نظرت رو خریداری کنی . و توی محیط های دلخواه خودت نصب و ازش لذت ببری . دیگه چی از این‌بهتر می تونه باشه ؟

همچنین ما در مورد آینه دستشویی مورد نظرت بهت کاملا مشاوره می‌دیم . اونم به صورت کاملا رایگان و به همین علت هم می‌تونی در مورد قیمت آینه دستشویی ساده مورد نظرت از ما سوال کنی . تا کاملا بهت مشاوره رایگان بدیم . که در نهایت بتونی یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی متناسب با محیط دستشویی و سرویس بهداشتی خودت تهیه و استفاده کنی .

شرکت شادکو محصولات خود را به چه شهر هایی ارسال می کند ؟

شرکت شادکو محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارسال می‌کند .

آیا محصولات شرکت شادکو مانند آینه‌های دستشویی دارای گارانتی می‌باشند ؟

بله محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند . فقط نوع گارانتی با توجه به مدل محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code