اینجا هستید :
قیمت شیشه ی کف

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

کف شیشه قیمت

قیمت شیشه ی کف

یک کف شیشه ای افزودنی خیره کننده و چشمگیر برای هر فضای داخلی است. کفپوش شیشه ای مدرن شادکو نه تنها جذابیت و زیبایی دارد، بلکه اجازه می دهد نور به فضای شما جریان یابد. مزایای منحصر به فرد کفپوش شیشه ای با سیستم قاب بندی برتر و کاملاً آزمایش شده و پشتیبانی مهندسی استثنایی و انعطاف پذیری طراحی آن ادامه دارد. با زیبایی و سادگی که قابل قیاس نیست، سیستم داخلی سیستم کفپوش شیشه ای راه حل عالی برای هر پروژه کف شیشه ای است.

از چه نوع شیشه ای می توانم برای کفپوش استفاده کنم

شیشه سفت شده

شیشه سکوریتی که در تولید کفپوش شیشه ای استفاده می شود نیز به عنوان شیشه سکوریت شناخته می شود، به گونه ای طراحی شده است که از نظر ساختاری به اندازه کفپوش فلزی یا چوبی ایمن باشد. استحکام و پایداری ارائه شده توسط این نوع کفپوش تضمین می کند که یکپارچگی ساختاری حفظ شود. برای ساخت شیشه های سخت شده، شیشه استاندارد را تا دمای شدید گرم می کنند و با خنک شدن سریع انجام می شود.

کف شیشه ای
قیمت شیشه ی کف

اختلاف دمای بسیار زیاد بین بیرون و داخل شیشه در طی فرآیند خنک‌سازی سریع، کشش کافی ایجاد می‌کند که شیشه را تا پنج برابر قوی‌تر از شیشه معمولی نگه می‌دارد. حتی اگر چیزی بسیار سنگین روی شیشه سکوریت بیفتد، به سختی می شکند. ممکن است به جای تکه‌های شیشه‌ای بزرگ و شکسته، متوجه تکه‌های شیشه‌ای با اندازه کوچک شوید.

شیشه لمینت

این یک نوع شیشه ساختاری است که دارای یک لایه پلی وینیل بوتیرال در بین دو شیشه است. لایه میانی PVB برای ایجاد چسبندگی ساختاری بسیار قوی عمل می کند. این به این معنی است که حتی در دریچه شکستگی، شیشه به جای پرتاب شدن تکه های شیشه به طور خطرناکی به داخل لایه PVB می چسبد.

این باعث می شود که کفپوش شیشه ای لمینت بهترین سیستم کف شیشه ای از نظر ملاحظات ایمنی باشد. فراموش نکنید – چسب پلاستیکی همچنین قابلیت عایق حرارتی کف شیشه ای را افزایش می دهد.

مدرن کف
قیمت شیشه ی کف

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست شیشه ای است که سطح آن برای ایجاد ظاهری شفاف حک شده است. در طی فرآیند سندبلاست، ماسه از سطح شیشه عبور می کند و باعث سایش و ظاهر مات می شود. تصاویر – همانطور که از طریق این نوع شیشه ها دیده می شوند – تار به نظر می رسند.

به همین دلیل است که کفپوش شیشه‌ای مدرن سندبلاست در میان صاحبان خانه‌هایی که عاشق زیبایی منحصربفرد کف‌پوش‌های شیشه‌ای هستند، محبوب است، اما هنوز هم مایلند تا حدی حریم خصوصی بین رویه و کفپوش را ترجیح دهند. 

شیشه ضد لغزش

شیشه در حالت استاندارد خود یک ماده صاف و لغزنده است که خطر ایمنی قابل توجهی برای کف دارد. بنابراین، چگونه می توانیم از شفافیت ارائه شده توسط کفپوش شیشه ای بدون به خطر انداختن ایمنی لذت ببریم؟ شیشه ضد لغزش این معما را حل می کند.

کفپوش شیشه ای مقاوم در برابر لغزش با اسید اچ یا سندبلاست سطح شیشه برای ایجاد الگوهای مختلف که کشش را افزایش می دهد ساخته می شود. شیشه های ضد لغزش یک ماده محبوب برای سیستم های کف شیشه ای خانه و راه پله ها هستند، زیرا ایمنی بیشتری در برابر خطر سر خوردن و افتادن دارند.

کف زیبا
قیمت شیشه ی کف

ضخامت کف شیشه ای چقدر است

اگر قصد نصب یک سیستم کف شیشه ای در خانه خود را دارید و قبلاً هرگز این مسیر را طی نکرده اید، احتمالاً از خود می پرسید که شیشه چقدر باید ضخامت داشته باشد تا سازه ایمن در نظر گرفته شود. خوب، پاسخ به چهار ملاحظه بستگی دارد که در زیر به تفصیل به بررسی آنها می پردازیم:

بارهای مشخص شده

اگر می‌خواهید کف شیشه‌ ای ارزان و مقاوم داشته باشید که در برابر بارهای زیاد – از جمله وسایل سنگین مبلمان – مقاومت کند، برای پشتیبانی ساختاری قوی‌تر، شیشه باید ضخیم‌تر باشد. برعکس، اگر وسایل سنگین زیادی را در بالای سطح قرار نمی دهید یا انتظار ترافیک زیاد ندارید، می توانید برای صرفه جویی در هزینه ها، شیشه باریک تری نصب کنید.

نوع شیشه

شیشه های مقاوم در برابر حرارت یا سکوریت دارای استحکام ساختاری بیشتری در مقایسه با شیشه های فلوت استاندارد هستند. به این ترتیب، کفپوش شیشه ای سخت شده نباید به ضخامت کفپوش شیشه ای استاندارد باشد.

لوکس شیشه
قیمت شیشه ی کف

دهانه های شیشه ای

دهانه شیشه مهمترین عامل تعیین کننده در مورد ضخامت کف شیشه است. این حداکثر عرض کفی است که پنل های شیشه ای انتظار می رود پوشش دهند. اساساً، هرچه دهانه پانل بیشتر باشد، باید ضخیم تر باشد.

چقدر می توانید روی کفپوش شیشه ای وزن بگذارید

مقدار وزنی که یک سیستم کفپوش شیشه ای مدرن می تواند تحمل کند به نوع شیشه استفاده شده و میزان پشتیبانی ارائه شده برای پانل های شیشه ای بستگی دارد. به این ترتیب، می‌توان گفت که می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید روی کفپوش شیشه‌ای وزن بیاورید، مشروط بر اینکه پیمانکاران کف هنگام برنامه‌ریزی برای ضخامت پانل‌های جانبی آن را در نظر بگیرند.

برای مقایسه نسبی، کفپوش‌های شیشه‌ای مدرن می‌توانند حدود دو برابر وزن یک طبقه چوبی معمولی را تحمل کنند. کف‌های شیشه‌ای با کیفیت ممتاز می‌توانند تا 400 کیلوگرم وزن برای هر متر مربع از شیشه‌ها را تحمل کنند.

مزایای کفپوش شیشه ای

کاربرد متنوع

سیستم های کف شیشه ای می توانند زیبایی شناسی طیف گسترده ای از فضاها را افزایش دهند. از فضاهای مسکونی مانند آپارتمان های چند طبقه گرفته تا فضاهای تجاری مانند سالن های کنسرت، رستوران ها و کلوپ ها. این نوع کفپوش منحصر به فرد می تواند جان تازه ای به تقریباً هر فضایی بدهد.

الزامات نگهداری کم

کف‌ های شیشه‌ای ضد لک هستند و تمیز کردن آن‌ها را آسان می‌کند. می‌توانید هر چند وقت یک‌بار کف شیشه‌ ای خانه خود را با یک دستمال مرطوب پاک کنید تا گرد و غبار و زباله‌های انباشته شده را پاک کنید تا ظاهری تماشایی داشته باشید.

علاوه بر این، در مقایسه با انواع دیگر کفپوش ها مانند بتنی، کفپوش شیشه ای در برابر قارچ ها و سایر عوامل حساسیت زا مقاوم است. در نهایت شیشه در برابر کم رنگ شدن به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز مقاوم است.

قشنگ کف
قیمت شیشه ی کف

جذابیت زیبایی شناختی

سیستم‌های کف شیشه‌ای معمولاً رنگی شفاف دارند که برای روشن کردن اتاق‌های زیر نور به آن اجازه می‌دهد. روشنایی اضافی، حس تاریکی و کسالت را که اغلب با چنین اتاق هایی همراه است، از بین می برد. علاوه بر این، می‌توانید کفپوش شیشه‌ای را در طرح‌های مختلف برای مطابقت با زیبایی خانه خود تهیه کنید.

عملکرد پیشرفته

کفپوش‌ های شیشه‌ ای نقش عملکردی نیز دارند، زیرا فضاها را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. این برای کسانی که می خواهند از احساس کلاستروفوبیا در فضاهای کوچک اجتناب کنند عالی است. همچنین می‌توانید کفپوش شیشه‌ای جمع‌شونده را نصب کنید تا تهویه مناسب اتاق‌های پایین‌تر فراهم شود.

معایب کفپوش شیشه ای

نصب سخت است

اگر بدون تجربه قبلی به نصب کفپوش شیشه ای در خانه خود فکر می کنید، فقط آن را فراموش کنید. برای به حداقل رساندن دید بین لایه چسب بین شیشه های نیمه شفاف، نصب حرفه ای توصیه می شود. شما همچنین به تجهیزات خاصی مانند تیغه کاربید نیاز دارید تا به طور موثر صفحات شیشه ای را به اندازه بدون شکستگی برش دهید.

در برابر خراش آسیب پذیر است

سطوح شیشه ای به راحتی خراشیده می شوند و به دلیل ماهیت نیمه شفاف شیشه، این خراش ها بیشتر به چشم می آیند. خراش های بزرگ و قابل مشاهده باعث می شود که کف شیشه ای ناخوشایند شود.

از چه نوع شیشه هایی برای کف می توان استفاده کرد؟

لمینت
سندبلاست
و…

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code