وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت روشویی جدید

در اینجا برای شما انواع روشویی را بررسی می‌کنیم تا بر اساس آن ها بتوانید بهتر انتخاب کنید . در ادامه چند محصول به عنوان نمونه برای شما عزیزان گذاشته‌ایم تا بتوانید چند مدل ببینید و قیمت دستتان بیاید. می‌توانید به قسمت فروشگاهی ما مراجعه کنید و مدل‌های بیشتری را ببینید و لیست قیمت روشویی جدید را مشاهده کنید.

انواع شکل سینک روشویی

انواع روشویی بر اساس شکل

روشویی رنگی جدید

روشویی‌های زیرسنگی

روشویی‌های لبه‌دار

روشویی‌های کاسه‌ای

روشویی‌های یکپارچه

روشویی‌های صفحه‌ای

روشویی‌های کنسولی

روشویی‌های لگن عمیق

روشویی‌های لگن عمیق

برخی این روشویی‌ها را با سینک‌های کنسولی اشتباه می‌گیرند . این مدل از سینک‌ها با یک لگن عمیق مستطیل شکل که با یک کابینت که در قسمت پایین آن طراحی شده ساخته می‌شود . تفاوتی که این سنگ با سینک کنسولی دارد عمق زیاد کاسه آن نسبت به کاسه یا لگن سینک کنسولی می‌باشد. این روشویی‌ها در مدل‌های دیواری لبه‌دار و بدون‌لبه در ابعاد گوناگون و مناسب هر سرویس‌بهداشتی در فضاهای کوچک و یا وسیع و بزرگ تولید می‌شود.

قیمت روشویی جدید مدل لبه برجسته

این روشویی‌ها تا به امروز از طرف مشتریان از استقبال خوبی برخوردار بوده‌اند سبک خاص این روشویی‌ها بدین صورت است که قسمتی از کاسه روشویی چند سانتی‌متر از سطح کابین جلوتر قرار می‌گیرد . به همین منظور این روشویی‌ها نسبت به سایر روشویی‌ها از نظافت راحت‌تری برخوردار است . برای نصب این‌گونه روشویی‌ها نیازی به کابینت‌های وسیع و بزرگ نیست. این روشویی‌ها را به راحتی می‌توان بر روی یک کابینت کم عرض نیز نصب کرد و پیشخوان و کانتر آن‌ها را می‌توان از هر جنسی تولید کرد. برای دیزاین سرویس‌بهداشتی خود می‌توانید از کانترهای چوبی ، سنگی و غیره به راحتی استفاده کنید.

با خرید آینه بک‌لایت جلوه سرویس‌بهداشتی و حمام خود را چندین برابر کنید!

قیمت روشویی‌های زیرسنگی جدید

این نوع سینک روشویی‌ها در زیر پیشخوان قرار می‌گیرد و لبه سینک دقیقاً هم‌سطح پیشخوان است . مهم‌ترین ویژگی روشویی‌های بدون‌لبه ظاهر زیبا و نمای ساده آن است . این سینک‌ها نسبت به سینک‌های دیگر سرویس‌بهداشتی را خلوت‌تر و نمای آن را بسیار تمیز و منظم نشان می‌دهند. مشتریانی که دارای سلیقه‌های خاص و حساس در تمیزی و نظافت هستند. می‌توانند از این نوع سینک‌های روشویی برای سرویس‌های‌بهداشتی خود استفاده نمایند. این نوع سینک‌ها را فقط می‌توان بر روی سطوح سنگی نصب کرد و برای دیگر سطوح مانند سطوح لمینت و غیره نمی‌توان استفاده کرد. و به همین خاطر این سینک‌ها را سینک‌های زیرسنگی می‌نامند. قیمت این نوع روشویی‌ها نسبت به روشویی‌های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.

روشویی‌های کاسه‌ای

قیمت روشویی

در این روشویی‌ها ، سینک دقیقاً بر روی کانتر یا پیشخوان قرار می‌گیرد. البته در مدل‌هایی نیز می‌توان مشاهده کرد که سینک‌های کاسه‌ای در زیر پیشخوان نصب می‌شود. این روشویی‌ها در اندازه‌ها و ابعاد مختلف و برای استفاده کودکان و بزرگسالان در طرح ها و اشکال مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. که می‌توانید فیلم قصه‌های مختلف یکی از هزاران طرح‌ها و رنگ‌های تولید شده را انتخاب نمایید

انواع روشویی‌های کاسه‌ای

سینک شیشه‌ای

سینک سنگی

سینک کورین

سینک گرانیتی

سینک سنگ مرمر

سینک فلزی

سینک چینی

روشویی‌های لبه‌دار

روشویی کابینتی

این روشویی‌ها طوری طراحی شده‌اند که قسمت اعظم آن‌ها زیر پیشخوان قرار می‌گیرد و لبه آن با ارتفاع کمی از پیشخوان قرار دارد و لبه آن بسته به طراحی تولیدکنندگان با ارتفاع‌های مختلف تولید می‌شود. تزیین روشویی‌ها بیشتر برای پیشخوان‌های چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرد چون لبه سنگ بر روی پیشخوان با ارتفاع کمی قرار می‌گیرد . هنگام استفاده از آب روشویی امکان اینکه آب بر روی پیشخوان بریزد وجود ندارد. و به همین خاطر می‌توان از پیشخوان‌های چوبی که جلوه زیبایی به سرویس‌های‌بهداشتی شما می‌دهند استفاده کنید. قیمت خرید و هزینه نصب این سینک‌ها به نسبت سینک‌های لبه‌دار از هزینه کمتری برخوردار است. اگر سلیقه شما یک سلیقه مینیمال است. در دکوراسیون داخلی می‌توانید به راحتی از این نوع روشویی‌ها برای سرویس‌های‌بهداشتی روشویی‌های حمام استفاده نمایید.

باور نمی‌کنید شیرآلات سرویس‌بهداشتی چقدر متنوع و جذاب هستند!

قیمت روشویی جدید یک‌پارچه

روشویی مشکی جدید (1)

در این مدل از روشویی‌ها سینک با پیشخوان یا کانتر ادغام شده و از یک‌جنس و رنگ تولید می‌شود . که در جنس کورین تولید شده است این نوع روشویی‌ها مورد استقبال مصرف‌کنندگان زیادی قرار گرفته است . یکی از مهم‌ترین دلایل آن زیبایی است که این روشویی‌ها در عین سادگی ظاهری دارند. یکی دیگر از دلایل استفاده از این روشویی‌ها تمیز کردن راحت و آسان آن‌هاست. چون به صورت یک‌پارچه هستند کمترین درز و شکاف را نسبت به روشویی‌های دیگر دارند. برای کسانی که حساس در تمیزی و نظافت هستند این روشویی‌ها را در سرویس‌های‌بهداشتی و روشویی حمام‌ها به آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم. در کنار این سینک‌های روشویی شیرآلات بسیار به چشم می‌آیند. برای همین مهم است که از میان انواع شیرآلات دستشویی مناسب استفاده کنید

روشویی‌های کابینت‌دار

این مدل روشویی‌ها هم مناسب فضاهای بزرگ و هم مناسب فضاهای کوچک در سرویس‌های بهداشتی هستند. تولید کنندگان این روشویی‌ها ، این روشویی‌ها را در ابعاد مختلف تولید می‌کنند . این روشویی‌ها به دلیل اینکه می‌توان تمامی وسایل مورد نیاز برای سرویس‌بهداشتی‌ها را ( مانند انواع شوینده‌ها و ضدعفونی کننده‌ها ) در درون آن جای داد. مورد استقبال طراحان دکوراسیون‌های داخلی قرار گرفته‌اند. در اماکن مختلف از این روشویی‌ها که جلوه خاصی به سرویس‌های‌بهداشتی و حمام‌های شما بخشیده‌اند استفاده می‌شود.

روشویی‌های صفحه‌ای

روشوییی مدرن

این نوع روشویی‌ها معمولاً در سرویس‌ها و حمام‌ها ، در رستوران‌ها و هتل‌ها کاربرد فراوانی دارد . یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های این روشویی‌ها فضای بسیار کمی است که در سرویس‌های‌بهداشتی اشغال می‌کند . با ظاهری بسیار زیبا و لوکس طراحی شده و در رنگ‌ها متنوع تولید و با هر سبک و سلیقه می‌توان آن‌ها را انتخاب و در هر فضایی از سرویس‌های‌بهداشتی از آن‌ها استفاده کرد. روشویی‌هایی که سینک‌های صفحه دارند معمولاً از جنس‌های سنگ گرانیت و مرمریت تولید می‌شود .

در ساخت این روشویی‌ها یک سطح کوچک از استیل ضدزنگ در زیر سینک روشویی قرار می‌گیرد که لوله‌کشی‌ها و اتصالات در پشت آن پنهان می‌شود .یکی از معایبی که این نوع روشویی‌ها دارد معمولاً ریزش آب به دلیل کم‌عمق بودن سینک‌ها بر روی کانتر یا پیشخوان است.

روشویی‌های کنسولی

سینک روشویی کنسولی با یک لگن بزرگ و با دو یا چهار پایه یا به صورت دیواری ساخته می‌شود. در این نوع روشویی‌ها میله‌ای برای قرار دادن حوله تعبیه شده است که هم ظاهر زیبایی به سرویس شما می‌دهد و هم برای نظافت استفاده می‌شود. برای برخی از مشتریان یکی از شرط‌هایی است که برای خرید روشویی‌ها مدنظر قرار می‌دهند.

قیمت انواع روشویی جدید بر اساس جایگاه قرارگیری سینک

روشویی‌های مدل پایه‌دار

روشویی‌های مدل رومیزی

روشویی‌های مدل دیواری

روشویی‌های مدل تومیزی

روشویی‌های مدل سراسری

روشویی‌های مدل کنجی

روشویی‌های پایه‌دار

این روشویی‌ها از رایج‌ترین سینک‌های روشویی‌ای هستند که در اکثر منازل از آن‌ها استفاده می‌شود. در مکان‌هایی که اتصالات به صورت روکار در سرویس‌های‌بهداشتی استفاده شده است بیشتر از این نوع روشویی‌ها استفاده می‌کنند . ظاهر این روشویی‌ها به این شکل است که پایه‌ای بر روی کف قرار می‌گیرد و سینک روشویی بر روی این پایه قرار می‌گیرد. این نوع روشویی‌ها از قدیمی‌ترین روشویی‌ها هستند که در دکوراسیون‌های سنتی از قدیم تا به امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جذاب‌ترین ترکیب‌ها ، استفاده از آینه بک لایت در کنار روشویی‌های پایه‌دار می‌باشد.

قیمت روشویی جدید دیواری

این روشویی‌ها نیازی به کانتر یا پیشخوان ندارند زیرا مستقیماً بر روی دیوار نصب می‌شوند. این نوع روشویی‌ها مناسب سرویس‌های بهداشتی‌ای است که از فضای کمی در درون خود برخوردار هستند. علاوه بر فضای کمی که اشغال می‌کنند ظاهر زیبایی نیز دارند . در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید و به بازار عرضه شده‌اند. در اینجا نمونه‌هایی از روشویی‌های دیواری (دیواری ساده و کابینتی) برای دسترسی راحت‌تر شما قرار داده شده است.

روشویی‌های گوشه‌ای

اگر به دنبال سبکی جدید و زیبا و در عین حال خاص برای سرویس‌های‌بهداشتی خود هستید پیشنهاد می‌کنیم. از روشویی‌های گوشه‌ای استفاده نمایید. این روشویی‌ها اغلب در سرویس‌های‌بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که از فضای کمی برخوردار هستند. ولی از آنجایی که طراحان دکوراسیون‌های داخلی این نوع روشویی‌ها را در ابعاد ، طرح‌ها و رنگ‌های بسیار متنوع تولید کرده‌اند .در هر سرویس‌بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به علت سبک خاص ، توجه مشتریان زیادی را نیز به خود جلب کرده‌اند.

روشویی گوشه ای یا کنجی چیست؟

اگر به دنبال سبکی جدید و زیبا و در عین حال خاص برای سرویس‌های‌بهداشتی خود هستید پیشنهاد می‌کنیم. از روشویی‌های گوشه‌ای استفاده نمایید. این روشویی‌ها اغلب در سرویس‌های‌بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که…

روشویی یکپارچه چیست؟

در این مدل از روشویی‌ها سینک با پیشخوان یا کانتر ادغام شده و از یک‌جنس و رنگ تولید می‌شود که معمولا در جنس کورین تولید شده است این نوع روشویی‌ها مورد استقبال مصرف‌کنندگان زیادی قرار گرفته است..

8 پاسخ

 1. سلام من هیچجا روشویی شیشه ای پیدا نمیکنم ، شما میفروشید؟ یه طرح خاص مدنظرمه بتونن سفارش بدم اگر نشد و طرح های آماده بود هم ایراد نداره…

  1. با سلام،
   هر چیز شیشه ای که بخواید با بهترین جنس میتونی سفارش بدید. ما یکی از بهترین تولید کنندگان شیشه ایران هستیم و به کشور های خارجی هم صادرات داریم. با شماره 02188068352 تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن.

 2. سلام
  سرویس بهداشتی من کوچیکه شما چه روشویی رو پیشنهاد میدین که هم قشنگ باشه و هم کم جا بگیره؟

  1. سلام معمولا روشویی های دیواری کم جا تر از همه هستن مخصوصا نوع نیم پایه شون ، برای دیدن روشویی های دیواری نیم پایه اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code