اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت سرویس آینه دستشویی

قیمت سرویس آینه دستشویی

قیمت سرویس آینه دستشویی در حال حاضر یکی از موضوعات مهم و قابل توجه که حتما باید در خرید آینه دستشویی مورد نظرت بهش توجه داشته باشی .. تا بتونی یک آینه دستشویی مناسب رو با پول توی جیبت خرید کرده باشی . در این‌مطلب به انواع عوامل موثر بر قیمت سرویس آینه دستشویی مثل ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی و رنگ و مدل و طرح آینه اشاره می کنیم . همچنین به انواع آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی و محبوب‌ترین اونها مثل آینه چراغ‌دار دستشویی اشاره می‌کنیم . .

آینه دستشویی از مهم‌ترین وسایل درون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتیه و از همین رو هم انتخاب درست یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی برای محیط مورد نظرت می تونه خیلی تاثیر مثبتی روی دکوراسیون سرویس‌بهداشتی و یا دستشویی داشته باشه . انتخاب درست آینه دستشویی می‌تونه تجربه استفاده از محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی رو خیلی برای من و تو لذت بخش‌تر و بهتر کنه . انتخاب درست یک آینه دستشویی متناسب با نیازهات از مهم‌ترین مسائل در خرید و انتختا قیمت سرویس آینه دستشویی است .

حتما به قیمت سرویس آینه دستشویی ونکات خرید یک آینه دستشویی مناسب و خوب توجه کن . تا بتونی بهترین آینه رو برای خودت تهیه کرده باشی . و هر لحظه ازش لذت ببری .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی شیک

عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی ارزان

ابعاد آینه دستشویی

مدل و طرح آینه

رنگ آینه دستشویی

ابعاد آینه دستشویی

از مهم‌ترین عوامل که تاثیر بسیار زیادی رو قیمت سرویس آینه دستشویی داره . ابعاد و اندازه آینه دستشوییه و توی بسیار از مواقع هم تاثیر این‌عامل روی قیمت سرویس آینه دستشویی از عوامل دیگه خیلی بیشتره . همان طور که مشخصه رابطه ابعاد آینه با قیمت سرویس آینه دستشویی رابطه ای مستقیمه به طوری که هر چه ابعاد آینه دستشویی بیشتر باشه . قیمت سرویس آینه دستشویی هم به همون نسبت بیشتر میشه . انتخاب ابعاد آینه از مهم‌ترین مراحل خرید یک مدل آینه دستشویی مدرن خوب و مناسبه که حتما باید بهش توجه داشته باشی .

البته زیاد نگران نباش . چون در حال حاضر در فروشگاه آینه دستشویی آینه های دستشویی و سرویس بهداشتی در ابعاد و اندازه های بسیار متنوع و مختلفی موجودن و به همین علت هم کار تو برای خرید و مقایسه قیمت سرویس آینه دستشویی خیلی راحت شده . و می تونی به راحتی یک آینه دستشویی خوب و متناسب رو برای محیط مورد نظرت تهیه و استفاده کنی . انتخاب ابعاد آینه دستشویی باید متناسب با ابعاد و فضای محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . تا تاثیر خوبی رو روی دکوراسیون محیط مورد نظر داشته باشه .

برای مثال درست و مناسب نیست که از یک آینه دستشویی بسیار بزرگ توی محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی که فضای کم و کوچکی دارن استفاده کنی .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه سرویس‌بهداشتی جذاب

طرح و مدل آینه دستشویی

از عوامل مهم و تاثیرگذار دیگه روی قیمت سرویس‌ آینه دستشویی مدل و طرح آینه دستشویه که اینهم دقیقا مثل ابعاد آینه با قیمت سرویس آینه دستشویی رابطه‌ای مستقیم داره . هر جه مدل و طرح آینه دستشویی مدرن و شیک خاص‌تر و برای طراحیش هزینه و وقت بیشتری صرف شده باشه. قیمت سرویس آینه دستشویی بیشتر میشه . برای مثال قطعا قیمت یک آینه بک‌لایت دستشویی بیشتر از قیمت یک آینه دستشویی ساده و معمولیه. از اونجایی که مدل آینه بر قیمت سرویس آینه دستشویی خیلی تاثیر میزاره . حتما باید در خرید آینه دستشویی به این‌نکته توجه کنی .

انتخاب مدل و طرح آینه دستشویی باید متناسب با محیط و نیازت باشه . برای مثال شاید دستشویی و سرویس بهداشتی خونت نور و روشنایی کافی رو نداشته باشه . به همین علت هم قطعا می‌تونی با استفاده از آینه بک‌لایت دستشویی خیلی به میحط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت کمک کنی . البته عکس این‌موضوع هم وجود داره . و ممکنه که آینه دستشویی هیچ تاثیر مثبتی رو روی دکوراسیون محیط نداشته باشه .

در حال حاضر هم در فروشگاه‌های مختلف فروش آینه دستشویی انواع آینه های دستشویی در طرح ها و مدل های بسیار متنوع‌ای موجودن که می‌تونی به راحتی یک آینه دستشویی خوب و مناسب رو تهیه کنی .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه سرویس‌بهداشتی ساده

رنگ از عوامل موثر بر قیمت سرویس آینه دستشویی

رنگ همیشه از مولفه های مهم و قابل توجه روی دکوراسیون های مختلف بوده و تاثیر زیادی هم روی جلوه محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی داره . از همین رو هم باید همیشه یک آینه دستشویی ساده با رنگ مناسب رو برای محیط‌های دستشویی و سرویس بهداشتی انتخاب و استفاده کنی . انتخاب درست رنگ یک آینه دستشویی تاثیر فوق العاده‌ای روی محیط دستشویی داره .

در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی هم آینه‌ها در رنگ های بسیار زیاد و گوناگونی موجودن . تغییر رنگ تغییر زیادی رو روی قیمت سرویس آینه دستشویی ایجاد نمیکنه . اما می‌تونه خیلی جلوه دکوراسیون محیط‌های دستشویی رو تغییر بده .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی جذاب

انواع ست سرویس بهداشتی

آینه ضدبخار

آینه چراغ‌دار

آینه کمددار

آینه شلف‌دار

انواع آینه چراغ‌دار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه بک لایت سرویس

در حال حاضر به لطف یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین آینه‌های موجود یعنی آینه بک‌لایت دستشویی تحول بسیار بزرگی توی محیط دستشویی و محیط های دیگه ایجاد شده . حتما این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت رو توی محیط‌های مختلف دیدی ، که چه تاثیر فوق العاده خوبی روی محیط دستشویی میزارن . این‌موضوع به لطف طراحی نورپردازی آینه روشویی خیلی خفن و خوبشونه . که قراره توی ادامه مطلب این‌نوع طراحی رو به تو بگم تا بیشتر با آینه‌های بک‌لایت دستشویی و قیمت سرویس آینه دستشویی آشنا بشی .

آینه بک‌لایت دستشویی قطعا یکی از زیباترین آینه‌های موجود توی بازار و بورس آینه دستشویی هستند . که به همین علت هم طراحان دکوراسیون‌ها از این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت توی محیط های مختلف خونه علاوه بر محیط دستشویی استفاده می‌کنند . شاید از روی اسم این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت طراحی آینه برای تو واضحه باشه که پشت این‌مدل آینه نورپردازی ای با لامپ‌هایی انجام میشه . که معمولا در پشت و یا بقل آینه دستشویی بک‌لایت قرار دارن و بعضی وقتا هم این‌مدل نورپردازی مثل یک قاب خیلی جذاب و جالب می‌مونه برای آینه‌بک لایت دستشویی .

شاید محیط دستشویی و یا حموم خونه‌ات نیاز به کمی نور و روشنایی داشته باشه . قطعا این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت می تونه خیلی گزینه مناسبی برای تو باشه . آینه بک‌لایت با نورپردازی خیلی جذابش یک نور فوق العاده ملایم و جذابی رو به محیط دستشویی خونه‌ات هدیه می‌کنه . با همین این‌موضوعات باید حتما به قیمت سرویس آینه دستشویی بک‌لایت توجه داشته باشی . که از قیمت سرویس آینه دستشویی معمولی بیشتره .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه بک‌لایت دستشویی

آینه لامپی دستشویی

بدون شک باید آینه لامپی رو برادر کوچیک‌تر آینه بک‌لایت دستشویی بدونیم . آینه لامپی هم یکی دیگه از بهترین و پراستفاده ترین آینه چراغ‌دار لمسی توی بورس‌های فروش آینه دستشوییه . درسته که محبوبیت و میزان فروش این‌مدل آینه دستشویی لامپی به آینه بک‌لایت دستشویی نمیرسه . اما این موضوع زشتی و مناسب نبودن این‌مدل آینه دستشویی رو نمی‌رسونه . آینه‌ای که شاید با اسم آینه هالیوودی به گوشت خورده باشه . چون کلمه هالیوودی از مدرن بودن و باکلاس بودن میاد ، اسم این‌مدل آینه دستشویی رو هم آینه هالیوودی گذاشتنه‌اند .

آینه چراغ‌دار دستشویی لامپی با توجه به زیبایی بسیار فوق العادش قطعا یکی از بهترین آینه‌های موجود برای دکوراتیو محیط‌های مختلف خونه‌اس . فرض ترکیب نور و رنگ و شفافیت چقدر می‌تونه جلوه دکوراسیون یک محیطی رو مثل دستشویی از این‌ رو به اون رو کنه .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه هالیوودی

ست آینه و باکس سرویس بهداشتی

با وجود ساختمان های مسکونی معمولا دیگه خونه کوچیک شدن و همراه اون محیط های دستشویی و یا حموم هم دیگه اونقدر فضای زیادی رو ندارن که بتونی به راحتی از تمومی وسایل مورد نیاز و واجبت توی محیطشون استفاده کنی‌. ولی دیگه نمی‌خواد غمت باشه ، با وجود آینه های جدید همراه با باکس و کمد دیگه مشکل تا حدود خیلی زیادی حل شده . می‌تونی از آینه دستشویی شیک با کمد و باکس استفاده کنی و به این ترتیب از فضای موجود توی محیط دستشویی و یا حموم بیشترین استفاده رو کردی و می‌تونی از وسایل بیشتری توی این‌محیط‌های کوچیک استفاده کنی . به همین علت هم مشکلت تا حدود خیلی زیادی رفع میشه .

ترکیب استفاده از باکس در کنار آینه دستشویی به همون اندازه که جذاب و کارآمده به همون نسبت هم بسیار ساده هست . معمولا این‌مدل آینه دستشویی رو میبینی که پشت شون کمدهایی قرار داره و خود آینه هم که دیگه خیلی مشخصه که انگار یه جور در می‌مونه برای باکس و کمدها . به همین راحتی ! البته ممکنه که مدل‌های دیگه هم از این آینه دستشویی ساده کمددار توی بازار ببینی . همین چینش و طرح آینه هم قطعا روی قیمت سرویس آینه دستشویی تاثیر مستقیم داره .

سه نکته طلایی در مورد خرید و انتخاب قیمت سرویس بهداشتی مدرن 👌

1️⃣ اولین نکته در خرید آینه دستشویی مورد نظر که بسیار هم قابل توجه و باید حتما هنگام خرید آینه دستشویی مورد نظرت بهش توجه کنی . همین تناسب ابعاد آینه دستشویی با ابعاد محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتیه که می‌تونه تاثیر بسیار زیادی رو دکوراسیون محیط های مختلف داشته باشه. آینه دستشویی انتخاب شده باید متناسب با فضا و محیط اطراف خودش مثل دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . تا تاثیر مثبتی رو داشته باشه .

2️⃣ دومین نکته هم اینکه علاوه بر اینکه ابعاد آینه دستشویی باید متناسب با محیط باشه . بهتره که ابعاد آینه دستشویی ارزان مناسب با وسایل اطرافش هم باشه . که با رعایت این‌نکته می‌تونی با حفظ تناسب بین ابعاد وسایل به زیباتر شدن جلوه محیط دستشویی و سرویس بهداشتی خیلی کمک کنی . برای مثال می‌تونیم . بگیم که خوبه که ابعاد آینه دستشویی نزدیک به ابعاد روشویی باشه .

حالا ممکنه که یک موضوع مطرح باشه . ممکنه که بیشتر از یک روشویی توی محیط وجود داشته باشه . در این‌صورت می‌تونی از دو روش استفاده کنی . یا برای کل روشویی‌ها همزمان یک سرویس آینه دستشویی طویل و بزرگی رو تهیه و استفاده کنی . و یا اینکه برای روشویی‌ها به صورت جداگونه یک آینه دستشویی رو خریداری کنی . که حتما باید به قیمت آینه دستشویی ساده توجه داشته باشی .

3️⃣ سومین نکته هم اینکه خوبه که رنگ آینه دستشویی مناسب برای تم و رنگ بندی محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی باشه . که امروزه با وجود انواع آینه‌های دستشویی در رنگ‌های بسیار متنوع کار تو برای خرید یک آینه دستشویی خوب و مناسب راحت شده . با رعایت همین نکات ریز می‌تونی یک محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی زیبا رو به خودت هدیه کنی .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی

مزیت‌های خرید اینترنتی

امروزه خرید اینترنتی مزیت‌های خیلی زیاده داره . که در ادامه بهش اشاره می‌کنیم . در حال حاضر با وجود فروشگاه‌های بسیار زیاد و شبانه روزی در سراسر کشور خرید اینترنتی خیلی اسون شده . و می‌تونی در هر ساعتی از روز با لباس راحتی توی خونت بشینی و محصول خودتو مثل آینه دستشویی رو خریداری و استفاده کنی .

اگه تو هم مثل من از صف‌های طولانی و یا موندن توی ترافیک سنگین شهر ها خسته شدی . می‌تونی به راحتی از فروشگاه های اینترنتی محصول مورد نظرت رو به راحتی بدون موندن توی صف‌ها خرید و استفاده کنی .

از مزیت‌های خرید اینترنتی دیگه اینکه می‌تونی به راحتی بین کلی محصول مقایسه کنی . مثل مقایسه بین قیمت سرویس آینه دستشویی که باعث میشه که یک آینه دستشویی خوب ر ومتناسب با بودجت خرید کنی . می‌تونی در فروشگاه بزرگ شادکو قیمت سرویس آینه دستشویی رو بین کلی محصول انجام بدی و آینه دستشویی لوکس و مناسب رو تهیه کنی .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه قاب‌دار

موضوع دیگه که خیلی می تونه خرید اینترنتی و آنلاین اون رو ازت دور کنه . خرید اجباری و با اسرار زیاد هست . این‌مشکل برای خیلیها پیش میاد که حین خرید حضوری توی مغازه و فروشگاه به اسرار و اجبار فروشنده یک محصولی رو تهیه می کنند . که اصلا مد نظرشون نبوده و اصلا شاید به کارشون نیاد ! ولی به لطف وجود خرید اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین دیگه اون اجبار وجود نداره و خیلی راحت و بدون دردسر می‌تونی اون محصولی که دوست داری رو مثل این آینه چراغ‌دار لمسی تهیه کنی و حالشو ببری .

از ویژگی‌‌های دیگه خیلی خوب خرید اینترنتی بدون شک تنوع فوق العاده محصولاته . هنگام خرید حضوری باید کلی فروشگاه و مغازه رو بگردی تا بتونی چند نمونه از اون محصولی که دوست داری مشاهده و مقایسه کنی . ولی توی خرید آنلاین دیگه اینطوری نیست . به راحتی و فقط با چند کلیک می‌تونی بین کلی فروشگاه و سایت کلی محصول مختلف و متنوع رو مثل آینه دستشویی با نورپردازی آینه روشویی های مختلف مشاهده کنی .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی زیبا

همین الان ست آینه خودتو تهیه کن

خودت از ما بهتر می دونی که این‌نوسانات شدید قیمت ارز توی کشورمون چقدر می تونه بازار رو بهم بریزه و روی قیمت محصولات مختلف مثل قیمت سرویس آینه دستشویی تاثیر منفی بزاره . به همین علت و دلیل هم هست که سایت ما به تو پیشنهاد می کنه که همین الان آینه روشویی لمسی خودتو تهیه و استفاده کنی . با اینکار در واقع ست آینه دستشویی و روشویی خودتو با قیمت بهتری داره و به شکلی داری پوله‌ات رو ذخیره می کنی .

فروشگاه سایت شادکو

حالا شاید داری از خودت می پرسی که از کجا آینه دستشویی خودمو انتخاب و تهیه کنم . و یا چطور قیمت سرویس آینه دستشویی رو با هم مقایسه کنم ؟ می‌تونی آینه دستشویی با قیمت مناسب رو از فروشگاه سایت شادکو خریداری و تهیه کنی . خرید از سایت بزرگ شادکو یک سری مزیت‌ها و ویژگی‌هایی داره . که قطعا می‌تونه توی خرید یک آینه دستشویی خوب و مناسب خیلی بهت کمک کنه . در ادامه به این‌موضوعات اشاره می‌کنیم .

اولین مزیت خرید از فروشگاه شادکو اینکه آینه دستشویی خودتو داری بدونی واسطه خرید می کنی . خرید بدون واسطه هم یعنی ارتباط مستقیم ها با تو مشتری عزیزه که خرید بدون واسطه خیلی مزیت‌ها داره . اولیش اینکه باعث میشه خرج و پولی که برای خرید محصول میدی خیلی کمتر بشه . پس خرید بدون واسطه در واقع مثل ذخیره پول می‌مونه واست . همچنین خرید بدون واسطه فرایند خرید و سریع‌تر و آسون‌تر می کنه . پس میشه فهمید که خرید بدون واسطه امروزه چقدر می تونه برای من و تو عالی و خوب باشه .

قیمت سرویس آینه دستشویی
آینه دستشویی دایره‌ای شکل

📌 ضمانت یک ساله بی قید و شرط دیگه چی از این‌بهتر ؟؟؟ 🤩

شرکت شادکو برای اینکه خیال تو رو از بابت خرید یک مدل آینه دستشویی جدید مطمن کنه . فروش آینه دستشویی خودشو با ضمانت یک ساله انجام میده . تا بتونی به راحتی با توجه به قیمت سرویس آینه دستشویی ، آینه دستشویی مورد نظرتو رو تهیه کنی . و استفاده کنی . دیگه چی از این‌بهتر ؟

همچنین در مورد قیمت سرویس آینه دستشویی و انواع آینه‌های دستشویی بهت مشاوره میدیم . اونم چی به صورت کاملا رایگان ! فقط لازمه که بعد از مقایسه قیمت سرویس آینه دستشویی ، آینه دستشویی مورد نظرت رو انتخاب کنی . تا در موردش بهت کاملا مشاوره بدیم . تا در نهایت یک آینه دستشویی خوب رو تهیه و استفاده کنی .

تنوع آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی در فروشگاه ما خیلی زیاده و فقط باید خودت بیای این‌حجم از تنوع رو ببنی و بتونی به راحتی قیمت سرویس آینه دستشویی رو با هم مقایسه کنی . فقط لازمه که روی لینک پایین کلیک کنی . ✅

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code