وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت دوش حمام

در این مقاله قصد داریم در مورد قیمت دوش حمام و موارد مصرف این نوع دوش ها با شما همراهان همیشگی بیشتر گفتگو کنیم. در ابتدا باید گفت که حمام یکی از مواردی است. که اکثرا در زندگی روزمره ی ما بسیار مفید واقع میشود.و بعد از یک روز پر کار و پر از خستگی به مراتب یک حمام و دوش گرفتن حال شمارا سرحال تر میکند. وباعث کاهش تنش ها و عصبانیت های در طول روز می شود.اما متاسفانه در کشور ما ایران به حمام آخرین مرحله از طراحی دکوراسیون است که اهمیت داده می شود . و اکثرا به فکر زیبایی حمام خود نیستیم. و تعداد بسیار کمی وجود دارد که به تناسب بین کاشی های خود با شیرآلات حمام و همچنین داشتن روشویی و کابینت اهمیت قائل هستند.

اما در جوامع غربی و اروپایی بسیار به این موضوع اهمیت می دهند. و اکثرا دارای حمام وسرویس های بهداشتی مدرن و بسیار زیبا و شکیل هستند.

دوش حمام چیست

دوش حمام در واقع وسیله ای است که یک شخص زیر آن قرار می گیرد. و یک آب سرد یا گرم بنا به تنظیم کردن خود بر روی بدن آن جاری می شود و باعث شستشو آن فرد می شود.در واقع به وسیله ای که آب از آن افشانده میشود دوش حمام گفته میشود.که واژه فرانسوی آن douche می باشد. قیمت دوش حمام به فاکتورهایی بستی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

انواع دوش حمام از نظر محل نصب در قیمت دوش حمام

دوش حمام توکار

دوش حمام رو کار

دوش توکار در قیمت دوش حمام

در این مدل دوش توکار حمام، مغزی دوش که در واقع ترمینال ورود و خروج آب است و به لوله‌های آب سرد و گرم وصل است. در پشت دیوار مخفی میشود و از آن دو انشعاب یکی برای سردوش و یکی برای گوشی تلفنی میتوان گرفت. یعنی فقط سردوش، اهرم کنترل آب و گوشی تلفنی قابل مشاهده هستند. با داشتن این نوع دوش ها ظاهری زیبا و مدرن برای دوش خود خواهید داشت. 

دوش توکار مدرن

برای نصب کردن دوش توکار در خانه‌های کهنه ساز و یا قدیمی احتیاج به کندن کاشی‌های سرویس بهداشتی است وحتی گاهی اوقات امکان اینکه دوش توکار در خانه های کهنه ساز و قدیمی وجود داشته باشد مقدور نخواهد بود.در نتیجه لازم است تمام زیر سازی ها و عمل تخریب و بازسازی قبل از انجام کار صورت پذیرد. این سخن را به یاد داشته باشید که قبل از کاشی‌کاری باید الزاما مغزی توکار امتحان آب شود و پس از امتحان با تراز سنج تراز شود. تا قاب شیر خیلی صاف و شیک برروی آن نصب شود. قیمت دوش حمام هیچ گونه

دوش روکار

دوش روکار را میتوان گفت همان دوش هایی هستند که اکثرا در منازل معمولی خود میبینیم.یک عدد علمک به اضافه سردوشی و به احتمال زیاد یک گوشی تلفنی برای دوش های دوکاره و سایر ملزومات با توجه به نوع دوش و مزایایی که به همراه دارد .در ادامه ی این مطالب میخواهیم درمورد انواع دوش از نظر امکانات صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

دوش رو کار مدرن

انواع دوش های حمام از نظر امکانات

دوش های فیکس

دوش های ماساژوری

دوش های تلفنی یا متحرک

دوش های دو کاره

دوش حمام مدرن

دوش های فیکس

از سری دوش هایی هستند که نمیشود دوش را جابه جا کرد و در یک محل ثابت نصب شده اند .و اماکان اینکه دوش را جابه جا کنید نخواهید داشت.اما باید این را درنظر گرفت که دوش های فیکس دارای تنوع بسیار زیادی هستند و بیشتر آنها سردوش های پهنی دارند که دوش گرفتن زیر این محصولات بسیار لذت بخش خواهد بود.

دوش‌های تلفنی یا متحرک

بر خلاف دوش های فیکس که نمیتوانید آنرا حرکت دهید این دوش ها امکان جابه جای را دارند. و انعطاف پذیری آن یکی از مزایای آن محسوب میشود.و حتی به راحتی با دست درحال جا به جایی و حرکت هستند.با داشتن این مزیت میتوان دوش را برداشت و حیوان خانگی خود و یا کودک خردسال خود را شست.حتی گاهی انسانها فقط میخواهند پاهای خود و یا قسمتی از بدن خود را آبکشی کنند. که این دوش میتواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد.اما به این نکته حتما توجه داشته باشید که سر دوش دوش های تلفنی مانند دوش های فیکس دارای دوش های پهن و مقاومی نیستند.قیمت دوش حمام در این نوع بستگی به متریال موجود دارد.

دوش متحرک یا تلفنی حمام

دوش های دوکاره (فیکس و تلفنی)

این نوع دوش ها در واقع مخلوطی از دوش های فیکس ومتحرک هستند. با داشتن دوش دوکاره هم میتوان دوش ثابت داشت. و هم دوش متحرک یا تلفنی. البته به این نکته نیز توجه کنید که داشتن این دو دوش کنار هم ممکن از برای شما هزینه یبیشتری نسبت به اینکه فقط دوش تلفنی یا فقط دوش ثابت خرید کنید داشته باشد.قیمت دوش حمام در این نوع شیرها به نسبت تک کاره ها گرانتر می باشد.

قیمت دوش حمام
دوش های دوکاره تلفنی و ثابت حمام

ماساژوری

این نوع از دوش های ماساژوری که بر روی دیوار باید نصب شود قابلیت این را دارد که آب را در چند جهت مختلف روی بدن انسان پخش کند .تقریبا مشابه چیزی مثل جکوزی . این دوش ها چون باعث ایجاد آرامش و آرام شدن بدن میشود. بعد از یک روز کاری سخت فوق العاده اثر بخش است. قیمت دوش حمام ماساژوری به نسبت بیشتر از بقیه شیرها می باشد.

قیمت دوش حمام
دوش های ماساژوری حمام

توجه به سردوش در قیمت دوش حمام

شکل سردوش ها به شکل (مربع ، مستطیل ، گرد ، بیضی و سایر اشکال) است. به علت مقدار زیادی نمک در آب ایران، قابل جابجایی یا غیر متحرک بودن و حذف آسان رسوب همگی از جمله نکات در مورد سردوش است.

قیمت دوش حمام
دوش های حمام مدرن

ناگفته نماند که امروزه اکثر سردوش های مدرن یک دکمه روی خود دارند. که فقط با فشار دادن آن، سوزن ها از سری دوش خارج می شوند. و باعث می شوند رسوبات بیرون بیاید.

قابلیت نصب آسان و سریع در قیمت دوش حمام

نصب کردن وراه اندازی دوش معمولاً کار سختی نیست و به آسانی قابل نصب و استفاده است و انجام میگیرد. اما در عصر مدرن دوش های دیواری، گوشه های دیوار و سقف دارای فرایند نصب و اتصال منحصر به فردی هستند که باید با در نظر گرفتن شرایط محیط خود نصب و استفاده از هر یک از آنها را در نظر بگیرید.

قیمت دوش حمام
دوش طلایی حمام

قیمت دوش حمام

قیمت دوش حمام بسیار بستگی به آن متریال و سبک وسنگینی و در واقع آن برندی دارد که قرار است تهیه کنید .خرید یک علم دوش با کیفیت و قیمت مناسب میتواند یک حمام لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد. تا شما احساس سلامت و شادابی کنید.

قیمت دوش حمام
دوش مشکی مات حمام
قیمت دوش حمام بر چه مبنا و اساسی قیمت گذاری میشود

قیمت دوش حمام بسیار بستگی به آن متریال و سبک وسنگینی و در واقع آن برندی دارد که قرار است تهیه کنید .خرید یک علم دوش با کیفیت و قیمت مناسب میتواند یک حمام لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد. تا شما احساس سلامت و شادابی کنیدو…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code