اینجا هستید :
قیمت سردوش حمام

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت سردوش حمام

در این مطلب درباره ی قیمت سردوش حمام و اینکه چه فاکتور هایی برای قیمت گذاری در شیرآلات حمام مهم است صحبت خواهیم کرد . اما ابتدا در این جریان باشید که می توانید شیرآلات را از سایت فروشگاهی شادکو خریداری کنید و در زمان خود صرفه جویی کرده و همچنین باعث کاهش آلودگی های زیست محیطی و کاهش حمل و نقل و وسیله ی عمومی و ترافیک نیز بشوید.قبل از اینکه در مورد فاکتورهایی که در قیمت سردوش حمام موثر هستند صحبت کنیم انواع شیرآلات را از لحاظ رنگ بندی با یکدیگر آنالیز می کنیم .

انواع شیرآلات از نظر رنگ بندی

کروم براق و مات

طلایی ،برنزی و مسی

سفید و مشکی

رنگ کروم براق و مات در قیمت سردوش حمام

رنگ کروم یکی از رنگ های مناسب و در دسته ی شیرآلات ارزان و به صرفه می باشد.که با بسیاری از سبک و طراحی ها مطابقت دارد . یعنی هم برای سبک مدرن و هم سلطنتی استفاده می شود. همچنین این رنگ از لحاظ پاکیزگی و تمیز کردن بسیار آسان و راحت پاک و تمیز می شود.و بدون هیچ گونه اسپری و شوینده ای و فقط با یک دستمال نمناک دیگر رد هیچ لکی روی آن باقی نمی ماند. و

در لیست قیمت سردوش حمام نیز به عنوان شیرآلات اقتصادی معرفی می شود.

قیمت سردوش حمام
سر دوش کروم

رنگ طلایی ،برنزی و مسی در شیرآلات

این رنگ ها بسیار در دکوراسیون هایی با سبک سلطنتی و کلاسیک استفاده میشود. اینطور باید گفت که رنگ مات کلاسیک تر و رنگ براق آن سلطنتی تر می باشد. اما اگر خواهان رنگ های طلایی یا مسی هستید و سبک منزل شما مدرن است پیشنهاد ما به شما تلفیقی از رنگ طلایی و سفید می باشد . به طوریکه به هیچ عنوان به تنهایی از این رنگ ها استفاده نشود. در لیست قیمت سردوش حمام نیز این رنگ ها قیمت بیشتری نسبت به رنگ کروم و یا حتی سفید دارند .

سردوش و ست شیرآلات حمام طلایی

رنگ سفید و مشکی در خانه های مدرن

در خانه های مدرن و در این نسل بیشتر این رنگ ها دیده میشود .اگر سبک منزل و حمام خود مدرن و یا مینیمال است به شما توصیه میکنیم که این رنگ را انتخاب کنید . مطمئنا پشیمان نخواهید شد.از نظر قیمتی در لیست قیمت سردوش حمام نیز این محصول از میانگین قیمتی برخوردار است . یعنی گرانترین آنها خانواده ی طلایی و میانه ی آنها سفید و مشکی و ارزانترین آن کروم قرار دارد.

قیمت سردوش حمام
سردوش مدرن و سفید

عوامل موثر در قیمت سردوش حمام

جنس و متریال

وزن

رنگ

جنس و متریال در فاکتور های موثر در قیمت سردوش حمام

یکی از فاکتور های مهم در قیمت گذاری جنس آن محصول می باشد . جنس شیرآلات به طور کلی یا از سرب خشک و یا از آلیاژ برنج است . محصولاتی که از سرب خشک استفاده می شود از کیفیت بسیار پایین تری برخوردار است و ماندگاری کمتری نیز نسبت به بقیه دارد. اما اگر جنس و آلیاژ از برنج باشد ماندگار تر ودر نتیجه زنگ و تغیر رنگ نمیدهند.و همچنین در مناطق شرجی بسیار راحت تر استفاده می شود .

قیمت سردوش حمام
سردوش مدرن حمام

وزن

یک عامل دیگر در قیمت سردوش حمام وزن آن میباشد. به طوریکه هرچه وزن شیرآلات سنگین تر باشد از آلیاژ و متریال بیشتری استفاده شده است در نتیجه گرانتر از شیرآلات سبک خواهد بود.

رنگ

همانطور که به طور مجزا در این مورد صحبت شد ،رنگ هایی هستند که در لیست قیمتی گرانتر و یا ارزان تر قرار میگیرند . با آنالیز قیمت سردوش حمام در مورد رنگ ها اگر به فکر خرید سردوش ارزان تری هستید می توانید رنگ کروم را انتخاب کنید.

انواع سردوش ها در قیمت سردوش حمام

سردوش دیواری توکار

سردوش سقفی

سردوش معمولی

سردوش دیواری توکار

این نوع سردوش در سرویس بهداشتی و حمام های مدرن بسیار استفاده می شود. که برای مکان هایی که فضای کوچکی دارند پیشنهاد مناسبی می باشد.و فضای کمتری را اشغال می کند. که بدون هیچ وسیله و بازویی به دیوار نصب می شود و زیبایی خاص خود را نمایان می کند.

سردوش دیواری توکار

سردوش سقفی

بیشتر برای مکان هایی در حمام و سرویس های بهداشتی انجام میشود که ارتفاع سقف بسیار کمی دارند. حداکثر ارتفاع آن باید 280 سانتی متر باشد.سردوش های سقفی می تواند در اندازه ها و مدل های مختلف نیز در بازار ارائه شوند.

سردوش سقفی توکار

چگونه یک سردوش با کیفیت و پر فشار برای حمام خود تهیه کنیم

اگر سردوش شما بی کیفیت باشد روی فشار آب نیز تاثیر خواهد داشت و آن نتیجه ی دلخواه را نخواهید گرفت. پیشنهاد ما به شما یک سردوش کم مصرف اما پر فشار می باشد . سردوش های پر فشار اما کم مصرف می تواند 50 درصد کمتر از سردوش های معمولی آب مصرف کند . اگر در لیست قیمت سردوش حمام ، سردوش های پر مصرف گرانتر هستند اما این مزایا را برای شما دارند که در آینده در مصرف آب صرفه جویی بیشتری خواهید کرد.

قیمت سردوش حمام
سردوش مدرن پرفشار

در نتیجه برای شما به صرفه تر خواهد بود. اگر یک شیر دوش حمام قدیمی دارید احتیاج به هزینه ی گزاف برای خرید شیر دیگری نیست .تنها لازم است که سری شیر دوش را عوض کرده و یک پرفشار و کم مصرف خریداری کنید.علاوه بر کم مصرف کردن اب این محصول بر کاهش هزینه هایی مانند برق و گاز نیز تاثیر گذار می باشد و برای مصرف بسیار عالی و کار بردی است.

جنس عمده ی سر دوش ها را چه متریالی تشکیل می دهد

جنس بیشتر سردوش ها بیشتر از استیل یا برنج می باشد .که می توان روی آنهارا آبکاری کرد و به صورت براق یا مات به بازار عرضه نمود.

سردوش سقفی مدرن

برخی پرسش و پاسخ های شما

جنس و متریال در فاکتور های موثر در قیمت سردوش حمام چیست

یکی از فاکتور های مهم در قیمت گذاری جنس آن محصول می باشد . جنس شیرآلات به طور کلی یا از سرب خشک و یا از آلیاژ برنج است . محصولاتی که از سرب خشک استفاده می شود از کیفیت بسیار پایین تری برخوردار است و ماندگاری کمتری نیز نسبت به بقیه دارد. اما اگر جنس …..برای خواندن باقی مطالب جذاااب کلیک کنید…

رنگ کروم براق و مات در قیمت سردوش حمام چه تاثیری دارد

رنگ کروم یکی از رنگ های مناسب و مقرون به صرفه در رنگ بندی می باشد.که با بسیاری از سبک و طراحی ها مطابقت دارد . یعنی هم برای سبک مدرن و هم سلطنتی استفاده می شود. همچنین این رنگ از لحاظ پاکیزگی و تمیز کردن بسیار آسان و راحت پاک و تمیز می شود.و بدون ….برای خواندن باقی مطالب کلیک کنید

آیا رنگ سفید و مشکی در خانه های مدرن جذاب می شود

در خانه های مدرن و در این نسل بیشتر این رنگ ها دیده میشود .اگر سبک منزل و حمام خود مدرن و یا مینیمال است به شما توصیه میکنیم که این رنگ را انتخاب کنید . مطمئنا پشیمان نخواهید شد.از نظر قیمتی در لیست قیمت سردوش حمام نیز این ….برای خواندن مطلب وارد سایت شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code