وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت شیرآلات دستشویی

در این موضوع در رابطه با قیمت شیرآلات دستشویی صحبت خواهیم کرد . اینکه چه نکته هایی در قیمت باید مورد توجه قرار گیرد. و چه فاکتور هایی برای خرید شیرآلات دستشویی اگر به آن توجه شود باعث خریدی بهتر می شود . در کل شیرآلات دستشویی یا حمام به دلیل اینکه در معرض رطوبت بیشتری قرار میگیرند. باید از متریال و جنس قابل ملاحظه ای استفاده کرد .

شیرآلات دستشویی در زمان قدیم کمتر از امروز به آن توجه می شد اما با گذشت زمان مردم فهمیدند تنها جایی که در خانه مهم است پذیرایی خانه نیست ! و در صدد آن بر آمدند تا سرویس های بهداشتی خود را نیز به سبک خانه و طراحی و دکوراسیون خود نزدیک کنند . از این رو شرکت های سرویس بهداشتی شیرآلات نیز بسیار خوب عمل کرد و محصولات متنوع با رنگ ها وجنس های متنوعی به بازار ارائه داد . حتی زمان هایی را برای حراج شیرآلات معرفی نمود تا از محصولات جدید خود رو نمایی کند.

قبل از اینکه در مورد فاکتور های قیمت شیرآلات دستشویی حرف بزنیم با یک دسته بندی کلی در مورد شیرآلات مقاله ی خودرا آغاز می کنیم و شیرآلات را از نظر جنس و رنگ تقسیم بندی میکنیم .با ما همراه باشید….

انواع شیرآلات از نظر جنس و متریال

برنج

سرب خشک

برنج

جنس برنج در شیرآلات دستشویی یا حمام یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع شیرآلات می باشد که به دلیل کیفیت مناسب آن بسیار با دوام تر است و مدت زمانی که برای شما خواهد ماند بسیار بیشتر است و عمر طولانی تری را نیز دارد .و امروزه اکثر شیرآلات به دلیل مرغوبیت جنس برنج از این جنس استفاده می کنند . قیمت شیرآلات دستشویی اگر متریال آن برنج باشد نسبت به سرب خشک گرانتر است.

قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات کروم

سرب خشک

امروزه دیگر از این متریال استفاده چندانی نمی شود . مگر جنس نامرغوب سازنده تحویل دهد . به دلیل بی کیفیتی و ماندگاری کم مورد تایید عموم مردم نیست و جنس برنج را بیشتر میپسندد.

انواع شیرآلات از نظر رنگ در قیمت شیرآلات دستشویی

کروم

برنزی

طلایی

مسی

سفید

مشکی

قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات روشویی

شیرآلات رنگ کروم

یکی از رنگ های پر طرفدار رنگ کروم می باشد . که در این چند ساله ی اخیر رنگ مات آن نیز بسیار در بازار موجود است و بسیار رنگ های مات هر شیرآلاتی از رنگ براق آن ترند شده است . رنگ کروم در قیمت شیرآلات دستشویی و یا حمام بسیار مقرون به صرفه تر از رنگ های دیگر است. و جالب است بدانید که تنها رنگی که با تمام سبک های خانه مدرن ، مینیمال ، سلطنتی ویا کلاسیک ست می باشد رنگ کروم می باشد .

شیرآلات کروم

تاثیر رنگ سفید و مشکی در قیمت شیرآلات دستشویی

اگر امروزه کمی به سبک دکوراسیون ها دقت کنید میبینید که در منزل هایی با سبک های مدرن و مخصوصا در خانه های جوان تر ها این رنگ بسیار مشاهده می شود . از آنجایی که بزرگترها بیشتر به رنگ های کروم و همان قدیمی خودشان پایبند هستند. اما امروزه نسل های جدید دست به تغییر می زنند و از رنگ های جذاب دیگر مانند سفید و مشکی نیز استفاده می کنند . باید به این نکته نیز توجه کرد که آبکاری رنگ هایی مانند سفید و مشکی با دیگر شیرآلات متفاوت است. و نیازمند مراقبت بیشتری می باشد.در ارتباط با قیمت شیرآلات نیز این دسته از رنگ های شیرآلات به نسبت کروم گرانتر می باشد.

رنگ های طلایی ، برنزی و مسی

این گروه از رنگ ها برای طراحی و دکوراسیون های سلطنتی و کلاسیک بسیار مناسب می باشد . رنگ های طلایی برنزی ومسی دارای رنگ های مات نیز می باشند. که به نسبت رنگ براق آنها قیمت شیرآلات دستشویی یا حمام آنها به نسبت گرانتر است.این نکته را نیز در نظر بگیرید که شیرآلات طلایی در دسته ی شیرآلات لاکچری قرار می گیرند

شیرآلات برنزی

فاکتورهای مهم در قیمت شیرآلات دستشویی

وزن

جنس و رنگ

وزن

همانطور که می دانید وزن تاثیر به سزایی در قیمت شیرآلات دارد . به طوریکه اگر وارد فروشگاهی شدید و دو شیر دستشویی را با یک قیمت دیدید حتما شیرآلات مورد نظر را وزن کنید. و وزن سنگین تر را انتخاب کنید . زیرا متریال بیشتری در آن استفاده شده است. و از لحاظ ماندگاری برای شما ماندگارتر است .

قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات کروم مات

جنس و رنگ

در مبحث رنگ به طور دقیق در مورد هر کدارم از شیرآلات که چه جنس و رنگی داشته باشند صحبت کردیم . اما به طور خلاصه باید گفت که جنس برنج در شیرآلات قیمت بالاتری به نسبت سرب خشک دارد . همچنین قیمت شیرآلات دستشویی به نسبت رنگی به ترتیب کروم ،سفید و مشکی ، طلایی ، برنزی ومسی از کمتر به بیشتر دسته بندی می شود.

قیمت شیرآلات دستشویی
شیرآلات طلایی

شیرآلات سرویس بهداشتی شامل چه مواردی می باشد

شیر روشویی

شیر توالت یا آفتابه

شیر توالت فرنگی

شیر روشویی

امروزه برای زیبا تر جلوه دادن شیرآلات سرویس بهداشتی خصوصا شیر روشویی دستشویی از شیرآلات پایه بلند استفاده میکنند تا بسیار زیباتر جلوه کند . این شیرها برای سبک هایی که خانه های خود را به سبک مدرن طراحی کرده اند به شدت پیشنهاد می شود . شیرهای امروزی قابلیت نصب بسیار راحتی دارند و بدون کمک گرفتن می توان جایگزین شیرهای قدیمی کرد .

شیرروشویی رزگلد

شیرآفتابه یا توالت فرنگی در قیمت شیرآلات دستشویی

شیرآفتابه یا شیرتوالت فرنگی هر دو یک مدل می باشد که با چرخاندن اهرم به سمت راست یا چپ آب را به سمت آب گرم یا سرد روانه میکند. و برای متعادل کردن و مخلوط آب گرم با سرد کافیست که اهرم را در وسط قرار دهید . در مقایسه با قیمت شیرآلات دستشویی مانند شیر روشویی شیرآفتابه قیمت کمتر و مناسب تری دارد . اما به این نکته نیز توجه کنید که شیرآفتابه یا توالت فرنگی بدون شلنگ فروخته می شود و جداگانه برای شلنگ باید هزینه کنید.

شیرآلات مدرن

نحوه ارتباط با ما در ارتباط با قیمت شیرآلات دستشویی

شما می توانید برای داشتن خریدی راحت و بدون استرس پای مانیتور در محل کار یا با گوشی خود در هر زمان و مکانی محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در اسرع وقت تحویل بگیرید. با این کار علاوه بر اینکه در زمان خود صرفه جویی کرده اید باعث کاهش حمل و نقل و ترافیک می شوید و این امر موجب کاهش آلودگی زیست محیطی و همچنین کمک به تمام همشهریان خود است.

برخی سوالات شما

تاثیر رنگ سفید و مشکی در قیمت شیرآلات دستشویی چیست؟

اگر امروزه کمی به سبک دکوراسیون ها دقت کنید میبینید که در منزل هایی با سبک های مدرن و مخصوصا در خانه های جوان تر ها این رنگ بسیار مشاهده می شود . از آنجایی که بزرگترها بیشتر به رنگ های کروم و همان قدیمی خودشان پایبند هستند. اما امروزه نسل های جدید ……برای خواندن ادامه مطالب جذاب وارد سایت شوید

جنس و رنگ چه تاثیری در قیمت شیرآلات دارد؟

در مبحث رنگ به طور دقیق در مورد هر کدارم از شیرآلات که چه جنس و رنگی داشته باشند صحبت کردیم . اما به طور خلاصه باید گفت که جنس برنج در شیرآلات …. برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

آیا جنس برنج برای شیرآلات مناسب است ؟

جنس برنج در شیرآلات دستشویی یا حمام یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع شیرآلات می باشد که به دلیل کیفیت مناسب آن بسیار با دوام تر است و مدت زمانی که برای شما خواهد ماند بسیار بیشتر است و عمر طولانی تری را نیز دارد .و امروزه …..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code