اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت وان جکوزی

وان جکوزی که یکی از انواع محصولات سرویس های بهداشتی است ، با مرور زمان جزو محصولات پر توجه و بسیار مورد علاقه قرار گرفته است . قیمت وان جکوزی با توجه به تنوع بالای این محصول بسیار متفاوت و متغیر می باشد که انواع آن در فروشگاه وان جکوزی یافت می‌شود .

در ادامه این مقاله با شما هستیم با معرفی و توضیح انواع وان جکوزی ، و لوازم جانبی متنوعی که می توانید ، همراه با جکوزی مورد انتخاب خود ، تهیه نمایید .

وان جکوزی 1

معرفی وان حمام

وان حمام مانند یک تشت بزرگ و یا یک حوضچه کوچک پر از آب است که در حمام خود استفاده می کنید . استحمام در یک وان می تواند بسیار راحت باشد . چرا که دیگر از ایستادن طولانی مدت در حمام خبری نیست و می توانید نشسته و دراز کشیده از آن استفاده نمایید . قیمت وان جکوزی دار نسبت به وان حمامی ساده از مبلغ بالاتری برخوردار است .

وان جکوزی 00
جکوزی دو نفره

وان جکوزی چیست

جکوزی مانند یک استخر کوچک است که معمولا در سالن های ورزشی و استخرهای عمومی ، مورد استفاده افراد قرار می گیرد . در مزایای این محصول می توان به خواص درمانی آن اشاره نمود که بیشترین دلیل توجه به این محصول است . علاوه بر خاصیت های درمانی این محصول می توان به رفع استرس ها و تنش ها نیز اشاره داشت . می‌توانید خرید این وان های مفید را در مراکز فروش وان حمام انجام دهید.

وان جکوزی گرد

مزایای استفاده از وان جکوزی خانگی

سهولت استفاده روزانه

مقرون به صرفه بودن

حفظ سلامتی پوست و مو

بهره مندی از خواص درمانی

رفع انرژی های منفی

وان جکوزی 021
وان جکوزی طرح گوشه

حفظ سلامتی پوست و مو

در استفاده از جکوزی های عمومی که تعداد زیادی از افراد از آن استفاده می کنند . صرف نظر از افرادی که دچار وسواس هستند و یا افرادی که از مکان های عمومی دوری می کنند ، برای بعضی از اشخاص نیز که دچار ناراحتی های پوستی هستند ، ایجاد مشکل می نماید و باعث افزایش ناراحتی های این افراد می گردد .

یکی از مهم ترین دلایل استقبال فراوانی که از وان جکوزی خانگی در سال های اخیر شده است ، همین امکان استفاده شخصی در آن می باشد . که برای اکثر افراد ، هم از نظر نظافت و هم از نظر سهولت دسترسی روزانه ، بسیار عالی و مقرون به صرفه است . قیمت وان جکوزی با توجه به محاسن بسیار بالایی که دارد بسیار به صرفه است .

جکوزی با دیواره شیشه ای

بهره مندی از خواص درمانی

یکی از مزیت های بسیار خوب این محصول بهبود درد های مفصلی و کاهش دردهای عضلانی می باشد . که بیشترین تاثیر درمانی را می توان در استفاده مستمر و روزانه آن دانست . به همین دلیل داشتن وان جکوزی خانگی می تواند برای افراد بسیار مناسب تر باشد . تا اینکه بخواهند هر روز برای استفاده از مزایای انواع وان جکوزی های عمومی ، به مکان هایی چون استخر ها و باشگاه های ورزشی بروند . که علاوه بر طی مسافت ، مجبور به صرف زمان و هزینه های بالای آن نیز هستند .

وان جکوزی 22
وان جکوزی

مقرون به صرفه بودن

از عوامل اصلی مقرون به صرفه بودن قیمت وان جکوزی ، هزینه اولیه آن است که توسط خریدار پرداخت می شود و دیگر نیاز به پرداخت هزینه روزانه در مکان های عمومی ، و پرداخت کرایه مسیر نمی باشد . قیمت وان حمام ارزان تر از وان جکوزی می‌باشد .

برای افرادی که از دردهای استخوان و مفاصل و گرفتگی های عضلات رنج می برند . استفاده از این محصول بسیار لازم و مفید است . مخصوصا داشتن آن در منزل و استفاده روزانه آن است که می تواند تاثیر لازم را بر بدن این افراد بگذارد .

رفع انرژی های منفی

انرژی های منفی که ناشی از استرس های روزمره و حتی کارهای خسته کننده می باشد ، بر روان انسان اثر منفی می گذارد و تنش های روحی را افزایش می دهد . اما استراحت در یک وان جکوزی پر از آب گرم ، می تواند اکثر این ناراحتی ها را از بین برده و حتی انرژی های مثبت را جایگزین آن نماید. در وان جکوزی حباب هایی از هوا به همراه آب به سمت بدن پرتاب می شود ، و مانند یک ماساژور علاوه بر کاهش دادن به دردهای جسمی ، به رفع استرس و انرژی های منفی نیز کمک شایانی می نماید . با توجه به تمامی این مزیت ها وان جکوزی قیمت مناسبی دارد.

وان جکوزی  33
جکوزی

سهولت استفاده روزانه

بهترین ویژگی وان جکوزی خانگی ، همیشه در دسترس بودن آن است . هر زمان نیاز به استفاده از این محصول را احساس کنید ، فقط کافی است به حمام خود مراجعه نمایید . آسایش استفاده از این محصول در حمام شخصی ، ارزش پرداخت قیمت وان جکوزی را دارد .

جکوزی با لوازم جانبی

معرفی انواع وان جکوزی

وان جکوزی خانگی

وان جکوزی استخری

وان جکوزی  44

وان جکوزی استخری

وان جکوزی های استخری در ابعاد بسیار بزرگ و برای مصارف عمومی ساخته می شوند . و افراد با تعداد زیاد می توانند از آن استفاده نمایند .

جکوزی یک نفره در قاب چوبی

وان جکوزی خانگی

در معرفی وان جکوزی خانگی ، اولین و مهم ترین ویژگی را می توان به سایز آن ، که در ابعاد استاندارد و مناسب حمام های منزل است، اختصاص داد . وان جکوزی خانگی به دلیل ابعاد کوچکی که دارد ، بسیار مناسب استفاده در حمام و حتی اتاق خواب است . این ویژگی باعث شده است که متقاضیان بسیاری نیز پیدا کند . متقاضیانی که برای دریافت مزایای بی شمار استفاده از این محصول ، حاضر به پرداخت قیمت وان جکوزی در قیمت های بسیار بالا نیز می باشند .

وان جکوزی  55

تفاوت های اصلی در وان جکوزی های استخری و خانگی

تفاوت در نوع گرم کننده

چگونگی نصب جکوزی

ماساژور های قابل استفاده

تفاوت در ابعاد وان جکوزی

تفاوت در قیمت وان جکوزی

تفاوت در نوع گرم کننده

در انواع جکوزی استخری ، آب جکوزی توسط موتورخانه ای که بطور جداگانه برای این منظور استفاده می شود ، گرم می گردد . اما در انواع خانگی این محصول ، از هیتر یا دستگاه گرمکن مخصوصی که در صورت درخواست مشتری بر روی وان حمام جکوزی نصب می شود ، استفاده می شود . البته برای جکوزی های خانگی ، می توان از سیستم لوله کشی خانگی نیز استفاده نمود و با استفاده از پکیج یا آبگرمکن آب داخل جکوزی را گرم نمود .

قیمت وان جکوزی 021

تفاوت در قیمت وان جکوزی

وان جکوزی خانگی از قیمت بسیار پایین تری نسبت به جکوزی های بزرگ استخری برخوردار است . و افراد می توانند با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب از یک جکوزی خانگی بهره مند گردند . و بطور روزانه از مزایای استفاده از این محصول برخوردار گردند.

چگونگی نصب جکوزی

از آنجائیکه برای نصب جکوزی های خانگی ، معمولا نیازی به تخریب محل نصب وجود ندارد و اکثر مدل های آن بصورت وان مستقل هستند . نصبی بسیار راحت دارند . قیمت انواع وان حمامی ، بستگی به تمامی این عوامل دارد . و تنها اندازه گیری دقیق محل نصب و ابعاد جکوزی ، برای نصب صحیح کفایت می نماید .مگر انواع توکار وان جکوزی که در این صورت نیز باز میزان تخریب و نحوه نصب ، بسیار راحت تر از نصب جکوزی های بزرگ استخری است . که برای نصبشان نیاز به ساخت حوضچه و تخریب سطح وسیعتری می باشد .

وان جکوزی  77
وان جکوزی با طرح بیضی

تفاوت در ابعاد وان جکوزی

وان جکوزی های خانگی برای تعداد محدودی مورد استفاده قرار می گیرند و تعداد مورد استفاده بین جکوزی یک نفره و چند نفره کوچک ، متغیر است . ولی ابعاد استخری بسیار بزرگ تر است و تعداد نفرات بیشتری را در خود جای می دهد .

قیمت وان جکوزی 023

انواع وان جکوزی حمام

وان خانگی ارزان قیمت

وان جکوزی استخری

وان حمام خانگی با قیمت مناسب

وان جکوزی خانگی چیست ؟ این وان حمامی به صورت تک نفره و دو نفره هستند که معمولاً در شرکت‌ های تولید وان حمام خانگی ساخته می شوند. از جنس های معمولی تا جنس های خیلی خوب به بازار عرضه می شوند. و معمولا این وان ها با توجه به جنس قیمت‌ گذاری می‌شوند. اگر شما به دنبال یک وان حمام خانگی هستید می توانید مطمئن باشید که وان های جکوزی حمام ، با جنس معمولی نیز سال های سال برای شما عمر خواهد کرد.

وان حمام جکوزی استخری

اگرچه نام وان حمام روی این سبک از وان ها اطلاق شده است ، اما بیشتر مناسب حیاط های ویلا و یا روف گاردن های برج های مسکونی و اداری می باشد. که معمولاً قیمت بالاتری نیز دارند.


انواع وان حمام به لحاظ ساخت

وان حمام پیش ساخته

وان حمام حوضچه ای


وان حمام پیش ساخته چیست

امروزه بسیاری از کارخانه تولید جکوزی هستند ، که وان های حمام را به صورت کامل تولید کرده و فقط نصب آن را به عهده خریدار می گذارند . این سبک از وان حمام جکوزی طرفداران بسیار زیادی در بین آپارتمان نشین ها پیدا کرده است . هنگامی که قصد تغییر منزل خود را دارید ، می‌توانید وان حمام خود را به راحتی در اسباب کشی جابجا کنید. و به محل جدید انتقال دهید بدون اینکه آسیبی به وان حمام جکوزی شما رسیده باشد.

انواع وان جکوزی پیش ساخته

وان قابل حمل

وان توکار

قیمت وان جکوزی حمام قابل حمل

بسیاری از وان های حمام که به صورت پیش ساخته تولید می شوند ، تک نفره و دو نفره مناسب فضای حمام های کوچک و آپارتمانی می باشند. این وان‌ها معمولاً از متریال هایی تولید می شوند که وزن زیادی ندارند . در نتیجه شما به راحتی می توانید کارهای حمل و نقل این وان های حمام را انجام دهید . به همین دلیل به این مدل از انواع وان حمام جکوزی وان قابل حمل گفته می شود.

وان توکار پیش ساخته چیست

وان تو کار به نوعی از وان جکوزی پیش ساخته گفته می شود که بدنه ظاهری وان یا بهتر بگوییم قسمت داخل وان حمام که آب درون آن قرار می گیرد. به صورت کامل در کارخانه تولید می شود. اما قسمت خارجی ک بدنه ظاهری اطراف وان را تشکیل می‌دهد ، نیازی به ساخته شدن ندارد. زیرا این وان معمولاً درون زمین قرار می گیرد. همچنین می توان این وان حمامی را بر روی یک سکوی از قبل تعبیه شده به همین منظور و داخل آن قرار داد.

مزیت وان های پیش ساخته

وان های پیش‌ ساخته علاوه بر اینکه قیمت بسیار مناسبی نسبت به وان های صنعتی یا استخری دارند ، ابعاد کمتر یا نیز اشغال می کنند. اما این به این معنی نیست که کاربرد خود را از دست بدهند . بلکه از این سبک از وان جکوزی حمامی می توان به راحتی استفاده کرده و استحمام لذت بخش داشته باشیم.


برای داشتن یک حمام مناسب ، به چه لوازمی احتیاج داریم

برای داشتن یک حمام مدرن علاوه بر یک وان‌ جکوزی شیک نکات دیگری نیز بهتر است که رعایت شود . برای مثال با داشتن ست شیرآلات حمام و سینک روشویی مدرن ، می‌توانید به زیبایی هرچه بیشتر حمام خود کمک کنید .


برای خرید از چه طریق اقدام کنیم

شما عزیزان می‌توانید با وررود به لینک زیر تمامی ملزومات سرویس بهداشتی و یا حمام خود را خریداری کنید . در این فروشگاه انواع شیرالات و سینک های روشویی ، انواع سنگ توالت ایرانی و فرنگی و همچنین انواع وان حمام و جکوزی را بیابید . با دیدن کیفیت ها و مقایسه قیمت ها می‌توانید از بهترین برند ها خریداری کنید :

روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه از نمونه های خارجی جکوزی حمام شده و انواع آن را در این صفحه ببینید:

استفاده از وان حمام و جکوزی باعث مصرف بیش از حد آب می شود ؟

خیر ، استفاده از این دو محصول علاوه بر اینکه موجب مصرف بیش از حد آب نمی شود ، بلکه در صرفه جویی و مصرف بهینه آب نیز بسیار سودمند و مفید است .

استفاده از جکوزی برای سلامت پوست و مو مفید است ؟

بله استفاده از جکوزی بدلیل ماساژ پوست توسط حباب های هوا ، باعث بهبود عملکرد جریان خون در بدن شده و تاثیر مستقیم بر شادابی و سلامت پوست و مو می گذارد . همچنین استفاده از آب گرم و بخار آب گرم در شفافیت و نرمی پوست بسیار موثر است .

4 پاسخ

    1. سلام وقت بخیر
      بستگی به نوع وان جکوزی دارد ، بیشتر مدل های وان جکوزی نیازی به تخریب ندارد ولی اگر وان انتخابی شما از نوع تو کار باشد ، نیاز به کنده کاری خواهد داشت .

  1. سلام دنبال یه فروشگاه اینترنتی معتبر برای خرید وان هستم ، که ضمانت نامه هم داشته باشه وان حمامی که می‌خوام بخرم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code