اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

قیمت وان حمامی ارزان

با توسعه تکنولوژی و پیشرفت علوم مختلف شاهد ارتقای بسیار مصالح، عناصر و المان‌های مرتبط با ساختمان‌سازی هستیم.در میان همه‌ی این عناصر وان حمام از مهم‌ترین اجزای به کار رفته در ساختمان‌ها است. که با گذشت زمان همواره در معرض تحولات بسیاری بوده است. در هر دوره نسبت به دوره‌ی قبل به ساختاری متفاوت و مرغوب تر تبدیل می شود. امروزه توجهات زیادی را به خود جلب می کند.در ادامه‌ی این مقاله شما را با انواع وان حمام آشنا کرده و همین‌طور اطلاعاتی در رابطه با قیمت انواع وان حمام در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی قیمت وان حمامی ارزان با ما همراه باشید.

قیمت وان حمامی ارزان

وان‌های حمام از نظر اندازه در سه دسته طبقه‌بندی می شوند

وان در سایز کوچک

وان سایز متوسط

وان سایز بزرگ

قیمت وان حمامی ارزان در سایزهای کوچک

این وان‌ها همان‌طور که از نامشان بر‌می‌آید در مقایسه با وان‌های سایز متوسط و بزرگ دارای ابعاد به مراتب کوچک‌تری می‌باشند. و طبعا برای آپارتمان‌هایی با فضاهای ناکافی قابل استفاده می‌‍باشند. به همین دلیل به این وان‌ها ، وان حمام خانگی نیز اطلاق می‌شود .

از ویژگی های بارز این نوع وان میتوان به قیمت به مراتب مناسب‌تر آن‌ها و همچنین کم‌جا بودن این نوع وان حمام در مقایسه با دیگر انواع آن اشاره کرد.

طول وان های سایز کوچک حداقل 110 سانتی‌متر وحد اکثر 140 سانتی‌متر است. همچنین وان های سایز کوچک دارای عرضی بین 70 الی 75 سانتی‌متر هستند.وان‌های سایز کوچک از لحاظ قیمت وان حمامی ارزان تلقی می‌شوند.

قیمت وان حمامی ارزان در سایز متوسط

این وان به دلیل اندازه‌ی استاندارد ، و همین‌طور تنوع در شکل ظاهری ؛ یکی از پر‌طرفدار‌ترین انواع وان حمام است. چرا که اغلب طرح‌های جدید وان در این سایز تولید و عرضه‌ی بازار می‌شود.

پس اگر به دنبال داشتن حق انتخاب بیشتر هنگام خرید هستید توصیه‌ی ما به شما وان حمام در سایز متوسط است. این وان حمام را در هر فروشگاه وان حمامی یافت می‌شود .

طول وان‌های جکوزی سایز متوسط بین 140 سانتی‌متر تا 160 سانتی‌متر متغیر است. عرض این نوع وان‌هامعمولا 70 الی 80 سانتی‌متر است.

وان حمام سایز بزرگ

اگر در محیط حمام خود محدودیت فضا ندارید پیشنهاد ما به شما وان جکوزی سایز بزرگ است.این نوع وان قابل تعبیه و نصب در فضای بیشتر از 13 متر مربع است. وان حمام در سایز بزرگ در دو نوعِ بدون موتور و با موتور پمپاژ در بازار موجود است.

فروش وان جکوزی با موتور پمپاژ به تناسب قدرت موتور برحسب اسب بخار دارای قیمت‌های متفاوتی هست.به طبع وان بدون موتور در مقایسه با وان سایز بزرگ ، با موتور پمپاژ قوی از نظر قیمت وان حمامی ارزان تر محسوب می شود.

قیمت وان حمامی ارزان 2

از نظر شکل ظاهری می‌توان وان‌ها را به دو دسته‌ی زیر تقسیم کرد

وان کنجی یا گوشه‌ای

وان گرد یا دایره‌ای

وان حمام مدل گوشه‌ای

این نوع وان معمولا در قسمت گوشه‌ی حمام و بین دو دیوار نصب می‌شود.اگر به دنبال حداکثر استفاده از فضای حمام خود هستید وان حمام گوشه‌ای یا کنجی پیشنهاد ممتازی برای شما است.

از مزایای این نوع وان علاوه بر اشغال فضای کمتر همچنین برخورداری از ظاهر متفاوت و چشم‌نواز آن است. این نوع حمام متناسب با ابعاد محیط‌های مختلف در اندازه های متقارن 90 در 90 سانتی‌متر (برای فضاهای کوچک‌تر)، 120 در 120 سانتی‌متر و هم‌چنین 160 در 160 سانتی‌متر تولید می‌شود.

قیمت وان حمامی ارزان مدل دایره ای

وان حمام مدل گرد برای فضاهای بزرگ هم‌چون خانه‌های ویلایی و بزرگ توصیه می‌شود. که قاعدتا در مقایسه با واحدهای آپارتمانی ، فضایِ بازِ به مراتب بیشتری دارند .

چون این نوع از انواع وان حمام در عین زیبایی بی‌نظیری که دارند به فضای زیادی برای اجرا نیاز دارند . هم‌چنین غالبا در فضای آزاد تعبیه می‌شوند.

وجه تشابه وان جکوزی مدل دایره‌ای با برخی از وان‌های سایز بزرگ وجود موتور پمپاژ است . که با توجه به میزان قدرت موتور برخی از وان حمام دایره ای قیمت آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود.

وان حمام از نظر جنس نیز در چهار دسته طبقه‌بندی می‌شود

وان پلاستیکی

وان سرامیکی

وان حمام سنگی

وان شیشه‌ای

قیمت وان حمامی ارزان 3

قیمت وان حمامی ارزان پلاستیکی

نوع پلاستیکی وان‌های حمام برای قشری که از بودجه مالی و فضای کافی برای خرید وان سرامیکی یا شیشه‌ای برخوردار نیستند ، قابل استفاده و مناسب است . با اینکه وان پلاستیکی از جهت قیمت وان حمامی ارزان تلقی می شود . اما باید این نکته را هم در نظر گرفت که نظافت وان سرامیکی و وان شیشه ای به مراتب بهتر از وان پلاستیکی صورت می‌گیرد.

جنس این وان ، پلاستیک فشرده است . وان پلاستیکی از جهت قیمت ، مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه‌ی پیش روی شماست اما بدنه‌ی آن با وجود مقاومت نسبی ای که دارد در بین دیگر هم‌تایان خود از جهت دوام جنس ضعیف‌تری دارد و سطح آن در برابر انواع باکتری و قارچ مقاوم نیست .

این بدنه حرارت آب را به خوبی حفظ می‌کند. اما به دلیل سبک بودن در صورت کم بودن آب داخل آن ممکن است واژگون شود .

انواع وان حمام سرامیکی

وان سرامیکی یکی از متداول ترین انواع وان است که چندین سال است در حمام اغلب منازل مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل آن مقاومت جنس بدنه ی آن است .انواع وان جکوزی معمولا در این جنس تولید می‌شود.

حرارت آب در این وان تا مدت زیادی ثابت می ماند و امکان استفاده ی طولانی مدت را برای شما فراهم می آورد . سطح بدنه ی وان حمام سرامیکی براق و صیقلی است و نظافت آن با سهولت انجام می پذیرد .

وان فلزی کلاسیک حمام

وان های فلزی با توجه به ظاهر جذاب و متفاوت خود ، بیش تر جنبه ی دکوراتیو دارند اما یکی از اصلی ترین قابلیت های وان حمام که حفظ دما و حرارت آب است در این نوع وان به خوبی صورت نمی گیرد ، چرا که وان فلزی به دلیل رسانایی جنس خود گرما را به سرعت از خود عبور می دهد .

در گذشته این نوع وان دارای شکلی ساده با روکش لعاب مورد استفاده قرار می گرفت .اما امروزه این نوع وان را در جنس هایی همچون مس ، چدن ، استیل و … در طرح های گوناگون و شکیل مشاهده می کنید .

وان فلزی در برابر ضربه از مقاومت نسبتا خوبی برخوردار است و در صورت برخورد با شیء تیز بر خلاف وان پلاستیکی به راحتی سوراخ نخواهد شد اما فرم اصلی خود را از دست می دهد .

قیمت وان حمامی ارزان چوبی

از وان چوبی می توان به عنوان گران ترین وان حمام موجود در بازار یاد کرد . نظافت وان چوبی به آسانی صورت می گیرد و بدنه ی آن از چوب مرغوب بدون کوچک ترین درز و روزنه ای از نفوذ آب به تار و پود آن جلوگیری می کند و آب گرم داخل آن مدت زمان خوبی قابل استفاده باقی می ماند .

وان چوبی به عنوان یادآور عنصری موثر در طبیعت محیط حمام را پر از حس خوشایند زندگی و طراوت می کند .قیمت وان حمام چوبی به هنگام سفارش مشخص می‌شود .

وان سنگی

وان سنگی اصولاً از جنس سنگ گرانیت و یا سنگ مرمر ساخته می شود. استفاده از آن در حمام به طرز شگفت انگیزی در زیبایی دکوراسیون اعجاز ایجاد می کند.این نوع وان به واسطه ی جنس خود که آن را از طبیعت وام گرفته است.

برای شما حس خوبِ فاصله گرفتن از دنیای ماشینی ، و پیوستن به عمق کائنات در طبیعت را به ارمغان خواهد آورد.

زمانی که برای بازیابی روح و روان به حمام پناه میبرید . چه چیزی بیشتر از القای حس حضور در طبیعت مایه ی آرامش خیال شما خواهد بود؟

قیمت وان حمامی ارزان شیشه ای

وان شیشه ای دارای جنسی متفاوت نسبت به انواع قبلی خود در حال تولید و عرضه است و در حال حاضر جدیدترین نوع وان حمام است . این نوع وان از شیشه سکوریت تولید می شود. این جنس شیشه بسیار مستحکم و مقاوم در مقابل ضربه و حرارات است. مقاومت آن در حد سرامیک و گاها بیشتر از وان سرامیکی است.

بزرگترین ویژگی دور از ذهن وان شیشه ای استحکام بسیار بالای آن در برابر حرارت و ضربه است . شاید به دلیل همین تصور اشتباه که شیشه دوام کافی نداشته و شکننده است تولید وان حمام شیشه ای تا چند سال گذشته ریسک تلقی می شد.

اما امروزه تولید کنندگانی همچون مجموعه ی شادکو برترین تولید کننده ی صنایع شیشه ای کشور دست به ساخت این نوع وان به وسیله ی شیشه ی نشکن بزنند.

تولید کننده انواع وان حمام شیشه ای

شرکت شادکو تولیدکننده بهترین صنایع شیشه و آینه در ایران می باشد. که برترین محصولات شیشه و آینه را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت به بازار عرضه می کند.

در شادکو وان شیشه ای از شیشه ی سکوریت تولید می شود که از نظر کیفیت و شفافیت در بالاترین سطح قرار دارد . نظافت وان شیشه ای به سرعت و راحتی انجام می گیرد چرا که جنس شیشه ی به کار رفته در ساخت آن ضد لک است .

این شرکت آماده همکاری با معماران و مهندسین ، در ساخت انواع پروژه های ساختمانی در زمینه ی انواع دیوارهای شیشه ای، دیوارپوش ها، کفپوش های شیشه ای ، میزهای شیشه ای، پنجره های دوجداره ، انواع وان های شیشه ای، شیشه منحنی و شیشه های خم ساختمان در خدمت شما خریداران محترم میباشد.

قیمت وان حمامی ارزان 4

طریقه ساخت وان های شیشه ای

این وان ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند. برای ساخت این نوع وان از شیشه سکوریت لمینت استفاده می شود. در مجموعه ی شادکو وان های شیشه ای سایز بزرگ قابل استفاده برای بزرگسالان تولید می‌شود .

همینطور وان های کوچک شیشه ای مختص کودکان تولید و عرضه می شود. همچنین برای ساخت وان شیشه ای تولید این مجموعه از شیشه های نشکن 10 میل استفاده می شود.

یک حمام مدرن به چه لوازمی احتیاج دارد

یک وان حمام با کیفیت

یک آینه حمام مناسب

روشویی مدرن و جدید

توالت فرنگی خوب

روشویی مدرن

استفاده ی روشویی در کنار آینه ی بک لایت و توالت فرنگی به شما برای انجام امور جانبی در کنار استحمام کمک می کند . حمام های مدرن به دلیل متراژ وسیعی که دارند فضای کافی برای نصب یک روشویی مدرن برای شست و شوی دست ها و صورت و نظافت شخصی را دارد .

بهترین روش خرید وان حمام مناسب

احتمالا با فراگیری ویروس کرونا بارها برای بسیاری از شما مشتریان عزیز پیش آمده که برای رعایت پروتکل های بهداشتی خرید اینترنتی را جایگزین خرید حضوری کرده اید. در این مدت به مزایای بیشمار خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری پی برده اید.
بخش فروشگاهی سایت شادکو به شما کمک میکند تا با مراجعه به آن بتوانید از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شوید. همچنین انواع وان حمام با کیفیت بالا را مشاهده و مقایسه کرده و خرید هوشمندانه ای داشته باشید.

6 پاسخ

  1. با عرض سلام و خسته نباشید . فروش انبوه وان جکوزی مناسب مجتمع های آپارتمانی هم دارید ؟

    1. سلام و ادب . بله برای این منظور می‌تونید به قسمت فروشگاهی سایت مراجعه کنید . در بخش فروشگاهی انواع وان حمام و جکوزی به همراه قیمت موجود هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code