اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

سینک روشویی

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی

برای دانستن قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی لازم است که فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت روشویی دستشویی را با هم مرور کنیم . اما پیش از این لازم است که با انواع سینک روشویی سرویس بهداشتی و ویژگی های آنها آشنا شویم تا بتوانیم قیمت نهایی هر محصول را تخمین بزنیم .

هنوز بیخیال روشویی قدیمی دستشویی نشدی ؟! ❌

روشویی از مهم ترین اجزای سرویس بهداشتی هستن که وجودشون علاوه برا کاربرد مهمشون اهمیت خیلی زیادی هم از نظر زیبایی دارن. اگر براتون مهمه که سرویس بهداشتی تون مرتب باشه و چیدمان اون هم مطابق با سلیقه تون باشه، باید روشویی هایی که تا حالا به اجبار ازش استفاده میکردین و از طراحی و مدل اون راضی نبودین رو کنار بزارین .

به جاش روشویی های جدید و مدرن رو انتخاب کنین که تنوع خیلی زیادی توی طراحی و مدل هاشون دارن و میتونین بهترین مدل ها رو با بهترین کیفیت، با مناسب‌ترین قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی مطابق با سلیقه ی خودتون خریداری کنین.

📌سه نکته مهم در مورد خرید روشویی جدید و با کیفیت

 1. برای خرید روشویی باید به چند نکته توجه بکنین، اول اینکه روشویی که میخواین بخرین از چه جنسی باید باشه. چون روشویی هایی جدیدا تولید میشن جنس های متنوعی دارن و برای هر فضایی جنس مناسب اون محیط رو انتخاب بکنین.
 2. دوم اینکه روشویی ها انواع مختلفی دارن و مدل های اون بسیار متنوع هست.مثل روشویی های پایه دار، روشویی های دیواری، روشویی های کابینتی و.. پس باید مدل های اون ها رو در نظر بگیریم که چه مدلی برای سرویس بهداشتی ما مناسب هست.
 3. نکته بعدی که خیلی مهمه کیفیت روشویی که میخریم هست. برای خرید روشویی باید دقت کنیم که از کجا خرید میکنیم و تولید کننده از چه متریالی برای ساخت روشویی استفاده میکنه.

انواع روشویی سرویس‌بهداشتی

 • روشویی دستشویی پایه دار
 • روشویی دیواری
 • سینک دستشویی سراسری
 • سینک رومیزی سرویس‌بهداشتی
 • قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی تومیزی
 • انواع روشویی کنج سرویس

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی پایه‌دار

سینک روشویی های پایه دار جزو پرفروش ترین انواع روشویی ها هستند . تنوع بالای طرح و رنگ این محصولات باعث می شود که هر فرد با هر سبکی از دکوراسیون و سلیقه بتواند روشویی مناسب خود را در این دسته از روشویی ها پیدا کند . یکی از دلایلی که افراد را مجاب می‌کند از این رو شوی ها استفاده کنند این است که پایه این روشویی‌ها به صورت کامل اتصالات روکار را پوشش میدهد .

انواع روشویی پایه دار دستشویی

قیمت روشویی دستشویی پایه دار کابینتی

روشویی با پایه همجنس

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی روشویی با پایه فلزی

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی پایه‌دار کابینتی

روشویی های کابینت دار یا همان روشوییهای باکس دار جزوه کاربردی ترین انواع سینک روشویی های سرویس بهداشتی هستند . باید در نظر داشته باشیم که کابینت دار بودن و یا نبودن در قیمت روشویی سرویس بهداشتی تاثیر مستقیم دارد . همچنین جنس کابینت نیز حائز اهمیت است چرا که در صورت ضدآب نبودن عمر آن بسیار کاهش پیدا می‌کند .

در کل وجود یک کابینت در سرویس بهداشتی و حمام بسیار لازم و نیاز است . چرا که محیط هایی مانند سرویس بهداشتی هر چقدر هم در فاصله های کمی تمیز بشوند باز هم محیطی در معرض آلودگی های بسیار زیاد هستند . به همین دلیل برای نگهداری لوازمات شخصی خود به یک محیط امن و پاکیزه مانند کابینت احتیاج داریم .

نام های دیگر روشویی کابینت دار

روشویی باکس دار

روشویی جعبه دار

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی روشویی کابینت دار

روشویی با پایه همجنس

این سینک روشویی ها به این صورت هستند که ظاهر یک دست و زیبایی دارند . به همین علت در سبک های مانند مینیمال جایگاه ویژه‌ای دارند . یکی از پرفروش ترین جنس هایی که برای ساخت این سبک از روشویی ها استفاده می شود جنس چینی می باشد . نمونه‌های آن را احتمالاً در خانه‌های اطرافیان و یا خودتان دیده باشید .

روشویی های پایه دار با پایه همجنس به دو صورت سراسری و تکه ای تولید می شوند که در نوع سراسری آن روشویی و متصل به یکدیگر تولید می‌شوند اما در نوع تکه ای سریع روشویی به صورت جداگانه تولید می‌شود پایه نیز همینطور و سپس هر دوی اینها به یکدیگر متصل می شود قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی با پایه هم‌جنس نسبتا زیادتر است.

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی

روشویی با پایه فلزی

یکی از مدل های ترند امسال برای روشویی های سرویس بهداشتی روشویی با پایه فلزی هستند . قیمت این مدل از روشویی های سرویس بهداشتی تا حجم زیادی بستگی به جنس فلز استفاده شده دارد . در سبک های مختلفی مانند سبک صنعتی و حتی روستیک و در برخی موارد مینیمال و مدرن از این مدل روشویی های سرویس بهداشتی استفاده می شود .قیمت روشویی دستشویی پایه فلزی نسبتا مناسب است.

در انتخاب چنین روشویی هایی به جنس فلز باید دقت کنید . برای مثال اگر جنس فلز پایه آلومینیوم باشد دغدغه‌ای در قبال زنگ زدن و آسیب دیدن آن در مقایسه با آب و رطوبت ندارید . این مسئله در مورد استیل ضد زنگ نیز صدق می کند .

روشویی دستشویی

انواع روشویی دیواری

روشویی دیواری کابینتی

قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی روشویی نیم پایه

روشویی دیواری ساده

از خرید یک آینه بک لایت برای سرویس بهداشتی خود پشیمان نخواهید شد

فاکتور های تاثیرگذار روی قیمت روشویی سرویس بهداشتی

برند روشویی

مدل روشویی

جنس روشویی

کابینت روشویی

سایز روشویی

تاثیر برند روی قیمت روشویی

از مهمترین موارد تاثیر گذار روی قیمت روشویی سرویس بهداشتی می‌توان به برند آن اشاره کرد . برندهای مختلف با توجه به تکنولوژی ساخت که به کار میبرند ، کف قیمتی که مواد اولیه را می توانند تهیه کنند . صلاح دید مدیر و مسائل دیگر قیمت های متفاوتی دارند .

اما یک سری از مسائل به ما کمک می کنند تا یک نسبت بندی دقیقتری برای قیمت نهایی داشته باشیم . برای مثال همه ما می دانیم که قیمت روشویی دستشویی با برند خارجی به دلیل نوسانات ارز و… از برندهای ایرانی گران تر است .

تاثیر جنس روشویی روی قیمت نهایی

بدیهی است که اگر برای تولید روشویی سرویس بهداشتی از کیفیت پایین استفاده شود قیمت آن نیز پایین تر خواهد بود . اما جدای از کیفیت ، مواد اولیه جنس های مختلفی که از آنها برای ساخت و تولید روشویی استفاده می شود قیمت های متفاوتی دارند . همچنین کمیاب بودن جنس مورد نظر نیز بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم می‌گذارد .

برای مثال قیمت ۲ روشویی با طراحی یکسان که یکی از آنها از جنس سنگ باشد و یکی دیگر از جنس گرانیت هزینه تمام شده متفاوتی دارند و قیمت نهایی آن ها برای فروش و متفاوت است . دقت کنید که جنس های مختلف روشویی ماندگاری های مختلفی نیز دارند .

قیمت روشویی سرویس بهداشتی با تاثیر سایز

بر اساس متراژی که ما در اختیار داشته باشیم سایزی که از روشویی دستشویی تهیه می کنیم نیز متفاوت می شود . طبیعتاً هر چقدر که در یک مدل واحد و جنس واحد ابعاد روشویی ما افزایش پیدا کند روی قیمت آن نیز تاثیر خواهد گذاشت و آن را افزایش خواهد داد .

چرا که مواد بیشتری برای ساخت آن استفاده شده است . البته برخی از مدل ها و برند ها این قاعده را نادیده می گیرند . بنابر این اگر مدل و طرح یکسان باشد سایز روشویی مورد نظر روی قیمت نهایی آن تاثیر نمی گذارد .

تاثیر مدل روی قیمت

یکی از مواردی که بیشترین تأثیر را روی قیمت روشویی دستشویی دارد مدل آن است . مدل های مختلف هر چقدر که طراحی خاص تری داشته باشند و کمیاب تر باشند . یا برای مثال سفارشی ساز باشند و یا توسط شخص خاصی طراحی شده باشند . قیمت شان بالاتر می رود نسبت روشویی ها با طرح های واحد و یکسانی که همیشه در بازار وجود دارد .

مدل های مختلف روشویی می توانند با وان های حمام وان جکوزی نیز ست باشند . برای دیدن انواع مدل های روشویی دستشویی می توانید به قسمت فروشگاهی سایت ما مراجعه نمایید . تا بتوانید علاوه بر آشنایی بهتر با انواع روشویی سرویس بهداشتی قیمت دقیق هر کدام را نیز ببینید .

تاثیر کابینت بر روی قیمت روشویی

کابینت یا همان پیشخوان روی قیمت روشویی دستشویی تاثیر مستقیم و واضحی دارد . روشویی های کابینت دار انواع مختلفی دارند که هرکدام باعث شود قیمت نهایی روشویی سرویس بهداشتی کابینت ای متفاوت باشد . در برخی از موارد شما میتوانید روشویی سرویس بهداشتی و کابینت را از یکدیگر جدا تهیه کنید و یا اینکه آنها را به صورت ست بخرید .

جنس کابینت بسیار مهم است مخصوصاً که در یک محیط مرطوب مانند سرویس بهداشتی و یا حمام قرار است از روشویی کابینت دار استفاده کنیم . معمولاً جنس این کابینت ها پی وی سی ضد آب میباشد .

انواع سینک روشویی دستشویی

 • سینک زیرسنگی
 • سینک لبه دار
 • سینک صفحه ای
 • سینک لبه برجسته
 • سینک کاسه ای

روشویی دستشویی زیر سنگی

لبه‌های سینک زیر سنگی زیر صفحه ی سنگی پنهان می‌شود و کاسه‌ی آن داخل کابینت جای می‌گیرد به همین دلیل از فاصله دور مشخص نمی‌شوند .

اینکه می‌گوییم این روشویی زیر سنگی است حتما به این معنی نیست که سینک روشویی از جنس سنگ است یا پیشخوان حتما از جنس سنگ است.برای این سینک ها از جنس های مختلفی استفاده می‌شود مانند سنگ‌ها یا چینی‌ها.

این مدل از سینک ها ظاهر مینیمال و جذابی دارند اما ایرادی که می‌توان به این مدل گرفت این است که میان پیشخوان و سینک مقداری درز بوجود می‌آید که تمیز کردن آن تقریبا ممکن نیست. به همین دلیل اگر آن درز را نپوشانید محل تجمع میکروب ها و آلودگی‌ها می‌‍شود.

می‌توان گفت که معمولا برای این مدل ها از رنگ‌های روشن‌تر استفاده می‌شود و از جنس های خیلی گران استفاده نمی‌شود، چرا که آنطور که باید و شاید به چشم نمی‌آید.

روشویی دستشویی لبه‌دار

این مدل سینک یکی از سینک‌های مقرون به صرفه در سطح بازار به شمار می‌رود . شکل سینک لبه‌دار به گونه‌ای است که دور‌تادور آن بالاتر از سطح بدنه‌اش است و اگر با دید عمودی به آن نگاه کنیم فقط لبه های سینک قابل مشاهدهخواهد بود.

نصب این نوع سینک به راحتی صورت می‌گیرد به نحوی که روی سطح زیرین خود ( کابینت یا میز ) قرار می گیرد و جزء طرح های دلنشین و تقریبا مورد پسند عموم می‌باشد .


قیمت روشویی دستشویی مناسب است .و از جنس‌های مختلفی برای ساخت این مدل از سینک استفاده می‌شود اما سنگ مصنوعی کورین و استیل های ضد زنگ رنگی در این مدل جذابیت خارق‌العاده ای به سرویس های بهداشتی می‌دهد.

سینک صفحه‌ای

در بین تمامی انواع سینک‌ها ، سینک صفحه‌ای فضای کمتری را به خود اختصاص می‌دهد و عمق نسبتا کمی دارد . سادگی ظاهر ، روشویی صفحه‌ای را انتخابی مناسب برای ساده پسندان قرار می‌دهد و همین سادگی باعث می‌شود این سینک سرویس بهداشتی شما را به محیطی مدرن مبدل گرداند .

این نوع روشویی در جنس‌های گوناگونی همچون چینی ، سنگ ، شیشه ، سرامیک و … تولید و به بازار عرضه می‌شود و قیمت روشویی سرویس بهداشتی صفحه‌ای تابعی از جنس و طرح آن است .
در حقیقت اصلی‌ترین جنسی که با آن روشویی های صفحه ای را تولید میک‌نند کورین است. این مدل از روشویی‌ها دارای جذابیت‌های فوق‌العاده‌ای هستند و دل هر فردی با هر سلیقه‌ای را می‌برند. به دلیل جذابیت بسیار زیاد معمولا این سینک روشویی هارا علاوه بر سرویس‌های بهداشتی در آشپزخانه ها نیز استفاده می‌کنند.

سینک لبه برجسته

این روشویی قابل نصب بر روی کابینت و یا میز می باشد و شکل ظاهری آن پس از اجرا به صورتی است که که لبه ی بیرونی آن از سطح میز یا کابینت زیرین خود تجاوز کرده و شما در واقع شاهد بیرون زدگی سینک هستید .

این بیرون زدگی در واقع با هدف زیبایی بخشی به فضای سرویس بهداشتی صورت می گیرد به همین خاطر بهتر است جنس و رنگ کانتر زیر سینک لبه برجسته در تضاد با جنس و رنگ سینک انتخاب شود تا با ایجاد پارادوکسی جذابیت آن دوچندان شود .
این روشویی ها بسیار زیبا هستند و در نقاط مختف جهان مخصوصا قاره اروپا طرفداران زیادی دارند. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که قیمت روشویی سرویس‌بهداشتی مناسب است. اما برای افرادی که در خانه دارای فرزندان سن پایین هستند از نظر امنیتی زیاد مناسب نمی‌باشد. چرا که بیرون زدگی این روشویی می‌تواند در صورت برخورد با سر کودکان منجر به زخم شود.

قیمت روشویی دستشویی کاسه‌ای

روشویی‌های دستشویی هستند کاسه شکل با دهانه‌ی گرد که این لبه ها متناسب با سایز آن دارای ارتفاع هایی متفاوت هستند .

تنوع جنس و طرح سینک کاسه ای خیلی بالاست به همین خاطر دست شما برای انتخاب کانتر یا کابینت زیرین آن باز خواهد بود. می‌توانید با انتخاب رنگ‌های هم طیف هارمونی محیط را افزایش دهید و یا با ایجاد تضاد بین رنگ سینک و سطح زیرین آن کنتراستی جذاب در فضا ایجاد کنید.

ضمن اینکه با توجه به این تنوع در جنس و طرح شما شاهد اختلاف قیمت روشویی سرویس بهداشتی از نوع کاسه ای با سایز ، جنس و ظاهرهای مختلف در سطح بازار خواهید بود . بیان این نکته ضروری است که در استفاده از روشویی کاسه‌ای باید دقت لازم در انتخاب شیرآلات نصب شده در خارج از آن به کار گرفته شود و با توجه به ارتفاع لبه‌ی روشویی بهتر است از شیر پایه بلند استفاده شود .

اینطوری سریع و به صرفه خرید کن 🛍️🛒

خرید آنلاین بهترین روش برای افراد تنبل هست که بیرون اومدن از خونه خیلی براشون سخته اگر شما هم تو خونه موندن رو ترجیح میدین سعی میکنی وقتی که خیلی راحت زیر باد کولر یا توی رخت خواب دراز کشیدین، همه ی کارها و خرید هاتون رو انجام بدین، بهتره که راحت ترین راه خرید ، یعنی خرید آنلاین رو انتخاب بکنین.

شادکو این شرایط رو با فروش آنلاین برای همه فراهم کرده تا بدون خستگی و بدون تحمل شلوغی گرما و رفت وآمد توی ترافیک بتونین با یه چرخ کوتاه توی سایت، همه ی اطلاعاتی رو که برای خرید یه روشویی زیبا متناسب با نیازتون، لازم دارین رو بدونین و تو کمترین زمامن، بهترین خرید ها رو داشته باشین و خیلی سریع اون رو جلوی خونتون تحویل بگیرین

از این فروشگاه خرید کن تا خیالت بابت محصولی که می‌خری رااااحته راحت باشه … 🎁

شادکو علاوه بر اینکه یه شرکت تولیدی هست ، که انواع آینه سرویس‌بهداشتی رو تولید می‌کنه ، فروش انواع روشویی دستشویی رو هم توی این سایت داره که می‌تونید این ست‌های شگفت انگیز رو با هم بخرید!

شرکت شادکو ، این شرایط رو برای شما فراهم کرده تا با خرید بدون واسطه از طریق سایت یه خرید عالی با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت رو داشته باشین.

از همه مهمترررر اگر خیلی سریع آینه و روشویی مورد نظرتون رو یک‌جا خرید کنید و فوری خرید کنید ، شامل تخفیف این فصل هم میشه محصولاتتون. پس عجله کنید تا یه خرید با قیمت خیلی مناسب داشته باشید…

ت

روشویی ها ی سرویس بهداشتی چه انواعی دارند؟

پایه دار
دیواری
رومیزی
تومیزی
سراسری

آیا برند روی قیمت روشویی سرویس بهداشتی تاثیر گذار است ؟

بله ، از مهمترین موارد تاثیر گذار روی قیمت روشویی سرویس بهداشتی می‌توان به برند آن اشاره کرد . برندهای مختلف با توجه به تکنولوژی ساخت که به کار میبرند ، کف قیمتی که مواد اولیه را می توانند تهیه کنند و…

2 پاسخ

  1. سلام سلامت باشید ، بله استفاده از این روشویی محدودیت نداره ، بر اساس سبک دکوراسیونی که دارید و سلیقه تون میتونه براتون گزینه مناسبی باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code