اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت شیرآلات دیجیتالی

در این مطلب در مورد قیمت شیرآلات دیجیتالی صحبت خواهیم کرد و فاکتور های تاثیر گذار در این مورد را برای خرید بهتر و با کیفیت و مقرون به صرفه به شما خواهیم گفت . شما مشتریان گرامی نیز می توانید با خرید اینترنتی از فروشگاه شیرآلات شادکو به دور از شلوغی بازار و صرفه جویی در زمان خود به راحتی سفارش خود را ثبت کرده و درب منزل تحویل بگیرید. و علاوه براین مزایا باعث کاهش آلودگی هوا و ترافیک شهری و کمتر حرکت کردن ماشین آلات و همچنین کاهش آلودگی های زیست محیطی خواهید شد. اگر میخواهید شیرآلات ارزان اما با کیفیت خریداری کنید بهتر است که در این مقاله همراه ما باشید.

قیمت شیرآلات دیجیتالی
شیرآلات مدرن روشویی

قبل از اینکه قیمت شیرآلات دیجیتالی یا هر نوع شیرآلاتی را بسنجید و انتخاب کنید.بهتر است در مورد کارخانه ی سازنده ی آن محصول ،ضمانت و گارانتی آن اطلاعات لازم را کسب کنید . به طور مثال محصولی که تمام قطعات آن شامل گارانتی و ضمانت می شود. به نسب یک شیرآلاتی که فقط یک قطعه را ضمانت می کند ارجیحیت دارد . ویا کالایی که پنج ساله ضمانت می شود نسبت به کالایی که شش یا یک سال گارانتی دارد مورد اعتماد بیشتری می باشد. پس برای خرید یک شیرآلات با کیفیت قبل از فاکتورهای دیگر به این مسائل مهم توجه داشته باشید.

پیش از اینکه در مورد فاکتور های قیمت شیرآلات دیجیتالی صحبت کنیم. در مورد مسائل کلی تر و انواع شیرآلات از نطر رنگ و جنس صحبت خواهیم کرد تا اطلاعات کلی شما نسبت به شیرآلات مناسب باشد.

انواع شیرآلات از نظر جنس در قیمت شیرآلات دیجیتالی

آلیاژ برنج

سرب خشک

در لیست قیمت شیرآلات دیجیتالی جنس شیرآلات چه تفاوت قیمتی ایجاد میکند

به طور معمول شیرآلاتی که از جنس برنج باشند از کیفیت و سلامت بیشتری به نسبت شیرآلاتی که از سرب خشک استفاده می کنند بهره مندند .و شیرآلات با جنس برنج کیفیت و ماندگاری بهتر و بیشتری دارند . به همین علت است که در مناطق شرجی تایید دارند که در ساختمان های منازل و ویلای خود از این جنس استفاده کنند . زیرا خاصیت ضد زنگ زدگی بسیار بالایی نیز دارد.و پوسیده نمی شود.پس از اینکه جنس شیرآلات مشخص شد. روی آن باید آبکاری شود که در ادامه انواع آن را بازگو خواهیم کرد.

قیمت شیرآلات دیجیتالی
شیرآلات دیجیتالی گرد

انواع شیرآلات از نظر روکش و آبکاری

آبکاری شیرآلات می تواند بر قیمت شیرآلات دیجیتالی تاثیر بگذارد. شیرآلات پس از تایید جنس که از سرب یا برنج باشد و پس از ساخته شدن به مرحله ی روکش می رسد . که هر نوع شیرآلاتی نیز می تواند ضخامت های متفاوتی داشته باشد.روکش و یا آبکاری شیرآلات می تواند از برنج ،مس،استیل ،کروم ویا سایر فلزات باشد . حتی می توان از فلز های خاص تر باقیمت های بیشتر نیز استفاده کرد.

قیمت شیرآلات دیجیتالی
شیرآلات دیجیتالی کروم

فاکتور های مهم در قیمت شیرآلات دیجیتالی

رنگ

جنس و آبکاری

وزن

رنگ شیرآلات

رنگ شیرآلات یک عامل مهم در قیمت گذاری می باشد . به طور مثال ارزان ترین شیرآلات به رنگ کروم هستند که یکی از رنگ های پر فروش به علت مقرون به صرفه تربودن و همچنین ست شدن با تمام سبک های دکوراسیون و طراحی و تمیز شدن با یک پارچه نمناک می باشد.پس از آن رنگ های سفید ومشکی مناسب تر هستند که بیشتر نیز در سبک خانه های مدرن استفاده می شود. اما گران ترین و لاکچری ترین رنگ در شیرآلات به رنگ طلایی یا مسی و برنزی به بازار ارائه شده اند . که در سبک سلطنتی و کلاسیک بسیار بیشتر جلوه ی خود را نمایان می کند.و در لیست قیمت شیرآلات دیجیتالی نیز گرانتر هستند.

قیمت شیرآلات دیجیتالی
شیر دیجیتالی سفید

جنس و آبکاری

همانطور که در سطر های بالا اشاره شد جنس شیرآلات اگر از برنج باشد به نسبت سرب خشک گران تر است و ماندگاری و تضمین رنگ بیشتری نیز دارد . در مورد ضخامت آبکاری و روکش نیز همین موضوع صدق می کند و آبکاری هایی که فلز آنها نایاب و گران تر است در لیست قیمت شیرآلات دیجیتالی گرانتر هستند.

شیرآلات روشویی دیجیتالی

وزن شیرآلات

شیرآلات هرچه سنگین تر باشد احتیاج به متریال بیشتری دارد . و آبکاری بیشتری در آن استفاده می شود . به همین دلیل عقلانی است که قیمت آن به نسبت شیرآلات سبک وزن تر گرانتر محاسبه شود.

برخی پرسش های شما

انواع شیرآلات از نظر روکش و آبکاری به چند دسته تقسیم می شوند

آبکاری شیرآلات می تواند بر قیمت شیرآلات دیجیتالی تاثیر بگذارد. شیرآلات پس از تایید جنس که از سرب یا برنج باشد و پس از ساخته شدن به مرحله ی روکش می رسد . که هر نوع شیرآلاتی نیز می تواند ضخامت های متفاوتی داشته باشد.روکش و یا آبکاری شیرآلات می تواند از ……برای خواندن ادامه مطالب جذااب کلیک کنید.

در لیست قیمت شیرآلات دیجیتالی جنس شیرآلات چه تفاوت قیمتی ایجاد میکند

به طور معمول شیرآلاتی که از جنس برنج باشند از کیفیت و سلامت بیشتری به نسبت شیرآلاتی که از سرب خشک استفاده می کنند بهره مندند .و شیرآلات با جنس برنج کیفیت و ماندگاری بهتر و بیشتری دارند . به همین علت است که در مناطق شرجی تایید دارند که در ساختمان های ….برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید.

قبل از خرید شیرآلات بهتر است به چه نکاتی توجه کنیم

بهتر است در مورد کارخانه ی سازنده ی آن محصول ،ضمانت و گارانتی آن اطلاعات لازم را کسب کنید . به طور مثال محصولی که تمام قطعات آن شامل گارانتی و ضمانت می شود. به نسب…..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید.

رنگ در قیمت شیرآلات چه تاثیری می تواند داشته باشد

رنگ شیرآلات یک عامل مهم در قیمت گذاری می باشد . به طور مثال ارزان ترین شیرآلات به رنگ کروم هستند که یکی از رنگ های پر فروش به علت مقرون به صرفه تربودن و همچنین ست شدن با تمام سبک های دکوراسیون و طراحی و تمیز شدن با یک پارچه نمناک می باشد.پس از آن رنگ های ….. برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code