وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت شیرآلات

زمانی که صحبت از قیمت شیرآلات شود ،گاهی قیمت های نجومی بسیار بالایی را میشنویم. که بعضی اوقات نظر ما را از عوض کردن شیرآلات منزل تغییر می دهد. ما در این مقاله خواهیم گفت که بسیاری از شیرآلات ایرانی وجود دارد که بسیار با قیمت مناسب و با کیفیت عالی عرضه می شود.اما قبل از اینکه راجب قیمت شیرآلات بیشتر صحبت کنیم و به شما آموزش دهیم که چه موضوعات و مبحث هایی می تواند روی قیمت شیرآلات تاثیر گذار باشد،انواع آن را به شما معرفی خواهیم کرد تا راحت تر به فروشگاه شیرآلات رفته و آنها را دسته بندی کنید.

وقتی خانه ای که ساخته اید را میخواهید شیرآلات برایش تهیه کنید و یا حتی زمانی که بعد از چندین سال شیرآلات شما فرسوده شده است ما به شما پیشنهاد میکنیم که برای صرفه جویی از وقت و انرژی و جلوگیری از ترافیک و مشغله های روزانه از سایت فروشگاهی شادکو سفارش دهید تا محصولات خود ظرف 48 ساعت کاری با پشتیبانی درب منزل یا محل کار شما ارسال شود.

انواع شیرآلات

شیرآلات ساده

شیر دو دستگیره یا کلاسیک

شیراهرمی یا تک دستگیره

شیرآلات اتوماتیک

شیرآلات چشمی

شیرآلات پدالی

قیمت شیرآلات ساده

شاید دهه های شصت به قبل شیرآلات ساده را بیشتر بشناسند .شیرآلات ساده یکی از شیرآلات نوستالژی زمان کودکی بسیاری از انسان های دهه ی شصت به قبل است. این نوع شیرآلات از نوع پیچی بوده اند که در دو مدل شیر مخلوط سرد وگرم و شیر غیر مخلوطی یا همان شیر شلنگی وجو داشتند.قیمت این نوع شیرآلات به نسبت مابقی آنها بسیار ارزان تر است اما دیگر کاربرد چندانی ندارد.

شیر پیچی قدیمی

قیمت شیرآلات کلاسیک یا دو دستگیره ای

این نوع شیرآلات دو دستگیره ای یا همان شیرهای کلاسیک که به این نسل بر میگردد نوعی از شیرآلات هستند که بیشتر در شیرآلات ساختمانی کاربرد دارند.اما امروزه قدیمی ترین شیرآلات نسبت به شیرآلاتی که در این چند سال گذشته آمده است به آن نگاه میشود. این نکته را باید گفت که در عین اینکه قدیمی است اما هنوز از آن بسیار استفاده میشود.در واقه این شیرآلات دارای دو دستگیره هستند که از یکی از آنها آب سرد و از دیگری آب گرم می آید.که یک وسیله به نام مغزی جریان آب را در آن کنترل میکند.برای نصب این نوع شیرآلات دو دستگیره ای احتیاج به سه سوراخ داریم . و همچنین نسبت به نوع اهرمی به فضای بیشتر و زیاد تری احتیاج است.

شیرآلات دو دستگیره ای کروم

شیرآلات اهرمی یا تک دسته ای

این شیرآلات یکی از پرمصرف ترین نوع شیرآلات در مصرف خانگی هستند.و جز یکی از بادوام ها و با کیفیت های شیرآلات است.همچنین باید گفت که نسبت به شیرآلات دو دستگیره ای فضای بسیار کمتری را اشغال میکند.و مد بسیاری است که دیگر سازنده ها به جای شیرآلات دو دستگیره ای از تک دستگیره ای استفاده میکنند . قیمت شیرآلات تک دسته ای نیز نسبت به مزایای آن مقرون به صرفه می باشد.یک علت اینکه مصرف کنندگان با این شیرآلات ارتباط بر قرار کرده اند این است که سطح بهداشت بسیار بالایی دارد.در شیرآلات تک دسته ای به جای دو عدد مغزی یک شی به نام کارتریج جایگزین میشود.

شیرآلات اهرمی تک دسته ای

کارتریج چیست آیا کارتریج روی قیمت شیرآلات تاثیرگذار است

کارتریج شیرآلات شامل دو سطح سرامیک صاف و صیقل شده می باشد.که باید روی یکدیگر آب بندی شود.با تکان دادن دسته ی اهرمی شیرآلات سرامیک های موجود در کارتریج در خط افقی بر روی یکدیگر لغزیده می شوند و مجرای شیر آب در روی سرامیک ها بسته و باز میشوند. همچنین قیمت کارتریج روی قیمت شیرآلات نیز تاثیر گذار است.

کارتریج

شیرآلات هوشمند یا اتوماتیک

از بین همه ی شیرآلات ها شیرآلات هوشمند یا اتوماتیک دارای سنسور بوده و هیچ گونه دستگیره ای ندارد .و به گونه ای عمل میکند که وقتی دست را در دیدرس سنسور قرار بگیرد این شیر وظیفه دارد که آب را بر روی دست انسانها بریزد. و به طور اتوماتیک و هوشمند آب جاری شود.این شیرآلات در تنظیمات خود چند ثانیه به طور اتوماتیک آب را جریان خواهد داد. و بعد از چند ثانیه قطع خواهد شد. که بسیار به صرفه جویی آب کمک میکند .

شیرآلات هوشمند

این نوع شیرآلات بیشتر در مکان های عمومی رستوران ها فرودگاه هاو…. استفاده می شود . تا هم از لحاظ صرفه جویی و هم از لحاظ حفظ بهداشت برای عموم بسیار مناسب باشد. شیرآلات چشمی لمسی پدالی و هوشمند همه از یک خانواده هستند. با تفاوت های بسیار جزئی .به طوریکه مردم ما تمام آنها را به اسم شیرآلات هوشمند میشناسند. نکته ی بسیار مهم این نوع شیرآلات همین کم مصرف شدن آب و دست نزدن در مکان های عمومی برای باز و بسته کردن شیرآلات است. قیمت شیرآلات در این نوع نسبت به دیگر شیرآلات کمی گرانتر می باشد. که به خاطر مزایای بیشتری که دارد قیمت شیرآلات مطرح نمی شود. و برای کسانی که آن را انتخاب میکنند آنچنان مهم نیست.

قیمت شیرآلات
شیرآلات هوشمند

شیرآلات پدالی

یکی از شیرآلاتی که مثل شیرآلات هوشمند نیست و احتیاج به هیچ گونه برقی ندارد شیرآلات پدالی می باشد. که تنها با فشار دادن یک پدال جریال آب در شیر جاری می شود.حتی میتوان با میزان فشاری که روی پدال وارد میکنیم فشار آب را کم یا زیاد کنیم. شیرآلات پدالی جدید امروزه حتی قابلیت تنظیم دما را نیز دارد.این نوع شیرآلات به دلیل مکانیزم مکانیکی خود عمر طولانی و بیشتری را دارند.

قیمت شیرآلات
شیرآلات پدالی
قیمت شیرآلات
شیرآلات پدالی حمام

انواع شیرآلات براساس رنگ

کروم براق و مات

طلایی ،برنزی،مسی

سفید و مشکی

شیرآلات کروم براق و مات

یکی از پر مصرف ترین رنگ در شیرآلات شیرآلات کروم می باشد . که با تمام سبک های دکوراسیون نیز همخوانی دارد . یکی دیگر از علت های خرید مردم برای شیرآلات کروم حفظ بیشتر رنگ آن و ماندگاری بیشتر و تمیز کردن راحت آن است .

شیرآلات کروم براق

شیرآلات طلایی ،برنزی و مسی در قیمت شیرآلات چه تاثیری دارد

شیرآلات طلایی و رنگ های هم خانواده ی آن از لحاظ قیمت شیرآلات گرانتر از شیرآلات کروم هستند . از این رنگ ها نیز بیشتر در سبک های سلطنتی وکلاسیک استفاده می شود .باید توجه کرد که در هنگام خرید شیرآلات طلایی یا برنزی به کیفیت محصول بسیار اهمیت قائل شود . زیرا بعضی از شیرآلات طلایی از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند و پس از مدتی تغییر رنگ می دهند.

همچنین شیرآلات مات از مدل های براق خود گرانتر هستند و یک لایه آبکاری بیشتری برای آنها در نظر گرفته می شود.همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که شیرآلات طلایی جز شیرآلات لاکچری محسوب می شوند.

قیمت شیرآلات خانگی به چه عواملی بستگی دارد

قیمت شیرآلات به یک سری عوامل بستگی دارد که در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد . به طور مثال یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت رنگ آن می باشد . رنگ کروم شیرآلات به نسبت باقی رنگ ها قیمت پایین تری را دارد. اما رنگ های مات یا برنزی قیمت های بالاتری را دارا هستند . حتی شیرآلات کروم مات از براق گرانتر است .(به طور کلی قیمت شیرآلات مات در هر رنگی گرانتر از شیرآلات براق آن محصول می باشد). دیگر نکته ی مهم در قیمت شیرآلات وزن آن می باشد.

قیمت شیرآلات
شیرآلات روشویی

وقتی که جنس شیرآلات از آلیاژ برنج باشد مسلما هرچه وزن شیر بیشتر باشد آلیاژ بیشتری در آن استفاده شده است . بنابراین یک شیر یک و نیم کیلویی از یک شیر یک کیلو گرمی قیمتش بیشتر است و فروشنده می بایست وزن و آبکاری بیشتری که در شیرآلات با وزن بیشتر انجام شده است را نیز از خریدار دریافت کند. پس هنگام خرید شیرآلات برای دانستن قیمت شیرآلات به رنگ ، جنس،وزن،متریال و… باید دقت کرد.

برخی سوالات متداول

قیمت شیرآلات خانگی به چه عواملی بستگی دارد

قیمت شیرآلات به یک سری عوامل بستگی دارد که در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد . به طور مثال یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت رنگ آن می باشد . رنگ کروم شیرآلات به نسبت باقی رنگ ها قیمت پایین تری را دارد. اما رنگ های مات یا برنزی قیمت های بالاتری را دارا هستند . حتی شیرآلات …. برای خواندن ادامه ی مطلب و عوامل های مهم و تاثیر گذار در قیمت شیرآلات وارد سایت شوید….

شیرآلات طلایی ،برنزی و مسی در قیمت شیرآلات چه تاثیری دارد

شیرآلات طلایی و رنگ های هم خانواده ی آن از لحاظ قیمت شیرآلات گرانتر از شیرآلات کروم هستند . از این رنگ ها نیز بیشتر در سبک های سلطنتی وکلاسیک استفاده می شود .باید توجه کرد که در هنگام خرید شیرآلات طلایی یا برنزی به کیفیت محصول بسیار اهمیت قائل شود . زیرا بعضی ……. برای خواندن ادامه مطالب وارد سایت شوید.

شیرآلات کروم براق و مات در قیمت شیرآلات چگونه محاسبه می شود

یکی از پر مصرف ترین رنگ در شیرآلات شیرآلات کروم می باشد . که با تمام سبک های دکوراسیون نیز همخوانی دارد . یکی دیگر از علت های خرید مردم برای شیرآلات کروم حفظ بیشتر رنگ آن و …..برای خواندن ادامه مطالب کلیک کنید

4 پاسخ

  1. با سلام من از شما خرید کردم و واقعا به موقع و همون محصولی که میخواستم به دستم رسید بسیار ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code