اینجا هستید :
قیمت شیرآلات حمام

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت شیرآلات حمام

در این متن درمورد قیمت شیرآلات حمام با شما صحبت خواهیم کرد. اینکه قیمت شیرآلات میتواند به چه معیار هایی بستگی داشته باشد، و چه چیزی روی قیمت شیرآلات تاثیرگذار خواهد بود . پس در این مقاله با ما همراه باشید، و پس از خواندن نکات شیرآلات حمام،اگر قصد خرید شیرآلات حمام را دارید میتوانید از قسمت فروشگاهی ما خرید خود را انجام دهید. یکسری از محصولات را ما برای شما به طور پیشنهادی در پایین این مطلب قرار خواهیم داد.

حتما به این نکته توجه کنید که با خرید اینترنتی علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد ،باعث کم شدن ترافیک و حمل و نقل شهری و کاهش آلودگی هوا نیز خواهد شد که تاثیر بسیاری بر سالم زندگی کردن شما و عزیزان و هموطنانتان خواهد داشت.

شیرآلات حمام

انواع شیرآلات براساس ساختار درونی

شیرآلات اهرمی

شیرآلات ترموستاتیکی

شیرآلات پدالی

شیرآلات هوشمند یا دیجیتالی

قیمت شیرآلات اهرمی حمام

شیرآلات اهرمی نوعی از شیرآلات هستند که به خاطر آسانی در کار کردن با آنها جای آن شیرهای قدیمی و کهنه را گرفته اند.و به خاطر زیبایی و جذابیت آنها بسیار مورد توجه عموم قرار دارند. آنقدر تعداد این شیرآلات زیاد است که نمیتوانید بگویید که تا به حال جایی ندیده اید.این نوع شیرآلات کیفیت بسیار بالایی دارد و نسبت به شیرآلات قدیمی دوام بسیار بیشتری خواهد داشت.همچنین خرید این نوع شیرآلات باعث می شود در مصرف آب نیز صرفه جویی کنید.این نوع شیرآلات دارای یک اهرم می باشد که با چرخاندن آن میتوان آب را به سوی آب سرد یا گرم چرخاند.

شیرآلات اهرمی

شیرآلات اهرمی به چند دسته تقسیم می شوند

شیرآلات توپی

شیرآلات تک دست یا تک دستگیره

شیرآلات کارتریجی یا دیسکی

شیرآلات ترموستاتیکی

سر شیر رادیاتور ترموستاتیک یک عضو بسیار مهم در رادیاتورها محسوب می شود. همچنین بسیار کاربردی می باشد.از این نوع شیرآلات برای متعادل کردن گرما و سیستم های نمایشی استفاده میشود. که به خاطر بازدهی عالی یکی از محبوب ترین سر شیر ها محسوب می شود. از این نوع شیرها بیشتر در شیرآلات حمام استفاده می شود. با استفاده کردن از این نوع شیرآلات از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری خواهد شد، تا دمای محیط را متعادل سازد. با داشتن این عضو از شیرها دمای خانه ی شما گرم و لذت پذیر خواهد شد.

شیرآلات ترموستاتیکی

شیرآلات پدالی

این شیرآلات در واقع بدون دخالت دست انسان می باشد و با گذاشتن پا روی پدال آب سر ریز می شود . از نظر بهداشتی این نوع شیرها بسیار بهداشتی هستند. همچنین باعث صرفه جویی مصرف انرژی نیز خواهند شد. این نوع شیرآلات بیشتر در مکان های عمومی مانند: فرودگاه یا مساجد قابل رویت است. وجزء شیرآلات حمام نیست و با یک مولد برقی کار میکند. قیمت این شیرآلات حمام نیز نسبت به بقیه کمی بالاتر است.

شیرآلات پدالی

شیرآلات هوشمند و دیجیتالی

شیرآلات دیجیتالی یکی از بهترین نوع شیرآلات مدرن محسوب می شود.که در کشورهای اروپایی بسیار از آن استفاده می شود و امروزه در ایران نیز بسیار رایج شده است. اما در شیرآلات حمام کاربردی ندارد . به طوری که در بسیاری از رستوران ها ، فرودگاه و مراکز عمومی جایگزین شیرآلات دسته دار شده است . این شیرآلات دیجیتالی با استفاده از سنسور و تعبیه چشمی با آوردن جسمی یا حرکت دستی باعث ریختن آب از شیر خواهد شد. و بسیار برای صرفه جویی کردن آب مناسب می باشد. همچنین چون دست دیگر با هیچ جسمی در ارتباط نمی باشد و مانند شیرآلات دستگیره ای باز و بسته نمی شود بسیار مناسب است . اما قیمت آن به نسبت بقیه شیرآلات ممکن است بیشتر باشد که ارزش هزینه کردن بیشتر را دارد.

قیمت شیرآلات حمام
شیرآلات دیجیتالی و هوشمند

چه عواملی بر قیمت شیرآلات حمام تاثیر خواهد گذاشت

وزن

رنگ

جنس

قیمت شیرآلات حمام
شیر مدرن حمام

وزن

هرچه وزن شیرآلات حمام بیشتر باشد مسلما روی قیمت شیرآلات حمام تاثیر گذار خواهد بود . زیرا متریال بیشتری به نسب وزن سبک تر در آن استفاده شده است.

رنگ

در تمام شیرآلات حمام یا سرویس بهداشتی رنگ های کروم ارزان قیمت تر از رنگ های طلایی یا برنز هستند . حتی رنگ های مات طلایی از براق طلایی نیز گرانتر است . پس برای استعلام قیمت شیرآلات حمام ابتدا مشخص کنید که چه رنگی مدنظر شما می باشد . رنگ های کروم برای طراحی های مدرن کاربرد بیشتری دارد. و رنگ های طلایی برای دکوراسیون های سلطنتی و همچنین رنگ های برنزی و مات بیشتر برای طراحی دکوراسیون های کلاسیک استفاده می شود.همچنین باید به این نکته نیز توجه کرد که شیرآلات طلایی جز شیرآلات لاکچری محسوب می شوند.

قیمت شیرآلات حمام

جنس و آلیاژ در قیمت شیرآلات حمام

جنس و آلیاژ یکی از عوامل مهم برای قیمت شیرآلات حمام محسوب می شود . به طور کلی جنس شیرآلات از برنج یا سرب خشک می باشد. که در این میان برنج از کیفیت و دوام بسیار بالاتری نسبت به سرب خشک برخوردار است . پس اگر قیمت شیرآلات را محاسبه میکردید، حتما به این موضوع فکر کنید که جنس آن برنج است یا سرب خشک .

قیمت شیرآلات حمام
رنگ بر قیمت شیرآلات حمام تاثیر گذار است؟

در تمام شیرآلات ها ی حمام یا سرویس بهداشتی رنگ های کروم ارزان قیمت تر از رنگ های طلایی یا برنز هستند . حتی رنگ های مات طلایی از براق طلایی نیز گرانتر است . پس برای استعلام قیمت شیرآلات حمام ابتدا مشخص کنید که چه رنگی مدنظر شما می باشد . رنگ های …..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

آیا جنس شیرآلات برقیمت آنها تاثیر گذار است؟

جنس و آلیاژ یکی از عوامل مهم بر قیمت شیرآلات حمام محسوب می شود . به طور کلی جنس شیرآلات از برنج یا سرب خشک می باشد . که در این میان برنج از کیفیت و دوام بسیار بالاتری نسبت به سرب خشک برخوردار است . پس اگر …..برای خواندن باقی مطالب جذاب و مفید کلیک کنید

شیرآلات هوشمند و دیجیتالی چه نوع شیرآلاتی هستند آیا برای حمام کاربرد دارند ؟

شیرآلات دیجیتالی یکی از بهترین نوع شیرآلات مدرن محسوب می شود که در کشورهای اروپایی بسیار از آن استفاده می شود و امروزه در ایران نیز بسیار رایج شده است . به طوری که در بسیاری از رستوران ها ، فرودگاه و مراکز عمومی جایگزین شیرآلات دسته دار شده است . این شیرآلات …..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code