وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه12

قیمت آینه دستشویی

قیمت آینه دستشویی اهیمت فراوانی برای هر خریداری دارد . همیشه داشتن یک دکوراسیون خوب و زیبا از ویژگی های اساسی هر محیطی و مخصوصا خانه ها به شمار میرود . امروزه آینه‌ سرویس‌بهداشتی جزو عضو‌ اصلی هر دکوراسیونی به شمار می‌روند البته قیمت آینه‌های دستشویی با هم تفاوت‌هایی دارد .

اکثر ما ها بیشتر وقت خودمان را در خانه‌های‌مان می‌گذرانیم . از این رو داشتن یک دکوراسیون خوب و زیبا می‌تواند حس خوب و مثبتی را به ما بدهد . برای داشتن یک دکوراسیون خوب و مورد سلیقه‌مان بایستی یک سری نکات را رعایت کنیم .

آینه29
آینه کمد دار

هنوز آینه قدیمی سرویس‌بهداشتیت رو دور ننداختی ؟! 😱

همه میدونیم که همیشه با تغییر توی دکوراسیون حتی اگه اون تغییر کوچیک باشه، میتونه روحیه ی ما رو به کلی تغییر بده و انرژ خونه و عوض کنه. اگر توی خونه تون احساس کسلی و خستگی میکنین، حتما باید به فکر تغییرات باشین یکی از این تغییرات جزیی که میتونین انجام بدین، عوض کردن آینه ی سرویس بهداشتی هست

با دور انداختن آینه های قدیمی و جایگزین کردن یه آینه ی باکلاس و شیک به جای اون، میشه یه دکوراسسیون مدرن و جذاب برای سرویس بهداشتی بسازیم.

آینه4
آینه بک لاین عمودی

عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی ارزان

ابعاد آینه

مدل آینه

رنگ آینه

آینه2
آینه گرد دستشویی

ابعاد آینه دستشویی

قطعا از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی همین ابعاد و اندازه ی آینه ها است.رابطه ی قیمت آینه های سرویس بهداشتی و دستشویی با ابعاد ست آینه سرویس‌بهداشتی رابطه‌ای مستقیم دارد . به طوری که هر چه ابعاد آینه های سرویس بهداشتی را بیشتر می کنیم . قیمت آینه دستشویی و حمام هم بیشتر می شود . البته انتخاب ابعاد آینه ها فقط بر اساس سلیقه مشتری نخواهد بود . به طوری که انتخاب ابعاد آینه های سرویس بهداشتی و دستشویی از مهم ترین مراحل خرید خواهد بود .

آینه7
آینه گرد حمام

زیرا انتخاب ابعاد فروش آینه سرویس‌بهداشتی باید متناسب با محیط مورد نظر خود وسایل درون آن باشد . تا با حفظ تناسب بتوان جلوه ای زیبا تر به سرویس های بهداشتی و دستشویی خود بخشید . برای مثال بهتر است ابعاد آینه های سرویس بهداشتی متناسب و نزدیک به روشویی خود باشد . زیرا اگر ابعاد درستی انتخاب نشود . آینه ها به کلی بی استفاده خواهند شد . از این رو حتما باید در هنگام خرید آینه سرویس بهداشتی به این نکته دقت کنید .

البته باید توجه داشت که امروزه انواع آینه سرویس‌بهداشتی در انواع ابعاد ها تولید و استفاده می شوند . به طوری که به راحتی می توان آینه سرویس بهداشتی مورد نظر را انتخاب و استفاده کرد . شما می توانید انواع آینه های سرویس بهداشتی را در ابعاد های مختلف از شرکت شادکو تهیه نمایید .

آینه1
آینه سرویس بهداشتی کمد دار

مدل و طرح آینه

از دیگر عوامل مهم و تعیین کننده قیمت آینه دستشویی و آینه سرویس‌بهداشتی مدرن مدل و طرح آینه‌ها است . به طوری که هر چه آینه خاص تر و برای تولید آن بیشتر وقت و هزینه صرف شده باشد . مسلما قیمت بالاتری هم خواهد داشت . برای مثال آینه های سرویس بهداشتی بک لایت قطعا قیمت بالاتری نسبت به قیمت آینه دستشویی معمولی خواهند داشت . انتخاب طرح آینه ها هم بهتر است متناسب با محیط مورد نظر باشد . به طوری که بهتر است برای سرویس های بهداشتی طویل با روشویی طویل از آینه های دستشویی طویل هم استفاده کرد . تا تناسب و نظم در سرویس های بهداشتی حفظ شود .

آینه8
آینه عمودی سرویس بهداشتی

امروزه آینه های سرویس بهداشتی در انواع مدل ها و طرح ها تولید و استفاده می شوند . از این رو دست مشتری نسبت به قبل بسیار باز تر شده است . از این رو می توان برای هر محیط با هر سلیقه ای آینه سرویس بهداشتی متناسب را انتخاب کرد . البته اضافه کردن ویژگی هایی به محصول اصلی باعث اضافه شدن بر قیمت آینه دستشویی خواهد شد .

قیمت آینه
آینه سرویس بهداشتی افقی
آینه30
آینه سرویس بهداشتی با لامپ

از زیباترین ترکیب ها ، استفاده از روشویی های دیواری در کنار آینه های دستشویی !

رنگ آینه دستشویی

از مهم‌ترین مولفه‌های هر دکوراسیون زیبایی داشتن یک رنگ بندی و تم خوب و مناسبه و قطعا نمی‌تونی یک محیطی رو پیدا کنی که دکوراسیون قشنگی داشته باشه . اما رنگ بندی و تم خوبی رو نداشته باشه . این قضیه توی آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی هم هست . و حتما هنگام خرید آینه تاچ سرویس‌بهداشتی مورد نظرت باید توجه داشته باشی . که یک آینه دستشویی مناسب رو متناسب با رنگ بندی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت تهیه کنی .

خیالت هم راحت باشه . چون در حال حاضر توی فروشگاه‌های فروش آینه دستشویی و سرویس بهداشتی ، آینه دستشویی توی رنگ‌های بسیار متنوع و گوناگونی با قیمت آینه دستشویی متفاوت به فروش می‌رسه . و می تونی به راحتی متناسب با دکوراسیون محیط دستشویی خونت یک آینه چراغ‌دار لمسی رنگی مناسب رو تهیه و استفاده کنی . رنگ آینه دستشویی مورد نظرت رو باید مناسب با رنگ محیط دستشویی خونت انتخاب کنی. برای مثال آینه دستشویی طلایی رنگ خیلی می‌تونه برای محیط دستشویی با رنگ بندی مشکی مناسب باشه .

قیمت آینه دستشویی
آینه دستشویی شیک

و یا برای محیط دستشویی با تم و رنگ بندی سفید یک آینه دستشویی طوسی رنگ خیلی می‌تونه عالی و جذاب باشه . یاد باشه که تغییر رنگ توی قیمت آینه دستشویی تغییر زیادی رو ایجاد نمیکنه . اما می تونه خیلی روی دکوراسیون محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت تاثیر داشته باشه.

قیمت آینه
آینه گرد سرویس بهداشتی زیبا

آینه شلف‌

شاید تو هم آینه‌هایی دیدی که همراه یک طاقچه کوچیک نصب و استفاده میشن ، و برای تو سوال بوده که مدل این‌نوع آینه‌های دستشویی چیه ؟ باید اشاره کنیم که به این‌مدل آینه های دستشویی آینه های شلف‌دار میگن . آینه هایی که قطعا در آینده بیشتر ازشون میبینی . چون به لطف علاقه طراحان دکوراسیون‌های داخلی به این‌مدل آینه دستشویی ، آینه‌های شلف‌دار دارن روز به روز محبوبیت بیشتری کسب می‌کنند و فروششون توی فروشگاه آینه دستشویی هم خیلی بیشتر از قبل میشه .

شاید داری با خودت میگی که نصب شلف برای آینه دستشویی چه سودی می‌تونه داشته باشه ؟ اولین مزیت استفاده از شلف برای آینه دستشویی اینکه باعث میشه که خود آینه دستشویی خیلی قشنگ‌تر از قبل بشه و به همین جهت هم نمای خیلی بهتری به محیط دستشویی خونه‌ات بده . دومین موضوع هم اینکه می‌تونی از وسایلی که انرژی مثبت و شادی رو دارند در کنار آینه دستشویی استفاده کنی . البته در کنار این‌ها باید به قیمت آینه دستشویی هم توجه داشته باشی . در حالت عادی قیمت آینه‌ی مدرن روشویی شلف‌دار از قیمت آینه دستشویی معمولی قطعا بیشتره .

در هر صورت همیشه باید قیمت آینه دستشویی باید جز اولویت‌های تو باشه . که درباره این‌موضوع در قسمت بالاتر صحبت کردیم . همون طور که گفتیم می‌تونی از وسایل مناسب در کنار آینه دستشویی استفاده کنی . وسایلی مثل انواع گلدون ها که از پراستفاده‌ترین و محبوب‌ترین وسایل هستند که می‌تونی در کنار آینه دستشویی خونه‌ات داشته باشی . یادت نره که این‌وسایلو می‌تونی با مدل آینه دستشویی ست کنی . که قطعا تاثیر بیشتری روی زیبایی نمای محیط دستشویی داره .

همچنین باید اشاره کنیم که در بعضی مواقع هم خود قاب آینه هم برای آینه دستشویی به عنوان شلف به حساب میاد . که می‌تونه روی قیمت آینه دستشویی تاثیر مستقیمی داشته باشه . درسته که استفاده از آینه دستشویی شلف‌دار تاثیر خیلی خوبی داره روی جلوه محیط ، حالا فرض کن که از یک روشویی زیبا هم مثل این روشویی مدل JUNIOR برند تیفانی در کنار آینه دستشویی شلف‌دار استفاده کنی .

آینه14
آینه شلف‌دار دستشویی

آینه کمددار دستشویی

اگه محیط دستشویی و یا حموم خونه‌ات فضای کمی داره و نمی‌تونی از وسایل مورد نیازت توی این‌محیط‌ها استفاده کنی . قطعا آینه کمددار دستشویی می‌تونه خیلی به کارت بیاد . آینه‌ای که همون طور که از روی اسمش پیداست . یک کمد و باکسی رو همراه خودش داره . البته نوع قرار گیری کمد کنار آینه دستشویی خیلی می‌تونه متفاوت باشه . به طور مثال شاید دیدی که کمد پشت آینه دستشویی قرار داره و یا اینکه کمد رو در کنار آینه دستشویی قرار میدن .

قیمت آینه دستشویی
آینه کمددار دستشویی
آینه16
آینه کمددار دستشویی

انواع آینه سرویس بهداشتی

آینه گرد

آینه افقی

آینه نامنظم

آینه عمودی

آینه گرد

قطعا از محبوب ترین آینه های سرویس بهداشتی می توان به آینه های گرد اشاره کرد . این آینه های گرد سرویس بهداشتی به دلیل داشتن ظاهری ساده و شیک توانسته اند در چندین سال محبوبیت خود را بین عموم مردم و طراحان دکوراسیون داخلی حفظ بکنند . امروزه با گسترش صنعت آینه سازی می توان این آینه های گرد را در انواع مدل ها و ابعاد ها تولید و استفاده کرد . تولید این آینه های گرد در ابعاد مختلف باعث شده که بتوان برای هر سرویس بهداشتی ای با هر متراژی آینه مناسب را تهیه کرد .

همچنین این آینه های گرد در رنگ های مختلفی تولید و استفاده می شوند . از این رو دست مشتری برای خرید یک آینه مناسب با شرایطش بسیار راحت تر شده است . البته همان طور که گفته شد . بهتر است که انتخاب رنگ آینه ها متناسب با محیط اطراف آینه باشد . برای مثال محیط هایی که تم بندی سفید رنگ دارند . استفاده از آینه های سرویس بهداشتی دودی رنگی می تواند گزینه مناسبی باشد .

آینه های دستشویی گرد به دلیل شکل و مدل ساده شان قیمت آینه دستشویی بسیار مناسبی را دارند . از همین رو هم می توان به راحتی از این‌مدل آینه دستشویی استفاده کرد .

قیمت آینه 100

انواع آینه بر اساس رنگ

آینه شامپاینی

آینه طوسی

آینه نقره‌ای

آینه طلایی

آینه صورتی

آینه برنزی

آینه آبی

قیمت آینه دستشویی 10

آینه شامپاینی یکی از جدیدترین آینه رنگی‌ها

آینه ی شامپاینی یکی از به روز ترین آینه های تولید شده در میان انواع آینه ی رنگی می باشد و جزء رنگ هایی است که با طیف رنگی گسترده ای قابل ست شدن است . این آینه به ویژه در یک سرویس بهداشتی با سبک دکوراسیون مدرن نما و جلوه ای ویژه خواهد داشت . حتی برای حمام هم از این رنگ آینه به عنوان آینه حمام لوکس استفاده می‌شود.

معمولا برای رنگی کردن آینه ها از روغن و اسانس کمک می گیرند از میان 36 رنگی که در میان این روغن های مخصوص وجود دارد ترکیب رنگ صورتی و قهوه ای را برای به دست آمدن رنگ شامپاینی در نظر می گیرند . لازم به ذکر است در آینه ی شامپاینی میزان رنگ صورتی بر رنگ قهوه ای غالب است . وقیمت آینه دستشویی شامپانی نیز بسیار مناسب است .

قیمت آینه دستشویی طوسی رنگ

تنوع رنگی نسبتا بالای روغن هایی که در رنگی کردن آینه ها از آن کمک می گیرند باعث شده است تا آینه هایی با رنگ های خاص و ویژه نیز وارد بازار شوند . یکی از این آینه ها آینه ی طوسی است که در مدت زمان اندکی طرفداران بسیاری پیدا کرد . تناقضی که میان رنگ طوسی به عنوان رنگس خنثی و نسبتا تیره با شفافیت و درخشش ذاتی آینه وجود دارد جلوه ای بی نظیر به این مدل آینه دستشویی مدرن با سبک های مختلف می بخشد .

به طور کلی آینه با چنین رنگی با انواع روشویی در سرویس بهداشتی همخوانی دارد به خصوص روشویی هایی با رنگ های خنثی همچون یک روشویی سرامیکی صدفی رنگ و یا یک روشویی سنگی مشکی رنگ .

قیمت آینه 00

آینه نقره‌ای یا همان آینه سرویس‌بهداشتی ساده

منظور از آینه ی نقره ای متداولترین آینه ی موجود در بازار است که شما به وفور و در جای جای منزل خود یا اطرافیان آن را مشاهده می کنید . آینه دستشویی ارزان در همین دسته قرار دارد . این آینه از نظر قیمتی مناسب ترین گزینه برای خریداری است و حسن آن این است که در هر سرویس بهداشتی با هر سبکی از جمله مدرن و یا کلاسیک و با انواع روشویی از نظر ظاهری هماهنگ خواهد شد .

همچنین برای این آینه انواع قاب با هر طرحی را می توان در نظر گرفت ضمن اینکه آنچه تجربه ثابت کرده است این است که آینه ی بک لایت با استفاده از آینه های رنگی نما و جلوه ی بیشتری خواهد داشت اما این باعث نمی شود که آینه ی بک لایت نقره ای از طرفداران خاص خود برخوردار نباشد .

آینه طلایی یک آینه دستشویی لاکچری

اگر به دنبال داشتن یک سرویس بهداشتی مجلل و شکوهمند هستید به طور کلی المان هایی با زرق و برق بالا بسیار راهگشا خواهند بود .پس برای داشتن یک دستشویی لوکس باید حتما یک آینه دستشویی لوکس هم داشته باشید ! از جمله این عناصر آینه ی طلایی می باشد که با وجود آن سرویس شما نمایی باشکوه به خود می گیرد و علاوه بر این امر ، آینه ی طلایی در کنار شیرآلات و اکسسوری های هم رنگ خود باعث بزرگنمایی فضای سرویس بهداشتی نسبت به اندازه ی حقیقی آن می شود .

اما در نظر داشته باشید که در صورتی که از این آینه در سرویس بهداشتی استفاده می کنید بهتر است کاشی ها و دیگر عناصر موجود در سرویس بهداشتی رنگی و رنگارنگ نباشند .

قیمت آینه دستشویی طلایی رنگ می تواند . کمی بالاتر از قیمت آینه دستشویی در رنگ های دیگر باشد . پس حتما باید به این‌موضوع توجه کرد .

قیمت آینه دستشویی 00

قیمت آینه دستشویی صورتی جذاب

معمولا رنگ صورتی شما را به یاد لوازم و علایق دخترانه می اندازد. و زمانی که سخن از آینه ی صورتی به میان آید حتما آینه ی اتاق خوابی با دیزاین دخترانه در ذهنتان مجسم می شود. اما این رنگ از چنان ملاحتی برخوردار است که می تواند بارهای منفی موجود در سرویس بهداشتی را خنثی کرده و محیط آن را کاملا تلطیف کند .

به خصوص از آنجایی که در اغلب سرویس های بهداشتی روشویی ، کاشی و توالت سرامیکی و سفید رنگ هستند آینه ای با رنگ صورتی مکمل مناسبی در کنار رنگ سفید خواهد بود .این نوع از آینه هارا به راحتی می‌توانید از بورس آینه سرویس‌بهداشتی تهیه کنید .

آینه برنزی هم یکی از آینه های جدید و لاکچری است

برای تولید یک آینه ی برنزی از ترکیب چند روغن با رنگ های گوناگون کمک می گیرند که در میان تمامی آن ها رنگ قهوه ای سهم بیش تری دارد . شاید آینه ی برنزی را نیز همچون آینه ی طلایی نتوان با یک دیزاین رنگارنگ و شاد هماهنگ کرد اما در عوض این رنگ آینه با سبک های مختلف طراحی داخلی سازگار است . آینه بک‌لایت دستشویی را در این رنگ تهیه کنید و از ظاهر زیبای آن لذت ببرید !

مهم نیست که روشویی شما دارای طرح ونقشی سنتی است یا کاملا مینیمال و ساده ، در هر دو صورت یک آینه ی برنزی گزینه ی مناسبی در کنار هر نوع روشویی با هر سبک و سیاقی است . آین آینه در صورتی بک لایت باشد نما و جلوه ای فوق تصور زیبا خواهد داشت .

قیمت آینه

قیمت آینه دستشویی آبی رنگ توالت

آینه ی آبی از جمله آینه هایی است که از نظر قدمت در کنار آینه ی نقره ای قرار دارد. و سالیان نسبتا طولانی است که در بسیاری از سرویس های بهداشتی علاوه بر آینه ی نقره ای آینه ی آبی نیز به چشم می خورد.پس آینه سرویس‌بهداشتی ارزان در این نوع نیز بسیار به چشم می‌خورد. و در حال حاضر گاها پیش می آید از تلفیق دو رنگ آینه نیز در سرویس بهداشتی بهره می برند .

آینه ی آبی به سادگی می تواند با قسمتی از کاشی های سرویس بهداشتی ست شود و در کنار دیگر المان های جانبی در سرویس بهداشتی در طیف رنگی آبی آسمانی تا آبی نفتی و سورمه ای زیبایی توام با آرامشی روح انگیز را به فضای سرویس بهداشتی شما ببخشد .

اینه5
آینه کمد دار دستشویی

انواع اکسسوری که برای هوشمند شدن به آینه اضافه می شود

  • سنسور تاچ
  • کنترل تغییر نور
  • سنسور حرکتی هوشمند
  • خروجی یو اس بی
  • سنسور ضد بخار
  • ساعت هوشمند و دماسنج

هر کدوم از این‌آپشن‌ها می‌توانند . تاثیر مستقیمی بر قیمت آینه دستشویی داشته باشند .

سنسور تاچ

همانطور که از نام این سنسور مشخص است کار کردن با آن به وسیله ی لمس دست صورت می گیرد و این سنسور نوع پیشرفته ی کلیدهای مکانیکی در گذشته است . به این ترتیب که با قسمتی از پشت آینه که از دید عموم خارج است و با علامت مشخص شده است می توان جریان الکتریکی لامپ های آینه‌ی بک لایت را قطع و یا وصل کرد . این سنسور نوعی سنسور خازنی می‌باشد .این نوع از آینه‌ها تفاوت فراوانی با آینه سرویس‌بهداشتی معمولی دارد .

قیمت آینه دستشویی
آینه دستشویی

کنترل تغییر نور

آینه سرویس‌بهداشتی شادکو یکی از بهترین آینه‌های تولید شده هوشند است . کنترل تغییر نور ریموتی است که به کمک آن می توان از راه دور شدت روشنایی لامپ های آینه را کاهش و یا افزایش داد و در مواقعی نیز با استفاده از این کنترل میتوان رنگ نور لامپ آینه را تغییر داد . حُسن ریموت این است که برای تغییر شدت نور و یا رنگ آن دیگر نیازی نیست تا به آینه نزدیک بوده و به آن دسترسی داشته باشید بلکه تنها کافی است کنترل را در دست داشته و بین شما و آینه در هر فاصله‌ای از آن که قرار دارید مانعی وجود نداشته باشد .

سنسور حرکتی هوشمند

عملکرد سنسور حرکتی هوشمند تحت تاثیر حرکت دست شما می باشد به این ترتیب که این سنسور بلافاصله پس از تشخیص حرکت دست شما به قطع یا وصل جریان الکتریکی متصل به لامپ آینه مبادرت می ورزد و مانند سنسور تاچ در قسمت پشت آینه به صورت مخفی نصب شده است . نوع عملکرد سنسور حرکتی ساده تر و سریع تر از سنسور مکانیکی و تاچ می باشد .

خروجی یو اس بی

نصب یک خروجی یو‌اس‌بی می تواند آینه ی شما را به آینه ای آپشنال مبدل کند زیرا این امکان را به شما می‌دهد تا علاوه از بهره بردن از آینه بتوانید به موزیک و یا صوت مورد علاقه و خاطره انگیزی را که در ذهن دارید گوش بسپارید و حسی خوشایند و کم نظیر را تجربه کنید . اگر آینه دستشویی ساده شما را قانع نمی‌کند ، این نوع از آینه‌ها را خریداری کنید .

سنسور ضد بخار

از آنجایی که معمولا سنسور ضدبخار به تنهایی کار نمی کند و به صورت دوجانبه علاوه بر شروع و پایان دادن به حرارت‌دهی وصل وقطع جریان الکتریکی لامپ را نیز بر عهده دارد این سنسور دارای دو کانال می باشد . سنسور ضدبخار گرمکنی است که با وصل برق شروع به کار می کند و آینه را گرم می کند که همین گرم شدن آینه از بخار گرفتن سطح آن جلوگیری می کند . سنسور ضدبخار نیز از جمله حسگرهایی است که با لمس دست کار می کند و بدیهی است که همچون سسور تاچ و سنسور حرکتی دور از چشم افراد در قسمت پشت آینه تعبیه شود .

ساعت هوشمند و دماسنج

ساعت هوشمند و دماسنج از جمله مواردی هستند که به صورت مستقل قابل نصب نیستند و خود جزء آپشن های منصوب روی سنسورهای تاچ هستند . با توجه به اینکه ساعت نیاز به ویرایش پیدا می کند به صورت دستی نیز تغییر پیدا می کند اما از آنجایی که دمای محیط باید توسط حسگر تشخیص داده شود دماسنج نیز به صورت خودکار و اتوماتیک وار عمل می کند .فروش آینه حمام و دستشویی در این نوع هوشمند واقعا پر طرفدار است .

اضافه کردن این‌دو آپشن با توجه به مدل و ابعادشان به آینه دستشویی می‌توانند . تاثیر قابل توجه‌ای بر قیمت آینه دستشویی داشته باشند .

بهترین آینه توالت را باید چگونه تهیه کنیم

شما با جایگزین کردن خرید اینترنتی به جای خرید حضوری از بی شمار مزیت آن بهره مند شوید از جمله ی این مزایا سرعت بالای پروسه ی خرید از سفارش تا تحویل درب منزل می باشد . ضمن اینکه در خرید اینترنتی از کلافگی و معطل شدن در ترافیک شهری خبری نیست و شما با حوصله و دقت کافی خواهید توانست محصول مورد پسند خود را از میان تمامی همتایان موجود در بازار آن انتخاب کنید و سفارش دهید . همچنین برای خرید آینه دستشویی در تهران هم می‌توانید بهترین انواع آن را از طریق فروشگاه اینترنتی سفارش دهید .

سه نکته طلایی درباره خرید آینه دستشویی مناسب 💡

اولین و از مهم‌ترین نکته‌ها در مورد خرید آینه دستشویی ساده اینکه همون طور که بهش اشاره کردیم . از مهم‌ترین نکات خرید آینه انتخاب ابعادشه و این نکته خیلی مهم و قابل توجه که می تونه خیلی تاثیر مستقیمی روی دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی شما داشته باشه . حتما قبل خرید آینه دستشویی مورد نظرت به ابعادش توجه داشته باش . تا آینه دستشویی خریداری کرده باشی . که مناسب برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودته .

دومین نکته هم که حتما باید بهش توجه داشته باشی . اینکه علاوه بر اینکه ابعاد آینه دستشویی بهتره که متناسب با ابعاد محیط باشن . همچنین بهتره که ابعاد آینه دستشویی مورد نظرت متناسب با وسایل اطراف خودشون باشن . برای مثال بهتره که ابعاد آینه دستشویی مناسب با ابعاد روشویی محیط دستشویی باشن . همچنین باید به قیمت آینه دستشویی هم توجه داشت . برای محیط هایی که چند روشویی دارن . هم می‌تونیم . از یک آینه دستشویی طویل با ابعاد نزدیک به چند روشویی استفاده کنیم .

و هم می‌تونیم برای هر کدام از روشویی‌ها از یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی استفاده کنیم . که می‌تونه بر مجموع قیمت آینه دستشویی تاثیر داشه باشه .

سومین نکته هم که در خرید آینه دستشویی سرویس‌بهداشتی باید حتما بهش توجه داشته باشی . اینکه آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرت باید متناسب با رنگ بندی و تم محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . زیاد نگران نباش چون در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی می‌تونی انواع آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی رو در رنگ‌های مختلف و گوناگون پیدا و تهیه کنی . توجه به همین نکات ریز باعث میشه که یک محیط دستشویی خوب و زیبا رو داشته باشی .

فروشگاه سایت شادکو 💎

ممکنه از خودت سوال کرده باشی که آینه دستشویی مورد نظر خودم رو از کجا تهیه کنم و یا قیمت آینه دستشویی رو چطور با بقیه محصولات مقایسه کنم ؟ دوست عزیز می‌تونی از قسمت فروشگاه سایت شادکو دیدن کنی و محصول خودت رو انتخاب کنی . خرید از شادکو مزیت هایی داره که حتما می‌تونه در خرید یک آینه دستشویی کمکت کنه . فقط لازمه مزیت‌های خرید از شرکت شادکو رو با بقیه شرکت ها مقایسه کنی . تا خودت بفهمی که چقدر خرید از شادکو می تونه خوب و عالی باشه .

اولیش و شاید مهم ترینش اینه که تو داری از خود تولید کننده ، آینه مورد نظرت رو خریداری می کنی . این یعنی خرید بدون واسطه و خرید بدون واسطه هم یعنی خرج کمتر. خب این قضیه مثل این‌ می‌مونه که داری پولت رو که با کلی زحمت به دست آوردی در واقع ذخیره می‌کنی . و همچنین داری از یک برند معتبر و با سابقه زیاد محصول مورد نظر خودت رو تهیه و خریداری می‌کنی . و می تونی مطمن بشی که یک محصول با کیفیت که سال ها برات دووم میاره رو خریداری و استفاده می‌کنی .

ضامنت یک ساله بی قید و شرط دیگه چی از این‌بهتر ؟؟؟ 🔥

شرکت شادکو برای اینکه خیال تو رو از بابت خرید یک آینه دستشویی خوب و زیبا و قیمت آینه دستشویی راحت کنه . تمامی محصولات آینه دستشویی و سرویس بهداشتی خودشو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط انجام میده دیگه واقعا چی از این‌بهتر ؟؟ . تا بتونی با خیال راحت آینه دستشویی مورد نظرت رو تهیه کنی . و توی محیط دستشویی و سرویس بهداشتی استفاده کنی و کلی لذت ببری .

همچنین در مورد محصولات آینه دستشویی و سرویس بهداشتی و … و همچنین قیمت آینه دستشویی هم بهت مشاوره می‌دیم . اون هم به صورت کاملا رایگان . فقط لازمه که آینه دستشویی مورد نظرت خودتو خریداری کنی . تا ما در موردش کاملا رایگان بهت مشاوره بدیم . تا در نهایت بتونی یک آینه دستشویی با کیفیت و متناسب رو برای محیط دستشویی و سرویس بهداشتی خودت تهیه کنی . و ازش لذت ببری .

هنوز تموم نشده ! با دیدن از سایت شادکو می تونی قیمت آینه دستشویی‌ها رو مقایسه کنی و خودت ببینی که چقدر تنوع محصولاتمون زیاده و می‌شه به راحتی یک آینه دستشویی مورد نظر رو خریداری کرد . فقط لازمه که با زدن بر روی لینک پایین از قسمت فروشگاه سایت ما دیدن کنی .

آیا محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند ؟

بله محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند . البته نوع گارانتی با توجه به مدل محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

بهترین آینه سرویس‌بهداشتی را از کجا تهیه کنیم ؟

اگرچه خرید حضوری آینه یکی از گزینه‌هاست اما دنیا امروز تغییر کرده است و خرید اینترنتی بهترین گزینه برای تهیه بهترین آینه به حساب می‌آید. زیرا دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف کنیم تا آینه هارا مقایسه کنیم . بلکه با چند کلیک ساده می‌توانیم جنس ها ، قیمت ها ، برند ها و .. را مقایسه کنیم و…

2 پاسخ

    1. سلام شرکت شادکو محصولاتش را در ابعاد های مختلف تولید و به فروش می رساند . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code