اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی

امروز با یکدیگر در مورد قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی گفتگو خواهیم کرد . در زمان قدیم مردم به سرویس بهداشتی های خود اهمیت چندانی نمی دادند و در واقع دکوراسیون و طراحی دستشویی برایش اهمیت چندانی نداشت . و صرفا هزینه کردن برای سرویس بهداشتی را درست نمی دانستند . اما امروزه با پیشرفت طراحی و سبک های متنوع طراحان بسیاری به ما فهماندند که حمام و سرویس بهداشتی نیز مکانی است که ممکن است ما زمان زیادی را در آنجا بگذرانیم . و صرف نظر از اهمیت بهداشتی که دارد اگر دارای دکوراسیون و طراحی مناسب باشد در روان انسانها نیز تاثر گذار خواهد بود .

قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی به چند فاکتور مهم بستگی دارد و در واقع قیمت ها از کم به زیاد وجود دارد . بستگی دارد که شما چه چیزی را انتخاب کنید . در ادامه در مورد فاکتورهای مهم در قیمت سرویس بهداشتی صحبت خواهیم کرد. اما قبل از قیمت یک توضیح کلی خواهیم داشت در رابطه با انواع و نوع شیرآلات های موجود در بازار پس با ما همراه باشید .در تیتر بعدی در مورد انواع شیرآلات براساس رنگ بندی که دارا هستند صحبت میکنیم زیرا یکی از عامل ها در قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی رنگ ها می باشد.

انواع شیرآلات بر اساس رنگ های موجود دربازار

کروم

سفید

طلایی

مشکی

برنزی

مسی

شیرآلات مدرن

رنگ کروم در قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی چه تاثیری دارد

کروم یکی از رنگ های پرکاربرد در بازار می باشد که علاوه بر اینکه در هر سبکی زیبا می شود قیمت مناسب تری نیز نسبت به بقیه ی رنگ ها دارد. در واقع اولین رنگ های موجود در بازار از رنگ هایی به رنگ استیل یا کروم شروع شدند که مورد توجه بسیاری نیز قرار گرفتند.پس درنتیجه اگر دنبال شیرآلاتی هستید که از لحاظ قیمتی مناسب تر باشد و عمر بیشتری نیز داشته باشد شیرآلات به رنگ کروم مناسبترین انتخاب است.در فروشگاه های شیرآلات نیز رنگ کروم بیشتر از رنگ های دیگر به چشم میخورد.

شیرآلات کروم

شیرآلات طلایی ، برنزی و مسی

میتوان این سه رنگ را در یک خانواده و یک سبک قرار داد. این رنگ از شیرآلات از نظر قیمت در یک رده قرار دارند و رنگ های مات آنها نیز از براق آنها گرانتر می باشد . و میتوان در طراحی های کلاسیک و یا سلطنتی از این مدل ها استفاده کرد. رنگ مات آن بسیار با سبک خانه های وینتج همخوانی دارد.اگر به دنبال خرید این رنگ در شیرآلات سرویس بهداشتی هستید حتما از کیفیت محصول خود مطلع شوید . زیرا قیمت پایین و کیفیت نامناسب در این رنگ ها موجب بی دوام بودن محصول و در نتیجه زود خراب شدن آن می شود.این نکته را نیز باید در نظر داشت که شیرآلات مسی و طلایی بیشتر در دسته ی شیرآلات لاکچری قرار می گیرند.

قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات طلایی
قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات برنزی

شیرآلات سفید و مشکی

این رنگ از شیرآلات در بیشتر مواقع در سبک های مدرن خواهان بسیاری دارد. و در منازل جوان تر ها این سبک و سیاق شیرآلات را امروزه بیشتر مشاهده میکنیم. از نظر قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی این رنگ ها ما بین رنگ کروم و دسته ی طلایی قرار دارد. و اگر احتیاج به یک دسته بندی کلی دارید باید بدانید که ارزان ترین شیرآلات به ترتیب اول شیرآلات کروم و بعد سفید و مشکی و پس از آنها گرانترین آنها برنزی ،طلایی و مسی قرار دارد .

قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات مشکی

فاکتورهای مهم قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی

وزن

جنس

رنگ

وزن

وزن یکی از فاکتورهای مهم در قیمت می باشد . چنانچه وزن شیرآلاتی سبک تر باشد بر قیمت آن نیز تاثیر بیشتری میگذارد. مسلما یک شیر روشویی دستشویی یک و نیم کیلو گرمی از دو کیلوگرمی ارزان تر است . در نتیجه هنگام خرید اگر بین دو محصول شک دارید و قیمت هر دو یکسان است با در دست گرفتن متوجه شوید که کدام شیرآلات از نظر وزنی بیشتر است. زیرا از متریال و آلیاژ بیشتری نیز استفاده شده است.

قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات استیل کروم

جنس

جنس شیرآلات می تواند از برنج یا سرب خشک باشد که در قیمت شیرآلات هرکدام تاثیرگذار است. بهترین شیرآلات از جنس برنج می باشد. که قیمت آن بیشتر از سرب خشک است. اما دوام و ماندگاری بسیار بالاتری از سرب خشک برخوردار است. این نکته را نیز باید بدانید که امروزه حدود هشتاد تا نود درصد شیرآلات به علت با کیفیت بودن و ماندگاری بیشتر از برنج درست می شود.

شیرآلات طلایی براق

رنگ در قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی

همانطور که در اول مطالب نیز اشاره کردیم شیرآلاتی که رنگ کروم دارند به مراتب ارزان تر از شیرآلات دیگر با رنگ هایی مانند مسی یا برنزی هستند. در نتیجه رنگ شیرآلات نیز تاثیر گذار ترین فاکتور در استعلام قیمت شیرآلات می باشد.

شیرآلات روشویی

روشویی و سینک روشویی سرویس بهداشتی

در آخر لازم دانستیم که محصولات مکمل و مرتبط سرویس بهداشتی که به شیرآلات به نوعی متصل هستند را برای شما نمایش دهیم. تا شما بتوانید به راحتی یک سینک روشویی برای سرویس بهداشتی خود را با شیرآلات مورد نظر ست کنید . و در یک بازه ی زمانی آن را تحویل بگیرید .در سطر زیر چند نمونه از مدل های بسیار زیبا و جذاب روشویی های سرویس بهداشتی را مشاهده می کنید که برای سفارش می توانید روی محصول کلیک کنید.

نحوه ارتباط با شادکو در ارتباط با قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی

همراهان عزیز برای خرید و سفارش شیرآلات سرویس بهداشتی میتوانید از سایت فروشگاهی ما دیدن کنید و سفارش خود را ثبت کنید که علاوه بر اینکه در زمان و وقت خود صرفه جویی کرده اید، باعث کمتر حرکت کردن ماشین آلات و درنتیجه سالم ماندن هوای شهرتان و کاهش آلودگی های زیست محیطی خواهید شد . و محصول خود را درب منزل در هرکجای ایران که هستید به راحتی تحویل بگیرید.

برخی از سوالات شما

رنگ کروم در قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی چه تاثیری دارد ؟

کروم یکی از رنگ های پرکاربرد در بازار می باشد که علاوه بر اینکه در هر سبکی زیبا می شود. قیمت مناسب تری نیز نسبت به بقیه ی رنگ ها دارد. در واقع اولین رنگ های موجود در بازار از رنگ هایی به رنگ استیل یا کروم شروع شدند که مورد توجه بسیاری نیز قرار گرفتند.پس درنتیجه اگر …..برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید

شیرآلات سفید و مشکی بیشتر در کجا استفاده می شوند؟

این رنگ از شیرآلات در بیشتر مواقع در سبک های مدرن خواهان بسیاری دارد. و در منازل جوان تر ها این سبک و سیاق شیرآلات را امروزه بیشتر مشاهده میکنیم. از نظر قیمت شیرآلات سرویس بهداشتی این رنگ ها ما بین رنگ کروم و دسته ی طلایی قرار دارد. و اگر احتیاج به یک دسته بندی کلی دارید باید بدانید که ……..

در فاکتور های مهم قیمت شیرآلات جنس چه تاثیری دارد؟

جنس شیرآلات می تواند از برنج یا سرب خشک باشد که در قیمت شیرآلات هرکدام تاثیرگذار است. بهترین شیرآلات از جنس برنج می باشد. که قیمت آن بیشتر از سرب خشک است. اما دوام و ماندگاری ………..

وزن در قیمت شیرآلات چه تاثیری دارد

وزن یکی از فاکتورهای مهم در قیمت می باشد . چنانچه وزن شیرآلاتی سبک تر باشد بر قیمت آن نیز تاثیر بیشتری میگذارد. مسلما یک شیر روشویی دستشویی یک و نیم کیلو گرمی از دو کیلوگرمی ارزان تر است . در نتیجه هنگام خرید اگر بین دو محصول شک دارید و …….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code