اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

The price of the bathtub.قیمت وان حمام

قیمت وان حمام

در رابطه با قیمت وان حمام ، موارد متعددی هستند که باید در نظر گرفت . از آن جایی که به طور کلی تولیدات وان حمام ، از تنوع بسیاری برخوردار است .و سازندگان آن ، از جنس ها و طرح ها و حتی رنگ های مختلف در تولید آن بهره می برند ، به همان میزان از قیمت متغیر و متفاوتی برخوردار است .

در ابتدا باید به این موضوع پرداخت که این محصول چیست و چرا از آن استفاده می کنیم .

قیمت وان حمام 00
ست وان حمام و روشویی

معرفی وان حمام

وان حمام مانند یک حوض پر از آب است که می توان بصورت نشسته یا دراز کشیده از آن استفاده نمود . در واقع یک محصول برای داشتن استحمامی راحت تر است . وان حمام طرح های زیبا و مختلفی دارد و در اشکال و ابعاد گوناگونی تولید می شود .استفاده از وان حمام دارای مزایایی است که به آن ها اشاره می کنیم

استحمامی لذت بخش تر

دریافت حس خوب و آرامش

زیباتر کردن فضای حمام

بهره مندی از فضایی مرتب

افزایش پاکیزگی محیط حمام

قیمت وان حمام 01
وان حمام از جنس سنگ کوارتز

استحمامی لذت بخش

استفاده از وان حمام در استحمام روزمره ، می تواند لذتی را به همراه داشته باشد که در حمام ایستاده ، آن را تجربه نمی کنیم . در حمام ایستاده مدت زمان استحمام طولانی تر است . در نتیجه هم مصرف آب بیشتری خواهیم داشت و هم بعد از حمام خستگی ناشی از ایستادن مداوم ، انرژی مارا کاهش می دهد .

در حالی که با استفاده از وان حمام می توانید علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و کاهش زمان استحمام ، از انرژی بیشتری نیز برخوردار شوید . قیمت وان حمام می تواند برحسب نوع انتخاب شما متفاوت باشد، اما حس خوبی که دریافت می کنید ارزش خرید را دارد . فروش وان حمام به تمامی این عوامل بستگی دارد .

دریافت حس خوب و آرامش

زمانی که وان را از آب گرم پر کرده و در آن غوطه ور می شوید ، می توانید حس بسیار خوب و آرامش بخشی را تجربه کنید که حسی نزدیک به حس نشستن در حوضچه های طبیعی آب گرم است . آرامشی که می تواند بسیاری از استرس های روحی و تنش های فکری را برطرف نماید . و علاوه بر استحمام و پاکیزگی جسم ، روحتان را نیز از خستگی های روزمره پاک نمایید . انواع وان حمام را در لینک زیر خواهید یافت :

قیمت وان حمام 02
وان حمام

زیباتر کردن فضای حمام

حمام و سرویس بهداشتی نیز مانند سایر فضاهای داخل منزل نیاز دارند که به دکوراسیون و زیبایی آن ها توجه شود . چرا که هر محیطی وقتی به آن رسیدگی می شود و به جنبه های زیبایی در آن توجه می شود ، می تواند به محیطی دلچسب تر و خوشایند تر تبدیل نماید .

استفاده از وان حمام علاوه بر دکوراسیون داخلی و ایجاد نمایی شیک در سرویس بهداشتی ، حس خاص و لاکچری بودن را نیز به فضای حمام شما می بخشد . مسلما هرچه میزان کیفیت و زیبایی در طراحی وان انتخابی شما بیشتر باشد ، قیمت وان حمام نیز بالاتر خواهد بود .

بهره مندی از فضایی مرتب

فضای داخل حمام هرچه مرتب تر باشد حس تمیزی در آن بالاتر است . در حمام های ایستاده ، معمولا مرتب نگه داشتن حمام سخت تر است . مخصوصا که در هنگام استحمام آب ، به همه جای حمام پاشیده می شود و هرچه فضای حمام مرطوب تر باشد ، تجمع و تکثیر باکتری در آن بالاتر است . با استفاده از وان حمام فضای داخلی حمام همیشه خشک است و تمیز نگه داشتن محیط حمام ، راحت تر و دوام تمیزی در آن بالاتر است . با استفاده از این محصول سرویس بهداشتی شما همیشه از ظاهری تمیز و مرتب برخور دار خواهد بود .

قیمت وان حمام 03
وان حمام سفید

افزایش پاکیزگی محیط حمام

در تولید وان حمام از جنس های متفاوتی استفاده می شود ،که برخی از جنس های آن دارای خاصیت ضد باکتری هستند . این خاصیت در کنار عدم خیس شدن بیش از حد فضای حمام باعث می شود ، که از محیط تمیز تری بر خوردار باشید . پاکیزگی محیط حمام علاوه بر جلوگیری از بروز حساسیت ها و آلرژی های پوستی و تنفسی ، باعث حفظ سلامتی در افراد خانواده است .در محاسبه قیمت وان حمام ، کیفیت و جنس بدنه از عوامل تعیین کننده است .


انواع وان حمام تولید شده در ایران

وان ساده

وان جکوزی

وان پایه دار

وان پلتفرم

منظور از وان ساده چیست

وان های سفید که همیشه در خانه ها دیده ایم و در گذشته بیشتر استفاده می شده است همه این وان های معمولی محسوب می شوند که اولین تولیدات وان بوده اند و این روزها جزو ارزان ترین نوع وان میباشند.

قیمت وان حمام 03
وان ساده

وان جکوزی به چه صورت عمل میکند

برای ساخت وان های جکوزی به این صورت عمل می کنند که در زیر وان لوله هایی را تعبیه می‌کنند تا به وسیله آن ها بتوان آب را که دمای آن را می شود کنترل کرد به داخل وان هدایت کنند معمولاً آب در وان های جکوزی با فشار وارد فضا ی وان می شود. از وان های جکوزی جهت آب درمانی نیز استفاده می شود.

وان جکوزی لاکچری

وان پایه دار مدرن و لاکچری

همانگونه که از نام این وآنها پیداست در زیر انواع وان پایه هایی مستحکم تعبیه می‌کنند که علاوه بر زیبایی بسزایی که به وان ما می دهد و باعث می شود تا سطح زیرین وان از کف حمام فاصله بگیرد و این موضوع برای کسانی که به نظافت کف فضای خود اهمیت می دهند بسیار مناسب است به این دلیل که به راحتی می توانند فضای زیر وان را تمیز کنند. از این سبک از آن ها در انواع سبک دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام خصوصاً سبک کلاسیک استفاده می شود.

وان پایه دار

وان پلتفرم شکل

وان های پلتفرمی شکل ظاهری حوضچه های حمام ترکی های قدیم را تداعی می کنند.
این گونه از وان ها را معمولاً داخل سطح زمین فضای ما نصب میکنند این یعنی آب وان هم سطح با سطح زمین می‌شود البته امروزه نوع جدیدی نیز از این سبک از آنها تولید می شود که وان را روی سکویی نصب می کنند.

وان پلتفرمی

انواع وان حمام از جهت رنگ بندی

وان سفید ساده

وان های رنگی حمام

انواع وان سفید ساده حمام

از گذشته تا کنون رنگ سفید نماد پاکی و تمیزی بوده است این موضوع یکی از دلایلی است که ما از رنگ سفید در اطراف خود بسیار استفاده می‌کنیم و همین موضوع باعث شده است تا فضاهایی مانند سرویس بهداشتی و حمام پر از رنگ سفید باشد علاوه بر این موضوع هنگامی که از وان سفید رنگ استفاده می کنیم هنگامی که زمان خود را تمیز میکنیم نظافت و تمیزی آن کاملاً مشهود است که این باعث شده است تا وان سفید رنگ یکی از پرطرفدارترین انواع وان باشد امروز نیز یکی از پر تولید ترین زمان ها هم این وان های سفید رنگ در انواع و اقسام مختلف هستند.

وان سفید رنگ

وان رنگی حمام

هنگامی که از مان رنگی حمام صحبت میکنیم دقیقا منظورم ما همان هایی به رنگ قرمز صورتی سبز نارنجی یا حتی سیاه است دنیای امروز ما دنیای مدرنیته است و در دنیای مدرن استفاده از رنگ به صورت بی باکانه و شجاعانه صورت می‌گیرد متخصصین دکوراسیون داخلی به این نتیجه رسیده اند که رنگ ها در اطراف ما باعث انرژی گرفتن و شاداب بودن ما میشود در نتیجه استفاده از رنگ در فضاهایی مانند حمام یا سرویس بهداشتی دور از ذهن به نظر نمی رسد نه تنها استفاده از رنگ‌های روشن و یا تیره بد نیست بلکه بسیار انرژی بخش است.

وان رنگی سبز

مواردی که در تعیین قیمت وان حمام موثر است

نوع جنس بکار رفته در بدنه وان

جنس و نوع شاسی در وان

کارخانه تولید کننده و برند وان حمام

نوع عملکرد زیر آب وان حمام

انواع لوازم جانبی بکار رفته در وان

میزان گارانتی و خدمات فروش

The price of the bathtub. وان حمام
وان حمام از جنس سنگ مرمر

نوع جنس به کار رفته در بدنه وان

انواع وان حمام را از جنس های متنوعی می سازند . که هر کدام از ویژگی های گوناگون برخوردارند . جنس وان در کیفیت ، مزایا و قیمت وان حمام بسیار تاثیر گذار است .

جنس و نوع شاسی در وان

شاسی وان حمام دارای جنس های متفاوتی است که بهترین نوع آن ، شاسی از جنس استیل می باشد . که در مقابل زنگ زدگی نیز ، مقاوم و ضد زنگ است . قیمت وان حمام با شاسی از جنس ضد زنگ بالاتر از همان وان با شاسی از جنس آهن است .

The price of the bathtub. قیمت وان
وان حمام بیضی

کارخانه تولید کننده و برند وان حمام

برندهای متفاوت وان حمام و تولیدکنندگان مختلفی که در این صنعت وجود دارند . هرکدام انواع گوناگونی از وان را تولید می نمایند. که از نظر جنس و طرح و کیفیت ساخت ، بصورت کلی یا جزئی با هم متفاوت هستند . قیمت وان حمام نیز متاثر از همین ویژگی ها کاملا متغیر است . فروشگاه وان جکوزی های مختلفی در ایران وجود دارند که کیفیت وان های تولیدی این شرکت با وان های حمامی خارجی برابری می‌کند.


نوع عملکرد زیر آب وان حمام

زیر آب وان به شکل پدالی

زیرآب وان به شکل اتومات

The price of the bathtub. وان قایقی
وان حمام قایقی

عملکرد در زیر آب وان به دودسته تقسیم می شود ، زیر آب وان یا بصورت پدالی است ، که بصورت غیر اتومات و با فشار پا بر روی پدال مخصوص ، تخلیه وان صورت می گیرد . و یا بصورت اتومات است ، که در این صورت تخلیه آب بسیار راحت و تنها با فشردن یک کلید انجام می شود . در مدل پدالی ، یک اهرم یا پدال در زیر وان وجود دارد که با فشار دادن پا بر روی آن ، عمل زیر آب صورت می گیرد . ولی در مدل اتومات یک کلید یا دکمه بر سطح وان نصب می گردد و تنها با فشردن این کلید ، عمل زیر آب انجام می شود .


انواع لوازم جانبی بکار رفته در وان

در کنار وان حمام ، لوازم جانبی نیز به فروش می رسد . این لوازم جانبی می تواند در طرح و رنگ متنوع باشد و بر اساس سلیقه مشتری و خواست خریدار به وان اضافه می شود . هرچه از لوازم جانبی بیشتر و متنوع تری استفاده کنید ، قیمت وان حمام نیز بیشتر خواهد شد . این لوازم جانبی در فروشگاه وان جکوزی ، در کنار هر وان حمام جکوزی قرار داده می‌شود .

The price of the bathtub. وان رنگی
وان حمام رنگی

لیست لوازم جانبی وان حمام

زیر سری متصل

زیر سری پایه دار

پانل های طولی

پانل های عرضی

انواع شیر آلات

سیفون اتوماتیک

انواع دستگیره

سیفون زیر دوشی

زیر سری وان حمام

زیر سری وان حمام قسمتی است که روی لبه ی وان حمام قرار میگیرد برای اینکه هنگام استحمام مکان مناسبی باشد برای قرار گرفتن گردن . از آنجایی که وان حمام به جز استفاده ی همیشگی به عنوان مکانی برای شست و شو ی بدن ، محلی برای ریلکس کردن نیز می‌باشد. داشتن یک زیر سری مناسب و حتی طبی ، کمک فراوانی به استراحت و کسب آرامش کسی که از وان استفاده می‌کند، خواهد کرد .

انواع زیر سری مناسب وان های حمام

زیر سری متصل

زیر سری پایه دار

زیر سری متصل چه نوع زیر سری ای می‌باشد

زیر سری های متصل نوعی از زیر سری محسوب می‌شود که به بدنه وان حمام متصل است و جدا نمی‌شود . مزیت این زیر سری های وان های حمام این است که دوام بسیار بالایی دارد . بسیاری از وان های حمام پیش ساخته در ایران دارای این نوع از زیر سری وان های حمام می‌باشد.زیر سری همچنین در وان حمام جکوزی نیز وجود دارد که البته وجود زیر سری های طبی در قیمت وان جکوزی تاثیر گذار است.

وان حمام شاینی N-BT005 . وان
زیر سری های پایه دار وان حمام

زیر سری پایه دار ، به این صورت است که دارای قسمت هایی است که می‌تواند از بدنه وان حمام جدا شود . در این صورت می‌توانید زمانی که نیازی به زیر سری ندارید و یا هنگام استحمام دست و پای شما را می‌گیرد ، آن را جدا کرده و در گوشه ای بگذارید . مزیت این زیرسری های جدا شونده در این است که برای تولید پایه ی این زیر سری ها از استیل استفاده می‌شود . استیل این زیر سری ها را کاملا ضد رنگ می‌کند.وجود این زیر سری ها البته معمولا به صورت سفارشی خواهد بود و بر قیمت انواع وان حمام به صورت جزئی افزوده می‌شود.

وان حمام شاینی N-BT003 _

انواع شیرالات وان حمام

شیرالات وان حمام تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر وان حمامی شما خواهد داشت . شیرالات شیک و لاکچری وان حمام شما را قیمتی تر نشان خواهد داد . اگر شما عزیزان شیرالات وان حمام خود را از شرکتی مطمئن خریداری کنید ، شیرالات با دوام تری خواهید داشت . زیرا معمولا شیرالات شرکتی ، دارای ضمانت نامه هستند . همچنین شما عزیزان می‌توانید انواع شیرالات وان حمام مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی معتبر خریداری کنید.

شیرآلات مدرن استیل
مزیت خرید اینترنتی شیرالات

خرید شیرالات سختی های فراوانی دارد شما باید شیرالاتی با کیفیت بالا را انتخاب کنید زیرا شیرالات در معرض رطوبت شدید هستند و امکان زنگ زدگی آن ها بسیار بالا می‌باشد. همچنین باید در نظر داشته باشید که شیرالات شما باید ظاهری زیبا نیز داشته باشد . به جز هزینه خریداری شیرالات ، هزینه رفت و آمد و بنزین و … را نیز در نظر بگیرید. به غیر از صرف هزینه برای رفت و آمد به این نکته نیز توجه کنید که شما باید زمان زیادی را نیز برای جست و جو و پیدا کردن شیرالات مورد نظر خود صرف کنید .

اما خرید اینترنتی از آنلاین شاپ شیرالات معتبر ، به شما کمک می‌کند تا هزینه رفت و آمد را حذف کرده و زمان کمتری را برای خرید خود صرف کنید . در سایت های اینترنتی شما می‌توانید هزاران محصول را با هم مقایسه کنید و نهایتا بهترین شیرالات مورد نظر خود را خریداری کنید.

می‌توانید شیرالات زیر را خریداری کنید .
همچنین می‌توانید از طریق لینک زیر وارد بخش فروشگاه اینترنتی شیرالات سایت ما شده و قیمت ها را مقایسه کنید :

میزان گارانتی و خدمات فروش

هر وان حمام بسته به نوع آن و برند تولید کننده آن دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد . میزان گارانتی و خدمات در انواع وان متغیر است . هرچه میزان ضمانت و خدمات وان بیشتر باشد ، قیمت وان حمام نیز به همان نسبت بیشتر خواهد بود .

The price of the bathtub قیمت وان گوشه
وان حمام گوشه ای طرح مثلث

روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه از نمونه های خارجی جکوزی حمام شده و انواع آن را در این صفحه ببینید:

خرید لوازم جانبی که برای وان حمام به فروش می رسد ، ضروری است یا اختیاری ؟

برخی از لوازم جانبی جزو مواردی هستند که برای سهولت استفاده از وان به آن ها نیاز دارید و باید خریداری نمایید اما برای خرید آن ها می توانید از بین انواع آن ، در نوع ، طرح و رنگ ، بسته به قیمت و سلیقه انتخاب نمایید .

جنس وان در پاکیزگی حمام موثر است ؟

بله از آن جایی که برخی از انواع وان از جنس ضد باکتری هستند ، می توانند در جلوگیری از تشکیل و تکثیر باکتری جلوگیری نمایند .

8 پاسخ

    1. سلام روزتون بخیر
      برای حمام های کوچک بهترین انتخاب ، وان های گوشه ای هستند که در مدل سه گوش و مستطیل ساخته می شوند و کمترین میزان فضا را اشغال می نمایند .

  1. سلام خسته نباشید وان هایی بزرگ تر از حد دو نفره هم دارید ؟ برای باغ میخوام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code