اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه دستشویی

قیمت آینه دستشویی سلطنتی

قیمت آینه دستشویی سلطنتی رو تو این مقاله دنبال کن

قطعا آینه سرویس‌بهداشتی شادکو یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین مدل آینه‌های سرویس‌بهداشتیه که تو بازار می‌تونی پیدا کنی . قیمت آینه‌ دستشویی سلطنتی کمی گرونه چون یه عالمه طرح‌ داره و این آینه‌ها تو ابعاد‌ و اندازه‌های مختلف تولید می‌شه . هر چقدر سخت گیر هم که باشی می‌تونی با هر سلیقه‌ای این آینه رو از دست نمی‌دی و بهتره بدونی قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی به نسبت زیبایی و لوکس بودن زیاد ، واقعا مناسبه .

این آینه‌ها یکی از بهترین وسیله‌ها توی محیط‌ایی مثل حموم و سرویس‌بهداشتین. آینه‌های سرویس‌بهداشتی چون یه سری ویژگی‌ دارن تو هر محیطی که قرار می‌گیرن اون محیطو از حالت معمولی‌شون بزرگ‌تر نشون می‌دن . بخاطر همین می‌تونی تو هر جایی حتی تو سرویس‌بهداشتیای کوچیکم براحتی استفاده کنی و اونجا رو بزرگ‌تر و قشنگ‌تر نشون بدی .

همه‌ی ما دنبال محیط و خونه‌هایی هستیم که بهترین دکوراسیوران رو توش داشته باشیم . چون بیشتر وقتمونو تو خونه‌هامون می‌گذرونیم. یه دکوراسیون خوب که مطابق سلیقه‌مون باشه همیشه بهمون انرژی‌ مثبت و خوب رو می‌تونه القا کنه. تو زمون ما با وجود این‌همه آینه‌های سرویس‌بهداشتی و تولیدشون تو ابعاد‌ا و اندازه‌های مختلفی که وجود داره به راحتی می‌شه هر آینه‌ای رو تهیه کرد. استفاده از روشویی مدل یولیت برند BAKHTAR کنار این آینه‌های دستشویی سلطنتی می‌تونه خیلی شگفت‌انگیزو جذاب باشه.

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه دستشویی سلطنتی

هیچ می‌دونین چه عواملی روی قیمت آینه دستشویی سلطنتی می‌تونه تاثیر بذاره ؟!

ابعاد آینه

مدل آینه

رنگ آینه

آینه سرویس بهداشتی سلطنتی

باید ابعاد استاندارد آینه دستشویی سلطنتی رو بدونی

ابعاد و اندازه‌ی انواع مدل‌های آینه دستشویی سلطنتی می تونه یکی از مهم‌ترین و تاثیر گذارترین عواملی باشه که تو قیمت این آینه‌ها مؤثره .

همون طور که مشخصه رابطه‌ی ابعاد و قیمت توی این آینه‌های دستشویی رابطه‌ی مستقیم با هم دارن.. یعنی هر چی ابعاد آینه‌ها رو تغییر بدیم و بالا ببریم. به همون نسبت هم قیمت آینه‌ها بالا می‌ره.

تازه باورتون میشه انتخاب ابعاد این آینه‌ها می‌تونه از مهم‌ترین مراحل خرید یک آینه‌ی مناسبم باشه. به‌طوری که اگر ابعاد آینه‌ رو اشتباهی انتخاب کنین . آینه‌ی سرویس‌بهداشتی‌تون به‌طوری کلی می‌تونه خراب بشه و آینه‌تون بی‌مصرف بشه.

چطوری ابعاد آینه‌ دستشویی مونو محاسبه کنیم

انتخاب ابعاد انواع آینه سرویس بهداشتی رو باید متناسب با محیطتون هماهنگ کنین . چون که هر چی ابعاد آینه‌هاتون توی دستشویی نزدیک‌تر به وسایل داخل روشویی باشه راحت‌تر میتونین هم از آینه و هم از وسایل بطور همزمان استفاده کنین .. قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی متاثر از ابعاد آینه هست .

دلت می‌خواد یه سرویس‌بهداشتی خاص داشته باشی

پس هر چی ابعاد آینه‌ سرویس‌بهداشتی‌تو نزدیک‌تر به روشویی داخل سرویس‌بهداشتی بگیری ، جلوه‌ی بهتری به محیط سرویس‌بهداشتی‌ت می‌دی . الانا دیگه با پیشرفت صنایع آینه‌سازی ، آینه‌ها رو توی سرویس‌بهداشتیا با ابعادای مختلف تولید می‌کنن و تو می‌تونی تو محیطای مختلف از اون استفاده می‌کنی .

اگر دنبال یه ترکیب خاص و جذاب برای سرویس‌بهداشتی خودت می‌گردی ، می‌توانی از ست شیرآلات گلد مدل آکوا برند درخشان کنار آینه‌‌ای که سفارش دادی استفاده کنی.

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه سرویس بهداشتی سلطنتی

مدل آینه سرویس‌بهداشتی‌تو خودت انتخاب کن

یکی دیگه از عواملی که میتونه تاثیر گذار باشه تو قیمت آینه دستشویی ، مدل و طرح آینه است طرح بعضی از آینه‌ها تو تولیدشون وقت و زمان بیشتری میزارن تا طرح مدرن و شیک از آب دربیارن و به بازار عرضه کنن . بعضی از طرح‌رو هم شما عزیزان میتونین با خلاقیت خودتون سفارش بدین .

پس همونطوری که متوجه شدین مدلای مختلف خیلی روی قیمت تاثیر گذارن که بسته به نوع سرویس‌بهداشتی و البته نوع روشویی سرویس ‌بهداشتی‌تون می‌تونین یکی از این مدارو انتخاب کنین تنوع زیادی که آینه‌ها دارن شما می‌تونین بعضی از آینه‌ها رو به صورت دکمه‌های تاچ حرارتی ، یا حتی به صورت دماسنج و یا حتی ساعت سفارش بدین .

البته نمونه‌های مختلف تو بازار وجود داره که شما می‌تونید اونارو با دونستن قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی ببینین و یکی از اونارو انتخاب کنین

آینه سلطنتی عمودی

می‌دونی کنار آینه‌ی دستشوییت می‌تونی از روشویی دیواری‌یم استفاده کنی

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه سلطنتی نقره ای رنگ

می‌دونستی آینه‌ی دستشویی تو چه شکلای قشنگی تولید میشه

آینه دایره

آینه فرمی

آینه مربع

آینه مستطیل

قیمت آینه دستشویی سلطنتی دایره‌ای

یکی از محبوب‌ترین آینه دستشویی لوکس ، آینه‌های دایره شکلن که می‌تونین به راحتی اونا رو در ابعاد و مدل های مختلف تهیه کنین با اینکه ظاهر خیلی ساده‌ای دارن ولی خیلی شیک و مدرن تولید میشن با آینه‌های قدیمی خیلی متفاوتند و چون محبوبیت زیادی بین مشتریان دارن ، مهندسین طراحان ساخت آینه‌ها ، این آینه‌ها رو با مدلای مختلف به بازارعرضه می‌کنن.

این آینه‌ها در هر محیطی قابل استفاده‌ان و شما می‌تونین این آینه‌ها را با ست شیرآلات کسری‌های آمازون کروم برای سرویس‌بهداشتی استفاده کنین.

آینه دایره‌ای رو میتونین در اندازه‌های مختلف و در محیط‌های مختلف استفاده کنین آینه‌ی دایره‌ای از قدیم مورد توجه همه بود و در همه جای خونه ازش استفاده می‌شد و هممون از آینه دستشویی ارزان دایره‌ای کلی خاطره داریم شایدم به‌خاطر همین که الانم جزء محبوب‌ترین آینه‌هاس البته تولید این آینه دیگه به سبک قدیم نیست بلکه کاملا مدرن و امروزی و در ابعاد مختلف و کیفیتای مختلف تولید و در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیره

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه گرد سرویس بهداشتی گرد

قیمت آینه دستشویی سلطنتی فرمی

آینه‌های فرمی شکل دستشویی از جدید‌ترین و خاص‌ترین مدل آینه هستن . این آینه جدید دستشویی چون ظاهر جالب و خاصی دارن بین شما خیلی محبوب هستن .

آینه‌های فرمی شکل همون‌طور که از روی اسم‌شون پیدا‌ست . تو شکلای خاص و عجیبی تولید می‌شن و تو ظاهرشون قاعده‌ی خاصی ندارن مثلاً اونارو تو شکلای مختلف مثل گلابی ، شکل قطره آب و یا شکلای فضایی و نا موزون یا شکل ترکیبی که یه طرفش مربع و طرف دیگه‌ش مثلثی شکل باشه تولید می‌شن که قطعا قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی موثر هست شما می‌تونین داخل سرویس بهداشی‌تون استفاده کنین.

چون تو هر شکلی و با هر ابعادی تولید میشن این موضوع باعث شده که استفاده از این آینه‌های فرمی شکل تو هر محیطی با هر شرایطی راحت باشه.
تو آینه دستشویی شما می‌تونین از اینه‌هایی استفاده کنین که با انواع روشویی‌ مثل روشویی استیل GS-B ، کنار این آینه‌های خاص و زیبا استفاده کنین و جلوه‌ی خاص در عین حال مدرنی به سرویس‌بهداشتی‌تون بدین و اون محیط رو بسیار جذاب‌ و شیک کنین.

قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی مستطیلی

آینه سلطنتی سرویس بهداشتی عمودی

آینه‌های مستطیلی شکل از قدیمی‌ترین مدل آینه‌ها هستن که مثل آینه‌های گرد بصورت متداول استفاده ‌می‌شده. همون‌طور که می‌شه به‌راحتی این مدل آینه‌ها رو تو سازه‌ها و محیط‌های قدیمی دید تو شکل مدرن‌تری تو حال حاضرم تو انواع فضاها دیده می‌شه .

این آینه‌های مستطیلی شکل رو برای سرویس‌های بهداشتی کوچک می‌شه استفاده کرد که خیلی مناسب این کاره و می‌شه بصورت عمودی و یا افقی بنابه ابعاد سرویس‌بهداشتی‌تون استفاده کنین . این آینه‌های مستطیلی شکل محیط شما رو بزرگ‌تر نشون می‌دن و در صورتی که به‌طور عرضی نصب بشن باعث به‌نظر رسیدن بزرگی محیط سرویس‌بهداشتی‌تون می‌شن.

تنوع در این آینه‌های مستطیلی شکل سرویس‌بهداشتی بسیار زیاده و این آینه‌ها رو در انواع اندازه‌ و ابعاد‌ گوناگون تولید می‌کنن. استفاده از آینه‌های مستطیلی کنار روشویی پایه کوتاه استیل GKS-S برند Golchin ترکیبی جذاب و زیبا میشه حتما امتحان کنین. آینه‌های مستطیلی تو رنگ‌های مختلفی تولید می‌شه و در دسترس شما قرار می‌گیره تا راحت استفاده کنین .
رنگ این آینه‌ها می‌تونه به رنگ‌های آبی-صورتی-سفید-آبی-قرمز-بنفش و غیره باشه .

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه سلطنتی سرویس بهداشتی مستطیلی

با توجه به قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی می دونی چند نوع آینه‌ی دستشویی سلطنتی داریم

آینه چراغ‌دار

آینه کمددار

آینه شلف‌دار

آینه ضدبخار

آینه‌ی چراغ‌دار

آینه‌های لامپ دار

آینه‌های بک لایت

با آینه‌ی بک لایت آشنا شو تاثیرش رو روی قیمت آینه دستشویی سلطنتی بخون

آینه بک‌‌لایت FK-509 لمسی برند شادکو از محبوب‌ترین و پر فروش‌ترین آینه‌های موجود در بازاره که طراحی‌های خاص و فوق‌العاده‌ای داره . اگه این آینه‌های بک‌لایت رو تو سرویس‌بهداشتی‌تون استفاده کنین باعث جذابیت فوق‌العاده توی سرویس‌های بهداشتی‌تون میشه . شاید بخواین بدونین که طراحی این آینه‌های بک لایت سرویس‌بهداشتی چطوریه؟ طراحی‌شون این‌طوریه که نور‌های این لامپ‌های LED معمولا از پشت به خود آینه‌ها و دیوار‌ها برخورد می‌کنه.

این باعث می‌شه نوری زیبا و ملایمی تولید بشه و زیبایی فوق‌العاده‌ای رو به محیط سرویس‌بهداشتی‌تون بده.البته این روی قیمت آینه دستشویی سلطنتی تاثیرگذار هست…
می‌دونستین آینه‌های بک لایت رو تو انواع مدل‌ها و طرح ها تولید می‌کنن. به‌طوری که طرح‌ها بک‌لایت این آینه‌های سرویس‌بهداشتی می‌تونن خیلی با هم دیگه متفاوت باشن.

البته لامپ‌های این آینه‌ها در بورس آینه دستشویی تو کیفیت‌ها و رنگ‌ها متنوع زیادی تولید می‌شن.
از محبوب‌ترین این رنگ‌ها می‌شه به رنگ های آبی-سفید-صورتی و آفتابی اشاره کرد. شما می‌تونین متناسب با محیط سرویس‌بهداشتی‌تون برای آینه‌های بک لایت‌تون با توجه به قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی ، یکی از این لامپ‌ها استفاده کنین.
آینه بک‌‌لایت FK-223 لمسی برند شادکو مثل آینه‌های معمولی دیگه تو ابعاد‌ و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شن.

آینه‌ها در اشکال گوناگون تولید می‌شوند

باورتون میشه هنوز هیچ آینه‌ای جای آینه کمددار رو تو دستشویی‌ها نگرفته

باورتون میشه بعداز اینکه آینه‌های کمدار وارد بازار شدن هنوز هیچ آینه‌ای تو بازار نیومده که اون برابری کنه و جای اون‌رو برای هر صنفی بگیره از سازنده‌ها و طراحان دکوراسیون گرفته تا مشتریان معمولی . شاید توی طرح و رنگش یا ابعادش تغییراتی بدن ولی هنوز بهترین آینه‌های تو بورس بازارن.

این آینه در واقع آینه دستشویی مدرن و از آینه‌های ساده کمدار نا نمونه‌های مردن و سلطنتی مشتریان خاص خودشو داره که هیچ مدلی از آینه نتونسته با اون برابری کنه این آینه یه ست آینه سرویس‌بهداشتی کامله که میتونین با کیفیت ‌های متفاوت و با قیمت‌های متفاوت بسته به بودجه و ابعاد سرویس بهداشتی ‌تون یکی از هزاران مدل اونو انتخاب کنین .

دیگه خودتون می‌دونین استفاده از آینه دستشویی سلطنتی کمددار توی هر سرویس بهداشتی براحتی استفاده میشه .
معمولا تو محیط‌ دستشویی یا سرویس بهداشتی باید فضایی برای گذاشتن لوازم بهداشتی و آرایشی وجود داشته باشه هم برای مرتب نشون دادن محیط و هم بخاطر نظم و ترتیبش .

آینه‌های کمدار مخصوصاً تو محیط‌های کوچیک به دلیل نبودن فضای کافی برای استفاده از تمامی وسایل مورد نیاز کارایی زیادی داره .
با استفاده از اکسسوری سرویس‌بهداشت مدرن مثل آینه‌های کمددار دستشویی می تونین بخشی از این‌مشکلات توی سرویس بهداشتی‌تونو حل کنین البته قطعا روی قیمت آینه دستشویی سلطنتی تاثیر گذاره .

طوری که مقداری از وسایل رو مثل مسواک‌‌تون و یا وسایل آرایشی‌تونو توی این‌کمدها قرار بدین . میخواین بدونین طراحی این‌مدل آینه‌های دستشویی کمددار چجوریه ؟ طراحی‌شون به گونه‌ایه که توی این کمدها رو با اندازه‌های متفاوت در پشت آینه دستشویی قرار می‌دن خود آینه دستشویی نقش درو برای این‌کمدها بازی می‌کنه .

می‌دونید وقتی وارد دستشویی نیشین شما فقط آینه رو می‌بینین و همین باعث میشه هم سرویس‌بهداشتی ‌تون تمیز و مرتب دیده بشه و هم تو فضای کوچکی تموم وسایل مورد نیازتون استفاده کنین .

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه دستشویی کمددار

آینه‌های کمددار دستشویی رو می‌تونین از فروشگاه‌های آینه دستشویی تهیه کنین . آینه‌های کمددار دستشویی تو رنگ‌ها و طرح‌های مختلف و متنوع‌ از این فروشگاه‌ها تهیه کنین . از اونجایی که از آینه‌های دستشویی کمددار در محیط‌های مرطوب مانند دستشویی ها استفاده می‌شن . بهتره دقت کنین جنس و کیفیت کمد این‌مدل آینه‌ها ضد آب باشن . تا مدت زمان بیشتری رو مهمون سرویس‌های بهداشتی‌تون باشن .

شاید دلت بخواد یه چیزایی در مورد قیمت آینه دستشویی سلطنتی شلف‌دار بدونی

آینه‌ای که به همراه خودش قسمت‌هایی مثل قفسه داشته باشه و لوازمی رو توی سرویس‌بهداشتی درون خودش جا بده بهش آینه شلف‌دار می‌‌گن .
قیمت این آینه‌ها ، توی قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی تاثیرگذاره و نسبت به آینه‌های کمدار از قیمت تقریباً مناسب‌تری برخورداره.
شلف یا شلف‌های آینه ممکنه به صورت جدا از آینه باشه که این یکی از مواردی که زیبایی خودش رو داره و البته مشتریان خودش و یا بصورت ست تولید میشه که این مورد از محبوبیت بیشتری برخورداره و بسته به سلیقه‌تون مورد استفاده قرار می‌گیره .

توی این موارد براحتی می‌تونین انواع آینه‌‌سرویس‌بهداشتی جدید شلف‌دارو تهیه کنین تو فروش آینه دستشویی این آینه‌ها رو به‌راحتی فروش می‌رن شما بعداز خریدی راحتی می‌تونین اونو توی دستشویی بالای روشویی‌تون نصب کنین این شلف با آینه به صورت سرهم یا یک‌پارچه و متصل تولید می‌شن . این شلف آینه توی رنگ‌های مختلفی و طرح و ابعاد مختلف قابل تولیده و ممکن است که دارای طرح و نقشی سنتی و با قوس وانحناهای ظریف طراحی بشه یا کاملا ساده و یا مدرن طراحی بشه و چیزی که مهمه تناسب میان طرح و رنگ آینه شلف‌داره که با سبک سرویس بهداشتی‌تون می‌تونین ستش کنین .

بجای آینه‌های کمدار می‌تونین گزینه‌ی دیگه‌ای داشته باشین پس ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از انواع شلف‌های آینه دستشویی استفاده کنین .
از اونجایی که استفاده از وسایل تزئینی توی محیط‌ها و مکان‌ها تاثیر بسیار مثبتی روی دکوراسیون می‌گذاره . به همین خاطر از قدیم از وسایل تزئینی توی محیط‌های سرویس‌بهداشتی بسیار متداول بود .

البته امروزه و در حال حاضر از شلف‌ها و وسایل تزئینی به‌طوری مدرن‌تر و ویژه‌ای توی خونه‌ها و سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شه . . شلف‌های مختلف و مخصوص قطعا تاثیر مستقیم برقیمت آینه دستشویی سلطنتی دارن .
توی فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی شلف‌ها رو می‌تونین در مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوع ای پیدا کنین که از بهترین و محبوب‌ترین شلف‌ها می‌شه به انواع شلف برای گلدون‌ ، شلف‌های قفسه‌ای و … اشاره کرد . که با توجه به مدل شلف از اون برای آینه دستشویی استفاده می‌کنن.

میخوای بدونی با توجه به قیمت قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی برای استفاده از انواع شلف ها برای آینه دستشویی سلطنتی چیکار می‌کنن اصولاً یه طاقچه‌ای متناسب با ابعاد آن تهیه می‌کنن . و شلف‌ها رو روی اون طاقچه کوچیک قرار می‌دن . قیمت شلف‌ها بستگی به جنس و مدل شلف داره و همچنین به ابعاد شلف آینه دستشویی هم بستگی داره .
خود شلف آینه رو تو جنس‌های متنوع‌ با کیفیت‌های مختلف تولید می‌کنن که البتهبرای سرویس‌بهداشتی‌های سلطنتی حتما باید از جنس مرغوب و با کیفیت استفاده کنین .

باورتون میشه برای آینه‌ها ، شلف هایی که تولید میشه از چوب ساده گرفته تا نقره و طلا استفاده میشه ؟ هرچند طلا یا نقره بودن شلف این آینه های بعث میشه قیمت آینه دستشویی سلطنتی بالا باشه..

قیمت آینه دستشویی سلطنتی قاب‌دار

فکر می‌کنم دیگه نیازی نیست شمارو با آینه قاب‌دار آشنا کنم چون جزء انواع آینه‌هاایه که از قدیم توی هر خونه بوده و از آن استفاده می شده با این تفاوت که الان به سبک‌های مدرن‌تری تولید میشه و جنس اون‌ها نیز نسبت به جنس‌های پلاستیکی یا چوبی ارزون یا قاب‌های گرون قیمتی که از جنس طلا و نقره بود که در قدیم استفاده میشده فرق می‌کنه.

قیمت آینه دستشویی قاب‌دار هم با آینه‌های قاب‌دار گذشته خیلی متفاوته و بسته به بودجه شما و اینکه شما آینه رو توی چه سرویس بهداشتی دارین استفاده می‌کنین متفاوته
اگه شما یک سرویس بهداشتی مدرن همرا با روشویی مدرن هستین باید از قاب‌های شیک و با کیفیت استفاده کنین و اگه دارای سرویس‌بهداشتی کوچکی هم هستین نگران نباشین به تازگی قاب‌هایی با طرح‌های متفاوت مثل طرح چوب ، برنزی و طلایی ویا هزاران طرح که از جنس pvc تولید میشن که در ظاهر هیچ تفاوتی با آینه های قاب‌دار با کیفیت ندارند در بازار موجوده که می‌تونین انتخاب کنین .

طبعاً آینه دستشویی مدرن و شیک که دارای قاب‌های اصل هستن مثل قاب معرق‌کاری یا منبت‌کاری شده‌ی چوبی کیفیت و قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی با قاب‌های طرح چوب متفاوته و همچنین قاب‌ آینه‌های برنزی و طلایی با طرح برنز و طرح طلا هم متفاته ولی مطمعن باشین این قاب‌های پی‌وی‌سی از کیفیت بالا و قیمت آینه دستشویی سلطنتی پایینی برخوردارن و کاملاً ضد‌آب و آنتی باکتریال هستن و عمر و ماندگاری بالایی دارن تنوع طرحی و رنگی بالایی دارن که براحتی می‌تونین اونارو با هر روشویی یا هر محیطی تو رنگ و سبک و مدل هماهنگ کنید پس نگران نباشین و برای سرویس‌های بهداشتی ‌تون با خیال راحت یکی از هزاران مدل رو انتخاب کنین .

تاثیر رنگ‌ها قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی

آینه طلایی

آینه برنزی

آینه آبی

آینه شامپاینی

می‌دونی جه رنگی برای آینه دستشوییت استفاده کنی؟

از مهم‌ترین موردایی که یه دکوراسیون خوب و جذاب داره رنگه.کلا نمی‌تونی محیطی رو پیدا کنی که دکوراسیون خوبی داشته باشه ، اما رنگ‌بندی خوبی نداشته باشه. پس رنگ آینه سرویس‌بهداشتی تهران باید هم ، هماهنگی با محیط داخلی سرویس‌بهداشتی داشته باشه و هم با آینه‌ای که انتخاب می‌کنی.

آینه طلایی بهترین آینه در نوع سلطنتی و قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی طلایی رنگ

توی بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی رنگ طلایی توی قیمت آینه دستشویی سلطنتی تاثیر زیادی داره ، و یکی از زنده‌ترین رنگها رو به خودش اختصاص داده چراکه نه تنها نوری تابیده میشه به سطح آینه رو بخوبی بازتاب می‌ده بلکه تلالوهای درخشان و طلایی رو از خودش ساطع می‌کنه که مختص به رنگ طلاییه .

شاید باورتون نشه که استفاده از آینه‌ی طلایی توی محیط سرویس های بهداشتی چقدر میتونن اون محیط رو به محیطی باشکوه و با عظمت تبدیل کنه . با توجه به جلوه‌ی بی‌نظیری که این آینه داره و به محیط می‌ده ارزش اینو داره که با توجه به بالا بودن قیمت آینه دستشویی سلطنتی طلایی اونو بپردازین چون این آینه در خور سرویس بهداشتی شما هست و شما لایق بهترین‌ها هستین .

آینه شامپاینی ؛ سلطنتی اما خیلی خیلی مدرن

می‌خواین بدونین بعد از رنگ طلایی و برنزی کدوم رنگه که از محبوبیت بالایی برخورداره ؟ توی آینه جدید دستشویی ، آینه شامپاینی بعد از آینه طلایی و برنزی نسبت به آینه‌های دیگه تو رده‌ی بالاتری بین مشتری‌ها قرار داره و قیمت آینه دستشویی سلطنتی با رنگ شامپاینی از جمله آینه‌های با رنگ مدرن محسوب میشه که بعد از گذشت این‌همه سال که از آغاز تولید اون می‌گذره هنوزم رو بورسه

قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی در این رنگ هم مثل رنگ طلایی نسبتا بالاتر از رنگ‌های دیگه هست .

و دیدن اون توی سرویس‌های بهداشتی برای هر بیننده‌ای خالی از لطف نیست بل خیال راحت می‌تونین اونو برای سرویس‌های بهداشتی لوکس‌تون استفاده کنین پیشنهاد هوشمندانه‌ایه حتماً امتحان کنین تا خودتون از نزدیک شاهد زیبایی خیره کننده این آینه‌ها باشین تا بدونین چرا بالاترین قیمت‌ رو دارین به آینه شامپاینی تعلق می‌دین .

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
تولید آینه‌های شامپانی از محبوبیت خاصی برخوردارند

رنگ نقره‌ای که در قیمت آینه دستشویی سلطنتی تاثیرگذار است

می‌خواین بدونین کدوم آینه از نظر قیمت نسبت به آینه‌های دیگه ارزونتره ؟ و علی ارزون بودنش چیه ؟ پس دقت کنین تا براتون توضیح بدم:
توی آینه دستشویی ساده ، آینه نقره‌ای قیمتش از قیمت آینه دستشویی سلطنتی و آینه دستشویی لوکس ارزون‌تره می‌دونین چرا از اون‌جایی که مثل آینه‌های دیگه به روغن و اسانس خاصی برای رنگی شدن نیاز نداره .

به‌همین خاطره که از ارزون‌ترین قیمت آینه دستشویی سلطنتی برخورداره و به‌طورکلی این آینه ساده و رنگی همه‌پسند و پرکاربرده چون قیمت مناسب د عین حال زیبایی و مدرن هم هست این آینه‌ها از استقبال پرشوری بین مشتریان در سطح بازار برخورداره .
آینه‌های طرح‌داری از قبیل آینه سندبلاست با آینه نقره‌ای زیبایی بیشتری رو توی آینه‌های نقره‌ای به نمایش می‌گذاره چرا که انواع طرح و نقش بر روی رنگ خنثی توی این آینه‌ها بیشتر جلوه می‌کنه .

قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی برنزی

می‌خوام شمارو با یه آینه‌ی خاص آشنا کنم که تو هر محیطی با هر سبکی قابل استفاده است هم میشه سنتی باشه و هم مدرن اگه براتون جذابه حتماً ادامه مطلب رو بخونین این آینه همون آینه‌ی زیبای برنزیه که هم‌رده‌ی آینه مسی و آینه شامپاینیه که تو مدل‌های آینه دستشویی‌ایه که قیمتش هم‌ردیف قیمت آینه دستشویی سلطنتیه .

از لحاظی خیلی شبیه آینه‌ی مسی و شامپانیه با این تفاوت که آینه برنز میزان سرخی‌ش در مقایسه با آینه مسی کم‌تره و ضمن این‌که درصد رنگ قهوه‌ایش در آینه برنزی بیشتر از آینه شامپاینیه . می‌تونین این ‌آینه‌هارو با انواع سنگ روشویی که هم‌رنگ این آینه است اجرا و نصب کنین.

آینه برنزی با آینه مسی و آینه شامپاینی در مدل‌های آینه دستشویی در قیمت آینه دستشویی سلطنتی ، یک رده قرار دارند و تفاوت آن با آینه مسی این است که میزان سرخی این آینه در مقایسه با آینه مسی کم‌تر است ضمن اینکه درصد رنگ قهوه‌ای در آینه برنزی بیشتر از اینه شامپاینی می‌باشد .

آینه برنزی همان‌گونه که در سرویس بهداشتی مدرن می‌تواند با ایجاد پارادوکس رنگی با عناصر سرامیکی سفیدرنگ زیبایی آفرینی کند هم‌چنین می تواند به یک روشویی با طرح سنتی نیز معنا بخشیده ضمن اینکه استفاده از این آینه در دستشویی سلطنتی نیز خالی از لطف نخواهد بود و همین چندجانبه محسوب شدن این مدل آینه دستشویی مدرن رو به آینه‌ای با قیمت آینه دستشویی سلطنتی بالا تبدیل کرده .


آینه برنزی همون‌طوری‌ که در سرویس بهداشتی مدرن می‌تونه با ایجاد پارادوکس رنگی با عناصر سرامیکی سفیدرنگ زیبایی خلق کنه همین‌طور می‌تونه با یه روشویی که طرح سنتی داره نیز طرحی آمیخته با گذشته ببخشه ضمن اینکه استفاده از این آینه در دستشویی سلطنتی هم می‌تونه خالی از لطف نباشه و به اون طرح مدرن و امروزی ببخشه پس همین چندجانبه بودن این آینه اونو از سایر آینه‌ها جدا می‌کنه و شما با وجود قیمت بالای اون می‌تونید به‌خاطر این‌همه مزایا اونو خریداری کنید .

تولید آینه‌های برنزی دارای فروش فوق‌العاده زیادی هستند

قیمت آینه دستشویی سلطنتی در انواع آینه‌ها

آینه کمددار

آینه شلف‌دار

آینه قاب‌دار

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
آینه‌های ضدبخار اکثرا در داخل سرویس بهداشتی های مستر مورد استفاده قرار می‌گیرند
آینه‌های قاب دار جزو آینه‌های قدیمی هستند که امروزه نیز بصورت مدرن‌تری ساخته می شوند

قیمت آینه دستشویی سلطنتی در فروشگاه شادکو

حتما دنبال یه فروشگاه مطمئن و لوکس برای خرید آینه هستی اما در عین حال قیمت آینه دستشویی سلطنتی برات مهمه ! خب باید بگم که جای درستی اومدی.. فروشگاه شادکو یکی ازبهترین تولید کننده های آینه سرویس بهداشتی هست که سابقه 50 ساله ای در زمینه تولید آینه داره . پس میتونید بالاترین کیفیت هارو اینجا ببینید و داشته باشید . برای دونستن قیمت آینه سرویس‌بهداشتی سلطنتی روی لینک زیر کلیک کنید و وارد بخش فروشگاهی سایت بشید…

باید بدونید که آینه های سایت رو اگر زود بخرید شامل تضمین 1 ساله بی قید و شرط میشه که می‌تونید با کوچکترین خرابی آینه رو بهمون برگردونید و یه سالمشو ببرید..

قیمت آینه دستشویی سلطنتی
ابعاد آینه دستشویی سلطنتی چگونه محاسبه می شود و چقدر است

ابعاد و اندازه‌ی آینه های سرویس‌بهداشتی سلطنتی از مهم‌ترین و تاثیر‌گذارترین عوامل مؤثر بر قیمت این آینه‌های دستشویی سلطنتی هستند. همان‌طور که مشخص است رابطه‌ی این ابعاد و قیمت این آینه‌های دستشویی سلطنتی رابطه‌ای مستقیم است.. یعنی هر چه ابعاد آینه‌هارا تغییر دهیم. به‌همان نسبت….برای خواندن ادامه متن کلیک کنید و وارد سایت شوید

آینه فرمی چگونه آینه هایی می باشد

آینه‌های فرمی شکل دستشویی از جدید‌ترین و خاص‌ترین مدل آینه‌های سرویس‌بهداشتی می‌باشند. این آینه‌های سرویس‌بهداشتی به دلیل داشتن ظاهری جالب و خاص بسیار محبوب شده‌اند. آینه‌های فرمی……برای خواندن ادامه متن کلیک کنید و وارد سایت شوید.

آیا محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند ؟

بله محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند . فقط نوع گارانتی با توجه به نوع محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code