وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت توالت-0

قیمت توالت

قیمت توالت همیشه بر اساس مسائل مختلف مانند رنگ ، طراحی ، متریال استفاده شده و برند متفاوت خواهد بود. انواع توالت فرنگی اعم از توالت فرنگی زمینی ، دیواری (وال هنگ) و ایستاده است. انواع توالت فرنگی ها در هر رنگی مانند مشکی ، طلایی و … تولید می شود و توالت فرنگی های رنگ خاص و سفارشی قیمت بیشتری نسبت به توالت فرنگی های سفید دارند.

توالت فرنگی جدید

متریال و دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت توالت

متریال های استفاده شده در ساخت و تولید توالت فرنگی یکی دیگر از عواملی است که بر قیمت توالت تاثیر بسزایی می گذارد . در کل تمامی توالت ها از جنس سرامیک می باشد و بهترین و مرغوب ترین جنس توالت نیز همان سرامیک البته از نوع مرغوب آن است . همین موجب می شود مانع رشد باکتری ها شود.

از دیگر عواملی که بر قیمت توالت تاثیر می گذارد برند یا همان مارک توالت است .

هنگام خرید توالت فرنگی توجه کنید که تمامی مشخصات و امکانات را بررسی کنید و وقتی که مطمئن شدید اقدام به خرید کنید.

توالت

در زیر عواملی وجود دارد که بر میزان هزینه نصب یک توالت فرنگی جدید تأثیر می گذارد

1.کارایی توالت فرنگی

2.طراحی سرویس بهداشتی

3.فناوری شستشو

4.لوله کشی خانه شما

5.اجرت شخص لوله کش

ما نحوه تأثیر این عوامل بر هزینه را شرح خواهیم داد …

فاکتور هزینه 1: مبحث میزان کارایی توالت فرنگی

همه توالت ها در میزان و کیفیت کارایی برابر نیستند . برخی از آنها کارآمد تر از دیگران هستند.

مثلا یکی از این موارد که توالت های فرنگی با یکدیگر در آن برابر نیستند ، این است ککه بعضی از آن ها هستند که از آب کمتری استفاده می کنند.

راندمان توالت فرنگی بر حسب gpf (گالن در هر فلاش) اندازه گیری می شود.

توالت فرنگی مدرن

نتیجه نهایی هرچه gpf بالاتر باشد ، توالت گران تر است

توالت فرنگی gpf بالاتر نیز در طولانی مدت باعث صرفه جویی بیشتر شما می شود. به عنوان مثال ، برخی از توالت های قدیمی دارای امتیاز gpf بالا هستند که بین 3.5 تا 7 gpf متغیر است. اگر یک توالت قدیمی 7 gpf دارید و آن را با یک توالت با کارایی بالا 1.28 gpf جایگزین می کنید ، تا 10،439 گالن در سال صرفه جویی خواهید کرد .

توالت مدرن

عامل هزینه2: طراحی توالت فرنگی

طرحی که برای توالت جدید خود انتخاب می کنید همچنین بر میزان هزینه شما برای نصب توالت جدید تأثیر می گذارد. توالت های فرنگی را معمولا به دو شکل تقسیم بندی می‌کنند یکی تقسیم بندی بر اساس شکل نشیمن و دیگری بر اساس شکل یک یا دو تکه بودن.

قیمت توالت فرنگی متتاثر از همه این عوامل است.

شما می توانید بین 2 سبک مختلف ، توالت فرنگی انتخاب کنید

توالت گرد

توالت کشیده (بیضی)

توالت هایی با نشیمن گرد

توالت های گرد ( ارزان تر ، بهترین برای کودکان ): توالت های گرد به زمین نزدیکتر هستند ، که آنها را برای کودکان ایده آل می کند.

توالت هایی با نشیمن کشیده

توالت های کشیده ( گران ترین ، راحت تر برای بزرگسالان ): توالت های کشیده دارای طراحی ظریف تری هستند و بالاتر قرار می گیرند ، که باعث می شود آنها برای بزرگسالان راحت تر از توالت های گرد باشند.

تقسیم بندی بر اساس یک تکه یا دو تکه بودن

توالت فرنگی یک تکه

توالت فرنگی دو تکه

هنگامی که یک سبک را انتخاب می کنید . می توانید بین یک مدل دو تکه یا یک تکه نیز یکی را انتخاب کنید :

توالت دو تکه 

( ارزان تر ): توالت های دو تکه از نظر زیبایی چندان خوشایند نیستند ، اما هزینه کمتری دارند.

توالت های یک تکه 

( گران تر ): توالت های یک تکه دارای طراحی صاف و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند ، اما گرانتر از توالت های دو تکه نیز هستند.

فاکتور هزینه شماره 3: فناوری شستشو

فناوری شست و شو به نوع سیفون استفاده شده در توالت فرنگی اطلاق می‌شود که به هنگام تولید درون محفظه پشتی توالت قرار میدهند.

انواع فلاش تانک توالت فرنگی

آبشاری

گردابی

واتر جت واش (شوتینگ)

فلاش تانک آبشاری توالت فرنگی

در اطراف بالای توالت فرنگی قسمت هایی برای خروج آب به صورت سرازیر شدن همانند آبشار تعبیه می‌شود . از آن جایی که این سیستم خروج آب مستقیم به سمت پایین (یعنی داخل توالت فرنگی) می‌آید، آب فراوانی مصرف می‌کند و در عین حال پاک کنندگی زیادی نیز ندراد.

روش گردابی فلاش تانک در توالت فرنگی به چه صورت است

در این روش آب با فشار و فراوانی به سمت دیواره های توالت به صورت گرد آبی به پایین می‌آید. این خروج آب از لوله کشی های قسمت بالایی توالت فرنگی صورت می‌گیرد. تخلیه محتویات توالت فرنگی با این روش بهتر از روش آبشاری صورت می گیرد.

به همین دلیل روش گردابی از روش آبشاری بهتر و مناسب تر است. اما در این روش نیز از آب فراوانی استفاده می‌شود و صدای زیادی نیز ایجاد می کند.این موضوع برای زندگی های آپارتمانی آنچنان مطلوب نیست .

واتر جت واش

واتر جت واش جدید ترین نوع سیفون تولید شده برای توالت فرنگی ها می‌باشد. که به صورت توربو آب کم اما با فشار را بالا به داخل فضای توالت فرنگی هدایت می کند.بهترین روش برای تخلیه و پاک سازی توالت همین روش واتر جت است. مصرف کم آب در این نوع از فلاش تانک ها از نکات مهمی است که مارا مجاب می‌کند تا از این فلااش تانک استتفاده کنیم. در بیشتر توالت فرنگی هایی که تولید می‌شود از این فلاش تانک ها استفاده می شود.

توالت سفید

عامل هزینه 4: لوله کشی موجود خانه شما

اگر وضعیت لوله کشی خانه شما در وضعیت نامناسبی قرار دارد ، هزینه نصب توالت فرنگی جدید ممکن است افزایش یابد.

به عنوان مثال ، اگر لوله های لوله کشی در حمام شما دچار خوردگی شده یا در ابتدا به اشتباه نصب شده اند . ممکن است لوله کش مجبور شود این ویژگی های لوله کشی را برای توالت جدید تغییر دهد. هرگونه تغییر لازم در لوله کشی خانه شما هزینه کل نصب توالت را افزایش می دهد.

توالت مشکی

فاکتور هزینه5: لوله کش که استخدام می کنید

لوله کشی که برای نصب توالت خود استخدام می کنید نیز بر میزان هزینه شما تأثیر می گذارد.

چرا اینطور است؟ خب ، پیمانکاران باتجربه و با کیفیت بالا احتمالاً هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می کنند ، اما همچنین کار بهتری انجام می دهند.

مراقب لوله کش هایی باشید که هزینه کمتری دریافت می کنند . زیرا اغلب به این معنی است که گوشه ها را برش می دهند. و وقتی نوبت به نصب یک توالت فرنگی جدید می رسد . آخرین چیزی که می خواهید این است که یک لوله کشی گوشه ها را بریده یا از میانبرها استفاده کند زیرا این کار فقط به تعمیرات بیشتر در آینده منجر می شود.

توصیه ما؟ یک پیمانکار باتجربه استخدام کنید – حتی اگر کمی از قبل هزینه بیشتری دریافت کنند. به این ترتیب ، می دانید که خدمات با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد و توالت شما به درستی نصب می شود.

مزایا توالت فرنگی

امروزه به دلایل مختلفی از جمله رفاه سالمندان و دیگر افرادی که دارای ناراحتی های جسمی خاصی هستند حتما توصیه می شود که در خانه و محل کار خود داشته باشید . همانطور که می دانید توالت های زمینی فشار زیادی به زانو و پاها وارد می کند به همین دلیل است که استفاده از توالت فرنگی را جایگزین توالت های زمینی کرده ایم.

متریال های استفاده شده تاثیر بسزایی می گذارند و مهم ترین قسمت آن نیز لعاب توالت فرنگی است که هر چه ارزان تر باشد از کیفیت لعاب توالت کاسته می شود.

توالت

قصد بازسازی سرویس بهداشتی منزل خود را دارید

مکانی خاص برای توالت فرنگی در نظر بگیرید

اگر شما عزیزان به دنبال این موضوع هستید که قسمت حمام یا سرویس بهداشتی خود را بازسازی کنید ، بهتر است فضایی اختصاصی را برای توالت فرنگی در نظر بگیرید . هزینه بازسازی سرویس بهداشتی مقداری زیاد است ، اما به زیبایی و پر کاربردی نتیجه کار می‌ارزد.

شیرالات مناسبی برای سرویس خود در نظر بگیرید

برای باز سازی سرویس بهداشتی خود یک سری شیریآلات سرویس بهداشتی مدرن را در نظر بگیرید . ست بودن شیرآلات روشویی و توالت ایرانی و تالت فرنگی فضای سرویس بهداشتی شما را واقعا جذاب می‌کند.

ما در بخش فروشگاهی سایت شادکو دات کام ، نمونه هایی با کیفیت و زیبا از سرویس شیرآلات داریم ، برای دیدن آن ها اینجا کلیک کنید :

یکی از جذابیت های هر سرویس بهداشتی داشتن آینه مناسب است

هدر دادن دیوار با گرفتن یک آینه کوچک وقتی می توانید آینه دیوار به دیوار داشته باشید برای چیست؟ متخصصان روند طراحی سرویس بهداشتی برای راحتی شما به آینه هایی با اندازه واقعی تاکید می کنند.اما ما یک پیشنهاد جدید ، لاکچری و جذاب برای شما داریم. شما میتوانید از جدید ترین آینه های موجود در بازار جهان یعنی آینه های بک لایت استفاده کنید .

توالت فرنگی

راه های ارتباطی شادکو

روی دکمه های زیر کلیک کنید تا وارد بخش فروشگاهی ما شوید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code