اینجا هستید :
قیمت دیوارپوش آینه ای

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه کاری دیوارپوش

قیمت دیوارپوش آینه ای

دیوارپوش آینه ای ورودی
دیوارپوش آینه ای ورودی

قیمت دیوارپوش آینه ای نصب. آینه در حالت دیوارپوش آینه ای پذیرایی باعث انعکاس نور و زیبایی خیره کننده ایی در اتاق می شود. و جذابیت دکوراسیون داخلی را دوچندان می کند. نصب آینه در خانه یک روش خاص و متفاوت و کلاسیک برای دکور قسمت خالی آینه کاری دیوار است. ویژگی منحصر به فرد آینه این است که نه تنها دارای جلوه بصری خوبی در فضا میشود.بلکه باعث گسترش فضا و بزرگ تر به نظر رسیدن محیط نیز می شود. که مدل و طراحی و اجرای آینه مسئله تعیین کننده ایی در زیبایی محیط است . ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است. که انتخاب رنگ آینه و سبک دکوراسیون آینه حتما باید با درنظر گرفتن فضای محیط بطوری که متناسب باشد. ، انجام و اجرا شود.

 دیوارپوش آینه ای پازلی
دیوارپوش آینه ای پازلی

…..

قیمت دیوارپوش آینه ای واضح است که اجرای آینه کاری دیوار منعکس کننده نور و جذابیت در هر فضایی هستند. در واقع نصب و اجرای آینه کاری بالای شومینه ترفندی خلاقانه در طراحی دکوراسیون است. که هیچگاه قدیمی و دمده نمی شود. انعکاس نور ناشی از شمع های دکوری در جلوی آینه کاری پشت تلویزیون زیبایی محیط را دو چندان میکند .و اثر دکور های تزئینی یا شمع هایی که بر روی طاقچه بالای شومینه قرار داده شده است را تقویت می کند. اجرای آینه کاری بالای شومینه. بسته به نوع کیفیت آینه کاری و نحوه چیدمان آن، دیدگاهی سنتی یا مدرنیته را ارائه می دهد.

قیمت دیوارپوش آینه ای پذیرایی در هنگام انتخاب آینه برای انجام قیمت آینه کاری دیوار برای منزل خود باید با اندازه گیری دقیق متراژ فضای مورد نظر اندازه آینه تعیین شود. برای بوجود آوردن یک دکوراسیون کلاسیک و خاص ، از آینه ای که دارای عرضی برابر با عرض قسمت بالایی شومینه باشد استفاده شود. در واقع عرض متراژ دیوار شیشه سکوریت که می خواهید رود آن دکور انجام دهید. به شما کمک می کند تا اندازه آینه را بطور دقیق محاسبه کنید. مثلا دو آینه 44سانتی برای یک دیوار بزرگ 4متری مناسب است . برای افزایش ایمنی در منزل ، باید آسیب های طبیعی و احتمالی و زمان هایی که ممکن است . بچه ها در نزدیکی آینه ها بازی می کنند خطر افتادن آینه ها بررسی شود.

دیوارپوش آینه ای طرحدار
دیوارپوش آینه ای طرحدار

انواع دیوارپوش آینه ای:

 • به طور کلی آینه کاری دیوار مستطیلی با قاب های پر طرح و جزئیات معمولا یک فضای کلاسیک مناسب است
 • بطور کلی آینه های گرد که دارای قاب های چوبی ساده هستند.برای فضاهای مدرن و مینیمال به کار می روند و مناسب هستند .
 • بطور کلی آینه کاری پشت تلویزیون استیل و انواع دیگر فلزها جلوه بصری خاصی تری را به معرض نمایش می گذارند

بطور کل آینه کاری ایده ای بسیار خاص برای دکوراسیون داخلی منزل در نظر گرفته میشود. که با کنار هم قرار دادن تکه ها بزرگ و کوچک آینه به شکل های هندسی گوناگون این هنر را اجرا میکنند.

در حرفه اجرای آینه‌کاری دیوار ، کارشناس هنرمند آینه‌کار با استفاده از آینه و برش آن به اشکال گوناگون فضایی درخشان و خاص در بناها می‌آفریند. نور باعث بازتاب در قطعات بی‌شمار آینه میشود و درخششی بی نظیر و خیره کننده در دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کند. آینه‌کاری پوششی یا ساخت دیوارپوش شیشه ای بسیار مناسب و شکیل برای تزیین منزل از لحاظ استحکام ، دوام و زیبایی است.

دیواپوش آینه ای قابدار
دیواپوش آینه ای قابدار

نصب و قیمت دیوارپوش آینه ای پذیرایی:

آینه کاری دیوار برای نصب نیازمند فردی حرفه ای می باشد که بتواند آن را با دقت و حساسیت بالا نصب کنم اگر شما قادر به انجام این کار هستید نصب این آینه از طرف شما مشکلی ندارد اما اگر از این کار سر در نمی آورید حتما هنگام سفارش این موضوع را با ما در میان بگذارید تا برای شما هنگام ارسال محصول دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه شخصی حرفه ای در این کار فرستاده شود تا آینه شما را بتواند به نحو احسنت نصب کنند.

اگر شما در مورد این قضیه تجربه ای نداشته باشید مطمئنا هم خود را خراب خواهید کرد و هم مدت زمان زیادی را صرف انجام دادن این کار میکند اما متخصصین ما می توانند آینه های شما را بدون هیچ ایرادی و در کمترین زمان برای شما نصب کنند. ولی برخی از افراد هستند که نصب این آیینه را بلد میباشند و ادعایی در این موضوع دارد ولی به نظر ما این ریسک را نکنید و با خیال راحت یک قیمت آینه کاری دیوار زیبا در منزل خود داشته باشید.

دیوارپوش غذا خوری
دیوارپوش آینه ای جورچین

آینه کاری جدید منازل!

آینه کاری دیواری سنتی به دلیل این که آینه نماد پاکی و روشنایی است در زمان های قدیمی در مکان های قدیمی و مذهبی همچنین در آرامگاه ها و یا مساجد و …از این آینه ها استفاده بسیاری میشد .و نمای زیبایی داشت.
. از این آیینه در کاخ های شاخه ها و همچنین موزه ها نیز استفاده می‌شد از آینه های کاری دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه در منطقه های سنتی بیشتر در سقف های مکان هایی که نام برده شد و یا ستون ها استفاده می‌شد.

در مکان های سنتی اصولاً تکه های آینه در شکل های مختلفی و تمامی اشکال هندسی نصب شد اما در طرح های مدرن جدید به علاوه اشکال هندسی می توانیم به صورت خمیده طرح های دیگر را مشاهده کنید. این آینه را بسازیم. داشتن این آینه ها می‌تواند در بزرگ نمایی محیط به شما کمک بسیاری آینه های مدرن در دنیای مدرن و امروزی باشد که شما می توانید از این اجرای آینه کاری دیوار در منزل و سقف و ستون منزل و محیط کاری خود همچنین در سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه در هر مکانی که مد نظر شما است استفاده کنید.

قیمت دیوارپوش آینه ای
آینه کاری دیوارپوش سقف

از این آینه می‌توان به صورت تزئینی نیز استفاده کرد شما به جای یک آینه کاری دیوار با طرح‌های ساده می‌توانید می‌توانید یک آینه کاری تزئین شده با مدل های مختلف ای سفارش دهید و خریداری کنید .آینه شما می‌تواند دارای قاب و یا چارچوب باشد از آینه کاری دکوراتیو نیز می توانید در دیوار و ستون و یا حتی کف خانه خود نیز استفاده کنید‌.

سایت شادکو کلیک کنید

آینه تراش چیست؟

دیوارپوش آینه ای پذیرایی تراش در اصل همان آینه های ساده هستند که با دستگاه های مخصوص تراش آینه حاشیه ها و قاب دور آینه را تراش می دهند و با صاف و صیقلی کردن دورتادور آینه شفافیتی بسیار بالا در آن ایجاد می کنند.
آینه های تراش خورده و شیشه رنگی برای دیوار در قسمت لبه از ضخامت کمتری نسبت به سطح آینه برخوردارند.

انواع رنگبندی در آینه کاری مدرن

 1. آینه کاری برنزی
 2. آینه کاری طلایی
 3. آینه تراش مشکی
 4. آینه تراش مسی
 5. و انواع رنگهای متنوع طبق خواست و سلیقه مشتری
دیوارپوش تراش خورده
دیوارپوش تراش خورده

برای استعلام قیمت آینه کاری دیوار کلیک کنید

قیمت دیوارپوش آینه ای

انواع آینه کاری

 • آینه کاری اسلامی
 • ینه کاری گل و بوته
 • آینه دکوراتیو پازلی یا جورچین
 • آینه کاری مدرن آینه تراش
 • آینه کاری کلاسیک
 • آینه دکوراتیو کلاسیک تزئینی

آینه کاری گل و بوته:

آینه ایست با طرح های گل و گیاه که یا در سطح آن تراش خورده ویا به شکل قطعه هایی برش خورده روی آینه وصل می شود که می توان در آینه کاری مدرن آینه تراش نیز از این شیوه بهره برد.

آینه کاری پازلی یا جورچین:

نوعی از آینه که از قطعه های کوچک و بزرگ آینه کاری دیوار به شکل های مختلف چون مربع ، مستطیل ، لوزی و …و در اندازه های متفاوت ساخته می شود.

آینه کاری مدرن :

که در آن از چیدمان انواع تایل های تراش خورده با طراحی ها متنوع استفاده می شود.

آینه دکوراتیو کلاسیک تزئینی:

استفاده از آینه کاری پشت تلویزیون به شیوه کلاسیک تزیینی یا فانتزی مانند طرح های گل و طرح های خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت آینه کاری ها چگونه محاسبه میشود؟

براساس رنگ جنس و…. محاسبه میگردد

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code